Egyéb bajnokságok

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8014
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. augusztus 4., péntek 9:52

Egyérteműen jobban választott.

CR szerintem lehet az erőszakolós sztorija miatt nem ment USA-ba, kerülni akarta a negatív híverést. Vagy csak kellett a szaúdi pénz, nem tudom. Kicsit megkattant amióta a Juve-ból is lelépett, ez a maximalizmus ára, amikor már nem tudsz úgy teljesíteni ahogy elvárod magadtól akkor kicsit megkattansz (gondolom).

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1209
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. augusztus 4., péntek 9:32

doncsontos írta:
nagyon kemény, hogy ezért is bele állnak az emberbe mert teljesíteni akar ha már AKTÍV labdarúgó, de ja az ő k anyját :lol:
Ki irta hogy a kurva anyjat,miert kell mindenen allandoan felhaborodni?
Szive joga hogy meg mindig teljesiteni akar,csak leirtam,hogy szerintem messi jobban valasztott,vagy jobban elfogadja azt,ahol van most.
De ne felj,nem bantom tobbet a ronaldodat,mert latom nagyon magadra veszed. :lol:
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. augusztus 4., péntek 9:24

Jönnie kell Bappenak, ennyi igazolással, ráadásul ezekkel az odaszúrásokkal a psg részéről...
Kizárt, hogy maradjon. :hmmm:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2023. augusztus 4., péntek 9:17

miro. írta:
Remy írta: Azért elnézve a többi szaúdi csapatot, CR-ék szerintem top 3-ban nem lesznek a bajnokságban. :mrgreen:

Egész jól erősítenek a többiek.

Közben Kessie is here we go.
Most nem Messinek orulve,de o elment egy utolso csapathoz szorakozni,volt csapattarsakkal kicsit meg levezetni.
Lovi a golokat,lotyog kicsit.
Ronaldo meg ott gorcsol,meg probal meg mindig valamit megmutatni.. Szamomra Messi sokkal jobban megeli karrierjenek ezen szakaszat.
Cr egy gorcs lett. Miert akarja meg mindig maganak bebizonyitani,hogy valojaban ki o..Nem ertem.
nagyon kemény, hogy ezért is bele állnak az emberbe mert teljesíteni akar ha már AKTÍV labdarúgó, de ja az ő k anyját :lol:
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. augusztus 4., péntek 8:38

Sierra írta:
Remy írta:Közben Kessie is here we go.
Azt lehet tudni, hogy mennyiért vált?
Mert ha jól emlékszem tavaly ő is ingyen ment a barcába, akárcsak Aubameyang, valszeg akkor őt is busás haszonnal adják tovább.

Azért Dembi meg most Kessié távozásával is gyengülnek szépen hálistennek. :shifty:
15 milla körül kapnak érte.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1209
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. augusztus 4., péntek 8:37

Remy írta: Azért elnézve a többi szaúdi csapatot, CR-ék szerintem top 3-ban nem lesznek a bajnokságban. :mrgreen:

Egész jól erősítenek a többiek.

Közben Kessie is here we go.
Most nem Messinek orulve,de o elment egy utolso csapathoz szorakozni,volt csapattarsakkal kicsit meg levezetni.
Lovi a golokat,lotyog kicsit.
Ronaldo meg ott gorcsol,meg probal meg mindig valamit megmutatni.. Szamomra Messi sokkal jobban megeli karrierjenek ezen szakaszat.
Cr egy gorcs lett. Miert akarja meg mindig maganak bebizonyitani,hogy valojaban ki o..Nem ertem.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. augusztus 4., péntek 8:36

Remy írta:Közben Kessie is here we go.
Azt lehet tudni, hogy mennyiért vált?
Mert ha jól emlékszem tavaly ő is ingyen ment a barcába, akárcsak Aubameyang, valszeg akkor őt is busás haszonnal adják tovább.

Azért Dembi meg most Kessié távozásával is gyengülnek szépen hálistennek. :shifty:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. augusztus 4., péntek 8:34

Azért elnézve a többi szaúdi csapatot, CR-ék szerintem top 3-ban nem lesznek a bajnokságban. :mrgreen:

Egész jól erősítenek a többiek.

Közben Kessie is here we go.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5173
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. augusztus 3., csütörtök 22:58

ez a neymar miert van igy ragerjedve a kang lee gyerekre?
mar 3 videoban lattam hogy vagy a combjat utogeti vagy a hajaban matat vagy siman csak szekallja

jo hamar egymasra talaltak szo mi szo
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8014
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. augusztus 3., csütörtök 18:50

Azzal hogy nem vitték el a túrára és ezekkel a bevásárlásokkal eléggé egyértelműnek tűnik hogy távozik.

realmadrid95
Hozzászólások: 1767
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. augusztus 3., csütörtök 18:08

Pad'em írta:
Anthony írta:
Nem Luis Enrique a PSG új edzője? Tudtommal valami kapust is vetetett velük mikor ott van neki Donnarumma. Vagy tévedek?
Dehogynem. Campos a sportigazgatójuk. Kb azért hozták tavaly nyáron mert közel áll Mbappéhoz Monaco óta. Egy év alatt meg is romlott Nasszerrel a kapcsolatuk, nem meglepő módon.

