VB - 2014

Archívum

Ki volt a világbajnokság legjobb játékosa?

A szavazás 2014. július 16., szerda 21:44-kor befejeződött.

James
20
17%
Messi
12
10%
Robben
52
44%
Neuer
2
2%
Kroos
11
9%
Hummels
0
0 szavazat
Di María
4
3%
Lahm
1
1%
Mascherano
15
13%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 117

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. június 20., péntek 15:46

Marca vicces:
TermiNeytor :lol:

Xabi Alonso: "Nem voltunk felkészülve sem mentálisan, sem fizikálisan. Hiányzott az ambíció és az éhség" - mondta az öltözőben. Iniesta és Costa válaszoltak az elsők között.
Iniesta nem értett egyet, szerinte nem ebből akadtak a gondok. És Costa sem: "Nem értek egyet. Mindenki a győzelemre fókuszált. Azért vagyok itt, mert győzni akartam, a döntőbe akartam jutni és jól végezni a dolgom, de nem sikerült. Nyilvánvaló, hogy hiányzott valami, de minőségileg jobbak vagyunk, mint sok másik csapat."
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. június 20., péntek 15:10

Ez az új átigazolás topic? :mrgreen:

Ahogy nézem Suarez nem jön (legalábbis ha Benzemát valóban megtartsa a vezetőség), Toni Kroos idén nem jön, Vidallal meg kell várni amég Chile kiesik, és csak visszatérünk a sterlinges gyerekre :agree:

Ma remélem nyernek az olaszok. Vagy inkább ikszeljenek? :mrgreen: Nem is tudom.

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. június 20., péntek 14:46

Jól hangzik ez a vetésforgó, de:

-Cé maximalista (más szó is illene ide, de ezt a fantáziátokra bízom), így továbbra is minden meccsen játszani akar.
-Bale normális előszezonnal a háta mögött gép lehet. Izomsérülései nyilván lesznek, de idén lényegesen kevesebb kihagyásra számítok tőle, így ő is játszani akarna és fog is.
-Benzemát mindig dédelgetni kell, ergó ha megint elkezdjük ezt a rotálást, amit anno Higuaínnal meg vele csinált José, akkor ő vissza fog esni.
-Suarez a Liverpoolban érzi a bizalmat, hasonló a mentalitása, mint Cének, azaz ő is játszani akarna.

Azt meg nem látom magam előtt, hogy Carlo feldob egy dobókockát, aztán kisorsolja, hogy először Cé, aztán Benzema, aztán Suarez, aztán Bale ül, aztán számolják ki, hogy melyik meccsen ki az, aki nem játszik. Számomra elképzelhetetlen, hogy mondjuk jön az El Clásicó vagy egy fontos BL meccs, aztán valamelyik ül a padon. Benzemát lerakod a padra, elsírja magát, hogy nem bíznak benne. Cét lerakod, 3 hónapig ki kell engesztelni. Suarezt raknád le? Megharap mindenkit. :mrgreen: Balet? A bizalom hiányára panaszkodna ő is... Márpedig azt még mi sem engedhetjük meg magunknak, hogy adott esetben kimenjünk egy Cé - Benzema - Suarez - Bale négyessel.

...és Jesét még meg sem említettem...

Olyan dolgokra alapozni meg, hogy Cé esetleg a szezon első felében kuka lesz a sérülése miatt, Jesé pedig a 2014/2015-ös szezonban semmire sem lesz jó, nem lehet.

Nálam Benzemánál fontosabb a Real Madrid sikere, így ha végül úgy dönt a vezetőség, hogy hozzák az uruguayit, akkor remélem eladjuk Benzemát. Neki is jobb lenne szerintem, meg a csapatnak is.

OFF vége, VB ON. :)

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. június 20., péntek 14:33

Realista24 írta:De az uruk már két meccset játszottak.
:mrgreen: :mrgreen:
Realista24 írta:Jöjjön csak Suarez, mehet a vetésforgó elől. Bale tud játszani mind a két oldalon. Cé is, Karim szélen és elől, Suarez dettó.
S E G G B E R A K J U K E U R Ó P Á T !
Persze előbb a középpálya.
így van erről van szó.


még egy gondolat, totál felesleges abból kiindulni hogy benzema vagy suarez vagy akárki mit művel a válogatottban. legjobb példa erre ronaldo és messi. teljesen más..

