Egyéb bajnokságok

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5150
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. augusztus 31., csütörtök 20:02

Barca is orrnehéz mégis elég jól karistoltak. simán bennevan hogy kijön nekik és azért az az orrnehéz rész az nem gyenge, mindenesetre óriási lenne ha összefutnánk és a szart is kivernénk belőlük :agree:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 31., csütörtök 19:59

Sierra írta:Így azért már az esélyesek között lehetne a PSG ezzel a kerettel. De a tavalyi 6-1 után, meg alapból egy Emeryvel a padon nem sok vizet fognak zavarni sztem. Max egy elődöntő.
Orrnehez. Védekezés kevés lesz. Max 8 köze mennek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Sierra » 2017. augusztus 31., csütörtök 19:55

Így azért már az esélyesek között lehetne a PSG ezzel a kerettel. De a tavalyi 6-1 után, meg alapból egy Emeryvel a padon nem sok vizet fognak zavarni sztem. Max egy elődöntő.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. augusztus 31., csütörtök 15:11

Mbappera 135+45 milliót írnak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Sierra » 2017. augusztus 31., csütörtök 14:56

Realista24 írta:Miért Párizsban írják alá a Realos papírokat?
Mégicsak a főváros. :mrgreen:

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5150
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. augusztus 31., csütörtök 14:50

Kerlon írta:
Realista24 írta:PSG and Monaco currently writing the documents for Mbappe's permanent move to Paris, according to RMC.

Miért Párizsban írják alá a Realos papírokat?
És miért segít ebben a PSG?
haverok Perezzel és közvetít :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. augusztus 31., csütörtök 14:48

Realista24 írta:PSG and Monaco currently writing the documents for Mbappe's permanent move to Paris, according to RMC.

Miért Párizsban írják alá a Realos papírokat?
És miért segít ebben a PSG?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 31., csütörtök 14:46

PSG and Monaco currently writing the documents for Mbappe's permanent move to Paris, according to RMC.

Miért Párizsban írják alá a Realos papírokat?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2017. augusztus 31., csütörtök 14:42

Nyilván, vicc az egész, már korábban is fejtegettük ezt.

AS meg azt írja, hogy ofisöl Mbappé? Nem nagyon láttam sehol.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. augusztus 31., csütörtök 14:39

Szerintem már ott bukik az FFP, hogy mégis hogy tudna ennyi pénzt kitermelni egy csapat, amelyik európai szinten komoly eredményt nem ért el, illetve csak a top 4. bajnokságban szerepel. Ha lenne egy személy, aki nem korrupt és a körmük alá nézne, szerintem bőven találna kihágást. Gondolok itt ilyenre, hogy egyes szponzorok a háttérből vannak pénzelve.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2017. augusztus 31., csütörtök 14:34

A PSG még Serit is be akarja húzni?

Eddig költöttek cirka 240M eurot, ehhez jöhet Mbappé 180-al (most a kölcsön kamut hagyjuk) meg még 40 Seri? (aki olcsóbb lehet, ha Ben Arfa játékjogát átengedik).

Kb. 60-ért adtak el.

#fuckFFP


Azért ez már kezd tényleg gyomorforgató lenni. :kivagyhe:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2017. augusztus 30., szerda 9:52

Egy játékos árából vettek kettőt, szerintem jó kis játékosok, nem járt rosszul a Barca.
Másfél játékost. Mindkettő nem jön ki 220-ból... Papíron mélyebb lenne így a keret, de Neymartól jobban tartottam, mint ettől a két játékostól együtt. Azzal együtt, hogy egyik sem tehetségtelen.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. augusztus 30., szerda 8:25

palesz77 írta:Erről meg őket kérdezd.
Meg úgy az összes Barca szurkolót. Mit leműveltek (szándékosan nem írtam leművelteteket) 2009-2010 környékén, mikor mi leigazoltuk Ronaldoékat. Azok a kárörvendő, lenéző beszólogatások. Az egész Világ bevette azt a bullshitet, hogy a Barca a saját nevelésekből él, mikor Messiék előtt és úgy néz ki, után sem volt ez jellemző soha. Vitába sem lehetett veletek folytatni, mert egyből jöttek jól begyakorolt lózungok. Egyszerre volt undorító és nevetséges. A legszebb, hogy a játékosok, Guardiola, a vezetőség, mind partner voltak ebben, ahelyett, hogy diplomatikusan kiélvezték volna azon időszak sikereit (Tito nyilatkozata Bale áráról, mikor utólag kiderült, hogy Neymar is minimum annyiba került. A Világnak behazudott 18 milliót azóta sem feszegeti senki, fordított helyzetben szerintem nem így lenne.). Piqué máig nosztalgiázik azokon az időkön.
Ilyenkor azért a normálisabb Barcások kiállhatnának, és mondhatnák, hogy sorry, a sikerek láttán elszaladt velünk a ló anno.
Merci Zizou!

