Dél-amerikai foci

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2022. május 26., csütörtök 10:26

Kerlon írta:
Ladislao Suarez írta: Julián Alvarez elrakott egy 6-ost a River Plate-Alianza Lima Libertadores meccsen. 8-1 lett. Szerintem a City nem jár vele rosszul.
Tapsolhat majd Haalandnak a padrol :lol:
Elvileg kölcsönadják majd valahova.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. május 26., csütörtök 9:54

Ladislao Suarez írta: Julián Alvarez elrakott egy 6-ost a River Plate-Alianza Lima Libertadores meccsen. 8-1 lett. Szerintem a City nem jár vele rosszul.
Tapsolhat majd Haalandnak a padrol :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2022. május 26., csütörtök 6:29

Julián Alvarez elrakott egy 6-ost a River Plate-Alianza Lima Libertadores meccsen. 8-1 lett. Szerintem a City nem jár vele rosszul.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. november 1., hétfő 13:32

Realista24 írta: Az Atletico Mineiro pályázatot írt ki az új mezre a szurkolók körébe.
A nyertes pályázat:
https://twitter.com/secretshirtco/statu ... 11924?s=20

Elég patent lett.
Tényleg az. Mondjuk az Adidas designerjei le is húzhatnák magukat a retyón, ha elő rántanánk pár elképzelést az instáról/twitterről a mi mezeinkkel kapcsolatbna.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11004
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2021. november 1., hétfő 13:20

mauglik jonnek szetcsapjak a berendezest, amit amugy hozzanemerto emberek iranyitanak...
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 13., kedd 18:08

Az Atletico Mineiro pályázatot írt ki az új mezre a szurkolók körébe.
A nyertes pályázat:
https://twitter.com/secretshirtco/statu ... 11924?s=20

Elég patent lett.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Halfkey
Hozzászólások: 4371
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. július 11., vasárnap 15:51

aleksz írta:
Halfkey írta: Persze, pont így volt, mi 50et kínáltunk de inkább a Citynek adták 40-ért. Nyilván minden védő hibázik, de akárhogy csűröd-csavarod, Otamendi kevesebbet volt karrierje során jó, mint a védelem gyenge pontja.
Igen, mert tudod akkor a Valencia inkabb kulfoldre adta el a jatekosait. Mata, akit szinten meg akart venni a Real, vagy David Silva is ott volt. Vegul egyedul Villat engedtek el ligan belul, mert o kijelentette, hogy nem igazol mas csapathoz. Persze, borzaszto vedo volt mindig is, azert lett ket orszagban is az ev vedoje, ahogyan veletlenul kerult ket ligaba is az alomcsapatba. Kicsit olyan az erzesem, hogy ti vagytok azok is, akik szerint Karim nem vilagklasszis… fotelbol ulve megallapitjatok, hogy ki klasszis es ki nem, erveket es tenyeket figyelmen kivul hagyva.

Mata akit meg akart venni a Real? :D Fiatal vagy vagy az emlékek homályosak? Mata saját nevelés volt, aki ingyen elment inkább Valenciába ahelyett hogy velünk kötött volna szerződést. Finoman szólva sem volt reális érdeklődés egyik fél részéről sem a visszatéréséhez.

Karimot nemtudom hogy hozod ide, gondolom azért mert adsz a számba valamit ami ellen tudnál érvelni. Persze hogy klasszis. Itt a baj, hogy szerinted Otamendi ez a polc.

filatáska
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: filatáska » 2021. július 11., vasárnap 15:37

Most mit győzköditek? Hát már a neve elárulja róla, hogy nem veti meg az italt.








