VB - 2014

Archívum

Ki volt a világbajnokság legjobb játékosa?

A szavazás 2014. július 16., szerda 21:44-kor befejeződött.

James
20
17%
Messi
12
10%
Robben
52
44%
Neuer
2
2%
Kroos
11
9%
Hummels
0
0 szavazat
Di María
4
3%
Lahm
1
1%
Mascherano
15
13%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 117

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. november 15., péntek 23:13

"Cristiano Ronaldo NO irá a la gala del Balón de Oro"
igen, már ez a frissebb, nem amit én olvastam. de akkor tényleg nem megy. hát Blatterék jól megcsinálták. :D

egyébként elvileg Khhedira is megsérült az olaszok ellen... :shifty: :shifty: :shifty:
But he is a good boy...

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. november 15., péntek 23:07

A franciák helyzete még nem teljesen reménytelen, de mocskosul megérdemelnék, hogy kiessenek a rákba. Talán attól észbe kapnának. CR-nek meg pacsi.

Ja és hogy egy kicsit R.M.C.F-zzek :lol:
énisénis :D

már évekkel ezelőtt megmondtam, hogy baj lesz a franciákkal...persze a többség akkor lehülyézett,kigúnyolt...pedig ritkán tévedek...de lassan felnyílnak a szemek.



:mrgreen:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. november 15., péntek 23:04

Abidal semmi kulonos. Franciaknal csak Pogbat dicsernem a meccs egy reszeert. Benzema semmi a beallasa utan (meglpett hogy nem kezdett,de Zsiru nem volt rossz formaban,Benzema meg valgatotzban annyira nem remekelt. bar utolso 1-2 mecsen asszem szerzett golt).Nasri,Ribery semmi
Ukranok jok voltak. Yarmolenkot nem eloszor latom,es csodalom h eddig nem vitte el senki. Zozulia jo volt. Bar a neverol(Zozuja) nekem egy afrikai neger jut eszembe de nem baj :D
Angol veget lattam (10 perc),semmise bolt toluk. Chilr szepen jaratta a labdat. Alexis meg a valogatottban kielheti magat :)
CRnek grat.Kar h Ibra nem lesz VBn valszeg :(
Ja amugy a franciaknal meglepetz h Abidal kezdett.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6488
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. november 15., péntek 23:04

besteve7 írta:Hát én megmondtam, hogy nem lesz ez olyan lefutott sőt, Ukrajnában megéghetnek a csigazabálók,hát igazam is lett.
Nem csak te fiatal barátom, nem csak te. :kacsint:

Igazából még a görögök leptek meg, hogy sikerült több mint egy góllal nyerniük, ráadásul három! gólt is szereztek egy meccs alatt. :D Horvátokra számítottam, hogy gyengén fognak szerepelni idegenben, a portugál-svéd meccsen pedig gondoltam villan az egyik ágyú, és annyi lesz az egész. Nem mertem megrakni egyiket sem, a horváton elment volna szerintem.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. november 15., péntek 23:02

Egyébként még várjunk azzal, hogy CR nem fog megjelenni, mert a Punto Pelota szerint a Real pont hogy azt üzente a FIFANAK, hogy ott lesz a gálán.
PuntoPelota
http://www.intereconomia.com/noticias-/ ... o-20131115

"Cristiano Ronaldo NO irá a la gala del Balón de Oro"
azaz NEM megy. :-*
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. november 15., péntek 22:58

CR kijuttatja a portugálokat a vébére,Ribery nem,és a vicc,hogy ez nem számít bele az Aranylabda szavazásba.

Idén CR kapná,nagy kár,hogy nem lesz ott,majd megadja a postacímet,hova kell elküldenie a FIFA-nak,undorító mocskos banda.
A franciákat csak Benzema és Varane miatt sajnálnám. Egyébként gratulálok Ronaldonak, nagyon bíztam abban, hogy ő lesz AZ aki kijuttatja Portugáliát a VB-re. Kár, hogy ez már nem számít bele a szavazásba. Ribery. :lol: Biztos egész meccsen azon járt az esze, hogy az asszonyka jó helyet választott-e a labdácskájának. :roll:
Egyébként még várjunk azzal, hogy CR nem fog megjelenni, mert a Punto Pelota szerint a Real pont hogy azt üzente a FIFANAK, hogy ott lesz a gálán.
But he is a good boy...

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. november 15., péntek 22:56

2-0... Szerinted villogott? :D

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. november 15., péntek 22:51

Amúgy Abidal hogy játszott a galloknál?
besteve7 írta:Ja és hogy egy kicsit R.M.C.F-zzek :lol:
:lol: :lol:

nusser
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2013. június 4., kedd 12:02
Kedvenc játékosaid: Redondo, Raúl, Guti
Kedvenc csapatod: szerinted?1PCJ1

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: nusser » 2013. november 15., péntek 22:51

uh a streamen ahol néztem a végén CR nyilatkozott...remélem lesz erről majd valahol fordítás, hátha mondott valami érdekeset:D bár gondolom csak a szokásos sablon ment...