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. június 20., péntek 14:30

de könyörgöm ne hozzátok már fel többet benz mellett a honduras elleni meccset,, főleg ne így hogy benzema is kettőt lőtt meg suarez is. teljesen más a két szitu, meg a két csapat meg minden.
De az uruk már két meccset játszottak.







:mrgreen: :mrgreen:
Jöjjön csak Suarez, mehet a vetésforgó elől. Bale tud játszani mind a két oldalon. Cé is, Karim szélen és elől, Suarez dettó.
S E G G B E R A K J U K E U R Ó P Á T !
Persze előbb a középpálya.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. június 20., péntek 14:29

én csípem benzemát, örülnék is ha maradna de annak is ha jönne suarez és négy ilyenünk lenne elöl.
de könyörgöm ne hozzátok már fel többet benz mellett a honduras elleni meccset,, főleg ne így hogy benzema is kettőt lőtt meg suarez is. teljesen más a két szitu, meg a két csapat meg minden.
ha jön suarez, és 433ba előre lesz egy cristiano-benzema-bale-suarez négyesünk hogy rotáljunk mert 6kupa lesz idén, senki nem fogja felakasztani magát és két meccs után neki is örülni fogtok, vagy majd az első fontos gólja után.
balelel is nagyjából mindenki megbékélt, suarezzel is ugyanez lenne. főleg hogy kurva jó játékos az uruguayi.

és egyébként suarez mezőnybe se teljesen elveszett, tegnap is sokszor akart kényszerítőzni, letette beindult csak nem nagyon kapta úgy vissza.

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2014. június 20., péntek 14:03

Biztos hülyék a Realnál és azért tartják meg Benzemát, tökéletesen beleillik ebbe a rendszerbe amit a Madrid játszik , nem ontja a gólokat, de ez a taktika miatt is van, hiszen mindig vissza kell lépegetnie a labdáért , de egy hasznos játékos.. Suarez , na igen.. kiadunk megint 100 millát mert az alatt tuti nem adja oda a pool és nem biztos hogy beleillene a játékrendszerbe.. plusz egy fegyelmezetlen játékos Benzemával ellentétben.. tudják ezt a Realnal is , gondolom ezért került le a napirendről a szerződtetése... Plusz láthattuk ha szemben van a kapuval ugyanúgy be tudja verni a helyzetet Benzema is mint ahogy Suarez tette az Angolok ellen , Benz is beverte Honduras ellen ezért kár 100 millát kidobni. :D .

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Sastre » 2014. június 20., péntek 13:10

Másrészt azért írtam, mert ilyenek után meg szoktak ezek szaporodni, még esetleg olyanoktól is, aki eddig nem is akarta, de most hogy "hú, duplázott".. Érthető kb, mit akarok kifejezni?
Hát az ilyen típusú emberek, akiknek egy meccs is képes megváltoztatni a véleményét, már rég azt mondják, hogy mindenképpen hozni kellene a srácot, mert volt egy jó szezonja az angol bajnokságban :)

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. június 20., péntek 13:06

Costa :lol:

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. június 20., péntek 11:16

Pipita írta:
Nem olvastam vissza, de tegnap este biztos bedobták páran (ismét) Suarez nevét, mint húdejólenneleigazolni.. :lol: :lol:
Miért, szerinted rossz lenne? :kivagyhe: :ozil:

Abból a szempontból, hogy kp a fontosabb, és onnan venné el az erőforrásokat, illetve, hogy sokkal drágább, mint amennyire előrelépés lenne, szerintem rossz döntés. Megvan a kp, és bírja még a brifkó, akkor jöhet felőlem, nincs vele bajom.

