Dél-amerikai foci

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
ferni
Hozzászólások: 8436
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. július 11., vasárnap 11:38

Objektívan nézve:

Megérdemelte Messi, kijárt neki, végre nem az a lelketlen szar volt a válogatottban, csinálta a dolgát és mint CSK és vezér is jelen volt. Fog ő még hiányozni a futballból CRrel együtt kurvára és fogjuk nézni a lófasz semmiket.
Mindkettőnek teljes lett a karrierje és meg lehet nekik majd köszönni, ha befejezték, mert a futballtörténelem egy elég komoly szeletét láttuk a szemünk előtt lezajlani szerencsére. Elmebetegek.

Azért remélem nem kap majd egy szánalom aranylasztit erre. Így is vicc, hogy CR előtt van.

aleksz
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2021. április 18., vasárnap 10:50
Kedvenc játékosaid: Drenthe, Raul Bravo, Lucas Vazquez
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: aleksz » 2021. július 11., vasárnap 11:16

alexoxladjackoxi írta: aleksz: De követem a Serie A-t valamelyest, pont én pippantottam fel itt a minap De Pault. Romerot valóban tehetséges védőnek tartják, na de egy kiégett Otamendivel példálózni elég meredek, mikor a túl oldalon a friss BL-győztes, az előző évtized egyik legjobb középhátvédje alkot párost Marquinhossal, a padon meg ott ül egy Militao. A jobb bekkjükről még nem is hallottam. Nyilván Messit ne Evertonnal, hanem Neymarral vesd össze. Egyébként ezt a tornát nem követtem, de Everton az előzőnek az egyik legjobb játékosa volt, arra tisztán emlékszem. Nem tudom most milyen állapotban van. Meg hát most felsoroltál néhány nevet az elmúlt nem is tudom hány évből, de azért ez elég karcsú, pláne, hogy nem is egyidőben voltak, pl. Veron sehol nem volt már, amikor Zabaleta kiteljesedett. Az hogy van minden csapatrészen 1-1 jó játékosod, az nem ér fel mondjuk egy Casillas Puyol Ramos vezette védelemmel, de lehetne még példákat mondani.
Di Mariat szantam volna Neymar melle, mert az egy szint, nem Messi. Zabaleta pelda volt, senki nem mondta, hogy All time best valogatott az argentin, de messze nem annyira gyenge, mint azt sokan beallitjak. De Pault es Romerot kozepszernek beallitani, kozben egy ket ballabas Evertont dicserni, eleg huzos. Otamendi miert is lenne kiegve? Azert, mert a vilag jelenlegi legjobb kozephatved uzletebe bevette a City? Montiel egyebkent az argentin bajnoksag legjobb jobb bunkoja.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. július 11., vasárnap 11:05

aleksz: De követem a Serie A-t valamelyest, pont én pippantottam fel itt a minap De Pault. Romerot valóban tehetséges védőnek tartják, na de egy kiégett Otamendivel példálózni elég meredek, mikor a túl oldalon a friss BL-győztes, az előző évtized egyik legjobb középhátvédje alkot párost Marquinhossal, a padon meg ott ül egy Militao. A jobb bekkjükről még nem is hallottam. Nyilván Messit ne Evertonnal, hanem Neymarral vesd össze. Egyébként ezt a tornát nem követtem, de Everton az előzőnek az egyik legjobb játékosa volt, arra tisztán emlékszem. Nem tudom most milyen állapotban van. Meg hát most felsoroltál néhány nevet az elmúlt nem is tudom hány évből, de azért ez elég karcsú, pláne, hogy nem is egyidőben voltak, pl. Veron sehol nem volt már, amikor Zabaleta kiteljesedett. Az hogy van minden csapatrészen 1-1 jó játékosod, az nem ér fel mondjuk egy Casillas Puyol Ramos vezette védelemmel, de lehetne még példákat mondani.

aleksz
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2021. április 18., vasárnap 10:50
Kedvenc játékosaid: Drenthe, Raul Bravo, Lucas Vazquez
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: aleksz » 2021. július 11., vasárnap 11:02

aleksz írta:
alexoxladjackoxi írta:

Azért remélem érzed a kontrasztot mondjuk egy Casemiro és egy Paredes között. A támadószekcióban szoktak nekik általában igazi klasszisaik lenni, egy-két jobb arc a középpályán, de úgy alapvetően most középszerű embereket akarsz jónak beállítani. Vagyishát minden relatív, de akár a brazilokénál is bőven vékonyabb a keretük. Nem beszélve a többi európai nagy válogatottakról. Nevekre voltak ennél erősebb argentin csapatok is, de mondjuk akkor is inkább csak a támadóik voltak igazán pengék, ha az elmúlt 10-12 évet nézem.

