Egyéb bajnokságok

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8393
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. október 19., csütörtök 9:37

amugy o hol rugta azt a rengeteg golt ?

768 hivatalosat is irnak, 1000-et irnak a sormeccsekkel egyutt, de a wikipedia es transfermakt adatai alapjan kb 300-400 kozott termelt klub es valogatott szinekben 1985 es 2010 kozott.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. október 19., csütörtök 9:28

what?
barcaban igabatette a vilagot. megragadni azert nem tudott nagyon, mert ilyenek az ontorvenyu zsenik, mindig kialakult korulotte vmi osszezorrenes.
volt egy olyan heppje is, hogy a rioi karnevalon ott kell lenni, az meg szezon kozben van....
munkamoral ott se volt meg, mint altalaban a braziloknal, miutan eljutottak egy szintre sportban es anyagilag a favelabol meg ehezesbol, es mar nem okozott örömet a fodball, akkor szep lassan elengedtek a dolgot.
itt ronaldo a kivetel, aki bar szerette a bulikakat, de neki soha nem mult el a szerelem, csak a teste mondta, hogy kösz kiszallok (illetve, hogy doppinglistara tettek az addig elotte pajzsmirigy problemara szedett gyoccert, emiatt elhizott...)
thereisonly1ronaldo

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. október 19., csütörtök 9:04

Hehito, ket kemeny merting kozott irj mar pls par sort arrol, hogy Romario miert nem tudott a PSVn kivul sehol megragadni hosszabb idore. Pedig brutal, hogy milyen szamokat tudott hozni.

Pont belefutottam egy kepbe, amin 6 jatekos van, akik 3 kulonbozo evtizedben is 100 gol fole jutottak.

Di Stefano, Puskas, Pele, Romario, Messi es CR.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. október 19., csütörtök 9:03

Realista24 írta: French football's TV presence is under threat as no one wants to pay the £693million annual fee to stream Ligue 1 and 2 games.

They have received zero bids for broadcasting rights.
Mocskos szabotőrök :lol: :mrgreen:

Neymer meg: lassan ennyi sérülése Ronaldonak sem volt.
Nem vigyáz magára, iszik, bulizik, de ezt csinálta Ronaldo is pl.
Viszont neki (is) szar lehet a genetikája, + a játékstílusából adódóan is jönnek a sérülések. Biztosan többre vitte volna ha profi sportolói életet él, de a genetika miatt jó eséllyel úgy is megszívta volna előbb vagy utóbb.
Egy jó Neymar jó lett volna, jót tettt volna a focinak is (főleg ha nem a Barcában játszik ugye), kár érte.

Btw a Brazilok 4 meccsen 7 pont, hasítanak eddig. (bezzeg Argentína)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 19., csütörtök 8:27

French football's TV presence is under threat as no one wants to pay the £693million annual fee to stream Ligue 1 and 2 games.

They have received zero bids for broadcasting rights.

(Source: Sun Sport)

Nyomasd neki Mbappe :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Nika91127
Hozzászólások: 2641
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. október 19., csütörtök 8:15

hehetheoriginal írta:
Nika91127 írta:

Azért valljuk meg férfiasan, elülső keresztszalag sérülés nem nagyon jellemző meniscus sérülés nélkül... :)
Sziahello :kalapos: jelentkezem, ketszeres acl sebesules, meniszkusz perfekt allapotban. A 2. a covid faszsag kezdeten tortent , nem voltam akkor se 16 eves, doki mondta jo a genetikam, mert a porc allapota egy fiatal srac szintjen van es hibatlan.
Mindketszer oldalrol kb 90fokos szögben estek ra a terdemre, neymaret direkt nem neztem meg, de ott sejtem, hogy nem ez volt a helyzet, ezert minden is szakadt a picsaba... :-(
Ezzel kezdtem. Nem mindig, de általában.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. október 19., csütörtök 8:01

Nika91127 írta:
ToniKroos írta:

Militaonak csak a keresztszalagja szakadt, meniszkusza nem és rá 6-7 hónapot mondtak jó esetben. Neymarnak ebből 8-10 hónap szerintem simán lesz mire visszatér, ha még lesz kedve egyáltalán ehhez a bohóckodáshoz. Szóval idén 100% hogy nem játszik már, de én egész 2024et se csodálkoznék ha kihagyná, akkor pedig az szinte egyenlő egy karrierendével.
Azért valljuk meg férfiasan, elülső keresztszalag sérülés nem nagyon jellemző meniscus sérülés nélkül... :)
Sziahello :kalapos: jelentkezem, ketszeres acl sebesules, meniszkusz perfekt allapotban. A 2. a covid faszsag kezdeten tortent , nem voltam akkor se 16 eves, doki mondta jo a genetikam, mert a porc allapota egy fiatal srac szintjen van es hibatlan.
Mindketszer oldalrol kb 90fokos szögben estek ra a terdemre, neymaret direkt nem neztem meg, de ott sejtem, hogy nem ez volt a helyzet, ezert minden is szakadt a picsaba... :-(
thereisonly1ronaldo

Nika91127
Hozzászólások: 2641
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. október 19., csütörtök 7:17

ToniKroos írta:
februarban lesz 32, gondolom tavasz vegere felepulne. (vagyis ha ugyanaz, mint militao-courtois eseteben ?)
a szaudi ligaban szerintem meg igy is el fog potyogni majd, ha nem adja fel inkabb az egeszet.
Militaonak csak a keresztszalagja szakadt, meniszkusza nem és rá 6-7 hónapot mondtak jó esetben. Neymarnak ebből 8-10 hónap szerintem simán lesz mire visszatér, ha még lesz kedve egyáltalán ehhez a bohóckodáshoz. Szóval idén 100% hogy nem játszik már, de én egész 2024et se csodálkoznék ha kihagyná, akkor pedig az szinte egyenlő egy karrierendével.
Azért valljuk meg férfiasan, elülső keresztszalag sérülés nem nagyon jellemző meniscus sérülés nélkül... :)

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. október 19., csütörtök 2:55

🇧🇷 Neymar: “It’s very sad moment, the worst of my life”.

