Egyéb bajnokságok

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. augusztus 1., hétfő 14:42

RealMadridFanatic írta: Senki nem néz le semmit, ha helyén van kezelve. A női foci egy zsák szar, nem csak itthon, nemzetközi szinten is. Ennek ellenére pár elvetemült hasonló fizetéseket akar... Hogyne. Már attól is a hideg ráz, hogy itthon ebből megélnek. Közvetlen rálátásom van, bőven átlagfizetés fölött lehet keresni a női NB1-ben, amihez volt szerencsém párszor. Kabaré az egyetlen finom szó, ami eszembe jut.
Jó, itthon megyei focival is meg lehet/ett élni. Hajrá TAO :salute:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2022. augusztus 1., hétfő 14:37

Senki nem néz le semmit, ha helyén van kezelve. A női foci egy zsák szar, nem csak itthon, nemzetközi szinten is. Ennek ellenére pár elvetemült hasonló fizetéseket akar... Hogyne. Már attól is a hideg ráz, hogy itthon ebből megélnek. Közvetlen rálátásom van, bőven átlagfizetés fölött lehet keresni a női NB1-ben, amihez volt szerencsém párszor. Kabaré az egyetlen finom szó, ami eszembe jut.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1363
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Buitre » 2022. augusztus 1., hétfő 14:35

Anthony írta: pl. ott a tenisz: honnan tudod ki mennyi nézőt hozott be Wimbledonba ha párhuzamosan fut a torna? És akkor ne beszéljünk arról hogy hány női tenisz játékos kap óriási szponzor pénzeket nagyon gyenge sport teljesítményekre (1-1 kiugró eredmény aztán semmi) csak azért mert jól néznek ki?
eleve nem kellene összevetni a női focival, azért a női tenisz nagyon is látványos és élvezhető, sőt azt kell mondjam, hogy maga a játékmenet sokszor élvezhetőbb is, mert nincs mögöttük akkora erő. Főleg szintetikus pályán. Ráadásul technikában is gyakorlatilag egy szinten vannak a férfiakkal
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Buitre 2022. augusztus 1., hétfő 14:38-kor.

kierkegaard
Hozzászólások: 1692
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2022. augusztus 1., hétfő 13:59

nyilván egyenlőek vagyunk jogilag de a hormonháztartás miatt képességekben már nem.
Ráadásul fociban évszázados lemaradásuk van. Illetve a merítési lehetőség és a mögöttes szakmai gárda tekintetében sem egyenlőek a feltételek.

Nem értem honnan jön ez a lenéző szemléletmód.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. augusztus 1., hétfő 13:49

Gascoigne írta:
Realista24 írta: Nekem az egyik kedvenc hírem még mindig az, hogy a Dallas U15-ös csapata (és valljuk be, az amerikaiak nem túl erősek ebben a sportban) elverték 5-2-re felkészülési meccsen a női VB győztes csapatot.
Uhhh, hát ez tökéletesen beárazza a női focit. Tudtam, hogy ég és föld a különbség, de akkor ez teljesen komolytalan.
Ha van kedved nézz utána a cikkeknek/propagandának, ami utána ment.
Csak felkészülési meccs volt. Nem akartak nyenri sem. Csak a mozgásokat gyakorolták, blablabla :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2022. augusztus 1., hétfő 13:47

Realista24 írta: Nekem az egyik kedvenc hírem még mindig az, hogy a Dallas U15-ös csapata (és valljuk be, az amerikaiak nem túl erősek ebben a sportban) elverték 5-2-re felkészülési meccsen a női VB győztes csapatot.
Uhhh, hát ez tökéletesen beárazza a női focit. Tudtam, hogy ég és föld a különbség, de akkor ez teljesen komolytalan.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11469
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. augusztus 1., hétfő 13:45

Apanélküli jatekos ezt mar innen garantalom :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8082
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2022. augusztus 1., hétfő 13:37

ziro4vr írta: Az nem baj hogy létezik, miért ne létezhetne. De ezek az egyenlő jogos, egyenlő fizus dumák nevetségesek, sportértékben tényleg olyan mint egy u11 fiú meccs.
Nem a sportérték a lényeg, hanem a gazdasági érték. Ha behoznak annyi szponzort, jegybevételt, stb. mint a férfiak akkor jöhet az equal pay, sőt ha többet hoznak jöhet a nagyobb fizu is. Én is olvastam vaegy kósza hírt, hogy egyre több a néző, de ha ilyen filléres jegyek vannak akkor az annyit ér.

Ugyanez érvényes a többi sportra is, csak nem mindenhol mérhető olyan könnyen, pl. ott a tenisz: honnan tudod ki mennyi nézőt hozott be Wimbledonba ha párhuzamosan fut a torna? És akkor ne beszéljünk arról hogy hány női tenisz játékos kap óriási szponzor pénzeket nagyon gyenge sport teljesítményekre (1-1 kiugró eredmény aztán semmi) csak azért mert jól néznek ki?

