VB - 2014

Archívum

Ki volt a világbajnokság legjobb játékosa?

A szavazás 2014. július 16., szerda 21:44-kor befejeződött.

James
20
17%
Messi
12
10%
Robben
52
44%
Neuer
2
2%
Kroos
11
9%
Hummels
0
0 szavazat
Di María
4
3%
Lahm
1
1%
Mascherano
15
13%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 117

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24523
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. november 16., szombat 14:08

BBeno írta: maradona ott is nagyot alkotott :lol: :lol: :lol: kijött a németek ellen valami ótvar nevetséges felszerelésben, ott flegmázott aztán 90 perc múlva ült is fel a gépre mert Löw hazaküldte egy laza 4-0-lal :lol: deszép is volt.
emléksuem volt róla szó, müllert labdaszdőnek nézte korábban :lol: :lol: bár hozzá képest az is. igazából a taktikája alkalmazkodott a keretéhez, felpakolta az összes jó támadóját, hátha többet rúgnak mint kapnak. hát na nem egy edzőzseni, de jó volt látni.
Nem illik.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8391
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. november 16., szombat 14:08

hát nem gondolnám, hogy a franciák 3 góllal fognak nyerni otthon, szóval szinte biztosan nem lesznek kinn.
a portugáloknak is elég lesz ez az egy, egyet rúgnak stockholmban, már hármat kellene a svédeknek.

az lenne a kérdésem, hogy mi alapján lesznek a sorsolásra a kalapokba osztva a csapatok ?

Azt ugye azért hozzátszem hogy az Argentin válogatott jobb mint a portugál
bár jobb lenne. :)
elöl talán az egyik legjobbak a világon, viszont a középpálya full átlag, a védelem pedig kifejezetten gyenge.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. november 16., szombat 14:07

Olyan gólokat nem nagyon lőtt más az elmúlt 20-30 évben
Ebbe most ne menjünk bele,nemtom mennyi meccset láttál az utóbbi 20-30 évben,de hidd el nekem,hogy nem Ibrahimovic minden idők legfantasztikusabb gólvágója...se mennyiségre,se minőségre...na de Zlatanrol részemről ennyi.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára morientes 2013. november 16., szombat 14:09-kor.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. november 16., szombat 14:03

ziro4vr írta:
Wertz írta: Arról a tornáról felesleges beszélni. Az egy unalmas, gyenge színvonalú, hulladék volt
ne is mondd..szinte semmire nem emlékszem már, maradona mint szöv. kap. meg uruguay-ghána vége..
maradona ott is nagyot alkotott :lol: :lol: :lol: kijött a németek ellen valami ótvar nevetséges felszerelésben, ott flegmázott aztán 90 perc múlva ült is fel a gépre mert Löw hazaküldte egy laza 4-0-lal :lol: deszép is volt.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24523
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. november 16., szombat 14:01

Wertz írta: Arról a tornáról felesleges beszélni. Az egy unalmas, gyenge színvonalú, hulladék volt
ne is mondd..szinte semmire nem emlékszem már, maradona mint szöv. kap. meg uruguay-ghána vége..
Nem illik.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. november 16., szombat 13:54

morientes írta:???? Ez most komoly???Bazi öreg vagyok már... Még ha Ronaldo Lima,Zidane vagy Figorol,vagy Roberto Carlos szabadrúgásairól lenne szó,akkor azt mondom oke....de én láttam ezt a svédnek álcázott bosnyákot,jópár olasz bajnokin,igaz villant nem egyszer,nem is akárhogy,de a többi 85 percben rakás xar volt...ha ettől olyan fantasztikus akkor legyen.
Itt a góljairól van szó. Nézz meg egy Ibra best of összeállítást. Olyan gólokat nem nagyon lőtt más az elmúlt 20-30 évben de talán még előtte sem. Kapunak háttal simán bekanalazza a labdát sarokkal vagy akárhogy. Egyszerűen élmény nézni a gólösszefoglalókat az ő találataiból.
Viszont legalább Varane és Benz is "otthon maradnak" és nem lesznek kitéve egy esetleges sérülésnek a Vb-n és lesz egy pihis nyaruk és normálisan készülhetnek a csapattal az elejétől fogva.
A horvátok pedig meg fognak szenvedni még az izlandiakkal. Nem lesz ott közte 4 gól, max 1-2 góllal fognak nyerni. Azok is olyanok mint a franciák: klubjaikban húzóemberek és jól játszanak, de együtt valami nem stimmel (skótoktól oda-vissza kikaptak, belgáktól is, szerbekkel csak 1-1, Wales és Macedónia ellen idegenben csak 1-2)
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. november 16., szombat 13:27

http://futbol.as.com/futbol/2013/11/15/ ... 30825.html

nézzétek a videót, ezen tegnap is sírva röhögtem. :lol: :lol: :lol:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. november 16., szombat 13:08