:mrgreen:

aleksz
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2021. április 18., vasárnap 10:50
Kedvenc játékosaid: Drenthe, Raul Bravo, Lucas Vazquez
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: aleksz » 2021. július 11., vasárnap 15:25

aleksz írta:
Halfkey írta: Persze, pont így volt, mi 50et kínáltunk de inkább a Citynek adták 40-ért. Nyilván minden védő hibázik, de akárhogy csűröd-csavarod, Otamendi kevesebbet volt karrierje során jó, mint a védelem gyenge pontja.
Igen, mert tudod akkor a Valencia inkabb kulfoldre adta el a jatekosait. Mata, akit szinten meg akart venni a Real, vagy David Silva is ott volt. Vegul egyedul Villat engedtek el ligan belul, mert o kijelentette, hogy nem igazol mas csapathoz. Persze, borzaszto vedo volt mindig is, azert lett ket orszagban is az ev vedoje, ahogyan veletlenul kerult ket ligaba is az alomcsapatba. Kicsit olyan az erzesem, hogy ti vagytok azok is, akik szerint Karim nem vilagklasszis… fotelbol ulve megallapitjatok, hogy ki klasszis es ki nem, erveket es tenyeket figyelmen kivul hagyva.
Carvalhon, Terryn es Van Dijk(liverpooli korszak) utan o hozta le a legjobb % ban a clean sheetseket. Jobb statban, mint Vidic, Ferdinand, es meg boven lehetne sorolni. Nem, egyiknel sem jobb, de klasszis. Vagy gondolom erre is van egy jo magyarazatotok…

aleksz
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2021. április 18., vasárnap 10:50
Kedvenc játékosaid: Drenthe, Raul Bravo, Lucas Vazquez
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: aleksz » 2021. július 11., vasárnap 15:14

Halfkey írta: Persze, pont így volt, mi 50et kínáltunk de inkább a Citynek adták 40-ért. Nyilván minden védő hibázik, de akárhogy csűröd-csavarod, Otamendi kevesebbet volt karrierje során jó, mint a védelem gyenge pontja.
Igen, mert tudod akkor a Valencia inkabb kulfoldre adta el a jatekosait. Mata, akit szinten meg akart venni a Real, vagy David Silva is ott volt. Vegul egyedul Villat engedtek el ligan belul, mert o kijelentette, hogy nem igazol mas csapathoz. Persze, borzaszto vedo volt mindig is, azert lett ket orszagban is az ev vedoje, ahogyan veletlenul kerult ket ligaba is az alomcsapatba. Kicsit olyan az erzesem, hogy ti vagytok azok is, akik szerint Karim nem vilagklasszis… fotelbol ulve megallapitjatok, hogy ki klasszis es ki nem, erveket es tenyeket figyelmen kivul hagyva.

Halfkey
Hozzászólások: 4371
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. július 11., vasárnap 14:38

Persze, pont így volt, mi 50et kínáltunk de inkább a Citynek adták 40-ért. Nyilván minden védő hibázik, de akárhogy csűröd-csavarod, Otamendi kevesebbet volt karrierje során jó, mint a védelem gyenge pontja.

aleksz
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2021. április 18., vasárnap 10:50
Kedvenc játékosaid: Drenthe, Raul Bravo, Lucas Vazquez
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: aleksz » 2021. július 11., vasárnap 14:22

Halfkey írta: Ha ez a komolytalanság kritériuma hogy Otamendi ki szerint klasszis, akkor be kell állnom a komolytalanok sorába. Egész karrierje hemzseg a bizonytalanságtól. Voltak bravúros megmozdulásai, volt egy jó szezonja, de sosem volt klasszis, ne vicceljünk már. Nem volt a karrierjének olyan pillanata hogy a Real keretébe kívántad volna.
Nem veletlenul kinalt erte a Real 50 millio eurot is 15 ben. Ezutan is tobbszor erdeklodott utana a Real. Hany vedo volt bizonytalan karriere soran? Ramos konkretan 14 ota hibat hibara halmozott, nyilvan jobb, mint Otamendi, de Ramost eleg magasan jegyzik, megis rengeteg golban benne volt. Ott van Varane is, de ne menjunk messzire, Alaba elmult ket evben 9 alkalommal vetet olyan hibat, amibol golt kapott a csapata a bajnoksagban. Cannavaro ugy kapott aranylabdat, hogy utana Realban sajat parodiaja volt. Vannak a vedoknel olyan, hogy rossz spiralba kerulnek, ettol fuggetlenul klasszis.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. július 11., vasárnap 13:46

:lol: :lol: :lol: Nations league> copa america

Nem sajnálom,hogy megynerte végre 120ik próbálkozásra de ne vicceljünk már.

