Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

illgner
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. június 30., péntek 21:44

ronaldo99 írta: Annyival pontosítanék, hogy most. Igazából a Lipcsében is most kezdett stabilabb szintet hozni. Ezenkívül szerintem angliában lesznek fizikális problémái.
Ahogy írtam is nem tudom, hogy a Lipcse akarta-e hogy menjen. Ha igen akkor meg kell próbálni én is azt mondom. De ha nem akkor szerintem még egy szezont maradhatott volna.

Csak ne szoruljon padra, mert akkor az egy lépés előre helyett kettő hátra lesz. Már a fejlődése szempontjából.
A Lipcse állítólag nem is volt hajlandó tárgyalni. Gvardiolért durván 100 milliót kapnak, Nkunkuért 60-at kaptak, a pénzre semmi szükségük nem volt, és így, hogy Laimer is távozik, négy meghatározó játékost elveszítenek, azért ez nekik sem lesz sima feladat, de meg fogják oldani, szerintem jövőre is simán top4-ben lesznak a bajnokságban, a BL az így nehezebb dió lesz.

illgner
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. június 30., péntek 21:43

Liverpool történetének legdrágább igazolásai:
Van Dijk 85 millió euro
Nunez 80 millió
Szoboszlai 70 millió
Alisson 62 millió

ronaldo99
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:03
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ronaldo99 » 2023. június 30., péntek 21:42

illgner írta:
ronaldo99 írta: Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit fog letenni a Pool-ban, de véleményem szerint ez egy nagyon rossz váltás.. Már eleve a Pl egy rossz ötlet szerintem. Ha a Lipcse el akarta adni, akkor érthető hogy váltott, de szerintem nagyon jó helyen lett volna ott még egy évet.
És miért rossz váltás? Mivel indokolod?
Annyival pontosítanék, hogy most. Igazából a Lipcsében is most kezdett stabilabb szintet hozni. Ezenkívül szerintem angliában lesznek fizikális problémái.
Ahogy írtam is nem tudom, hogy a Lipcse akarta-e hogy menjen. Ha igen akkor meg kell próbálni én is azt mondom. De ha nem akkor szerintem még egy szezont maradhatott volna.

Csak ne szoruljon padra, mert akkor az egy lépés előre helyett kettő hátra lesz. Már a fejlődése szempontjából.

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2249
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: chronic » 2023. június 30., péntek 21:40

Bajcetic-MacAllister-Szobi

Ez a hármas lehet hosszabbtávra valszeg.

illgner
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. június 30., péntek 21:37

hehetheoriginal írta:
Ha valaki Pool-szintű játékos, akkor elég nehéz belemagyarázni, hogy nem Real-szintű is egyben
wtf dude :lol:
Pool egy angol eros/atlagos kozepcsapat evtizedek ota kis tulzassal, 2-3 ev friss nemzetkozi sikerrel, mig a madrid pont az ellentettje, itt 10 evente van 2-3 gyengebb/atmeneti ev, de amugy folyamatosan 30 eve a klubfutball élén vagyunk.

Szoval a megallapitasod nagyon nem igaz, kb egy kezen meg lehet szamolni ki az a pool jatekos az elmult sok evbol, aki befert volna a madridba barmikor
De elolvastad az érveimet is? Akkor Thiago sem volt sosem Real-szintű játékos, akit szintén leigazolt a Pool. Nem általában a Pool igazolásairól írtam, hanem a Szoboszlai-deal körülményeiről. Ment érte a 70 milliós záradékfeloldás, mert a RB tárgyalni sem volt hajlandó. Szerinted mire fizették ki ezt a 70 milliót? Hány drágább igazolása volt eddig a Poolnak? Illetve Szobit vagy Ceballost tartod jobb játékosnak?

cart
Hozzászólások: 2641
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: cart » 2023. június 30., péntek 21:33

hehetheoriginal írta: Azt nem akarom latni, hogy padozik folyamatosan, vagy meg oda se fer fel, ami valljuk be, benne van a pakliban.
Gondolom iranyitot fog jatszani, a kozeppalyan nem nagyon van ember Fabinho meg Mac Allisteren kivul. Az jobb is neki mintha a szelen lenne.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11405
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. június 30., péntek 21:32

Ha valaki Pool-szintű játékos, akkor elég nehéz belemagyarázni, hogy nem Real-szintű is egyben
wtf dude :lol:
Pool egy angol eros/atlagos kozepcsapat evtizedek ota kis tulzassal, 2-3 ev friss nemzetkozi sikerrel, mig a madrid pont az ellentettje, itt 10 evente van 2-3 gyengebb/atmeneti ev, de amugy folyamatosan 30 eve a klubfutball élén vagyunk.

