VB - 2014

Archívum

Ki volt a világbajnokság legjobb játékosa?

A szavazás 2014. július 16., szerda 21:44-kor befejeződött.

James
20
17%
Messi
12
10%
Robben
52
44%
Neuer
2
2%
Kroos
11
9%
Hummels
0
0 szavazat
Di María
4
3%
Lahm
1
1%
Mascherano
15
13%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 117

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. július 9., szerda 15:55

Anis írta:-----------------Neuer---------------
Lahm-Hummels-Boateng-Höwedes
--------Kroos - Schweini------------
Schürrle----Götze--------Reus
-----------------Müller----------------

Boatenget nem tudtam kihagyni, de így már még jobb lenne, kis híján fullnémet válogatott!
és sztem még a tegnapinál is szebb játék lenne, még ha az ellenfél nem is tanúsított nagy ellenállást.
neuert mé nem vkp-ba raktad?
Kép

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. július 9., szerda 15:53

alexoxladjackoxi írta:Özil tegnap jól játszott. Nem éppen tehet róla, hogy Müller még a kényszerítőt se bírja visszaadni vagy, hogy mondjuk adja a forintos labdákat, aztán meg seggbe rúgják Kroost vagy elpattog az ilyen Klose féléktől.
Forintos labdak..na ettol maszok a falra. Ad par forintos labdat, cserebe elbassza a ziccert, nem fut, nem vedekezik, elvesziti a parharcokat, de adja a forintos labdat.. nem akarok vitaba belemenni, orulok hogy nem madridban adja a forintos labdait.
Nem illik.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. július 9., szerda 15:52

tubatibi írta:Azért a mostani full-német játékosok nem rosszak, sőt...
Ez a Kroos-Götze-Reus vonulat. :agree:
-----------------Neuer---------------
Lahm-Hummels-Boateng-Höwedes
--------Kroos - Schweini------------
Schürrle----Götze--------Reus
-----------------Müller----------------

Boatenget nem tudtam kihagyni, de így már még jobb lenne, kis híján fullnémet válogatott!
és sztem még a tegnapinál is szebb játék lenne, még ha az ellenfél nem is tanúsított nagy ellenállást.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. július 9., szerda 15:49

Itt túl nagy a brazil vagy egyéb más nemzettel szembeni utálat. Én gyerekkorom óta nem tudom elviselni a német válogatottat, mert rengetegszer a disznó mák, ami előre vitte őket, persze tisztelet a kivételeknek, mert akad az is.
Gyerek és fiatal korom legnagyobb kedvencei voltak a brazilok a portugálokkal egyetemben; szemben a német, francia válogatottal (akiket szó szerint rühelltem, most mégis nekik szorítottam, mert ők leültetnek a TV elé és képesek meggyőzni szemben másokkal); ennek ellenére a Selecao számomra 2006 óta valahol "elveszett a Bermuda-háromszög homályában" és 8 éve arra vár, hogy valaki újra kivezesse onnan őket! Ha szeretném se tudnék nekik drukkolni, mert nincs miért; ahogy 2010-ben sem volt Dunga vezérlete alatt .......
Vagy annak, hogy a németek mentek innen már behúzzák, úgy hogy közben semmit nem mutattak. Nézzétek vissza 4 évvel ezelőtt hogy nyomták vagy az EB-n, hát sokkal jobban mint most.
De ezen a VB-n semmit nem mutattak.
A többiek (spanyolok, brazilok, olaszok, angolok, portugálok, franciák, eddig az argentinok stb.) mit mutattak? 12 éve folyamat ott vannak az élmezőnyben és bár náluk is vannak érdekes, illetve erősen megkérdőjelezhető nevek, kétségkívül a legkomplettebb válogatott jelenleg és tegnap nem volt pl. Götze sem; Reus-ról meg még jó pár arcról, keretből kimaradóról ne is beszéljünk! :roll:
Müller, Klose
Lehet őket fikázni, valóban nem nagy labdazsonglőrök, de hosszú évek óta tisztességgel teszik a dolgokat és pont ... :coffee: Müller, amit és ahogyan a válogatottban, illetve a Bayernben tesz évről-évre az számomra inkább tiszteletre méltó, mint sem szégyen; bárcsak a magyar válogatottban lenni ennyi és ilyen nímand! :-*
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. július 9., szerda 15:48

Faust írta:
hehe írta:ja és még mielőtt rasszizmusba csapna át, nem az a bajom, hogy üzbég vagy török az adott forma.
De az is. :mrgreen:
amúgy ja












:lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2014. július 9., szerda 15:46

Gündo épp a minap rakott ki a fészbúkján képet arról, hogy utazik az edzőtáborba, gondolom nem a kebab szakácsok táborába megy :)

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Faust » 2014. július 9., szerda 15:45

hehe írta:ja és még mielőtt rasszizmusba csapna át, nem az a bajom, hogy üzbég vagy török az adott forma.
De az is. :mrgreen:

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2073
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2014. július 9., szerda 15:39

ziro4vr írta:Tartom magam ahhoz, amit meccs előtt mondtam. A németek hozták magukat, fejben talán erősebbek voltak, mint gondoltam volna. Az elején a brazilok nekik ugrottak, de aztán átvették az irányítást. Az első két gól tipikus volt, a két makker (nem degradálva őket, de tényleg azok) lecsapott, 2-0. Aztán utána a brazilok összeomlottak, a németek meg játszottak, képesek rá és a mentalitásuk is jó. Még úgy is, hogy Klose nem tud semmit hozzátenni a játékhoz, kb 35 percet bír érdemben, én biztos csak csereként használnám a döntőben. Özil meg gyenge, őt is ki lehetne hagyni. Kroos nagyon meggyőző, a játék minden elemében otthon van, kiváló meglátások, labdabiztos, rúgótechnika..fullos.

A braziloknál talán jobb is, hogy nem 3-1 lett, ideje változtatni. A szokásos focijukhoz, amit hehe szokott írni, nincs meg a minőség. A mai foci elnyomja az övékét, csúcsminőség kéne ahhoz, hogy ne így legyen. Vagy váltanak, vagy várnak egy következő Ronaldinhora, Ronaldora stb.
Özil tegnap jól játszott. Nem éppen tehet róla, hogy Müller még a kényszerítőt se bírja visszaadni vagy, hogy mondjuk adja a forintos labdákat, aztán meg seggbe rúgják Kroost vagy elpattog az ilyen Klose féléktől.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. július 9., szerda 15:33

hehe írta: igen, ha nem lenne kedira, klozet, podolski meg özil, esküszöm teljesen nyugodtan mondanám én is, hogy tietek a vébé, megérdemlitek, és nem úgy,mint messi az x-edik aranylabdát.
és adolf koponyája is vigyorogna sztem.
a két lengyelnémetet elhagyja most már majd lassan, özil szent tehén a semmire (közben götze, schürrle, reus? pad) khedira a tegnapi játékával 15 meccsnyi keztőtagságot vásárolt

gündogan remélem lesz még focista amilyen volt, kroos-gündogan-götze-reus azért kemény lenne és szimpatikus is
Nem illik.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. július 9., szerda 15:31

Németeknél azért 'cire kijött, hogy nagy részük nem BL-ezett vagy pihenetetve voltak év közben.

Gundogan meg lehet többet pályára sem léphet a gerince miatt.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. július 9., szerda 15:28

ziro4vr írta:
tubatibi írta:Azért a mostani full-német játékosok nem rosszak, sőt...

Ez a Kroos-Götze-Reus vonulat. :agree:
Neuer, Hummels, Schweini, Draxler... az ilyen Özileket, Boatengeket nyugodtan el lehetne hagyni, Gündogan lehetne a kivétel.
igen, ha nem lenne kedira, klozet, podolski meg özil, esküszöm teljesen nyugodtan mondanám én is, hogy tietek a vébé, megérdemlitek, és nem úgy,mint messi az x-edik aranylabdát.
és adolf koponyája is vigyorogna sztem.

ja és még mielőtt rasszizmusba csapna át, nem az a bajom, hogy üzbég vagy török az adott forma. hanem hogy világtalan balfasz és köze nincs a normális (értsd: legalább nézhető) futballhoz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hehe 2014. július 9., szerda 15:31-kor.
Kép
Kép
Kép

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. július 9., szerda 15:26

tubatibi írta:Azért a mostani full-német játékosok nem rosszak, sőt...

Ez a Kroos-Götze-Reus vonulat. :agree:
Neuer, Hummels, Schweini, Draxler... az ilyen Özileket, Boatengeket nyugodtan el lehetne hagyni, Gündogan lehetne a kivétel.
Nem illik.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. július 9., szerda 15:25

tubatibi írta:Azért a mostani full-német játékosok nem rosszak, sőt...

