VB - 2014

Archívum

Ki volt a világbajnokság legjobb játékosa?

A szavazás 2014. július 16., szerda 21:44-kor befejeződött.

James
20
17%
Messi
12
10%
Robben
52
44%
Neuer
2
2%
Kroos
11
9%
Hummels
0
0 szavazat
Di María
4
3%
Lahm
1
1%
Mascherano
15
13%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 117

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. július 10., csütörtök 1:44

Nem ironizáltam, én tényleg ezt szeretném. Vuduzom majd ezerrel a német gólokat. Remynek meg fel kell pattannia az argentin bandwagonra, mert ő fordítva van bekötve. :mrgreen:

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2014. július 10., csütörtök 1:43

Lezárom ezzel a részemről, de Messi ha VB-t nyer sem lesz soha hasonlítható az igazán nagyokhoz. Gondolok itt Zidane, Pelé, Ronaldo (brazil), Puskás stb... De hogy barcásokat is mondjak: Puyol, Rivaldo, Ronaldinho,

Avatar
realcamp
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:28
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Iker, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: realcamp » 2014. július 10., csütörtök 1:39

Most beszélek haverommal facen,mondom messinek remélem momentuma sem lesz..erre jött a kontra,hogy azt ne várjam,ő nem cr.. ez mindent elmond arról,hogy mi övezi messit a médiában.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. július 10., csütörtök 1:37

Remélem a döntőben Müller megdönti Ron... akarom mondani Klose rekordját. Én tiszta szívemből szurkolok a srácnak. Dream scenario, hogy Müller luftot rúg a 90+7. percben, de a kitámasztó lábáról Klose fejére pattan a labda, onnan a kapuba és megvan a game winner találat.
Ezerszer inkább, mint hogy Messinek meglegyen a VB cím. És igazából nem is tőle sajnálom, mert leszarnám, nem utálom annyira és el is ismerem, de bele sem merek gondolni, mennyi faszságot kellene hallgatnom vele kapcsolatban. Pedig azért már most is elég szomorú a helyzet...

Úgyhogy leszarom, felőlem lehet Müller-tripla, Klose ollózás, Khedira egészpályás ívelés, csak legyen meg az a kurva német győzelem. :D

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. július 10., csütörtök 1:35

és Löw pont az ilyen bekkelős, mázlis csapatok ellen szokott bukni... Nem, ez egyszerűen nem történhet meg

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. július 10., csütörtök 1:31

Remélem a döntőben Müller megdönti Ron... akarom mondani Klose rekordját. Én tiszta szívemből szurkolok a srácnak. Dream scenario, hogy Müller luftot rúg a 90+7. percben, de a kitámasztó lábáról Klose fejére pattan a labda, onnan a kapuba és megvan a game winner találat.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8392
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. július 10., csütörtök 1:28

sajnos a németek jobbak, szervezettebbek, pihentebbek, így csak a "labda gömbölyű" közhelyben lehet bízni.
de azért szépen csillog majd az ezüst is. :)

a gólkirályi cím (legalább is társgólkirályi) így már szerintem meg meglesz hámesznek, nálam ő a vébé felfedezettje.
mondjuk ha müller még azt is elviszi, mehet a díjátadóra.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. július 10., csütörtök 1:27

Szar lett ez a vb így a végére. Argentina egy azaz egy rendes játékidőben szerzett góllal a döntőig menetel. Well done good boy.
A maiak közül igazából egyik sem érdemelt döntőt. Mexikót sajnálom még mindig, ha ne basszák el a végét a hollandokkal bedarálták volna az argentinokat is. És legalább most lenne egy szimpatikus csapat akinek lehetne szurkolni.
Viszont ha Messi így vb-t nyer, akkor eljön az apokalipszis.
Love football, hate antifa.

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2014. július 10., csütörtök 1:25

dzsi91 írta:
dzsi91 írta:Nem tudom mit aggódik mindenki, valaki aki végigkövette lionell mákosMessi pályafutását pontosan tudja mi fog történni július 14-én :mrgreen: Minden alájátszik a neves csapatok kiesésétől a kisöpört útig az elődöntőbe,Neymar sérülése , egészen a hollandok 120perces meccséig az elődöntő előtt...