Cé Europa bajnokságot nyert, egy olyan portugáliával ami soha nem nyert semmit. Messi meg nyert egy szaros copát egy 2szeres világbajnok és 14szeres copa győztes Futballnemzettel… azt is úgy,hogy már évente rendezték,hogy végre nyerjen valamit :lol:

Persze erre majd ismét jár az aranylabda. Nekem nem fog hiányozni,mindenidők egyik legjobb és legtúlértékeltebb játékosa egyben.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Halfkey
Hozzászólások: 4371
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. július 11., vasárnap 13:26

Ha ez a komolytalanság kritériuma hogy Otamendi ki szerint klasszis, akkor be kell állnom a komolytalanok sorába. Egész karrierje hemzseg a bizonytalanságtól. Voltak bravúros megmozdulásai, volt egy jó szezonja, de sosem volt klasszis, ne vicceljünk már. Nem volt a karrierjének olyan pillanata hogy a Real keretébe kívántad volna.

aleksz
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2021. április 18., vasárnap 10:50
Kedvenc játékosaid: Drenthe, Raul Bravo, Lucas Vazquez
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: aleksz » 2021. július 11., vasárnap 12:51

alexoxladjackoxi írta: Ha olvastad a fórumot már egy héttel ezelőtt is, akkor láthattad, hogy néhány napja dicsértem meg De Pault. De ha nem, akkor is egyértelműen fogalmaztam az előbb. Nem fogom neked felsorolni a fél keretet, hogy ki a középszer, pontosan érti, aki érteni akarja, hogy mire gondolok. Azt is leírtam, hogy Copákat valóban nyerhettek volna szinte bármikor, én ezt alá is írom, csak megakadt a szemem kicsit azon, hogy kb. úgy kezeled a keretüket, mintha mondjuk a franciákéval lennének egyszinten. Stones pedig hatalmas bohóc volt Dias érkezésééig, a hibáim röhögött egész Anglia, szóval nem, nem mérvadó. Otamendi sosem volt egy klasszis védő. Mielőtt kiforgatnál, és folytatnád a szőrszálhasogatást, kutyaütő sem természetesen, de a klasszis, az qrva erős kifejezés rá (is), főleg így 33 évesen, de korábban sem tartottam annak. De be is fejeztem, nem fogunk egyetérteni.
Most meg a vilag egyik legjobb vedoje Stones.2018 ban is az alomcsapatban kapott helyet az angol. Aki Otamendi mogott padozott, ha o nem volt serult… Szerintem nem is erdemes veled vitaba szallni, mivel nagyon furcsan kozelited meg a labdarugast. Otamendi sosem volt klasszis.. Persze, 17-18 as idenyben o lett a pl legjobb vedoje, emellett o is volt alomcsapat tagja. 14-15 os idenyben meg a legjobb la liga vedo volt, szinten alomcsapatba bekerulve. De te megallapitottad, hogy sosem volt klasszis. Konkretan innentol komolytalanna valik az osszes hozzaszolasod. Minek kellene a fel keretet amugy felsorolnod? En hoztam fel peldanak par jatekost, Gomezt, Romerot, De Pault, Acunat, Correat es Gonzalezt. Erre te irtad, hogy kozepszeru jatekosokbol akarok jokat kihozni. Ezek kozul egyik sem kozepszer. Summa summarum, semmivel sem volt gyengebb az argentin keret 15 ben es 16 ban, amikor Chile duplazni tudott a Copa american. Az argentin keret mindig Braziliaval karoltve a legjobb ketetet tudta magaenak. Senki meg csak nem is hasonlitotta a Puyol, Ramos es Casillassal femjelezte Spanyol valogatotthoz, ahogyan a Franciakhoz sem, ezeket mar csak te latod bele. De, mint irtam is, inkabb radhagyom az Otamendis megjegyzeseid utan. Egy tobb orszagban is legjobb vedonek valasztott, alomcsapatokba is megvalasztott jatekosra azt irni, hogy sosem volt klasszis vedo…