Az aranylabda pedig innentől kezdve kétesélyes nálam. Messi vagy Lewa. Egyszerűen nem hiszem el, hogy ilyen Jorginhoknak odaadnák.

Everton - Messi, Martinez - Richarlison, Fred - Le Celso, itt is boven van kontraszt. Azert sok klasszis jatekosa volt az Argentinoknal, nem csak csatarok. Mascherano, Zabaleta, Banega, Veron, Zanetti, Heinze, Maxi. Raadasul igen, egyetlen egy valogatottnak sem volt erosebb a tamadoi a keretben vilagesemenyeken.Tevez, Higuain, Messi, Icardi, Aguero, Dybala, Milito…

Arra nem is reflektalnek, hogy kozepszerunek tartod oket, mert akkor nem igazan koveted a Seria At sem tobbek kozott.
Lehet csurni csavarni a dolgot, hogy mennyire gyenge ez az argentin keret, de chile kerete mennyivel volt erosebb, miutan egymas utan ketszer is megnyerte a copat?

aleksz
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2021. április 18., vasárnap 10:50
Kedvenc játékosaid: Drenthe, Raul Bravo, Lucas Vazquez
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: aleksz » 2021. július 11., vasárnap 10:49

alexoxladjackoxi írta:
aleksz írta:

Azert mindig bitang eros volt az argentin keret, csak ugye amit mondott Crespo is, hogy mindenki tudja, hogy Messi dont arrol is, hogy ki legyen kezdo, de meg kerettag is. Mostani keretben ott van Romero, aki nem topkluban jatszik perpillanat, de 65 milliot kinalt a torna elott erte az Mu, Otamendi, aki eveken at az egyik legjobb kh volt a Plben, La ligaban. Acuna, aki a harmadik legjobb balhatved volt a ligaban(Sevilla), ami a statisztikakat illeti. De Paulert szinten a torna elott az Atletico letett az asztalra 55 milliot. Parades Psgben jatszik, Lo Celso meg az egyik legjobb CM, aki jol tamad es jol vedekezik is. A tamadotriorol ne is beszeljunk, Messi, Martinez, Dm.. Padon Correa(atm) , N Gonzalez(Aki a bundasban igen csak goleros), Tagliafico(akiert a Barca evek ota sorban all), nem beszelve ugyebar Aguerorol, vagy A.Gomezrol. Raadasul ettol csak sokkal erosebb argentin valogatottal indultak copara, vbre. Egyaltalan nem gyenge ez az argentin keret. Mas kerdes, hogy tite rengeteg hibat vetet a braziloknal.
Azért remélem érzed a kontrasztot mondjuk egy Casemiro és egy Paredes között. A támadószekcióban szoktak nekik általában igazi klasszisaik lenni, egy-két jobb arc a középpályán, de úgy alapvetően most középszerű embereket akarsz jónak beállítani. Vagyishát minden relatív, de akár a brazilokénál is bőven vékonyabb a keretük. Nem beszélve a többi európai nagy válogatottakról. Nevekre voltak ennél erősebb argentin csapatok is, de mondjuk akkor is inkább csak a támadóik voltak igazán pengék, ha az elmúlt 10-12 évet nézem.

Az aranylabda pedig innentől kezdve kétesélyes nálam. Messi vagy Lewa. Egyszerűen nem hiszem el, hogy ilyen Jorginhoknak odaadnák.

Everton - Messi, Martinez - Richarlison, Fred - Le Celso, itt is boven van kontraszt. Azert sok klasszis jatekosa volt az Argentinoknal, nem csak csatarok. Mascherano, Zabaleta, Banega, Veron, Zanetti, Heinze, Maxi. Raadasul igen, egyetlen egy valogatottnak sem volt erosebb a tamadoi a keretben vilagesemenyeken.Tevez, Higuain, Messi, Icardi, Aguero, Dybala, Milito…

Arra nem is reflektalnek, hogy kozepszerunek tartod oket, mert akkor nem igazan koveted a Seria At sem tobbek kozott.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. július 11., vasárnap 10:40

15 év alatt 10 nagytornát játszott. hagyjuk már.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. július 11., vasárnap 10:35

aleksz írta:
ziro4vr írta: Azért azt is meg lehet nézni pár kivételtől eltekintve hol fociznak a társai, nem éppen top klubbokban.

