Dél-amerikai foci

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. március 26., szombat 18:22

Becksy23 írta:Marquinhos-szal mi van? Most ő a brazil vagy a portugál csapatot választotta?
Gundel mondta múltkori PSG meccsen hogy portugál, de nem tudom honnan szedte...már játszott a brazilokkal, így nem mehet máshova.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. március 26., szombat 16:06

Becksy23 írta:
Kerlon írta:Ja, döglégy. Én a bunkóra gondoltam, mert ugye csatár poszton állnak még gyengén és Thiagot is visszavett brazilnak. Hát nem tudom. Douglas nekem egyelőre úgy fest, hogy volt egy kiugró fél szezonja a Bayernben - leginkább a Bundesben -, de a tavasszal nem remekel. Mondjuk Moura helyett is mehet, mert ő sem alkot hétről hétre, de csatár nekik mindenképpen kellene szerintem.

Milyen meglepő, hogy Luiz mellől rúgott gólt Szuszu. :lol:
Douglas Costa-ra és Thiago Silva-ra gondoltam. Marquinhos-szal mi van? Most ő a brazil vagy a portugál csapatot választotta? Csakmert a brazilban is simán helye lenne, de mintha azt hallottam volna hogy portugál lett. Én valami ilyesmit képzelnék nekik:
Diego Alves
Danilo - Thaigo Silva - Miranda - Marcelo
Fernandinho* - Casemiro - Coutinho
Lucas Moura - Neymar - Douglas Costa

*Fernandinho helyén jó lehet Teixeira vagy Rafinha is, de előbbit nem tudom mennyire lenne jó CM-ként, utóbbi pedig hozott nagyon jó meccseket a Barca-ban, de olyan is volt hogy teljesen eltűnt. Ha formában van akkor biztos tud annyit mint Fernandinho. Ha meg baj van Costa helyére Pato ( :mrgreen: ), és Neymar-é a balos.
Marquinhosnak van már 9 meccse a braziloknál. Coutinho mellé meg nem fér még egy Teixeire féle arc a középpályára.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2016. március 26., szombat 15:57

Kerlon írta:Ja, döglégy. Én a bunkóra gondoltam, mert ugye csatár poszton állnak még gyengén és Thiagot is visszavett brazilnak. Hát nem tudom. Douglas nekem egyelőre úgy fest, hogy volt egy kiugró fél szezonja a Bayernben - leginkább a Bundesben -, de a tavasszal nem remekel. Mondjuk Moura helyett is mehet, mert ő sem alkot hétről hétre, de csatár nekik mindenképpen kellene szerintem.

Milyen meglepő, hogy Luiz mellől rúgott gólt Szuszu. :lol:
Douglas Costa-ra és Thiago Silva-ra gondoltam. Marquinhos-szal mi van? Most ő a brazil vagy a portugál csapatot választotta? Csakmert a brazilban is simán helye lenne, de mintha azt hallottam volna hogy portugál lett. Én valami ilyesmit képzelnék nekik:
Diego Alves
Danilo - Thaigo Silva - Miranda - Marcelo
Fernandinho* - Casemiro - Coutinho
Lucas Moura - Neymar - Douglas Costa

*Fernandinho helyén jó lehet Teixeira vagy Rafinha is, de előbbit nem tudom mennyire lenne jó CM-ként, utóbbi pedig hozott nagyon jó meccseket a Barca-ban, de olyan is volt hogy teljesen eltűnt. Ha formában van akkor biztos tud annyit mint Fernandinho. Ha meg baj van Costa helyére Pato ( :mrgreen: ), és Neymar-é a balos.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. március 26., szombat 15:15

Tényleg gyenge tavasszal, mondjuk bayernes haverom szerint a nagymester nem is a helyén játszatja. Illetve a juvés párharcot Allegri mellett ő döntötte el.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. március 26., szombat 15:11

Ja, döglégy. Én a bunkóra gondoltam, mert ugye csatár poszton állnak még gyengén és Thiagot is visszavett brazilnak. Hát nem tudom. Douglas nekem egyelőre úgy fest, hogy volt egy kiugró fél szezonja a Bayernben - leginkább a Bundesben -, de a tavasszal nem remekel. Mondjuk Moura helyett is mehet, mert ő sem alkot hétről hétre, de csatár nekik mindenképpen kellene szerintem.

Milyen meglepő, hogy Luiz mellől rúgott gólt Szuszu. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. március 26., szombat 14:34

Kerlon írta:Costa meg kiverekedné nekik a teret. Csak ő spanyolnak érezte magát. Azért meglepő, hogy sokan mondtak le mostanában a brazil válogatottságról. Ott a Napolis Jorginho is pl.
Szerintem Douglas Coastára gondolt.

Amúgy tényleg "vicces" belegondolni, hogy ha az itt említett Jorginho-Thiago pakk a brazil nemzeti 11-et választja, mennyivel jobban állnának.. Hozzájuk csapódna Casemiro mondjuk, aztán simán versenyképes középpályájuk lenne. Ehhez képest meg..