“I know I’m strong… but this time I need support of my family and my friends”.

“It’s not easy to get injured, undergo surgery and then… do it again just four months later.

I have faith, I leave it in God’s hands”

Na ezek alapján tőle nemkell R9szerű comebacket várni :D
Istenre meg a vallásra bízza inkább a dolgot xd
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2023. október 19., csütörtök 2:33

februarban lesz 32, gondolom tavasz vegere felepulne. (vagyis ha ugyanaz, mint militao-courtois eseteben ?)
a szaudi ligaban szerintem meg igy is el fog potyogni majd, ha nem adja fel inkabb az egeszet.
Militaonak csak a keresztszalagja szakadt, meniszkusza nem és rá 6-7 hónapot mondtak jó esetben. Neymarnak ebből 8-10 hónap szerintem simán lesz mire visszatér, ha még lesz kedve egyáltalán ehhez a bohóckodáshoz. Szóval idén 100% hogy nem játszik már, de én egész 2024et se csodálkoznék ha kihagyná, akkor pedig az szinte egyenlő egy karrierendével.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2023. október 19., csütörtök 0:41

Szomorú ez a neymar story. Azért karrierende nek nem mondanám. Magát a figurat nem birom, de a futballját igen. Már ha hajlandó volt odatenni magát. Kár, hogy karrierje alatt kb 2 évet volt kedve focizni a legmagasabb szinten es szinvonalon. Ez még kevesebb, mint dinhoé, vagy robinhoé. Igy, hogy neymar off, Brazília sikere mostantól vinicius lábában van. Majd diniz ugy is megadja neki a regi stílusú rögtönözz zsigerből focit :kalapos: hehe jo és sikeres éveknek néz elébe.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8393
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. október 18., szerda 23:30

hehetheoriginal írta: Az a karrierende. :coffee: :/
Es nem azert mert ezek nem muthetok, hanem mert eleve mar elengedte a profi sportot, hogy jon vissza akkor ebbol 33-34 eves korara...
februarban lesz 32, gondolom tavasz vegere felepulne. (vagyis ha ugyanaz, mint militao-courtois eseteben ?)
a szaudi ligaban szerintem meg igy is el fog potyogni majd, ha nem adja fel inkabb az egeszet.

szerintem ezzel inkabb annyi valtozott, hogy az a kb 10 szazalek esely elszallt, hogy valaha ujra top 4 ligaban lassuk, ha nem tetszik szaud arabia (pl egy olasz klubban jo oreg free transferkent) illetve hogy a 26-os vebe keret tagsagra drasztikusan lecsokkent a sansza.

Nika91127
Hozzászólások: 2641
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. október 18., szerda 23:09

hehetheoriginal írta: Az a karrierende. :coffee: :/
Es nem azert mert ezek nem muthetok, hanem mert eleve mar elengedte a profi sportot, hogy jon vissza akkor ebbol 33-34 eves korara...
Legalább nem kell semmit se kitalálni a tesó szülinapjakor :)

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. október 18., szerda 23:07

Az a karrierende. :coffee: :/
Es nem azert mert ezek nem muthetok, hanem mert eleve mar elengedte a profi sportot, hogy jon vissza akkor ebbol 33-34 eves korara...
thereisonly1ronaldo

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. október 18., szerda 22:48

Nagy fogás volt ő is nekik.

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. október 18., szerda 22:47

Al Hilal announce Neymar tore his ACL and his meniscus in Brazil's World Cup qualifier against Uruguay.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

realfan
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:52
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Raúl, Casillas, S.Taylor, Given, Krul, O.Bernard, Di Canio,Candreva
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle United,SS Lazio

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: realfan » 2023. október 18., szerda 17:12

Pad'em írta: Igen, tudom mit jelent a riveres mondat ezért nem is lepődök meg, hogy felfüggeszteték. Bár túlzásnak érzem.

Atal kapcsán viszont csak egy free Palestines képet láttam, nem tudom nála volt e több, de annyiért azért csúnya volna.
Azt olvastam, hogy állítólag antiszemita vidit posztolt, amit törölt azóta, de nem láttam és többet nem is olvastam róla, hogy konkrétan mi volt benne, szóval nem is ítélkeznék erről

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. október 18., szerda 16:52

Igen, tudom mit jelent a riveres mondat ezért nem is lepődök meg, hogy felfüggeszteték. Bár túlzásnak érzem.

Atal kapcsán viszont csak egy free Palestines képet láttam, nem tudom nála volt e több, de annyiért azért csúnya volna.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. október 18., szerda 16:47

De es ha posztol?
Barmit?
Akarmit?
Akarki?


Es akkor masik topikban olvasom, hogy allitolag fejlodik az emberiseg :lol:
thereisonly1ronaldo

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. október 18., szerda 16:43

A from the river to the sea jelenti ugye azt hogy az egész terület Palesztínáé.

Engem nem zavar hogy XY posztol ilyet vagy olyat, csak azért írom hogy lássátok hogy ez azért más szerintem mint az hogy ‘mindkét oldal hibás, és védjük az ártatlanokat’.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 54 regisztrált és 0 vendég