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2013. november 15., péntek 22:50

Hú de egy beképzelt csapat ez a francia, Riberyvel az élen, vszeg ezért tartanak ott ahol vannak, és remélem ki is esnek a fenébe, sokkal de jobban akarták/ják a VB-t az ukránok, meg is érdemelnék, hogy kijussanak.
Ja és hogy egy kicsit R.M.C.F-zzek :lol: Hát én megmondtam, hogy nem lesz ez olyan lefutott sőt, Ukrajnában megéghetnek a csigazabálók,hát igazam is lett.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6660
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. november 15., péntek 22:47

CR kijuttatja a portugálokat a vébére,Ribery nem,és a vicc,hogy ez nem számít bele az Aranylabda szavazásba.

Idén CR kapná,nagy kár,hogy nem lesz ott,majd megadja a postacímet,hova kell elküldenie a FIFA-nak,undorító mocskos banda.

CR a legjobb,a többi egy nagy szar. :mrgreen:
Igaz, hogy ez a francia válogatott csapatként egyenlő a 0-val, de vannak klasszisaik, akik visszahozhatják őket, pláne francia földön. Bár ez a 2-0 alapján elég távolinak tűnik. De én csak azért, mert Benzema és Varane ott van, drukkolok nekik. Igaz Zidane visszavonulása óta nagyon kevesek...
Felejtsétek el,ez a francia válogatott egy rakás galambfekália. Nagyon gyengék,semmi elképzelés nincs a támadójátékukban. Pedig szorítottam nekik,Varane és Benzema miatt,de ez van. :kivagyhe:
:goat:

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2013. november 15., péntek 22:47

Csak a második félidőt láttam a portugál meccsből, de ez az ívelgetéses taktika hát.. Szerencséjük van, hogy ott van egy CR, aki egymaga eldönti a továbbjutást. Sajnálom, hogy a második fejese kapufa lett, megérdemelte volna a 2 gólt. Mindenesetre nem lehet nélküle VB, ez teljesen egyértelmű, és ezért mindent meg is tesz. Régebben a válogatottban sem volt ekkora CR függőség, de annyira jól nyomja az emberünk és annyira jól odaér mindig, hogy lehetetlen nem passzolni és megtalálni őt. És az év epic jelenete is hozzá fűződik, amikor Lustigot gúnyolta.. Beszarás volt :D :D

A franciák pedig totális csődöt mondtak. Nem láttam a meccset, de Benzema helyett nem értem hogyan kezdhetett az a botlábú.. A nagy Riberynek pedig kussba kellett volna maradni, mert ez egy picit égő :shifty:

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2013. november 15., péntek 22:45

Igaz, hogy ez a francia válogatott csapatként egyenlő a 0-val, de vannak klasszisaik, akik visszahozhatják őket, pláne francia földön. Bár ez a 2-0 alapján elég távolinak tűnik. De én csak azért, mert Benzema és Varane ott van, drukkolok nekik. Igaz Zidane visszavonulása óta nagyon kevesek...
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. november 15., péntek 22:45

Viszont, ha jól rémlik ezzel a góllal CR lett a legeredményesebb portugál gólvágó. Hól van Csabi :D!?

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6488
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. november 15., péntek 22:44

Egygólos ukrán sikerre számítottam a meccs előtt, de keményebben tolták a fiúk, nyugodtan lehetett volna több is, akkor nem lett volna mese... :)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8477
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. november 15., péntek 22:44

Ukránok 3:0 helyett 2 gólos előnnyel tolják majd a visszavágót, meg egy ember eltiltott lesz.

így még lesz esélyük a Franciáknak, bár ott meg nem lesz Koscielny.
Ehhez képest Cé győztes gólt szerzett
és rögtön a gólja után fejelt egy felső lécet.... nem a svédeken múlott... :agree:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára ferni 2013. november 15., péntek 22:44-kor.

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2013. november 15., péntek 22:42

A sok kárörvendő itt ugrált, hogy hátha Cé meg a portugálok nem jutnak ki, aztán ez eldöntheti Ribery javára.

Ehhez képest Cé győztes gólt szerzett, Franck meg hol is volt? :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. november 15., péntek 22:39

miVida írta:a franciák hogyan képesek erre? :/ tök jó csapatuk van aztán szarakodnak egyfolytába mióta nincs Zizu... na de a ribery, majd ő megváltja a csapatot, mi??... KÖZEL SINCS ÉS SOHA NEM IS LESZ ZIDANEHOZ de még CRhez se!!
jó embereik vannak max..csapatuk az nincs. fogalmatlanul, szív nélkül
Nem illik.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8477
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. november 15., péntek 22:39

és az Ukránok 3v1be vitték a kapura... 1 védő és eltoszták.... :lol: :lol: 3-0 necces lett volna már.

hopp most meg francia piros.

Karim meg Varane miatt sajnálom egyedül őket....
lazán 3-0 lehetne már, ez elmond mindent....

nusser
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2013. június 4., kedd 12:02
Kedvenc játékosaid: Redondo, Raúl, Guti
Kedvenc csapatod: szerinted?1PCJ1

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: nusser » 2013. november 15., péntek 22:38

amúgy nem olyan jók a portugálok? hát ezek a svédek elég kemény kis banda voltak rendkívül deffenzív technikával bár az első félidőben megleptek hogy mennyire mentek, csak elfáradtak. Jó ez az eredmény, egy kis nüanszal vezetnek de nem kényelmesedhetnek el, sztem stockholmban is jó meccs lesz. Amúgy ez a svéd védelem elég massziv, legalábbis levegőben, főleg a belső emberek. Lehet ha lenne valami fiatal srác érdemes lenne elgondolkodni, hogy esetleg a jövőben....


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 78 regisztrált és 0 vendég