Másrészt azért írtam, mert ilyenek után meg szoktak ezek szaporodni, még esetleg olyanoktól is, aki eddig nem is akarta, de most hogy "hú, duplázott".. Érthető kb, mit akarok kifejezni?
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. június 20., péntek 11:03

Suarez fantasztikus játékos.
Madridban a helye.
Ha meg lehet szerezni, egy jó középpályás után, akkor mindenképpen menjen rá a vezetőség, mert fantasztikus spíler.

Avatar
haszi
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:01
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo, Marcelo, C.Ronaldo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Farkaslaka, Székelyföld

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: haszi » 2014. június 20., péntek 10:56

Game of thrones - VB verzió :lol: Nagyon találóak lettek a szerepbeosztások szerintem :lol:

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Pipita » 2014. június 20., péntek 10:56

Nem olvastam vissza, de tegnap este biztos bedobták páran (ismét) Suarez nevét, mint húdejólenneleigazolni.. :lol: :lol:
Miért, szerinted rossz lenne? :kivagyhe: :ozil:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. június 20., péntek 10:46

RealRaúl77 írta:Nem olvastam vissza, de tegnap este biztos bedobták páran (ismét) Suarez nevét, mint húdejólenneleigazolni.. :lol: :lol:
Tegnap óta már a barca is megvette szinte :lol: :lol:

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. június 20., péntek 10:24

Nem olvastam vissza, de tegnap este biztos bedobták páran (ismét) Suarez nevét, mint húdejólenneleigazolni.. :lol: :lol:
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. június 20., péntek 10:03

GT37 írta:Mario Balotelli @FinallyMario
If we beat Costa Rica i want a kiss,obviously on the cheek, from the UK Queen.
:lol: :lol: :lol:

Amúgy sajnos egyik meccset sem tudtam megnézni tegnap, szerintetek lenne értelme meglesnem felvételről a Kolumbia-Elefántcsontpartot és az Uruguay-Angliát? :) (Görögország-meccset elvből nem nézek utólag, pláne, ha 0-0 lett az eredmény. :lol: )

Az Elefántcsontpart-Kolumbia meccs nekem tetszett,márcsak a tánc miatt is amit lenyomnak a kolumbiaiak. :lol: Főleg a második félidő volt jó.
Az esti meccs is simán nézhető volt,az angolokat azért sajnálom én is.
Sok jó meccs van szerencsére ezen a VB-én. :salute: :)
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. június 20., péntek 9:55

Prométheusz írta:
MorataMartin írta:De ebből a nagyképű Hondából is elegem van. Nem véletlenül nem fog soha igazán nagy csapatba játszani...
mert a Milan az nem igazán nagy csapat?
A tortenelmuk az megvan, viszont jelenleg egy olasz kozepcsapat szintjen vannak. Nehogy a BL, meg az EL sincs meg nekik.

A gorog valogatott meg a futball egyik legnagyobb ellensege. Nem a legutobbi meccsrol van szo, hanem amit ezek evrol evre lemuvelnek, egyszeruen szanalmas.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. június 20., péntek 9:54

Mario Balotelli @FinallyMario
If we beat Costa Rica i want a kiss,obviously on the cheek, from the UK Queen.
:lol: :lol: :lol:

Amúgy sajnos egyik meccset sem tudtam megnézni tegnap, szerintetek lenne értelme meglesnem felvételről a Kolumbia-Elefántcsontpartot és az Uruguay-Angliát? :) (Görögország-meccset elvből nem nézek utólag, pláne, ha 0-0 lett az eredmény. :lol: )

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. június 20., péntek 9:54

Zsombor írta:Hát arról 19 éves Sterlingek nem tehetnek, hogy egy idióta Hodgson.
ebben igazad van, de gerrardot már rég elkéne felejteni.
nem rossz játékos, sose volt az, csak valahogy mindig veszít a végén az ember. :lol:

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. június 20., péntek 9:53

Hát arról 19 éves Sterlingek nem tehetnek, hogy egy idióta Hodgson. Van egy jó alapjuk, tehetséges játékosok, erre mi a taktika? Ívelgessünk orrvérzésig.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 36 regisztrált és 0 vendég