A vbn nem sok esélye lesz, a braziloknak akár lehet is még, más kérdés ha hátrányba kerülnek mindig befeszülnek.
Azert mindig bitang eros volt az argentin keret, csak ugye amit mondott Crespo is, hogy mindenki tudja, hogy Messi dont arrol is, hogy ki legyen kezdo, de meg kerettag is. Mostani keretben ott van Romero, aki nem topkluban jatszik perpillanat, de 65 milliot kinalt a torna elott erte az Mu, Otamendi, aki eveken at az egyik legjobb kh volt a Plben, La ligaban. Acuna, aki a harmadik legjobb balhatved volt a ligaban(Sevilla), ami a statisztikakat illeti. De Paulert szinten a torna elott az Atletico letett az asztalra 55 milliot. Parades Psgben jatszik, Lo Celso meg az egyik legjobb CM, aki jol tamad es jol vedekezik is. A tamadotriorol ne is beszeljunk, Messi, Martinez, Dm.. Padon Correa(atm) , N Gonzalez(Aki a bundasban igen csak goleros), Tagliafico(akiert a Barca evek ota sorban all), nem beszelve ugyebar Aguerorol, vagy A.Gomezrol. Raadasul ettol csak sokkal erosebb argentin valogatottal indultak copara, vbre. Egyaltalan nem gyenge ez az argentin keret. Mas kerdes, hogy tite rengeteg hibat vetet a braziloknal.
Azért remélem érzed a kontrasztot mondjuk egy Casemiro és egy Paredes között. A támadószekcióban szoktak nekik általában igazi klasszisaik lenni, egy-két jobb arc a középpályán, de úgy alapvetően most középszerű embereket akarsz jónak beállítani. Vagyishát minden relatív, de akár a brazilokénál is bőven vékonyabb a keretük. Nem beszélve a többi európai nagy válogatottakról. Nevekre voltak ennél erősebb argentin csapatok is, de mondjuk akkor is inkább csak a támadóik voltak igazán pengék, ha az elmúlt 10-12 évet nézem.

Az aranylabda pedig innentől kezdve kétesélyes nálam. Messi vagy Lewa. Egyszerűen nem hiszem el, hogy ilyen Jorginhoknak odaadnák.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: csababarca » 2021. július 11., vasárnap 10:32

Lehet barcásként nem tisztem megszólalni, mert elfogult vagyok, de lenullázni a teljesítményét szerintem nem fair.

Arról sem ő tehet hogy az utóbbi 10 évben 5 copa volt, összesen 6on szerepelt, nem 10en.
Gyenge a mezőny, az argentín de a brazil kezdőből is számomra voltak ismeretlenek, nem az a színvonal van ott se mint 6-8 éve mondjuk.
De most megnyerte, volt hogy jobb csapattal és jobb Messivel elbuktak, ilyen a foci.

Aranylabdát nem adnék neki erre az évre, más kérdés hogy szinte nem volt kiemelkedő egyéni teljesítmény idén, ilyen wtf kategória.
Benzema lehetett volna egy eb győzelemmel, gólokat is meglőtte hozzá, de korán elhasaltak, klub szinten sem nyert (szuperkupát ki nyerte?).
Kanté okés de megint ugye a francia csapat elfekvèse nem jött jól, kp-sként amúgy sincs annyira előtérben, Modric 2018as évètől meg bőven elmaradt.
DeBruyne bl győzelem elgondolkodtatott volna, de nem jött össze, sem az áttörés a belgàkkal.

Nem is tudok mást mondani, tavaly Lewa egyértelmű lett volna, most nincs ilyen.
Lehet egy erős ősz valakinél hozza majd az aranylabdát, ott frissen a szavazás előtt egy top forma beleszólhat.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2251
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: chronic » 2021. július 11., vasárnap 10:28

Nem néztem a meccset, de a brazilok szeretnek szívni otthon a Maracanában? :lol:

Ez a kezdő 11 nagyon vékony, jövőre is esélytelenek lesznek a hatodikra.

aleksz
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2021. április 18., vasárnap 10:50
Kedvenc játékosaid: Drenthe, Raul Bravo, Lucas Vazquez
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: aleksz » 2021. július 11., vasárnap 10:10

ziro4vr írta: Azért azt is meg lehet nézni pár kivételtől eltekintve hol fociznak a társai, nem éppen top klubbokban.