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. július 11., vasárnap 12:11

ferni írta: Megérdemelte Messi, kijárt neki, végre nem az a lelketlen szar volt a válogatottban, csinálta a dolgát és mint CSK és vezér is jelen volt. Fog ő még hiányozni a futballból
Nem tudom kinek fog hiányozni, nekem aztán biztosan nem.

Elég sok jó teljesítmény van nélküle is a fociban, jön az új generáció, lövik a szebbnél szebb gólokat, miért hiányzana bárkinek is a Messi ajnározás?

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2021. július 11., vasárnap 12:09

chronic írta: Nem néztem a meccset, de a brazilok szeretnek szívni otthon a Maracanában? :lol:

Ez a kezdő 11 nagyon vékony, jövőre is esélytelenek lesznek a hatodikra.
Ha igaz amit olvastam, tétmeccsen, 107 év alatt a Maracanaban ez volt a 2. Vereségük.
Som i Serem!
6oat

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2057
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. július 11., vasárnap 12:09

Ha olvastad a fórumot már egy héttel ezelőtt is, akkor láthattad, hogy néhány napja dicsértem meg De Pault. De ha nem, akkor is egyértelműen fogalmaztam az előbb. Nem fogom neked felsorolni a fél keretet, hogy ki a középszer, pontosan érti, aki érteni akarja, hogy mire gondolok. Azt is leírtam, hogy Copákat valóban nyerhettek volna szinte bármikor, én ezt alá is írom, csak megakadt a szemem kicsit azon, hogy kb. úgy kezeled a keretüket, mintha mondjuk a franciákéval lennének egyszinten. Stones pedig hatalmas bohóc volt Dias érkezésééig, a hibáim röhögött egész Anglia, szóval nem, nem mérvadó. Otamendi sosem volt egy klasszis védő. Mielőtt kiforgatnál, és folytatnád a szőrszálhasogatást, kutyaütő sem természetesen, de a klasszis, az qrva erős kifejezés rá (is), főleg így 33 évesen, de korábban sem tartottam annak. De be is fejeztem, nem fogunk egyetérteni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára alexoxladjackoxi 2021. július 11., vasárnap 12:10-kor.

aleksz
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2021. április 18., vasárnap 10:50
Kedvenc játékosaid: Drenthe, Raul Bravo, Lucas Vazquez
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: aleksz » 2021. július 11., vasárnap 11:59

alexoxladjackoxi írta:
aleksz írta:

