Egyéb bajnokságok

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 9., péntek 7:02

Olvasnivaló
http://www.marca.com/en/football/intern ... b45a5.html
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 9., péntek 6:27

Steve írta:
kodo írta:Leteszi Cristianoért az 1 milliárdot vajon?
Ha a tavalyiakból indulunk ki, amikor a 4-0-ás lefutott első meccs után a Barca mennyire felidegesítette a második meccsel a fickót ami után elhozta Neymart..könnyen elképzelhető
Abból kiindulva Balet viszi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7380
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. március 8., csütörtök 23:20

kodo írta:Leteszi Cristianoért az 1 milliárdot vajon?
Ha a tavalyiakból indulunk ki, amikor a 4-0-ás lefutott első meccs után a Barca mennyire felidegesítette a második meccsel a fickót ami után elhozta Neymart..könnyen elképzelhető

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. március 8., csütörtök 23:03

Leteszi Cristianoért az 1 milliárdot vajon?

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7380
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. március 8., csütörtök 22:40

Az az igazság, hogy ment itt a szövegelés, hogy a Real felborítja a játékospiacot és közben tényleg így van.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3796
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2018. március 8., csütörtök 21:59

Süti írta:Egyébként tényleg, ha az arabnak BL serleg kell, adja ide bappát, cserébe majd megfoghatja élőben ha megnyertük.
Ha ideadják Bappét, egy évig felőlem ki is állíthatják a tavalyi BL serleget a múzeumukban
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9577
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. március 8., csütörtök 21:47

Kerlon írta:
Realista24 írta:Nyolc játékosnak lehet, hogy meszeltek Párizsban.
Jugador Edad Valor TM1 Valor CIES1
Alves 34 6 4,8
Kurzawa 25 22 16,2
Yuri Berchiche 28 15 12,3
Rabiot 22 45 35,9
Cavani 31 60 88,9
Verratti 25 70 55,6
Di María 30 40 23,8
Pastore 28 18 5,1
euz mi alapján?
Kurzawa meg Rabiot johetne is, beugrósnak.
ZIDANE

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. március 8., csütörtök 21:24

ez a thauvin egy jo jatekos. kivancsi vagyok ki robbant erte a nyaron. az is lehet hogy egyszezonos jatekos de szerintem most erett be.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5598
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. március 8., csütörtök 15:55

A Barcába Griezmann a prioritás és még az is érthetetken, hogy hova, meg minek? DM csak egy B verzió volt. Így, hogy ott van már Cou meg Dembele is, tuti el lett felejtve.
Babinho írta:Pastoret a juvéval is szóba hozták még tavaly.
Nem csak az Interrel? :hmmm: Ott se nagyon lenne helye, Pjaca-t is kölcsön kellett adják.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. március 8., csütörtök 15:29

Pastoret a juvéval is szóba hozták még tavaly.
DM meg barcával ja, de ott Grízes miatt szerintem nem fog érkezni.
A Bayernnek jó opció lehetne Ribery helyére egy pár évre. De ha Cavani megy nyugodtan maradhat, ha valamelyik szupersztár beköltözik éknek.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. március 8., csütörtök 15:27

Valverde 442jébe Di Maria ajándék lenne. remélem visszik griezmannt
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 8., csütörtök 15:26

kiserik írta:
M1Ö írta:Kívancsi vagyokl
amúgy, hogy DM-et és Pastore-t kiknek tudják majd elpasszolni. Mennek vissza Olaszországba? Mert kisebb angol vagy spanyol csapat ilyen-olyan okokból nem nagyon jöhetnek szóba. Egy Milan és egy Inter a nevük miatt még vonzó is lehet és megfizetni is megtudnák őket.
Mennék az arab ligába a tezsvér csapathoz jó pénzért, vagy az túl átlátszó lenne? :lol:
DM már felajánlotta magát a Barcanak párszor...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5719
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. március 8., csütörtök 15:22

M1Ö írta:Kívancsi vagyok amúgy, hogy DM-et és Pastore-t kiknek tudják majd elpasszolni. Mennek vissza Olaszországba? Mert kisebb angol vagy spanyol csapat ilyen-olyan okokból nem nagyon jöhetnek szóba. Egy Milan és egy Inter a nevük miatt még vonzó is lehet és megfizetni is megtudnák őket.
Mennék az arab ligába a tezsvér csapathoz jó pénzért, vagy az túl átlátszó lenne? :lol:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5598
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. március 8., csütörtök 15:20