Szoval a megallapitasod nagyon nem igaz, kb egy kezen meg lehet szamolni ki az a pool jatekos az elmult sok evbol, aki befert volna a madridba barmikor
thereisonly1ronaldo

illgner
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. június 30., péntek 21:29

ronaldo99 írta: Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit fog letenni a Pool-ban, de véleményem szerint ez egy nagyon rossz váltás.. Már eleve a Pl egy rossz ötlet szerintem. Ha a Lipcse el akarta adni, akkor érthető hogy váltott, de szerintem nagyon jó helyen lett volna ott még egy évet.
És miért rossz váltás? Mivel indokolod?

illgner
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. június 30., péntek 21:28

Galacticos írta:
untouchable írta:

Azért én megnézném itt néhány ember arcát, ha Szoboszlai tötymörgését kellene a szeretett klubunkban meccsről-meccsre nézni, valószínűleg tavaszra már mindenki megválna tőle. 🙂
De attol hogy en peldaul nem gondolom szoboszlait real madrid szintu kozeppalyasnak, meg nem lehet orulni egy honfitarsunk sikerenek? Mert szerintem egy tradiciok nelkuli 10eves klubbol eligazolni europa egyik legnagyobb csapataba az igenis egy siker. Az hogy ide keves lenne, attol meg magyar szinten brutal kiemelkedo a srac. Es szerintem tobben csak ennek orulunk.
Ha valaki Pool-szintű játékos, akkor elég nehéz belemagyarázni, hogy nem Real-szintű is egyben. Ugyanis nem egy mitugrász macskajancsinak igazolták a padra, hanem valószínűleg topjátékosnak, akitől a lehető legtöbbet várják. Hogy mennyire fog beválni, ez más kérdés. De ennyi pénzt a Pool nem költ el akárkire.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 30., péntek 21:27

Ez a vonat egy magyarnak egyszer jön.
Fel kellett szállni rá, mindegy mi a végkimenetele.

De szívből szurkolok neki.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11405
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. június 30., péntek 21:26

ronaldo99 írta: Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit fog letenni a Pool-ban, de véleményem szerint ez egy nagyon rossz váltás.. Már eleve a Pl egy rossz ötlet szerintem. Ha a Lipcse el akarta adni, akkor érthető hogy váltott, de szerintem nagyon jó helyen lett volna ott még egy évet.
Nem biztos, hogy rossz valtas.
Fizikalisan birnia kell, vagyis fel kell keszulnie, de mar lipcseben is szerdaszombatozott a legmagasabb szinten.
Angliaban tobb hely van, nincsenek betomorulo csapatok, ostobabbak a jatekosok, okosan jatszva nagyon meg lehet oket baszni, lovocselek, testcselek, gyors kis kenyszeritok, ezek mukodnek.
Plane a poolban lesz helye, mert ezen a szinten jo jatekosokkal lesz korbeveve.
Azt nem akarom latni, hogy padozik folyamatosan, vagy meg oda se fer fel, ami valljuk be, benne van a pakliban.
De fo az optimizmus, basszad neki öcsém.
thereisonly1ronaldo

ronaldo99
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:03
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ronaldo99 » 2023. június 30., péntek 21:23

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit fog letenni a Pool-ban, de véleményem szerint ez egy nagyon rossz váltás.. Már eleve a Pl egy rossz ötlet szerintem. Ha a Lipcse el akarta adni, akkor érthető hogy váltott, de szerintem nagyon jó helyen lett volna ott még egy évet.

untouchable
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2022. május 21., szombat 20:49

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: untouchable » 2023. június 30., péntek 21:22

Galacticos írta:
untouchable írta:

