Egyéb bajnokságok

Foci a Real Madridon túl...
realmadrid95
Hozzászólások: 1767
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. augusztus 24., csütörtök 17:38

Pad'em írta:
cart írta: De mire föl kéne kapnia 20 milliót? Ki az a Veiga amúgy, mit tud eddig felmutatni?
U21-es EB-n csere a Bilbaós Sancet mögött :D

Eleve nem értettem mire lett felszopva, hogy Real, City, Chelsea meg Napolikkal volt folyamat szóbahozva. De nagyon szomorú a trend, és akkor már BL részvételről tárgyalnak. FFP égisze alá ezek bekerülnek, akkor lehet majd csak kacagni az eleve komolytalan rendszeren.



Jo, de maga az eb meccseit nezted? Ott van egy iratlan szabaly, aki a selejtezoben vegig jatszik az fog kezdeni a tornakon is. Ezert volt viszonylag sok “meglepetes”. Ezert nem volt kezdo Madueke, Skipp, Elliot es Smith Rowe sem peldaul az angoloknal.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára realmadrid95 2023. augusztus 24., csütörtök 17:41-kor.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: kodo » 2023. augusztus 24., csütörtök 17:16

dzsi91 írta: Ha a saudiak ezt lenyomják 4-5 évig amit most nem sok minden marad az europai fociból szerintem.
Ki a szar akar ereje teljében sivatagban focizni? Ertelmes játékos aligha.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8401
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. augusztus 24., csütörtök 17:13

igazabol salah eseteben nem is akkora aldozat ez gondolom "emberileg".

szepen el tud vegyulni az utcakon, a kultura sem hiszem, hogy problemas, illetve bar nem vagyok vallasokban otthon, de a muszlimmal sem lesz gondja ott. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. augusztus 24., csütörtök 17:06

Al-Ittihad and Mo Salah have reached an agreement on a 3-year contract, $240M net in total.

The clubs have been discussing for a few hours. Salah will not force his departure and is ready to stay if Liverpool refuse to sell.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7232
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. augusztus 24., csütörtök 17:02

cart írta: De mire föl kéne kapnia 20 milliót? Ki az a Veiga amúgy, mit tud eddig felmutatni?
U21-es EB-n csere a Bilbaós Sancet mögött :D

Eleve nem értettem mire lett felszopva, hogy Real, City, Chelsea meg Napolikkal volt folyamat szóbahozva. De nagyon szomorú a trend, és akkor már BL részvételről tárgyalnak. FFP égisze alá ezek bekerülnek, akkor lehet majd csak kacagni az eleve komolytalan rendszeren.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. augusztus 24., csütörtök 16:59

Szaudiak megmondták. Pénzt ajánlanak, aztán sok pénzt, aztán rengeteget.

Nyugger nem, aktuális sztárnak, fiataloknak, edzőknek, szakembereknek.

A cél mindenek előtt. Ami Európának évtizedekig tartott azt ők 5-10 év alatt akarjak elérni.

És a mai társadalom erre vevő is, mert az UEFA vezetősége is alig várja szerintem a hivasukat (meg az utalást) a BL kapcsán. Bár tartom, már ki van találva a koncepció.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

realmadrid95
Hozzászólások: 1767
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. augusztus 24., csütörtök 16:54

doncsontos írta: teljesen megértem az olyan fiatalokat mint mondjuk viega v hogyan kell írni a nevét, vszinű az életbe nem lenne komoly tényező profi szinten, erre kap egy 20millás éves fizus ajánlatot? ha csak a fele igaz az is 4!!!!! milliárd forint :lol: :lol: szerintem bárki akiben nincs akkora ambíció és motiváció mint Bellinghamben az egyből igent fog mondani, amivel nincs is baj mert az ilyen "játékosok" egy percig nem fognak hiányozni az élfociból.

Miert ne lenne komoly tenyezo? Az egyik, ha nem a legtehetsegesebb fiatal spanyol jatekos.

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2023. augusztus 24., csütörtök 16:41

teljesen megértem az olyan fiatalokat mint mondjuk viega v hogyan kell írni a nevét, vszinű az életbe nem lenne komoly tényező profi szinten, erre kap egy 20millás éves fizus ajánlatot? ha csak a fele igaz az is 4!!!!! milliárd forint :lol: :lol: szerintem bárki akiben nincs akkora ambíció és motiváció mint Bellinghamben az egyből igent fog mondani, amivel nincs is baj mert az ilyen "játékosok" egy percig nem fognak hiányozni az élfociból.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. augusztus 24., csütörtök 16:04

lestat írta:
Pad'em írta: Fizu amit a Nápoly ajánlott Veigának: 2M €
Fizu amit az arabok ajánlottak: 20M €

Kalapálják lelkesen az európai foci koporsójába a szögeket az arabok.
Csak a gyenge selejteknek kell ez.

Látható azért Jude példáján is hogy aki fejben rendben van és focizni akar komoly szinten az marad európában.

Szerintem semmit nem vesztünk ezekkel. Menjenek a selejt agyu fiatalok ...majd jön helyettük más aki komolyan veszi a sportot.
Ez a duma az első nyáron még helytálló aztán ha nem állnak le azon kapjuk magunkat mint a city psg esetben. Ott is senkiért se volt kár aki odament csak pénzéhes gyökér aztán 10 évves később a korszak két legígéretesebb játékosa ott van az egyik ebből épp szarrányerte magát.