Kerlon írta:csájná


mondjuk DM bármelyik angolnak jó lehetne még a Cityn kívül.
Jogos, Pastore-nak úgyis harangoztak... DM meg már idős lesz egy angol csapatnak ekkora fizetéssel. A MU-ba amúgy el tudnám képzelni, mert nekik egy jobb szélső kéne. De oda már csak a nézők miatt sem menne vissza, meg alapbólt Balet veszik meg a nyáron.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3431
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2018. március 8., csütörtök 15:19

Kíváncsi leszek erre. Azért jelentősen gyengülne a keret, nem tudom, hogy az utánpótlásban milyen minőségű spílerek vannak.
Én is...Persze még ki tudja, hogy hogy akarják kijátszani az FFP-t, de az előzetes infók alapján kb erre a szezonra lett felépítve a dolog, hogy ebben a szezonban kölcsönnel, elszámolásokat halasztva összeránthatták ezt a támadósort, aztán nyáron szűkíteni kell a keretet. Igencsak betettünk nekik ezzel a kiejtéssel. :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. március 8., csütörtök 15:16

M1Ö írta:Kívancsi vagyok amúgy, hogy DM-et és Pastore-t kiknek tudják majd elpasszolni. Mennek vissza Olaszországba? Mert kisebb angol vagy spanyol csapat ilyen-olyan okokból nem nagyon jöhetnek szóba. Egy Milan és egy Inter a nevük miatt még vonzó is lehet és megfizetni is megtudnák őket.
csájná


mondjuk DM bármelyik angolnak jó lehetne még a Cityn kívül.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5598
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. március 8., csütörtök 15:08

Kívancsi vagyok amúgy, hogy DM-et és Pastore-t kiknek tudják majd elpasszolni. Mennek vissza Olaszországba? Mert kisebb angol vagy spanyol csapat ilyen-olyan okokból nem nagyon jöhetnek szóba. Egy Milan és egy Inter a nevük miatt még vonzó is lehet és megfizetni is megtudnák őket.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. március 8., csütörtök 15:05

CS0ki írta:Draxlert már le se írják? :) Mondjuk ha Emery-nek meszeltek, ő még maradhat akár...

Verratit én sem tartom valószínűnek, Rabiot már korábban is hisztizett, anyukája hetente jár be asztalt csapkodni több pénzért. Meg jövőre le is jár a szerződése. Amúgy szerintem ő is marad majd, csengetni kell az araboknak, de új igazolás még több lenne.

Cavani max Neymar-MBappe miatt kell, hogy menjen. De kötve hiszemn hogy 31 éves csatárért olyan sokat pengetnének, bár manapság már beteg összegek vannak. Mintha pár éve még Mathieu lett volna a legdrágább 30 feletti igazolás 20 millióval, most meg már...

Alves-t a rohadt magas fizujával nem tudják kirugdalni a kapun, meg Neymar megtartásához úgyis kell.

DM-Pastore menni fog. Kérdés, hogy kell-e még vezéráldozat. Talán pont ezért raknák ki Cavanit, belőle még jöhet pénz, igazolgatni így se nagyon tudnak majd.
Utóbbi kettőnek is lejár jövőre a szerződése Rabioton kívül és nem hsizem, hogy túl sokat kaphatnának értük.

Húzóembereket, mint Verratti meg hülyeség lenne eladniuk, mert nem tudnák pótolni olcsóbban.

Bbenonek ezt magyaráztam a nyáron, volt hozzá egy cikk is. Neymar ára is meghaladja egy PSG lehetőségeit, ott is tuti kellett egy kis turpisság. Mbappeval meg le is húzhatják már magukat. Ha meg minden évben el kell adni egy értékesíthető embert, akkor 5 év múlva nem marad csapat.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kiserik
Hozzászólások: 5719
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. március 8., csütörtök 15:02

Ha ezeket eladják diszkont áron, akkor ki fog játszani? :ozil:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2620
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. március 8., csütörtök 14:51

CS0ki írta:Draxlert már le se írják? Mondjuk ha Emery-nek meszeltek, ő még maradhat akár..

Szerintem Ő kompletten szétfikázta az egész projektet a 400 millás beszólással. Meglepődnék ha az elnök úrnak ez nem szúrná a szemét.

Kíváncsi leszek erre. Azért jelentősen gyengülne a keret, nem tudom, hogy az utánpótlásban milyen minőségű spílerek vannak.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 10 regisztrált és 0 vendég