.Senki más nem tudta azokat a mozdulatokat megcsinálni mint ő, és jó eséllyel nem is fogja más sem a jövőben. 
???? :roll: Ez most komoly???Bazi öreg vagyok már... :hmmm: Még ha Ronaldo Lima,Zidane vagy Figorol,vagy Roberto Carlos szabadrúgásairól lenne szó,akkor azt mondom oke....de én láttam ezt a svédnek álcázott bosnyákot,jópár olasz bajnokin,igaz villant nem egyszer,nem is akárhogy,de a többi 85 percben rakás xar volt...ha ettől olyan fantasztikus akkor legyen.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. november 16., szombat 12:32

Hát igen,10 év alatt sajnos ennyit romlott a foci minősége,hogy Zlatan Ibrahimovic lett a gyerekszoba falán a fő attrakció....
Ez most vicc akart lenni?
Inkább tegyük össze a kezünket, hogy van még egy Ibra ebben a szürke rekordhajhász mezőnyben. Ibra góljait 50 év múlva is csodálni fogják a kölykök, mert egy igazi feltaláló a gyerek.Senki más nem tudta azokat a mozdulatokat megcsinálni mint ő, és jó eséllyel nem is fogja más sem a jövőben. Lehet, hogy paraszt, meg pénzhajcsár, és nem nyert BL-t, de ő már rég beírta magát a történelemkönyvekbe.
Love football, hate antifa.

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. november 16., szombat 12:07

morientes írta:Hát igen,10 év alatt sajnos ennyit romlott a foci minősége,hogy Zlatan Ibrahimovic lett a gyerekszoba falán a fő attrakció....
Felmerül bennem a kérdés. Most ezen sírjak vagy nevessek? :hmmm:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. november 16., szombat 11:57

mert a franciák közül egy sem tud olyat mint Zlatan. EB-n is milyen meccseket játszottak. jó volt nézni. mindig előhúz valami váratlan amitől több mint az összes francia.
Hát igen,10 év alatt sajnos ennyit romlott a foci minősége,hogy Zlatan Ibrahimovic lett a gyerekszoba falán a fő attrakció....
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. november 16., szombat 11:28

Remy írta:
Wertz írta:Szörnyű, hogy Ibrahimovic vagy CR nem lesz ott a VBn :vivo:
Ezt hajtogatja mindenki, de miért is? Svédek? Ők jók? Mire? Nagy ügy, hogy nem lesznek ott a VB-n... nem ők fogják a show-t csinálni. Ibra meg csak 1 ember... míg a franciáknál például van egy Ribéry, Benzema, Varane, Lloris stb. Szerintem sokkal nagyobb érvágás - még akkor is, ha gyengék csapatként... - a focinak az, ha a franciák nem lesznek kint. 2010-ben sem voltak Svédek, se Ibra...
mert a franciák közül egy sem tud olyat mint Zlatan. EB-n is milyen meccseket játszottak. jó volt nézni. mindig előhúz valami váratlan amitől több mint az összes francia.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. november 16., szombat 11:28

Inkább a svédek lennének, mint mondjuk a görögök

Franciák is hiányoznának, de ha ők kiesnek egy náluk jóval gyengébb ellenfél ellen akkor nem is szabad hiányolnom őket. Ha Deschamps ilyen gyenge csapatot csinált, akkor felesleges is a nagy neveiket hiányolni, mert úgysem mutatnának semmit
Remy írta:2010-ben sem voltak Svédek, se Ibra...
Arról a tornáról felesleges beszélni. Az egy unalmas, gyenge színvonalú, hulladék volt
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Wertz 2013. november 16., szombat 11:28-kor.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. november 16., szombat 11:22

