Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a következő bajnok?

A szavazás 2019. augusztus 22., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Arsenal
3
3%
Chelsea
1
1%
Liverpool
25
27%
Manchester City
53
58%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
7
8%
Más csapat
3
3%

Szavazatok száma: 92

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. december 12., csütörtök 13:54

Pool viszi januárban a Salzburgos Takumit kb. 10 millióért.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. december 10., kedd 7:13

Remy írta: West Hamnek tetszik a sírasós játék, amit az Arsenal ellen folytatnak idén a többiek. Úgy vannak vele, lehet azt a lyukat még melyebbre ásni. :lol:
Tegnap is megcsináltad. :salute: :lol: :lol: :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Steve
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Ramos, Marcelo

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. december 9., hétfő 23:42

Egyébként ennek valami késztetése van, hogy a Realról beszéljen.

Valahogy pár hetente mindig belefutok valami agymenésébe, amibe beleszövi a Realt. :hmmm:

kierkegaard

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. december 9., hétfő 23:10

Pont ezt akartam becopyzni:

„El kell fogadnunk a vereséget, továbblépni és javulni kell – idézi a katalán szakembert a BBC. – A Manchester Unitednek minőségi védelme van, mint ahogy a támadósora is jó, s kiválóan kontrázik. El kell fogadnunk. A mi szintünkön van a Liverpool, az MU, a Barca, a Real Madrid vagy például a Juventus, ilyen csapatokkal kell szembenéznünk. A valóság az, hogy jelenleg talán nem tudjuk felvenni velük a versenyt.”

„Együtt kell élnünk ezzel a tudattal, és a fejlődésben kell gondolkoznunk. Abban, hogy elfogadjuk, mi a jelenlegi valóság, s javuljunk. A valóság az, hogy az elkövetett hibáink, az ellenfelek minősége miatt, és mert képtelenek vagyunk kontrollálni a mérkőzéseket, tizennégy pontos hátrányban vagyunk a bajnokságban. Nem gondolkodom a Bajnokok Ligája megnyerésében, a bajnoki címben sem, csak próbálunk hétről hétre nyerni.”

Hogy nyilatkozhat valaki ekkora kretenseget..en birom guardiolat de ez szegyen.

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. december 9., hétfő 21:40

West Hamnek tetszik a sírasós játék, amit az Arsenal ellen folytatnak idén a többiek. Úgy vannak vele, lehet azt a lyukat még melyebbre ásni. :lol:
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou & CR! :sziv:

Luka Modric Ballon d'Or 2018!

rashidm
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. december 9., hétfő 21:10

Realista24 írta: Pep Guardiola speaking to Sky Sports: “That is the level we face, against Liverpool, United, Barcelona, Madrid, Juventus. They are the teams we have to face and the reality is maybe we are not able now to compete with them.”
:| :| :| :|

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Igazi bohóc. Méghogy a legjobb edző. Költsön el még 1 milliárdot, hátha összejön neki a bl.

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. december 9., hétfő 21:05

Pep Guardiola speaking to Sky Sports: “That is the level we face, against Liverpool, United, Barcelona, Madrid, Juventus. They are the teams we have to face and the reality is maybe we are not able now to compete with them.”
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Kerlon

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. december 9., hétfő 10:45

BLaZE írta:
illgner írta: Érdekes ez a Pep-jelenség, mert napjainkban Klopp mellett a közvélemény őt tartja a másik igazi topedzőnek. És utánuk jön a futottak még kategóriája....
Persze, mert a szigeten túl nem lát a sok van "szakértő".
Nem csak Angliában magasztalják túl, általános jelenség. Kb. mint Messinél. Mindkettőről csak a jót hozzák le, 5szörösre felnagyítva. Ha valami negatívat csinál, akkor meg próbálják lazára venni, esetleg kiforgatni. Ez olyan, mint Gareth golfos malőrje, mindenki úgy hozta le, hogy mekkora forma, miközben a Real szurkoló a büdös gyökér, mert kifütyülis zegény Garethet.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

BLaZE
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2019. december 9., hétfő 10:35

illgner írta: Érdekes ez a Pep-jelenség, mert napjainkban Klopp mellett a közvélemény őt tartja a másik igazi topedzőnek. És utánuk jön a futottak még kategóriája....
Persze, mert a szigeten túl nem lát a sok van "szakértő".
halálomig madridista leszek

Buitre
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño

HozzászólásSzerző: Buitre » 2019. december 9., hétfő 5:45

Még a Juve feküdne neki meg a PSG :)

illgner

HozzászólásSzerző: illgner » 2019. december 8., vasárnap 23:06

Érdekes ez a Pep-jelenség, mert napjainkban Klopp mellett a közvélemény őt tartja a másik igazi topedzőnek. És utánuk jön a futottak még kategóriája....

Steve

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. december 8., vasárnap 20:39

dennson írta:
KAG írta:

Eveken keresztül nem volt normalis riválisa.
Pool jott fol az elmult par evben.
Tovabba, szerintem meg pl viszonylatba is sokat koltott es a liga akkori legerosebb csapatat vette at.

