Dél-amerikai foci

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2073
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2015. június 12., péntek 17:54

Remy írta:Szerintem van olyan erős a kolumbiai csapat, hogy képesek legyen akár nyerni is. Azért vannak ott jól csengő nevek Jamesen és Baccan kívül is.

Kapus: David Ospina
Védelem: Zapata, Zuniga, Murillo
Középpálya: Cuadrado, Guarin, Quintero,
Támadók: Jackson Martinez, Luis Muriel, Falcao

A védelem a leggyengébb része a csapatnak, de ugyanez igaz az argentinokra is. A támadó játékosaik meg bárhol jók lennének.

Ráadásul kapus poszton is elég jók.
Az egyik nap néztem a kereteket, Guarin nem lesz, de Quintero neve se nagyon dereng. :hmmm:

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. június 12., péntek 17:39

persze, hogy esélyesek a brazilok
csak nem maguk miatt, hanem, mert a még a legnagyobb rivális kezdőjében is bigliák, demichelisek bohóckodnak
ziro4vr írta: Igazad van, csak engem eléggé szomorúvá tesz, hogy már tőlük is ezt kapja az ember. Mondjuk ha nem lenne egy Neymarjuk, akkor nem tudom mi lenne. Persze őt meg így túlzott magasságokba tolják, de ezért nem lehet őket annyira hibáztatni, más kapaszkodójuk nincsen.
de igazából nincs is kit beépíteniük
elég csak megnézni az u20as csapatukat ellenünk, egyénileg és csapatként is borzalmasan gyengék voltak

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. június 12., péntek 17:36

Pipita írta:
Cafú,Lúcio,Roque Junior,Edmilson,R.Carlos,Gilberto Silva,Ronaldo,Rivaldo,Ronaldinho,Kléberson,Denilson,Kaká...
Szerintem nem azt írta, hogy szar játékosaik voltak.
Szerintem meg az a lényeg,hogy a két keret közt zongorázni lehetne a különbséget.
Ebbol paran joforman reszt sem vettek a selejtezokon...ez is csak pelda volt arra, h a Brazilok akar a "B" csapattal is eselyesek a vegso sikerre.
Ez meg sarkítás.Ott voltak azok,csak talán nem vették nagyon komolyan.Aztán mikor égett a ház,sorra nyerték a meccseket.
De ha,tegyük föl,nem is volt ott mindenki,volt kivel frissíteni,most meg...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. június 12., péntek 17:26

morientes írta:
Emlekszem a 2002-s VB evre, amikor csak bugdacsoltak a selejtezokon 
Cafú,Lúcio,Roque Junior,Edmilson,R.Carlos,Gilberto Silva,Ronaldo,Rivaldo,Ronaldinho,Kléberson,Denilson,Kaká...
Kapásból csak ők jutottak eszembe,de tényleg,még jó hogy tovább jutottak... :lol:
Ebbol paran joforman reszt sem vettek a selejtezokon...ez is csak pelda volt arra, h a Brazilok akar a "B" csapattal is eselyesek a vegso sikerre.
Szerintem nem azt írta, hogy szar játékosaik voltak.
De nem am. :agree:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. június 12., péntek 17:09

wxyz írta:
ziro4vr írta: Ha már értetlenség, amit én nem tudok felfogni a Brazilok kapcsán, hogy miért nem előre gondolnak már és építkeznek. Mi értelme van Robinho, Tardelli, Elias meg ezeknek a beválogatásában? Hehe ha erre jársz mesélhetnél.
dunga a válasz
ő nem fog fiatalítani. hozza helyette azokat akikben megbízik a bekkelős focijához

és még támadni sem lehet, mert talán ő az egyetlen brazil edző, aki képes lehet vb esélyessé tenni a csapatjátékban és képzésben válságban lévő brazil focit
Igazad van, csak engem eléggé szomorúvá tesz, hogy már tőlük is ezt kapja az ember. Mondjuk ha nem lenne egy Neymarjuk, akkor nem tudom mi lenne. Persze őt meg így túlzott magasságokba tolják, de ezért nem lehet őket annyira hibáztatni, más kapaszkodójuk nincsen.
Nem illik.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3133
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. június 12., péntek 17:05