Di Mariat szantam volna Neymar melle, mert az egy szint, nem Messi. Zabaleta pelda volt, senki nem mondta, hogy All time best valogatott az argentin, de messze nem annyira gyenge, mint azt sokan beallitjak. De Pault es Romerot kozepszernek beallitani, kozben egy ket ballabas Evertont dicserni, eleg huzos. Otamendi miert is lenne kiegve? Azert, mert a vilag jelenlegi legjobb kozephatved uzletebe bevette a City? Montiel egyebkent az argentin bajnoksag legjobb jobb bunkoja.
Nem tudom miről beszélsz, de akkor harmadjára is leírom, hogy De Pault kifejezetten jó játékosnak tartom. Azt mondtam sok a középszer a csapatban, de nem rá értettem, és ezt már többször is kifejtettem. Otamendi már akkor sem volt alapember a Cityben, amikor Dias még nem volt, de oké. Na meg nyilván véletlenül vadászott a City folyamat belső védőt. Evertonnal kapcsolatban pedig leírtam egy tényt, hogy az előző tornán nagyon jól játszott. Most meg is kerestem neked, konkrétan a torna álom 11-ében benne volt, és ő lett gólkirály. Na mindegy, nem gyenge az argentin keret, Copákat lehetett volna nyerni korábban is, de azért ez a mostani garnitúra nem az all time legjobb csapatoktól marad el, hanem a jelenlegi szűken vett elittől is.
Jo az masodjara is, de akkor kire gondoltal kozepszer alatt? Gomezre, aki szarnyalt a Seria a ban az Atalantaval?
Most csak a Coparol volt szo, hogy igen is szegyen, hogy ez az elso serlege, mert Copa szintjehez az Argentin keret mindig is eselyes volt. Azt ne mondd, hogy a 15-16 os Chile kerete annyival jobb lett volna… Evertonnak volt egy jo Copaja, aztan ki is fujt. Benficaban is gyengen muzsikalt. Nem veletlenul volt Gabriel Jesus szelso helyette a tornan. Otamendirol oriasi badarsagot irtal. Amikor nem volt serult, mindig kezdett, raadasul klasszis teljesitmenyt hozott. Azert keres folyamatosan kozephatvedet a City, mert Laporte serulekeny nagyon, raadasul el is adjak, Garcia nem hosszabbitott, Kompany kioregedett es eligazolt mar tavaly, anno meg Mangala oriasi bakloves volt. Remelem az mervado szamodra, hogy Stones Otamendi miatt nem fert be a kezdobe sokszor.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2057
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. július 11., vasárnap 11:42

aleksz írta:
alexoxladjackoxi írta: aleksz: De követem a Serie A-t valamelyest, pont én pippantottam fel itt a minap De Pault. Romerot valóban tehetséges védőnek tartják, na de egy kiégett Otamendivel példálózni elég meredek, mikor a túl oldalon a friss BL-győztes, az előző évtized egyik legjobb középhátvédje alkot párost Marquinhossal, a padon meg ott ül egy Militao. A jobb bekkjükről még nem is hallottam. Nyilván Messit ne Evertonnal, hanem Neymarral vesd össze. Egyébként ezt a tornát nem követtem, de Everton az előzőnek az egyik legjobb játékosa volt, arra tisztán emlékszem. Nem tudom most milyen állapotban van. Meg hát most felsoroltál néhány nevet az elmúlt nem is tudom hány évből, de azért ez elég karcsú, pláne, hogy nem is egyidőben voltak, pl. Veron sehol nem volt már, amikor Zabaleta kiteljesedett. Az hogy van minden csapatrészen 1-1 jó játékosod, az nem ér fel mondjuk egy Casillas Puyol Ramos vezette védelemmel, de lehetne még példákat mondani.
Di Mariat szantam volna Neymar melle, mert az egy szint, nem Messi. Zabaleta pelda volt, senki nem mondta, hogy All time best valogatott az argentin, de messze nem annyira gyenge, mint azt sokan beallitjak. De Pault es Romerot kozepszernek beallitani, kozben egy ket ballabas Evertont dicserni, eleg huzos. Otamendi miert is lenne kiegve? Azert, mert a vilag jelenlegi legjobb kozephatved uzletebe bevette a City? Montiel egyebkent az argentin bajnoksag legjobb jobb bunkoja.
Nem tudom miről beszélsz, de akkor harmadjára is leírom, hogy De Pault kifejezetten jó játékosnak tartom. Azt mondtam sok a középszer a csapatban, de nem rá értettem, és ezt már többször is kifejtettem. Otamendi már akkor sem volt alapember a Cityben, amikor Dias még nem volt, de oké. Na meg nyilván véletlenül vadászott a City folyamat belső védőt. Evertonnal kapcsolatban pedig leírtam egy tényt, hogy az előző tornán nagyon jól játszott. Most meg is kerestem neked, konkrétan a torna álom 11-ében benne volt, és ő lett gólkirály. Na mindegy, nem gyenge az argentin keret, Copákat lehetett volna nyerni korábban is, de azért ez a mostani garnitúra nem az all time legjobb csapatoktól marad el, hanem a jelenlegi szűken vett elittől is.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 17 regisztrált és 0 vendég