Azért én megnézném itt néhány ember arcát, ha Szoboszlai tötymörgését kellene a szeretett klubunkban meccsről-meccsre nézni, valószínűleg tavaszra már mindenki megválna tőle. 🙂
De attol hogy en peldaul nem gondolom szoboszlait real madrid szintu kozeppalyasnak, meg nem lehet orulni egy honfitarsunk sikerenek? Mert szerintem egy tradiciok nelkuli 10eves klubbol eligazolni europa egyik legnagyobb csapataba az igenis egy siker. Az hogy ide keves lenne, attol meg magyar szinten brutal kiemelkedo a srac. Es szerintem tobben csak ennek orulunk.
Bro, ugyanazt mondjuk: magyar szinten az elmúlt évek legkiemelkedőbb játékosa.
Engem kettő dolog érdekel: a válogatottban ne alibizzen és, HA Madridban játszana, akkor hogyan teljesítene.
Teljesen nem érdekel, hogy egyik random klubból egy másik (általam az ominózus BL-döntő óta gyűlölt) klubba igazol.
Hala Madrid y nada más 🤍

untouchable
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2022. május 21., szombat 20:49

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: untouchable » 2023. június 30., péntek 21:18

hehetheoriginal írta: Mi van mar megint bdsrstnt, megint megdorzsolte vmelyik itt a mezesbodont, aztan jonnom kellett :lol:

Szoboszlai temaba nem megyek bele, akik szűk elitnek mondjak itt, valszeg ugyanazok, akik szerint valverde aranylabdas lesz :lol:
Lenyegtelen is milyen focista, legszukebb elitbe sztem semmikepp se eleg jo, vmi angol vagy spanyol kozepcsapatban viszont lehet alapember sztem.

Ha elviszi a pool, plane ennyiert, akkor remelhetoleg raszolgal es tenyleg kibaszott sikeres lesz, kivanom neki.

Itt nekem pl azzal van a bajom, hogy ha vmi szent tehenrol itt vki negativat mer irni, mar egybol jon a frocsoges, a sok szemellenzos felbolondtol (ne vegye magara, aki nem akarja)
Kezdodott ez anno a kivenhedt es az onzosegevel a csapatot hatraltato raullal, manapsag itt van egy valverde, aki nalam max cserejatekos, nalatok a kovetkezo nagy madridi csk meg potential balondor, aztan ervek, ertelmes vita nincs, csak szemelyeskedtek meg nyomjatok downkóros modra a downvote gombot.
Én még azt szeretem, hogy leírom a véleményem egy random (általában a Madriddal szóbahozott) - és most Szoboszlait teljesen tegyük félre - játékosról a véleményem, le vagyok hurrogva, majd 3 oldallal később eladja valaki szinte egy az egyben ugyanazt a véleményt, amit írtam és érkeznek neki az upvote-ok tízesével.
Ez mi? 😁
Hala Madrid y nada más 🤍

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. június 30., péntek 21:18

untouchable írta:
Galacticos írta:
En is csipem, de elfogulatlanul? :lol: :lol:
Ne viccelj mar.

Nem is ertem mi megy itt, mostanaban honnan kerul ide ennyi troll. Ez mar fix a nyari szunet miatt van.

Egy sokszoros bl gyoztes csapat, elmult evek anglia szintjen meghatarozo csapata egy gyengebb szezon utan kivasarolja a legjobb magyar jatekost. A pool ennyiert nem padra veszi, minimum erosen kezdo kozeli rotacio, de inkabb kezdo. Nem ertem miert kell allandoan lehuzni.
Azért én megnézném itt néhány ember arcát, ha Szoboszlai tötymörgését kellene a szeretett klubunkban meccsről-meccsre nézni, valószínűleg tavaszra már mindenki megválna tőle. 🙂
De attol hogy en peldaul nem gondolom szoboszlait real madrid szintu kozeppalyasnak, meg nem lehet orulni egy honfitarsunk sikerenek? Mert szerintem egy tradiciok nelkuli 10eves klubbol eligazolni europa egyik legnagyobb csapataba az igenis egy siker. Az hogy ide keves lenne, attol meg magyar szinten brutal kiemelkedo a srac. Es szerintem tobben csak ennek orulunk.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2023. június 30., péntek 21:17

hehetheoriginal írta: Mi van mar megint bdsrstnt, megint megdorzsolte vmelyik itt a mezesbodont, aztan jonnom kellett :lol:

Szoboszlai temaba nem megyek bele, akik szűk elitnek mondjak itt, valszeg ugyanazok, akik szerint valverde aranylabdas lesz :lol:
Lenyegtelen is milyen focista, legszukebb elitbe sztem semmikepp se eleg jo, vmi angol vagy spanyol kozepcsapatban viszont lehet alapember sztem.