Cafú,Lúcio,Roque Junior,Edmilson,R.Carlos,Gilberto Silva,Ronaldo,Rivaldo,Ronaldinho,Kléberson,Denilson,Kaká...
Szerintem nem azt írta, hogy szar játékosaik voltak.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. június 12., péntek 17:04

ziro4vr írta: Ha már értetlenség, amit én nem tudok felfogni a Brazilok kapcsán, hogy miért nem előre gondolnak már és építkeznek. Mi értelme van Robinho, Tardelli, Elias meg ezeknek a beválogatásában? Hehe ha erre jársz mesélhetnél.
dunga a válasz
ő nem fog fiatalítani. hozza helyette azokat akikben megbízik a bekkelős focijához

és még támadni sem lehet, mert talán ő az egyetlen brazil edző, aki képes lehet vb esélyessé tenni a csapatjátékban és képzésben válságban lévő brazil focit

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. június 12., péntek 16:51

Emlekszem a 2002-s VB evre, amikor csak bugdacsoltak a selejtezokon 
Cafú,Lúcio,Roque Junior,Edmilson,R.Carlos,Gilberto Silva,Ronaldo,Rivaldo,Ronaldinho,Kléberson,Denilson,Kaká...
Kapásból csak ők jutottak eszembe,de tényleg,még jó hogy tovább jutottak... :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. június 12., péntek 16:07

Kolumbia is addig volt jo a VB-n amig ossze nem kerultek az elso komolyabb cspattal.
A Brazilok mindig is favoritok lesznek. Emlekszem a 2002-s VB evre, amikor csak bugdacsoltak a selejtezokon aztan meg is nyertek. Vagy emlithetnem 2007-s Copat ahol a Brazilok "B"-s csapattal utottek ki az Argentinokat a dontoben.....
Ja a Brazilok csak ott lesznek.... :lol:
Meg egy szar Oscar is kezdo lenne barmelyik del amerikai valogatottban.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. június 12., péntek 15:16

Érdekes,hogy dél amerika olaszairól nem sok szó esik,pedig-attól függetlenül hogy Lajosunk nem lesz ott-kibrusztolhatják legalább a négy közé jutást.
Muslera elég tapasztalt kapus,Godin,Maxi Pereira,Cristian Rodriguez,Alvaro Gonzales,Cavani,Stuani,vagy a bordeuxban jó idényt futó Diego Rolán okozhatnak meglepetést :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. június 12., péntek 15:06

'shutterisland írta: azért brazília az csak brazília, még akkor is, ha vannak érdekességek és hiányosságok a keretben bőven.
ez pedig nem egy világbajnokság, ahol még van pluszban 5-6 komolyabb európai csapat is.

mondjuk mostmár picit javult az arány, de engem azért így is meglepett, hogy ennyire esélytelennek vannak a brazilok tartva.
Továbbra sem értem. Azért az idejárók nagyobb része van annyira "látó", hogy nem csak egy jól csengő név alapján szavaz. Nem akkora dolog azt felmérni, hogy itt nem ők az esélyesek, még egy akár extra Neymarral sem. Azt meg szintén nem értem, hogy téged ez miért foglalkoztat ennyire. Összespanoltatok Réjjel? :D

Ha már értetlenség, amit én nem tudok felfogni a Brazilok kapcsán, hogy miért nem előre gondolnak már és építkeznek. Mi értelme van Robinho, Tardelli, Elias meg ezeknek a beválogatásában? Hehe ha erre jársz mesélhetnél. Esetleg arról is, hogy hol vannak az u20-as vb-ről a kis Cé Ronaldo klónjaid. :Đ
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 12., péntek 14:48

Edinson Cavani was asked about Uruguay's opponent in Copa America, Jamaica:
His response?
"As any other African team, they're strong."


