Egyéb bajnokságok

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. április 15., hétfő 23:19

Joao Felix is ​​non-negotiable: its price is 120 million
nincs is miről beszélni. lerakni a 120 gurigát és cső.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4800
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. április 15., hétfő 17:45

kiserik írta:
Pad'em írta: Exclusive: Joao Felix says yes to Juve as Mendes meets Paratici and takes decision on release clause

Nem tudom mennyire fix, de eléggé Juve néz ki neki, mi szerintem ellőttük a tini igazolásainkat egy időre. Pedig egy Rodrygo kölcsönt be lehetett volna építeni egy esetleges Felix dealbe a Benficával
Szép lesz a CR-Felix kettős a Juvéban meg a válogatottnál. Az a gáz, hogy a srác simán van kezdő szint, míg Rodrygo soha nem lesz az szerintem. Hogy ki és mit látott abban a gyerekben...? :ozil:
Hagyjuk ezt a brazil komolytalan dagonyázást. Előbb nézzük meg mit hoz a srác normális játékosokkal körülvéve Európában profi körülmények közt, mondjuk fél évig, aztán utána lehet egy kezdetleges véleményt formálni róla.
18 éves srácról beszélünk még mindig, ezt hangsúlyoznám.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4426
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. április 15., hétfő 17:29

kiserik írta:
Berti írta:

Te miről beszélsz? :ozil:
Láttad már játszani? Remélem, hogy nem és azért írsz ilyeneket, mert másképp háttal nézed a képernyőt.
Rodrygo robbanékony, kibaszott tehnikás és jól olvassa a játékot. Az utóbbi miatt gondolom, úgy hogy nagyobb játékos lehet belőle, mint Viniből.
Nem akarok próféciákba belemenni, mert bármi megtörténhet, de hogy úgy leírd, hogy egyszer sem láttad játszani, anélkül hogy egyszer nem játszott volna még európában..az abszúrd.
Viniről milyen véleményen volt mindenki, ami előtt ide jött?
Nem magas az a ló, Bertikém?

https://www.youtube.com/watch?v=03NKdWjXzEA
https://www.youtube.com/watch?v=S2hnYRh7qfQ
https://www.youtube.com/watch?v=6zuYI8qnEco

Legutóbbi 3 meccse (rendes voltam és beletettem, amin gólt is lőtt, idén az elsőt 10 meccs alatt emellett van 1 gólpassza is). Légyszíves válassz ki 3 olyan momentumot ezekből a meccsekből, amin látszik, hogy ebből a srácból Real Madrid kezdő szint lesz valaha is (ami esetleg még be is következhet, én örülnék neki a legjobban, de szerintem nem a közeljövőben lesz)! Ami bebizonyítja, hogy olyan hű de nagy tehetség.
Az meg csak jót tesz a megítélésének, hogy nem Európában játszik, de sajnos a brazil védők között sem tud annyira villogni, hogy kiemelkedne a mezőnyből.
Vini is minden szarnak elvolt hordva, aztán a szezon meglepetésembere lett, szóval elég korai leírni szerintem. Nem rád célzok ezzel, de sajnos sokaknak bele kelle törődnie, hogy nem lesznek attól hivatásos scoutok, csak mert megnéznek pár youtube videót. Max. wxyz vagy hehe. :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3832
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. április 15., hétfő 14:13

kiserik írta: Felix ismét jó meccset hozott. 2 gólpassz, 1 gól (érdemes megnézni azt az érkezést), 1 kiharcolt tizi (társ kihagyta), végig jó játék. Gondolkodás nélkül utalnám a 180 milliót a Benficának a Felix-Jovic kettősért.
Simán megérné, kérdés hogy ZZ mit akar a 2 brazil gyémánttal.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. április 15., hétfő 14:12

Pad'em írta: Exclusive: Joao Felix says yes to Juve as Mendes meets Paratici and takes decision on release clause

Nem tudom mennyire fix, de eléggé Juve néz ki neki, mi szerintem ellőttük a tini igazolásainkat egy időre. Pedig egy Rodrygo kölcsönt be lehetett volna építeni egy esetleges Felix dealbe a Benficával
AS: Juventus sporting director Fabio Parataci & Joao Felix's agent Jorge Mendes are scheduled to meet tomorrow. This comes after recent Portuguese reports a few days ago that Benfica rejected a €75m offer by Juventus for Joao.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. április 15., hétfő 13:52

Messi jobb keze a Santosnál van? Erről lemaradtam.