Nade én úgy vagyok a női focival (is), hogy attól mert engem nem érdekel más nézze nyugodtan aztán osszák a bevételeket. Nem gondoltam volna hogy ekkora nézettsége van egy női Euro vagy egy BL döntőnek, lehet ha pont arra járok 10 euróért bementem volna de lehet még annyiért sem :D Szóval van fejlődés, jó nekik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. augusztus 1., hétfő 13:37

Megyei rangadó, délamcsiban. Semmi jelentősége, hogy nő vagy férfi volt a bíró :lol: igazi sunyi paraszt módjára bárkinek nekiment volna.
Szerencsére úgy tud ütni, ahogy gondolom focizni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9614
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: KAG » 2022. augusztus 1., hétfő 13:25

Equal rights equal fights :ike:
ZIDANE

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11469
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. augusztus 1., hétfő 13:23

Azt kapta, amit megérdemelt kib. bíró :lol: ööö azaz nem szep dolog ilyet tenni.

De pont ilyenkor akkor nem kell kulonbseget tenni a nemek közt, hanem ugyanolyan buntit kiszabni ra, mintha egy fickot vert volna el.

Mas kerdes, hogy szeperzeku embernek nem jo ezt latni...
thereisonly1ronaldo

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Mickey » 2022. augusztus 1., hétfő 13:19

témánál vagyunk...
https://www.origo.hu/sport/futball/2022 ... n=ott_a_01

azért a szerencsétlen, nem találta el rendesen...még jó, hogy balfasz volt.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2022. augusztus 1., hétfő 13:06

Az nem baj hogy létezik, miért ne létezhetne. De ezek az egyenlő jogos, egyenlő fizus dumák nevetségesek, sportértékben tényleg olyan mint egy u11 fiú meccs.
Nem illik.

petiamadridista
Hozzászólások: 5274
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2022. augusztus 1., hétfő 12:51

Megnéztem a győztes gólt a női foci EB döntőn..
Uh.. :lol:

Hagyjuk ezt emberek.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. augusztus 1., hétfő 11:57

2022 TOP3 nézőszáma mind női meccsből jön :mrgreen:
Barca - Wolfsburg - 91.648
Anglia - Németország - 87.192
Barca - Real Madrid - 91.553

Most már legalább tudjuk, hogy miért kell ekkora szappantartó a katalánoknak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2797
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. augusztus 1., hétfő 10:55

69erssam írta: Ha már női foci..
Nekem ez a kedvencem..a more jól tolta: :D
https://www.nemzetisport.hu/minden_mas_ ... ek-2877881
Erre mondják, hogy perfect hat-trick, nem? :lol: :lol: :lol:
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2022. augusztus 1., hétfő 10:47

Realista24 írta: Női El Clásicón volt világrekord nézőszám, ha már nézettség.
Tudom,EB döntő is a legnézettebb EB döntő asszem. Csak azért úgy könnyebb,hogy férfi verzióra 2db 0-val drágábbak a jegyek. Socioknak ingyen adtak 4 jegyet fejenként,csak adminisztrációs díjat kellett fizetni.Kba happy mealhez osztogatták.. Hát a stadion túra drágább.. :mrgreen: (10 euró a túra ahogy néztem,szerintem még olcsóbban is voltak jegyek..)
Néha még én is kinéztem női kosárcsapat meccseire Zegen,mert a férfi jegyekkel be lehetett menni. De volt hogy ingyen is beengedtek. És annak ahol valami tét is van,meg a csapatok neve ér valamit, egy ebéd áráért megnézném.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. augusztus 1., hétfő 10:39

Női El Clásicón volt világrekord nézőszám, ha már nézettség.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2022. augusztus 1., hétfő 10:38

illgner írta: Én arra lennék kíváncsi, hogy mennyi lehet a hétvégi bajnoki fordulók nézettsége a női "topligákban". A Bundesben és a PL-ben 350-400 ezer néző van egy fordulóban, a La ligában és a Serie-ben is durván 250 ezer. Nem találok női adatokat. De gyanítom, hogy nem verdesi az eget a meccsek látogatottsága :lol:
átlag nézőszám WSL-ben(Angol női liga) idén 1800-2000 volt talán,covid előtt 3000. 2024re a target átlag 6000,amint szinte biztos nem érnek el jelen állás szerint..
vannak nagyobb nézőszámú kiemelt meccsek,de sok az Puskás (alatti) szint is..

Szerintem az mondott el sokat,hogy 19es BL döntőre 700 forint volt a jegy :lol: .(nem elírás)
Ezek voltak az EBs jegyárak :lol:
Nem csoda,hogy így tele volt,olcsóbb volt egy jegy mint egy (gyorskajás) ebéd Londonban..

Arsenal-t néha nézem,Miedema nagyon jó játékos,miatta még érdemes is kb, de hát a színvonal ég és föld a két nem között...

(Mondjuk szerintem a női kosár még sokkal rosszabb összehasonlítva a férfivel, pedig az előbbre jár fejlettségben...)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. augusztus 1., hétfő 9:19

Látom újra robog a Messi hypevonat :lol: nehogy Aranylabda legyen belőle megint :smile:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 148 regisztrált és 0 vendég