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. március 26., szombat 14:31

Becksy23 írta:Elől azért fel tudnának állni egy Moura-Coutinho-Costa-Neymar négyessel, az finoman szólva nem rossz. Mögöttük nálam Casemiro fix lenne de hogy mellé ki? Nincs agyas játékosuk, oda egy Modric illene. A védelem meg szintén nem rossz, bár csak Silva és Marcelo elit. Csak David Luiz ne játszon, és nagy gond nem lehet.
Ez így nem lenne rossz, még Fernandinhot hozzátenni, aztán kész a formula. Coutinho-Neymar-Moura eleget butítana a támadásokhoz, Costa meg kiverekedné nekik a teret. Csak ő spanyolnak érezte magát. Azért meglepő, hogy sokan mondtak le mostanában a brazil válogatottságról. Ott a Napolis Jorginho is pl.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2016. március 26., szombat 14:26

sebydani írta:
alexoxladjackoxi írta: Ja, meg egy jó Thiago sem ártana a középpályájukra. Hirtelen így ennyi...
Vagy legalább valaki aki brazil és legalább olyan jó mint Thiago mert spanyolok nem nagyon játszhatnak a brazil csapatban :D
Igen, igen, de anno választhatta volna a brazilokat is Thiago. Mindjárt rózsásabb lenne a helyzetük...

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. március 26., szombat 13:27

Dunga egy kontár, felesleges itt fantazi csapatokat összerakni. Amíg a kínai ligából turkál 30+os embereket, nincs miről beszélni. Baszott nagy szégyen.
Nem illik.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. március 26., szombat 13:22

alexoxladjackoxi írta: Ja, meg egy jó Thiago sem ártana a középpályájukra. Hirtelen így ennyi...
Vagy legalább valaki aki brazil és legalább olyan jó mint Thiago mert spanyolok nem nagyon játszhatnak a brazil csapatban :D
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2016. március 26., szombat 13:21

Elől azért fel tudnának állni egy Moura-Coutinho-Costa-Neymar négyessel, az finoman szólva nem rossz. Mögöttük nálam Casemiro fix lenne de hogy mellé ki? Nincs agyas játékosuk, oda egy Modric illene. A védelem meg szintén nem rossz, bár csak Silva és Marcelo elit. Csak David Luiz ne játszon, és nagy gond nem lehet.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2016. március 26., szombat 13:15

De ha már Marcelo nincs, akkor miért nem Alex Sandro? Alves még mindig kezdő tud lenni... Thiago Silva Dungánál nem pálya... Coutinhot cseszi betenni. :/ Se kapusuk, se jó csatárjuk nincs. Ja, meg egy jó Thiago sem ártana a középpályájukra. Hirtelen így ennyi...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. március 26., szombat 12:52

Érdekes :lol: Marcelo nagyon kell ebbe a csapatba, de szerintem Case is elférne.
Lucas Moura.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: pheco » 2016. március 26., szombat 12:40

alexoxladjackoxi írta:http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... an-2491617 Brazil kezdő... :fpalm:
Érdekes :lol: Marcelo nagyon kell ebbe a csapatba, de szerintem Case is elférne. Viszont elől egy csatáron kívül egész jól állnak. Neymar-Coutinho-Costa-Willian négyes azért nem hangzik rosszul. Kérdés lesznek e egyszerre fent a pályán.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2016. március 26., szombat 10:15

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... an-2491617 Brazil kezdő... :fpalm:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. március 21., hétfő 22:29

Nem sok olyan játèkos volt olyan,akit szerettem volna de nem játszott a realba,de Ronaldinho az egyik.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. március 21., hétfő 22:03

Ha nem ejszakai elettel toltotte volna a palyafutasa eveit, helyette normalis sportoloi eletet elt volna, akkor meg most is siman jatszana olyan szinten, mint Ibra. Ha komolyan vette volna, meg most tudna varazsolni.
Lehetne neki meg posztja, ahogy Shutter altal(+1) irt neveknek is megvolt. Sajnos csak mar komolytalan volt hosszu ideje.

Erdekes, hozza allasban Dinho v Romario meg sem kozelitette Ronadot...kb mind harman egy kategoria volt, de Ronaldo szerencsetlenebb volt a masik kettotol, meg sem koccolt haza, h otthon elbohockodjon. :salute:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. március 21., hétfő 21:58

Hát nyilván, mikor akart, túlsúlyosan, másnaposan is olyanokat alkotott a Milanban, hogy csak pislogtam. De a jóból keveset adnak, szokás mondani. Ronaldo is, ha nincs a sok sérülés... Vagy pár szinttel lejjebb, egy Adriano. Mondjuk.
Nem illik.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8501
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2016. március 21., hétfő 21:56

igaz, illetve sokat valtozott a foci azota, de ilyen kvalitasokkal helyt allna meg most is, legalabb is egy topcsapatok mogotti vonalban (sevilla, napoli, kusen, lyon) szerintem biztosan, ha mar a szuk elitben nem is.

mondjuk ismet kiemelem, hogy a megfelelo fizikai allapotban es alazattal...

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. március 21., hétfő 21:50

Csak posztja nem lenne már. De a csúcs Dinho...megnyaltam az összes ujjam olyan focista volt.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 93 regisztrált és 0 vendég