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2017. augusztus 30., szerda 7:49

Én mondjuk Sampert nem küldtem volna kölcsönbe, és Ini valódi utódját is egy Masiásban látom, csak a gyerek most lesz 18 még csak, még a B-ben se játszik. Szóval valaki kellett, mert Gomes félékkel nekivágni a szezonnak úgy, hogy Ini 2 meccsenként jó ha játszik.. Nektek nyilván nagy biznisz lett volna, az én lelkemnek kevésbé. :D Az ára irreális, sajnálom is, de jelen állapotában a keretnek inkább ő ennyiért, mint senki. Még ha egy esetlegesen kisebb marketing értékű igazolással jobban is jártunk volna anyagilag. De látva Seguráék munkáját, én már annak is örülök, hogy Coutinhot "észrevették".
Galacticos írta:es mivan azzal h mi boritjuk fel a piacot, meg igazolgatunk 100milliokert, nektek meg milyen fasza h ott a lamasia?
Erről meg őket kérdezd.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2017. augusztus 30., szerda 7:45

palesz77 írta:
Realista24 írta:Barcas sosem volt meg ilyen büszke es boldog hogy ket játékosra elköltenek 300 milliót
Coutinhoert ugy nagyon sokallom az osszeget, de ha Iniz tudja potolni hosszutavon tenyleg, akkor igazabol azt mondom megeri. Bar olyan nyilvan sose lesz, de attol meg kell valaki a szerepkorre. Jobban orultem vol a Dahoudnak 12-ert mondjuk, meg ha eleg mas stilus is, de Coutinhiban latok fantaziat, meg ha normalis esetben a felet erne is. Dembeleert meg irtam mar, hogy nem sajnalom a penzt, olyano nekem mint nektek Mbappe. :D
es mivan azzal h mi boritjuk fel a piacot, meg igazolgatunk 100milliokert, nektek meg milyen fasza h ott a lamasia?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 30., szerda 7:43

Anthony írta:Szerintem meg ebben a helyzetben nem volt mit tenniük, mindenki tudta, hogy van 220 millió+ pénzük, csak drágán vehettek. Egy játékos árából vettek kettőt, szerintem jó kis játékosok, nem járt rosszul a Barca.
Nem is azert irtam. Csak hat az elvek... meg a la masia, meg a tobbi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. augusztus 30., szerda 7:38

Szerintem meg ebben a helyzetben nem volt mit tenniük, mindenki tudta, hogy van 220 millió+ pénzük, csak drágán vehettek. Egy játékos árából vettek kettőt, szerintem jó kis játékosok, nem járt rosszul a Barca.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2017. augusztus 30., szerda 7:33

Realista24 írta:Barcas sosem volt meg ilyen büszke es boldog hogy ket játékosra elköltenek 300 milliót
Coutinhoert ugy nagyon sokallom az osszeget, de ha Iniz tudja potolni hosszutavon tenyleg, akkor igazabol azt mondom megeri. Bar olyan nyilvan sose lesz, de attol meg kell valaki a szerepkorre. Jobban orultem vol a Dahoudnak 12-ert mondjuk, meg ha eleg mas stilus is, de Coutinhiban latok fantaziat, meg ha normalis esetben a felet erne is. Dembeleert meg irtam mar, hogy nem sajnalom a penzt, olyano nekem mint nektek Mbappe. :D

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. augusztus 30., szerda 5:54

Zsombor írta:
Sierra írta:
Magára is vethet az ilyen pénzéhes kis köcsög, ha már nem elég neki mondjuk a 6 milliós évi fizetés a világ legjobb csapatában, a példaképe kezei alá dolgozva, álmai klubjában, mindössze 18 évesen... már ha tényleg a PSG-be megy.
Miért lenne pénzéhes kis köcsög? Csak mert látja, hogy itt a büdös életben nem lesz kezdő, amíg a BBC itt van és inkább elment a szülővárosába dupla pénzért egy BL esélyes csapat kezdőjébe?
Az vesse rá az első követ, aki nem ezt tenné. Csalódott vagyok, hogy nem nálunk köt ki, de valószínűleg én is a PSG-be mentem volna a helyében. Lejár a szerződése, 23 lesz, ha hosszabbít mondjuk 2-3 évet majd, 25-6 évesen még bőven kiköthet itt, ha tényleg ez álmai klubja.
Itt amúgy 1-2 éven belül vezér bika lehetne, ott meg majd beáll Neymar mögé a sorba, mert ő az ügyeletes góré.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. augusztus 30., szerda 2:26

RealMadridFanatic írta:Ez a lejáró kontraktus szép és jó, de ilyen nem lesz. Ő sem fog (mint egyik profi sem) egy év padon ülést kockáztatni, amikor a vége felé jár majd a szerződése és kicsit sarokba szorítják.
Főleg ha robbanni fog az a potenciál ami benne van. Lehet abban reménykedni, hogy akkor is fiatal lesz még, verheti majd az asztalt, nem hosszabbítja meg a szerződését, vagy akár addigra már kiszállnak a sejkek a klubbol. Csak nem ezekre van a nagyobb esély. Ha nem hozzánk jön, akkor én sem hiszek abban, hogy nálunk köt ki. Főleg, hogy nincs is 5-6 évünk várni rá, majd igazolunk mást.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 152 regisztrált és 0 vendég