Ez a Kroos-Götze-Reus vonulat. :agree:
nem is velük van a baj, sőt. pl ez a 3 arc mindenki számára fasza, aki kicsit is ért hozzá.
a honosított/bevándorló fajtájuk öli a focit undorító módon.
kivéve gündögan, de ő meg már inkább kebabot csavar, mint focizik.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hehe 2014. július 9., szerda 15:26-kor.
Kép
Kép
Kép

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3724
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. július 9., szerda 15:23

Azért a mostani full-német játékosok nem rosszak, sőt...

Ez a Kroos-Götze-Reus vonulat. :agree:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. július 9., szerda 14:59

Tartom magam ahhoz, amit meccs előtt mondtam. A németek hozták magukat, fejben talán erősebbek voltak, mint gondoltam volna. Az elején a brazilok nekik ugrottak, de aztán átvették az irányítást. Az első két gól tipikus volt, a két makker (nem degradálva őket, de tényleg azok) lecsapott, 2-0. Aztán utána a brazilok összeomlottak, a németek meg játszottak, képesek rá és a mentalitásuk is jó. Még úgy is, hogy Klose nem tud semmit hozzátenni a játékhoz, kb 35 percet bír érdemben, én biztos csak csereként használnám a döntőben. Özil meg gyenge, őt is ki lehetne hagyni. Kroos nagyon meggyőző, a játék minden elemében otthon van, kiváló meglátások, labdabiztos, rúgótechnika..fullos.

A braziloknál talán jobb is, hogy nem 3-1 lett, ideje változtatni. A szokásos focijukhoz, amit hehe szokott írni, nincs meg a minőség. A mai foci elnyomja az övékét, csúcsminőség kéne ahhoz, hogy ne így legyen. Vagy váltanak, vagy várnak egy következő Ronaldinhora, Ronaldora stb.
Nem illik.

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2014. július 9., szerda 14:50

Remy írta:

az argentinoknak, de akkor is makkoltak a végén egy kapufát. :roll: Irán ellen
azért ez is érdekes.. amikor egy unszimpatikus csapatról van szó akkor makkoltak,
de amikor a spanyol kupa döntőben neymar utolsó másodpercben kapufát lőtt , akkor nem mi makkoltunk hanem neymar nem tudta eldőnteni.. :hmmm:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. július 9., szerda 14:50

Normális esetben Kolumbia - Németország
menj már innen baszod, első félidőben 4:0-lal fordulhattak volna a brazilok, kolumbiának momentuma nem volt. mi az hogy normális esetben? az azt jelenti, hogy te azt szeretted volna?
Kép
Kép
Kép

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. július 9., szerda 14:48

Vicc. Egesz vbn csak rohogtem a nagykepu kommenteken, nem irtam egy szot sem es most hogy van okom orulni mar en provokalok mert orom szamomra hogy klose rekorder lett. Egy olyan nemzet szineiben akinek mar 15 eve drukkolok szemelyes okok miatt. De igen, en provokalok. Kloset szidjak honapok ota mert megdonthet egy ocska rekordot de en meg nem orulhetek neki mert provokacio. Itt mindenki honosotana leonardot meg mittomen kiket de klose a lengyel meg ozil a torok akik nemetorszagban szulettek. Emberek 21. Szazadban szabadon mehet mindenki barhova. Ott szul ahol akar. Klose a hibas mert a nemet valogatottat valasztotta a lengyel helyett? Ot kell szidni amiert kepes volt 4 vbn is szerepelni es golokat lott? Hat ehhez lehet gratulalni. O volt az aki gyoztes golt vett el magatol es vallotta be hogy kezezett. Tegyetek tul magatokat es nyugodjatok meg! Az o rekordjat is megfogjak donteni. Muller :D vagy james siman eselyes. Peace
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7348
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. július 9., szerda 14:46

azért azon az argentin - belgán nem makkoltak az argentinok.
szimplán kurva szarok voltak a belgák.
Ja. Igazuk volt azoknak akik azt mondták erre a belga csapatra, hogy túlsztároltak. Tapasztalatlanság annyira nem is volt náluk, sokkal inkább szürke, ötlettelen és unalmas foci.
Szóval örültem volna egy Argentina-Mexikónak, ahol Herrera legényei szétfutották volna Messiéket. :D :'(
Love football, hate antifa.

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. július 9., szerda 14:43

A brazilok végig szarul játszottak a VB-n, aztán most jött is a pofon.

Na Argentína felkészülhet :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 16 regisztrált és 0 vendég