Sokat nem láttam a gyerekből, de azt azért lehet túlzás lenne kijelenteni, hogy semmi nem lesz belőle (tudom, erről szó sem volt). A mozgása, technikai képzettsége, sebessége mind biztató, szerintem ennyivel ma már simán jó alapanyag. Ha mentálisan rendben van és tudnak itt is segíteni neki, akkor bármi lehet. Csak ne akarják bekorlátozni, unalmasak az akadémiákról kikerülő, mindenben jó, de semmiben sem kiemelkedő fiatalok. Még a sete-suta Vini is üde színfolt manapság...
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. április 15., hétfő 13:46

kiserik írta: Nem magas az a ló, Bertikém?

https://www.youtube.com/watch?v=03NKdWjXzEA
https://www.youtube.com/watch?v=S2hnYRh7qfQ
https://www.youtube.com/watch?v=6zuYI8qnEco

Legutóbbi 3 meccse (rendes voltam és beletettem, amin gólt is lőtt, idén az elsőt 10 meccs alatt emellett van 1 gólpassza is). Légyszíves válassz ki 3 olyan momentumot ezekből a meccsekből, amin látszik, hogy ebből a srácból Real Madrid kezdő szint lesz valaha is (ami esetleg még be is következhet, én örülnék neki a legjobban, de szerintem nem a közeljövőben lesz)! Ami bebizonyítja, hogy olyan hű de nagy tehetség.
Az meg csak jót tesz a megítélésének, hogy nem Európában játszik, de sajnos a brazil védők között sem tud annyira villogni, hogy kiemelkedne a mezőnyből.
Nem magas a ló, csak már annyi hülye volt itt a napokban, hogy ugrok minden kételyes kijelentésre. :agree:
Tudtommal mióta Sampaoli odakerült szinte nem is játszott és most kezdte el bedobni, úgy hogy valami sérülésből tért vissza. Aki képben van, az világosítson fel, mert én idén nem láttam tőle meccset.
Ami alapján én állítom a képességeit és amit láttam belőle az a tavalyi szezonból vagy 5 meccs, szinte minden játékosra koncentrált meccsösszefoglaló és az U20as meccsek nagyrésze.

Hidd el, hogy még komoly tényező lesz a gyerek.

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. április 15., hétfő 13:36

Berti írta:
kiserik írta: Az a gáz, hogy a srác simán van kezdő szint, míg Rodrygo soha nem lesz az szerintem. Hogy ki és mit látott abban a gyerekben...? :ozil:
Te miről beszélsz? :ozil:
Láttad már játszani? Remélem, hogy nem és azért írsz ilyeneket, mert másképp háttal nézed a képernyőt.
Rodrygo robbanékony, kibaszott tehnikás és jól olvassa a játékot. Az utóbbi miatt gondolom, úgy hogy nagyobb játékos lehet belőle, mint Viniből.
Nem akarok próféciákba belemenni, mert bármi megtörténhet, de hogy úgy leírd, hogy egyszer sem láttad játszani, anélkül hogy egyszer nem játszott volna még európában..az abszúrd.
Viniről milyen véleményen volt mindenki, ami előtt ide jött?
Nem magas az a ló, Bertikém?

https://www.youtube.com/watch?v=03NKdWjXzEA
https://www.youtube.com/watch?v=S2hnYRh7qfQ
https://www.youtube.com/watch?v=6zuYI8qnEco

Legutóbbi 3 meccse (rendes voltam és beletettem, amin gólt is lőtt, idén az elsőt 10 meccs alatt emellett van 1 gólpassza is). Légyszíves válassz ki 3 olyan momentumot ezekből a meccsekből, amin látszik, hogy ebből a srácból Real Madrid kezdő szint lesz valaha is (ami esetleg még be is következhet, én örülnék neki a legjobban, de szerintem nem a közeljövőben lesz)! Ami bebizonyítja, hogy olyan hű de nagy tehetség.
Az meg csak jót tesz a megítélésének, hogy nem Európában játszik, de sajnos a brazil védők között sem tud annyira villogni, hogy kiemelkedne a mezőnyből.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. április 15., hétfő 12:45

kiserik írta: Az a gáz, hogy a srác simán van kezdő szint, míg Rodrygo soha nem lesz az szerintem. Hogy ki és mit látott abban a gyerekben...? :ozil:
Te miről beszélsz? :ozil:
Láttad már játszani? Remélem, hogy nem és azért írsz ilyeneket, mert másképp háttal nézed a képernyőt.
Rodrygo robbanékony, kibaszott tehnikás és jól olvassa a játékot. Az utóbbi miatt gondolom, úgy hogy nagyobb játékos lehet belőle, mint Viniből.
Nem akarok próféciákba belemenni, mert bármi megtörténhet, de hogy úgy leírd, hogy egyszer sem láttad játszani, anélkül hogy egyszer nem játszott volna még európában..az abszúrd.
Viniről milyen véleményen volt mindenki, ami előtt ide jött?