Ha a saudiak ezt lenyomják 4-5 évig amit most nem sok minden marad az europai fociból szerintem.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: cart » 2023. augusztus 24., csütörtök 15:57

De mire föl kéne kapnia 20 milliót? Ki az a Veiga amúgy, mit tud eddig felmutatni?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. augusztus 24., csütörtök 15:50

Sajnos fizetesben akkora kulonbsegek vannak, hogy egyszeruen a legtobb focista nem merlegelhet kis tulzassal. Persze, kivetelek mindig lesznek, de egy ev alatt karriernyi penzt lapatolhatnak ossze.

Veiga is mondhatott volna nemet, szenvedhetett volna Napoliban, lehet lerugjak kovi szezonban vagy egyszeruen nem jon ki a lepes es megreked. Onnantol kozep kiscsapatokban focizna karrier vegeig, szaudi penzhez merten lofasz fizetesert.

Sport szempontjabol van benne kivetni valo, de sajnos teljesen ertheto az egesz.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. augusztus 24., csütörtök 15:41

wZoLee7 írta:
lestat írta:

Csak a gyenge selejteknek kell ez.

Látható azért Jude példáján is hogy aki fejben rendben van és focizni akar komoly szinten az marad európában.

Szerintem semmit nem vesztünk ezekkel. Menjenek a selejt agyu fiatalok ...majd jön helyettük más aki komolyan veszi a sportot.
ezen a véleményen vagyok én is. Az sem érdekel ha igéretes ügyes fiatalokat visznek majd el, nézni nem fogom a focijukat soha, azok a játékosok meg megérdemlik hogy pár év múlva senki ne emlékezzen rájuk. Talán a végeredmény az lesz, hogy több fiatal kap lehetőséget és lesznek akik gyengébb teljesítménnyel is odaérhetnek a top ligákba, de szerintem nagyon sok év kellene ahhoz, hogy a negatív eredmény látszódjon a kereket minőségében. A piacot meg már elcseszték így is
Azért pár év múlva, 6 autóval a feneke alatt, csak befog neki ütni, mikor a BL vagy a VB dontoket nézi a TVben, hogy basszus amúgy lehet én is ott lehetnék.
Az lesz ám az igazán fájdalmas és ez pénzzel nem elfedhető.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13045
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. augusztus 24., csütörtök 15:37

lestat írta:
Pad'em írta: Fizu amit a Nápoly ajánlott Veigának: 2M €
Fizu amit az arabok ajánlottak: 20M €

Kalapálják lelkesen az európai foci koporsójába a szögeket az arabok.
Csak a gyenge selejteknek kell ez.

Látható azért Jude példáján is hogy aki fejben rendben van és focizni akar komoly szinten az marad európában.

Szerintem semmit nem vesztünk ezekkel. Menjenek a selejt agyu fiatalok ...majd jön helyettük más aki komolyan veszi a sportot.
ezen a véleményen vagyok én is. Az sem érdekel ha igéretes ügyes fiatalokat visznek majd el, nézni nem fogom a focijukat soha, azok a játékosok meg megérdemlik hogy pár év múlva senki ne emlékezzen rájuk. Talán a végeredmény az lesz, hogy több fiatal kap lehetőséget és lesznek akik gyengébb teljesítménnyel is odaérhetnek a top ligákba, de szerintem nagyon sok év kellene ahhoz, hogy a negatív eredmény látszódjon a kereket minőségében. A piacot meg már elcseszték így is

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: lestat » 2023. augusztus 24., csütörtök 15:04

Pad'em írta: Fizu amit a Nápoly ajánlott Veigának: 2M €
Fizu amit az arabok ajánlottak: 20M €

Kalapálják lelkesen az európai foci koporsójába a szögeket az arabok.
Csak a gyenge selejteknek kell ez.

Látható azért Jude példáján is hogy aki fejben rendben van és focizni akar komoly szinten az marad európában.

Szerintem semmit nem vesztünk ezekkel. Menjenek a selejt agyu fiatalok ...majd jön helyettük más aki komolyan veszi a sportot.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7232
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. augusztus 24., csütörtök 14:34

Fizu amit a Nápoly ajánlott Veigának: 2M €
Fizu amit az arabok ajánlottak: 20M €

Kalapálják lelkesen az európai foci koporsójába a szögeket az arabok.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. augusztus 24., csütörtök 14:01

Remélem Padem hoz róla egy BILDes hírt és megnyugodhatok hogy marad :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. augusztus 24., csütörtök 13:39

Pad'em írta: Nem tudom elképzelni, hogy a Pool elengedje a legnagyobb sztárjukat 1 héttel az ablak zárása előtt. Jövőre reálisabb cél nekik Mo.
Gatto hetek óta írja (szinte egyedüliként),
itt nálam visszahozhat valamit a régi dolgaibol :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7232
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. augusztus 24., csütörtök 13:38

Nem tudom elképzelni, hogy a Pool elengedje a legnagyobb sztárjukat 1 héttel az ablak zárása előtt. Jövőre reálisabb cél nekik Mo.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. augusztus 24., csütörtök 13:31

Ha elviszik Salaht vége a fantasy szezonomnak mielőtt elkezdődött.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13045
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. augusztus 24., csütörtök 13:26

Realista24 írta: Jövőre a legnagyobb céljuk az araboknak Vinicius lesz, azt írják.
hajrá. Vini imádja a csapatot, a csapat is szereti Őt, a szurkolók dettó. Szerintem a végtelen pénzre is instant nemet mondana. Majdnem bárkiről hamarabb tudom elképzelni h elcsábuljon.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 67 regisztrált és 0 vendég