A vbn nem sok esélye lesz, a braziloknak akár lehet is még, más kérdés ha hátrányba kerülnek mindig befeszülnek.
Azert mindig bitang eros volt az argentin keret, csak ugye amit mondott Crespo is, hogy mindenki tudja, hogy Messi dont arrol is, hogy ki legyen kezdo, de meg kerettag is. Mostani keretben ott van Romero, aki nem topkluban jatszik perpillanat, de 65 milliot kinalt a torna elott erte az Mu, Otamendi, aki eveken at az egyik legjobb kh volt a Plben, La ligaban. Acuna, aki a harmadik legjobb balhatved volt a ligaban(Sevilla), ami a statisztikakat illeti. De Paulert szinten a torna elott az Atletico letett az asztalra 55 milliot. Parades Psgben jatszik, Lo Celso meg az egyik legjobb CM, aki jol tamad es jol vedekezik is. A tamadotriorol ne is beszeljunk, Messi, Martinez, Dm.. Padon Correa(atm) , N Gonzalez(Aki a bundasban igen csak goleros), Tagliafico(akiert a Barca evek ota sorban all), nem beszelve ugyebar Aguerorol, vagy A.Gomezrol. Raadasul ettol csak sokkal erosebb argentin valogatottal indultak copara, vbre. Egyaltalan nem gyenge ez az argentin keret. Mas kerdes, hogy tite rengeteg hibat vetet a braziloknal.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. július 11., vasárnap 10:06

Kerlon írta:
RealMadridFanatic írta: Nekem attol kisebb a szememben, hogy Copa. Miota focit kovetek, szerintem soha nem volt a megitelese, rangja EB szinten.

Messi meg biztosan kivette a reszet, megnyertek, ez kiraly. Csak szamomra ez semmit nem valtoztat a megitelesen. Oszinten irtam, hogy a valaha volt egyik legjobb. A valogatottban akkor is nulla. Voltak elotte is es lesznek utana is olyan spilerek, akik a legnagyobbak koze tartoznak, megsem nyertek semmit valogatott szinten.
Nulla? :lol: 151 meccs, 76, 56 gólpassz, 1 Copa győzelem, két döntő, egy VB döntő. Sokan szeretnének ennyire nullák lenni... Aztán az argentín válogatott többnyire nem volt top material az elmúlt 10 évben.

Dughatjuk a fejünket a földbe, de 10-15 év múlva senki se azt mondja erre, hogy nulla, hanem Maradona mögött a valaha volt legjobb argentin lesz.
Vinicius Jr már felkészült.

A jövőben már senki nem fog emlékezni Messi nevére. Mindenki azt fogja mondani olyan gyémántfülbevalót akarok mint Vininek van. :mrgreen:

#aranylabdagyár.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. július 11., vasárnap 10:05

Whiteheart írta: Most attól h mi nem adnánk aranylabdát Messi teljesítményére azt a jó büdös világon senkit nem érdekel...


Megnyerte a copa-t és innentől kezdve pole position a ballonért... Nem olasz vagy angol nyertese lesz az tuti, Paris/franciák is leszerepeltek... Bayern/lengyel se meggyőző... Nem tudom h a Chelseaben Kante kívül ki más lehetne, mindenesetre Messi kapott egy kis hypot
Jorghinhot tolják, angoloknál egy esetleges Kane vagy Sterling képbe kerülhet könnyedén...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 11., vasárnap 10:02

Érdekesség, hogy CR is július 10-én nyert EB-t a portugálokkal.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Whiteheart
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2018. november 4., vasárnap 1:37
Kedvenc játékosaid: Benzema, CR, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kanizsa

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: Whiteheart » 2021. július 11., vasárnap 10:01

Most attól h mi nem adnánk aranylabdát Messi teljesítményére azt a jó büdös világon senkit nem érdekel...