Csak azért írtam be mert leírták másfél hónapja hogy ez fog történni, ahogy azt is, hogy már megvan a megállapodás Mbappéról.

Szerintem arra vártak a felek, hogy a PSG bevásároljon. Most, hogy megvan Ramos meg Dembélé hamarosan Mbappé távozása is hivatalos lehet.

Meg, ha minden igaz, akkor alair Kolo Muani is. Azert egy Dembele, Ramos, Kolo Mauni nem rossz erosites elore. Szegeny Asensio.. :D

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. augusztus 3., csütörtök 18:02

Pad'em írta:
Anthony írta:
Nem Luis Enrique a PSG új edzője? Tudtommal valami kapust is vetetett velük mikor ott van neki Donnarumma. Vagy tévedek?
Dehogynem. Campos a sportigazgatójuk. Kb azért hozták tavaly nyáron mert közel áll Mbappéhoz Monaco óta. Egy év alatt meg is romlott Nasszerrel a kapcsolatuk, nem meglepő módon.

Csak azért írtam be mert leírták másfél hónapja hogy ez fog történni, ahogy azt is, hogy már megvan a megállapodás Mbappéról.

Szerintem arra vártak a felek, hogy a PSG bevásároljon. Most, hogy megvan Ramos meg Dembélé hamarosan Mbappé távozása is hivatalos lehet.
Ezt hajtom evy ideje, hogy minden le van zsirozva, de mig nem potoljak nem hivatalos, de azt is el tudom kepzelni, hogy szeptember 1ig is elhuzzak.

Az biztos, hogy nem fogjak meg egy evig fizetni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7230
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. augusztus 3., csütörtök 17:38

Anthony írta:
Nem Luis Enrique a PSG új edzője? Tudtommal valami kapust is vetetett velük mikor ott van neki Donnarumma. Vagy tévedek?
Dehogynem. Campos a sportigazgatójuk. Kb azért hozták tavaly nyáron mert közel áll Mbappéhoz Monaco óta. Egy év alatt meg is romlott Nasszerrel a kapcsolatuk, nem meglepő módon.

Csak azért írtam be mert leírták másfél hónapja hogy ez fog történni, ahogy azt is, hogy már megvan a megállapodás Mbappéról.

Szerintem arra vártak a felek, hogy a PSG bevásároljon. Most, hogy megvan Ramos meg Dembélé hamarosan Mbappé távozása is hivatalos lehet.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8014
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. augusztus 3., csütörtök 16:43

Pad'em írta: Június 23-án írta a @psgcommunity, hogy Mbappé távozásával párhuzamban kiteszi a PSG Campost.

Erre ma:

Luis Campos is close to a PSG exit. Some people at the club hold him responsible for the failure of Kylian Mbappé's non-extension. Campos was not in favor of excluding Mbappe for the tour in Japan but he had to comply with the decision. @le_Parisien

Szerintük ugye június óta megvan a megállapodás velünk Mbappé kapcsán. Nagyon remélem az átigazolási összeg kapcsán tévedni fognak. (200+50M)
Nem Luis Enrique a PSG új edzője? Tudtommal valami kapust is vetetett velük mikor ott van neki Donnarumma. Vagy tévedek?

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7230
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. augusztus 3., csütörtök 16:29

Június 23-án írta a @psgcommunity, hogy Mbappé távozásával párhuzamban kiteszi a PSG Campost.

Erre ma:

Luis Campos is close to a PSG exit. Some people at the club hold him responsible for the failure of Kylian Mbappé's non-extension. Campos was not in favor of excluding Mbappe for the tour in Japan but he had to comply with the decision. @le_Parisien

Szerintük ugye június óta megvan a megállapodás velünk Mbappé kapcsán. Nagyon remélem az átigazolási összeg kapcsán tévedni fognak. (200+50M)
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Nika91127
Hozzászólások: 2641
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. augusztus 2., szerda 13:11

Realista24 írta: Azt irjak, hogy Marcos Llorente az Al Ahliba igazol 25m koruli osszegert.
Azta...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. augusztus 2., szerda 12:54

Azt irjak, hogy Marcos Llorente az Al Ahliba igazol 25m koruli osszegert.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. augusztus 2., szerda 9:54

lordgabi írta: HIVATALOS! Sadio Mané Cristiano Ronaldo csapattársa lett, és a szaúdi Al-Naszr együtteséhez igazolt! ⚽🇸🇦✅

Részletek itt: https://bit.ly/47cGhUE
Akkor nem jött össze a rettegett Kane-Mane-Sane trió. :'( :-(

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11143
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. augusztus 2., szerda 7:31

Land of freedom and opportunities at its best :lol:
De azt garantálom, hogy jobban tudjak, hogy kell céget csinalni es vallalkozni, mint egy jol "kiokositott" magyar gyerek, akit kiköp az erettsegi vagy a felsooktatas
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. augusztus 2., szerda 6:23

https://twitter.com/trollfootball/statu ... sxT-_X3liw

:fpalm:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 58 regisztrált és 0 vendég