Szep szep ez a sok kupa, de nem szabad az altalam fentebb irtak sem figyelmen kivul hagynj, amikor értékelünk.
Pontosan. Lópikulát a kishaver popójába. Amíg a Barca edzője volt időről időre pofázott arról, hogy a Madrid nem nevel játékosokat, mennyit költ...azóta pedig elszórta a világ pénzét, meg ezzel együtt minden megmaradt becsületét is.

Amikor edző lett kvázi beleült a tutiba, amit játékosként tanítottak neki, át kellett ültetnie egy olyan csapatba, ahol Iniesta, Xavi és Messi alkotta a csapat vázát. Első valódi edzői kihívása az volt, hogy megújuljon 4 év után, ehelyett felállt és elment.

A Bayernnél mindent megkapott, a Citynél mindent megkapott és mégsem sikerült az áttörés (BL). Hát ennyit az imádott Pepről. Bohóc.
:lol: :lol: :D :D

Amúgy szerintem ennyi pénzből, ennyi pofázás után illett volna valami értelmes címet is bezsebelni. Közben a semmilyen edző Zidane azért csak összerámolt 1-2 BL-t mindenféle pofázás és a barca szidása nélkül.

..Csak, hogy érezzük a különbséget. Ja és ezt DinhoL-nek írom főként.Senki nem bántaná Pep-et ha nem hergelne folyamatosan a Real ellen, de ha már magyaráz megállás nélkül, akkor mutasson is valamit.

sebydani
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Hazard, James
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles

HozzászólásSzerző: sebydani » 2019. december 8., vasárnap 18:11

Kerlon írta: Tovább robog a Leicester.
Imádom azt a csapatot. A csoda évük alatt felültem a bandwagonra és pöfög tovább folyamatosan. Nagyon szórakoztató, jó kis csapat. Rodgers meg nagyon szimpatikus edző lett a szememben.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

dennson

HozzászólásSzerző: dennson » 2019. december 8., vasárnap 17:58

KAG írta:
DinhoL írta: Értem én hogy nagyon utáljuk Pepet, de amit lehetett ha jól tudom megnyert Angliában, 7 vagy 8 trófea 3 év alatt azért nem rossz. BL meg már egy ideje nehéz neki, de idén megint esélyes szóval szerintem a bajnokság már max papíron motiválja..
Tovabba, szerintem meg pl viszonylatba is sokat koltott es a liga akkori legerosebb csapatat vette at.

Szep szep ez a sok kupa, de nem szabad az altalam fentebb irtak sem figyelmen kivul hagynj, amikor értékelünk.
Pontosan. Lópikulát a kishaver popójába. Amíg a Barca edzője volt időről időre pofázott arról, hogy a Madrid nem nevel játékosokat, mennyit költ...azóta pedig elszórta a világ pénzét, meg ezzel együtt minden megmaradt becsületét is.

Amikor edző lett kvázi beleült a tutiba, amit játékosként tanítottak neki, át kellett ültetnie egy olyan csapatba, ahol Iniesta, Xavi és Messi alkotta a csapat vázát. Első valódi edzői kihívása az volt, hogy megújuljon 4 év után, ehelyett felállt és elment.

A Bayernnél mindent megkapott, a Citynél mindent megkapott és mégsem sikerült az áttörés (BL). Hát ennyit az imádott Pepről. Bohóc.

DinhoL
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, Eusebio, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández Creus
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2019. december 8., vasárnap 16:58

KAG írta:
DinhoL írta: Értem én hogy nagyon utáljuk Pepet, de amit lehetett ha jól tudom megnyert Angliában, 7 vagy 8 trófea 3 év alatt azért nem rossz. BL meg már egy ideje nehéz neki, de idén megint esélyes szóval szerintem a bajnokság már max papíron motiválja..

Most csak a motivációs részén gondolkodtam el, nem azon, hogy mennyire jó edző vagy sem. Értékelni meg majd ha nyugger lesz és nem vállal több melót. :D
Som i Serem!
6oat

KAG
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. december 8., vasárnap 16:55

ZIDANE

DinhoL
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, Eusebio, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández Creus
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2019. december 8., vasárnap 16:52

Értem én hogy nagyon utáljuk Pepet, de amit lehetett ha jól tudom megnyert Angliában, 7 vagy 8 trófea 3 év alatt azért nem rossz. BL meg már egy ideje nehéz neki, de idén megint esélyes szóval szerintem a bajnokság már max papíron motiválja..
Som i Serem!
6oat

Kerlon

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. december 8., vasárnap 16:36

Tovább robog a Leicester.
K

Steve

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. december 7., szombat 23:15

Remy írta: MU vs Pep

Mindenki mehet aludni. :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:
:D :D :D

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. december 7., szombat 22:00

MU vs Pep

Mindenki mehet aludni. :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou & CR! :sziv:

Luka Modric Ballon d'Or 2018!