Megnyerte a copa-t és innentől kezdve pole position a ballonért... Nem olasz vagy angol nyertese lesz az tuti, Paris/franciák is leszerepeltek... Bayern/lengyel se meggyőző... Nem tudom h a Chelseaben Kante kívül ki más lehetne, mindenesetre Messi kapott egy kis hypot
🇭🇺✝️🇭🇺

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. július 11., vasárnap 9:58

Azért azt is meg lehet nézni pár kivételtől eltekintve hol fociznak a társai, nem éppen top klubbokban.

A vbn nem sok esélye lesz, a braziloknak akár lehet is még, más kérdés ha hátrányba kerülnek mindig befeszülnek.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. július 11., vasárnap 9:54

Amúgy kifejezetten örülök annak, hogy Di Maria szerezte a győztes gólt, a bukott VBn ő volt a legjobb argentín és most legalább valamit visszaadott neki az élet.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. július 11., vasárnap 9:49

wZoLee7 írta:
RealMadridFanatic írta: Nekem attol kisebb a szememben, hogy Copa. Miota focit kovetek, szerintem soha nem volt a megitelese, rangja EB szinten.

Messi meg biztosan kivette a reszet, megnyertek, ez kiraly. Csak szamomra ez semmit nem valtoztat a megitelesen. Oszinten irtam, hogy a valaha volt egyik legjobb. A valogatottban akkor is nulla. Voltak elotte is es lesznek utana is olyan spilerek, akik a legnagyobbak koze tartoznak, megsem nyertek semmit valogatott szinten.
Nyilvan erosen toltak, hogy vegre megnyerje, de sikerult. Nem is jatszott rosszul a tornan. Legyen vele boldog. Maga a copa tenyleg nem egy veretes torna jelenleg, de az eb n is az angolok vannak a dobtoben, szoval...
Ennyi.
Idén főleg gyenge volt a mezőny, sehol egy jó Uruguay, vagy kiemelkedő Kolumbia, a brazilok és az argentinok besétáltak a döntőbe, de nem Messi hibája hogy gyenge volt a mezőny. Ő ott volt, az utolsó 2 meccsen gólt sem szerzett (szokás szerint), de ott volt és megnyerték.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 11., vasárnap 9:44

Sorrentino írta: Végre megnyerte az első (!) trófeáját az argentin válogatottal. Gondolom akkor az idei aranylaszti innentől automatikusan jár neki, sőt mivel ez a Copa a tavalyi elmaradt, uh akkor a tavalyi is... :mrgreen:
De most mi a baj azzal, hogy az első?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2021. július 11., vasárnap 9:42

Végre megnyerte az első (!) trófeáját az argentin válogatottal. Gondolom akkor az idei aranylaszti innentől automatikusan jár neki, sőt mivel ez a Copa a tavalyi elmaradt, uh akkor a tavalyi is... :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. július 11., vasárnap 9:18

aleksz írta:
Kerlon írta:
Nulla? :lol: 151 meccs, 76, 56 gólpassz, 1 Copa győzelem, két döntő, egy VB döntő. Sokan szeretnének ennyire nullák lenni... Aztán az argentín válogatott többnyire nem volt top material az elmúlt 10 évben.

Dughatjuk a fejünket a földbe, de 10-15 év múlva senki se azt mondja erre, hogy nulla, hanem Maradona mögött a valaha volt legjobb argentin lesz.
Ebbol a 76 golbol es 56 golpasszbol tetmeccseken csak 34 gol es 26 golpassz.Nem veletlenul mondja le a valogatottsagot allandoan, az argentinok egyaltalan nincsenek elajulva tole, sot...szurkoloi nyomas miatt dontott tobbszor is a visszavonulas mellett. Sokkal, de sokkal tobbet varnak tole, nekik nem eleg a baratsagos meccsen 3 gol Panama ellen, vagy Haiti ellen. Nezz csak utana, hogy milyen felhozo meccseket hozott argentina Messinek, hogy jobb legyen a megitelese a hazajaban, de egyaltalan nem sikerult, most oke, ez egy kis feludules lesz, de hidd el, a sajat orszagaban sem esnek hasra Messitol. Nagy meccseken mindig is 0 volt a valogatottban.
Oké, argentín szemmel lehet annyira nem tapsolnak neki, de rajtuk kívül és a szűkrétegen kívül, akik utána olvasnak ez kit fog érdekelni?

Hozzáteszem ez a győzelem bőven kárpótlás lesz nekik is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 142 regisztrált és 0 vendég