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. június 12., péntek 14:38

dannen írta:
morientes írta:Kolumbiát meg hagyjuk már...kijött a lépés tavaly a VB-n,de egy szem Hamesszal,meg Baccaval nem hiszem hogy sokra mennek...sztm Chile erősebb,de még Mehiko is
falcao lövi a gólokat a válogatottban, plusz cuadrado is jó lesz szerintem. chile kb. egy szinten van velük, mexikó meg a gyengébbik keretével jött tudtommal.
Ettől függetlenül Falcao nem egy top formában lévő játèkos,Cuadrado meg inkább csak epizódista volt Mounál,engem személy szerint nem győzött meg.Hakszon Martinez....nem nagyon villogott idén.
Aki ott formában van,az Hamesz meg főleg Bacca...majd elválik mire lesz elég.

Én a brazilokat nem írom le,félreértés ne legyen,de abszolut nem toronymagas esélyesek.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. június 12., péntek 14:36

Szerintem van olyan erős a kolumbiai csapat, hogy képesek legyen akár nyerni is. Azért vannak ott jól csengő nevek Jamesen és Baccan kívül is.

Kapus: David Ospina
Védelem: Zapata, Zuniga, Murillo
Középpálya: Cuadrado, Guarin, Quintero,
Támadók: Jackson Martinez, Luis Muriel, Falcao

A védelem a leggyengébb része a csapatnak, de ugyanez igaz az argentinokra is. A támadó játékosaik meg bárhol jók lennének.

Ráadásul kapus poszton is elég jók.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2015. június 12., péntek 13:22

egy szem Hamesszal,meg Baccaval nem hiszem hogy sokra mennek...
cuadrado, falcao, jackson martínez...azért nem lesznek ők úgy sem rosszak, ha nem mennek úgy, mint a vébén.

Mi ebben a brutál?
azért brazília az csak brazília, még akkor is, ha vannak érdekességek és hiányosságok a keretben bőven.
ez pedig nem egy világbajnokság, ahol még van pluszban 5-6 komolyabb európai csapat is.

mondjuk mostmár picit javult az arány, de engem azért így is meglepett, hogy ennyire esélytelennek vannak a brazilok tartva.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. június 12., péntek 11:43

Meg igy is nekik van a legerosebb keretuk, az argentinok nagyban fognak fuggni Messitol, ez a Braziloknal nem all fenn.
A brazilok meg Neymartol.Ami az argentinoknál nem áll fenn...

Kolumbiát meg hagyjuk már...kijött a lépés tavaly a VB-n,de egy szem Hamesszal,meg Baccaval nem hiszem hogy sokra mennek...sztm Chile erősebb,de még Mehiko is :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7348
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. június 12., péntek 10:14

Nem tűnt rossz meccsnek a Chile-Ecuador.
highlights

Egyébként még mindig ökölbe szorul a kezem, hogy mi Sahint hoztuk Vidal helyett. :-@
perezt meg a szakembereknek csúfolt cirkuszi bohóc stábját már rég agyon kellett volna verni pár méretes szekrénnyel.
Komolyan mondom Bbeno kizárólag FM-es tapasztalatokkal jobban megoldaná az igazolásokat.
Love football, hate antifa.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6466
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2015. június 12., péntek 0:23

Kolumbiára nyomtam, nekik szurkolok James és Bacca miatt, szép játékot tolnak, mindent bele!
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. június 11., csütörtök 22:26

Kerlon írta:
ziro4vr írta:Végülis annyiban igaz a komment, hogy a brazilok tényleg nem fognak Messitől függeni. :lol:
lol, tényleg :lol: bár szerintem brazi-argentín meccsen fognak ők is, egy tripla kinéz nekik, ha előtt az uruk ellen luizt nem fűzi fel luis :mrgreen:
Nem fogja, mivel a vámpír nem lesz ott. :mrgreen:

Argentína a favorit, Chile és Kolumbia játékát érdemes lesz figyelni, Brazília meg...nos ők is ott lesznek. :lol:
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 11., csütörtök 22:22

ziro4vr írta:Végülis annyiban igaz a komment, hogy a brazilok tényleg nem fognak Messitől függeni. :lol:
lol, tényleg :lol: bár szerintem brazi-argentín meccsen fognak ők is, egy tripla kinéz nekik, ha előtt az uruk ellen luizt nem fűzi fel luis :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 24 regisztrált és 0 vendég