Ha elviszi a pool, plane ennyiert, akkor remelhetoleg raszolgal es tenyleg kibaszott sikeres lesz, kivanom neki.

Itt nekem pl azzal van a bajom, hogy ha vmi szent tehenrol itt vki negativat mer irni, mar egybol jon a frocsoges, a sok szemellenzos felbolondtol (ne vegye magara, aki nem akarja)
Kezdodott ez anno a kivenhedt es az onzosegevel a csapatot hatraltato raullal, manapsag itt van egy valverde, aki nalam max cserejatekos, nalatok a kovetkezo nagy madridi csk meg potential balondor, aztan ervek, ertelmes vita nincs, csak szemelyeskedtek meg nyomjatok downkóros modra a downvote gombot.
Nekem ezekkel a velemenyekkel semmi bajom, csak kicsit hadd lehessen orulni egy olyan esemenynek, ami a mai magyar fociban sikernek szamit.

Valverde kapcsan is reszben egyetertek, szerintem is vannak olyan hianyossagai, amik miatt sosem lesz igazan szuk elit, de minden sikercsapatban volt olyan jatekos, aki termeszetesen top minoseg volt, de igazan sokat pl. a mentalitasaval tett hozza. Valverde kapitany alapanyag, aranylabdas sosem lesz.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

untouchable
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2022. május 21., szombat 20:49

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: untouchable » 2023. június 30., péntek 21:14

Galacticos írta:
untouchable írta: Lehet hehe-t a stílusa miatt ekézni, de ezen a fórumon ő az, aki elfogulatlanul és nyersen megmondja azt, amit a saját szemével lát.
És azt kell mondjam, hogy elég jó a szeme
En is csipem, de elfogulatlanul? :lol: :lol:
Ne viccelj mar.

Nem is ertem mi megy itt, mostanaban honnan kerul ide ennyi troll. Ez mar fix a nyari szunet miatt van.

Egy sokszoros bl gyoztes csapat, elmult evek anglia szintjen meghatarozo csapata egy gyengebb szezon utan kivasarolja a legjobb magyar jatekost. A pool ennyiert nem padra veszi, minimum erosen kezdo kozeli rotacio, de inkabb kezdo. Nem ertem miert kell allandoan lehuzni.
Azért én megnézném itt néhány ember arcát, ha Szoboszlai tötymörgését kellene a szeretett klubunkban meccsről-meccsre nézni, valószínűleg tavaszra már mindenki megválna tőle. 🙂
Hala Madrid y nada más 🤍

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11405
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. június 30., péntek 21:14

Szeretnem leszogezni Miklós, hogy egy db accom van itt :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. június 30., péntek 21:13

hehe gyere elő,
elég volt a trollkodásból


:mrgreen:


na ugye
:lol: :lol:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11405
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. június 30., péntek 21:12

Mi van mar megint bdsrstnt, megint megdorzsolte vmelyik itt a mezesbodont, aztan jonnom kellett :lol:

Szoboszlai temaba nem megyek bele, akik szűk elitnek mondjak itt, valszeg ugyanazok, akik szerint valverde aranylabdas lesz :lol:
Lenyegtelen is milyen focista, legszukebb elitbe sztem semmikepp se eleg jo, vmi angol vagy spanyol kozepcsapatban viszont lehet alapember sztem.

Ha elviszi a pool, plane ennyiert, akkor remelhetoleg raszolgal es tenyleg kibaszott sikeres lesz, kivanom neki.

Itt nekem pl azzal van a bajom, hogy ha vmi szent tehenrol itt vki negativat mer irni, mar egybol jon a frocsoges, a sok szemellenzos felbolondtol (ne vegye magara, aki nem akarja)
Kezdodott ez anno a kivenhedt es az onzosegevel a csapatot hatraltato raullal, manapsag itt van egy valverde, aki nalam max cserejatekos, nalatok a kovetkezo nagy madridi csk meg potential balondor, aztan ervek, ertelmes vita nincs, csak szemelyeskedtek meg nyomjatok downkóros modra a downvote gombot.
thereisonly1ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 74 regisztrált és 0 vendég