Ez a külömbség közte és a másik 2 játékos között... CR a vállán viszi a portugálokat, de Ribery és Messi közel sincs akkora plusz a vállogatottnak mint CR...
Azt ugye azért hozzátszem hogy az Argentin válogatott jobb mint a portugál,és Messi ide vagy oda,nem annyira domborodik ki hogy ő az alfa és az omega,mint Ronaldo a luzitánoknál.Az az argentin támadósor nagyon üt.Messi mellett Agüero,és érdekes módon a válogatottban nem olyan fogalmatlan Di Maria sem mint itt,valamint Higuain se olyan flop,sőt vaggdossa a gólokat Ráadásul Tevez meg csak padozik,pont emiatt.Ott meg van Ronaldo azt annyi...
A fransziákról én már hónapokkal ezelőtt leírtam mindent,nem akarom ismételni,de annyit talán,hogy a tehetség nem elég,kellene az elvégezendő munka,de az meg büdös....
Nem láttam a meccset de a bafy Zlatan hol volt???XD Tudtam én hogy élesebb meccseken mindig besül....nem az első alakalom volt ez....
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. november 16., szombat 11:01

Wertz írta:Szörnyű, hogy Ibrahimovic vagy CR nem lesz ott a VBn :vivo:
Ezt hajtogatja mindenki, de miért is? Svédek? Ők jók? Mire? Nagy ügy, hogy nem lesznek ott a VB-n... nem ők fogják a show-t csinálni. Ibra meg csak 1 ember... míg a franciáknál például van egy Ribéry, Benzema, Varane, Lloris stb. Szerintem sokkal nagyobb érvágás - még akkor is, ha gyengék csapatként... - a focinak az, ha a franciák nem lesznek kint. 2010-ben sem voltak Svédek, se Ibra...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. november 16., szombat 10:24

Szerintem a portugálok már kint is vannak. Persze még okozhatnak meglepetést a svédek, de idegenben jobbak a portugálok és ugye a svédeknek támadniuk kell, ami szerintem jobban fekszik majd Ronaldoéknak, mert tudnak kontrázni is, nem ez a szaros ívelgetés lesz egész meccsen. Mondjuk az a második fejes is bemehetett volna, még nyugodtabb lennék.
A franciáknak nem sok esélyt jósolok, az a baj, hogy szerintem nem húzzák ki azt a meccset sem kapott gól nélkül, tehát a 3 gól is kevés lesz.
A horvátok lesimázzák izlandot, legalább 2 lesz közte, de inkább 4. A román-görög meg egy jó 0-0 lesz :mrgreen:
Ibrát sajnálni fogom, hogy nem lesz ott, de nem túl acélos ez a svéd válogatott, nem biztos, hogy sokat veszítünk velük.(persze még nem estek ki).

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. november 16., szombat 10:10

Tudtam, szoros lesz az ukrán-francia, de hogy ilyen sima ukrán győzelem lesz azt nem gondoltam volna. Deschamps valamit nagyon elronthatott
Sima Görög győzelem várható volt, a románokon ellenünk is látszott mindkét meccsükön, hogy egyáltalán nem jók(igen, még a 3-0on is)
Portugál-Svéd meg egy szégyen. Szörnyű, hogy Ibrahimovic vagy CR nem lesz ott a VBn :vivo:
Horvátok pedig remélem a visszavágón már a szintjükön fognak játszani. Az EBn lehetett látni rajtuk, hogy bárkit képesek megverni, megszorongatni. Nem hiányzik, hogy helyettük egy pofozógép Izland jusson ki

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. november 16., szombat 10:09

Marci77 írta:Yarmolenkot nem eloszor latom,es csodalom h eddig nem vitte el senki.
Én már tavaly az Eb-n is néztem, hogy milyen jó játékos, ő és Konoplyanka emelkedett ki abból a csapatból, utóbbira már olyan jelzőket aggattak, hogy "az ukrán Messi", meg hasonlók. :D Én sem értem, miért nem vitte el őket még egy nagyobb csapat.

Mondjuk majd ha remekelnek a vébén is... :)
torjack írta:már évekkel ezelőtt megmondtam, hogy baj lesz a franciákkal...persze a többség akkor lehülyézett,kigúnyolt...pedig ritkán tévedek...de lassan felnyílnak a szemek.



:mrgreen:
Ez nagyon betalált :lol:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. november 16., szombat 1:25

Marci77 írta:Zozulia jo volt. Bar a neverol(Zozuja) nekem egy afrikai neger jut eszembe de nem baj :D
Zozulya, Зозуля - ez ugye a vezetékneve, ami magyarra lefordítva: kakukk. :D
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. november 16., szombat 0:11

A franciákat csak Benzema és Varane miatt sajnálnám.
Miattuk örülök, ha nem jutnak ki...Lenne egy nyugodt nyaruk, Kár kimenni azért, hogy úgyis az első komolyabb csapat megszopatja őket, mert ami náluk zajlik az komolytalan.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 22 regisztrált és 0 vendég