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. április 15., hétfő 12:29

majd 2 év múlva jön ide 280-ért

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. április 15., hétfő 12:28

Juve is ellocsolta/ja a világ összes pénzét pár scudettora. :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. április 15., hétfő 12:23

Pad'em írta: Exclusive: Joao Felix says yes to Juve as Mendes meets Paratici and takes decision on release clause

Nem tudom mennyire fix, de eléggé Juve néz ki neki, mi szerintem ellőttük a tini igazolásainkat egy időre. Pedig egy Rodrygo kölcsönt be lehetett volna építeni egy esetleges Felix dealbe a Benficával
Szép lesz a CR-Felix kettős a Juvéban meg a válogatottnál. Az a gáz, hogy a srác simán van kezdő szint, míg Rodrygo soha nem lesz az szerintem. Hogy ki és mit látott abban a gyerekben...? :ozil:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7223
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. április 15., hétfő 12:18

Exclusive: Joao Felix says yes to Juve as Mendes meets Paratici and takes decision on release clause

Nem tudom mennyire fix, de eléggé Juve néz ki neki, mi szerintem ellőttük a tini igazolásainkat egy időre. Pedig egy Rodrygo kölcsönt be lehetett volna építeni egy esetleges Felix dealbe a Benficával
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. április 15., hétfő 12:03

közben joao fiam meccsről meccsre jobb lesz úgy néz ki. tegnap 2 gp, 1 gól. csak le kéne rá csapni pogba mellett.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. április 15., hétfő 11:01

es ezekeet mind nulla penzbol hozta ossze dardai. mindent neki koszonhetnek. a hetha kerete most kb pont kozepmezonyre eleg. a csoda az El selejtezo lenne. iden azt hozzak amit a keret tud. nevetseges lenne ha elkuldenek dardait.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. április 15., hétfő 10:38

Ez akkor volt igaz amikor átvette őket. A keretük évről-évre egyre jobb. Akiket az utóbbi években igazoltak, fel tudtak hozni utánpótlásból, felsőházi csapatokban is megállnák a helyüket. Darida, Duda, Lazaro, Stark, Mittelstadt, Maier, Selke, például. Grujic pedig a liga egyik legjobb középpályása, ő lehet a Liverpoolban is megfog ragadni.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: istimester » 2019. április 15., hétfő 10:25

Anthony írta: Úgy látszik egyeseknek túl rövid volt a pihenő :coffee:

Sajtóhírek szerint Dárdait ki fogják rúgni legkésőbb a nyáron. Elég dúrva, hogy mostanig kb. beton helye volt, és egy rossz sorozattal ennek vége is.
Kíváncsi vagyok hol fogja folytatni, remélem kap lehetőséget egy fokkal erősebb klubnál, mert azért a Hertha eléggé középcsapat, aminek a maximuma néha egy EL helyet megfogni, bárki legyen az edző.
A Hertha egy tipikus kiesőjelölt, egy spórolós nevelőcsapat.
A stabil középmezőny is szinte csoda ezzel a kerettel.
Meglátjuk mi sül ki belőle, de nem biztos, hogy Dárdai járna rosszul a menesztéssel.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. április 15., hétfő 9:21

Több meccset megnézek egy hétvégén, követem a német, angol, spanyol bajnokságot, ha van valami sztárolt gyerek általában alaposan utánanézek. A magyar foci új csodagyerekét meg persze, hogy próbálom követni. A tegnapi bajnokit is megnéztem volna, ha nem ütközik az angol rangadóval. Nincs ebben semmi különös.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. április 15., hétfő 9:12

Süti írta: :lol: borzasztó komolytalan vagy.


(igen tudom, ebben nincs ellenérv, de ha képes vagy a horvátok elleni teljesítményével jönni mint negatívum, az jól mutatja mennyi közöd van ehhez a sporthoz.)
Számomra az az érdekes hogy mindenkit figyel és megfigyel.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. április 15., hétfő 8:59

Ha okosan választanak edzőt, mint például tavaly a Frankfurt, vagy most a Gladbach, ezzel az állománnyal stabil felsőházi csapat lehetnek.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 57 regisztrált és 0 vendég