Hát a vak is látja ,hogy ő miatta történik minden, a futball istene toszogatja a fiát a trónig :D

Én megmondtam :D
Vasárnap éjfélkor eljön amit a mayák meg jósoltak, az armageddon, százmillió hegyi iván önti majd el a világhálót és a médiát ... "The night is dark and Winter is coming" :mrgreen:

Egyébként Argentína jobban megérdemelte ez alapján hollandokban csalódtam, igazából Messi is megérdemelne egy vb címet mert tényleg nagy játékos (ahogy CR is megérdemelne egy vb címet)csak a média és a fanatikusai annyira megutáltatják velünk,hogy valóban nincs más választása nagyon egy mezei drukkernek mint hogy ellene szurkoljon... a teljesítménye viszont nagyon bíztató, ha ez az ember vb-t nyer egy lépést nem fog már tenni a barcáért... egy meccsen fog múlni az aranylabda, ha argentina megnyeri messié, ha nem akkor CR.
száz millió hegyi iván percek óta ezen röhögök :lol:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. július 10., csütörtök 1:23

atyaég, mekkora diehard német fan leszek a döntőben. nehogymár egy ilyen nulla csapat nyerjen 1 VBt, hihetetlen...fúj.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. július 10., csütörtök 1:21

realcamp írta:Nem azt mondom..de túl sok minden klappolt már messinek.ez most nem fog.kész. :lol:
Hát szerintem kb annyi köze lesz a döntőhöz is, mint ehhez a meccshez.. Lesz pár szép megoldása, de amúgy semmi. A Barcások közül Mascherano játékára inkább vagyok "büszke", a kisfőnök elég szép VB-t lehoz itt nagy csendben. Remélem a Barcában is tartani fogja ezt a formáját, és LE nem fogja jegelni csak Busi mögött. Leo viszont szinte ugyan azt az alibit hozza mint eddig a szezonban is, ha még a döntőre sem fog felpörögni, akkor el is lehetne kb rögtön adni, mert innentől semmi nem fogja motiválni..

De a Németek ellen amúgy kétlem, hogy bármi nemű sansza is lenne ennek az Argentin válogatottnak. Már ha mindketten az elődöntős formájukat hozzák..

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. július 10., csütörtök 1:20

dzsi91 írta:Nem tudom mit aggódik mindenki, valaki aki végigkövette lionell mákosMessi pályafutását pontosan tudja mi fog történni július 14-én :mrgreen: Minden alájátszik a neves csapatok kiesésétől a kisöpört útig az elődöntőbe,Neymar sérülése , egészen a hollandok 120perces meccséig az elődöntő előtt...

Hát a vak is látja ,hogy ő miatta történik minden, a futball istene toszogatja a fiát a trónig :D

Én megmondtam :D
Vasárnap éjfélkor eljön amit a mayák meg jósoltak, az armageddon, százmillió hegyi iván önti majd el a világhálót és a médiát ... "The night is dark and Winter is coming" :mrgreen:

Egyébként Argentína jobban megérdemelte ez alapján hollandokban csalódtam, igazából Messi is megérdemelne egy vb címet mert tényleg nagy játékos (ahogy CR is megérdemelne egy vb címet)csak a média és a fanatikusai annyira megutáltatják velünk,hogy valóban nincs más választása nagyon egy mezei drukkernek mint hogy ellene szurkoljon... a teljesítménye viszont nagyon bíztató, ha ez az ember vb-t nyer egy lépést nem fog már tenni a barcáért... egy meccsen fog múlni az aranylabda, ha argentina megnyeri messié, ha nem akkor CR.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dzsi91 2014. július 10., csütörtök 1:21-kor.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3848
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2014. július 10., csütörtök 1:11

vajon Di maria meggyógyul a döntőre? :mrgreen:
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
realcamp
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:28
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Iker, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: realcamp » 2014. július 10., csütörtök 1:11

mert a világ így működik.
Nem azt mondom..de túl sok minden klappolt már messinek.ez most nem fog.kész. :lol:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. július 10., csütörtök 1:10

Casso írta:
Csabi írta: ja meg nojerban.
összefossa magát, ha meglátja messit.
http://i.imgur.com/2V7J4.jpg
utálom messit mint itt jó sokan.
és kurva ideges leszek ha világbajnok lesz.
zavarna akkor is ha mindezt úgy tenné hogy jól játszik de akkor legalább egy-két pillanatban azt érezném hogy hát igen tett érte.
ugyanígy érzem én is.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. július 10., csütörtök 1:09

Portugália nem volt jó a VB-n, de komolyan mondom ezen az ágon ők is elődöntőztek volna. :roll:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. július 10., csütörtök 1:09

Megertem mar sok dontot es eddig mindig azok gyoztek akik vegig meggyozoen jatszottak.
Most is ez lesz nemet gyozelemmel. Kerdes az lesz, mennyivel nyernek.

Szerk:
Az meg a nemetek mellett szol, h 1-el tobb napjuk lesz pihenni...a ket utolso meccsuket rendes jatekidoben letudtak, az argentinok ketszeri hosszabitasban. Hulla fardtak, fozikalisan nem fogjak birni a nemetek iramat, foleg a kp-n.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára numberone1 2014. július 10., csütörtök 1:13-kor.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Casso » 2014. július 10., csütörtök 1:06

Csabi írta: ja meg nojerban.
összefossa magát, ha meglátja messit.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. július 10., csütörtök 1:06

utálom messit mint itt jó sokan.
és kurva ideges leszek ha világbajnok lesz.
zavarna akkor is ha mindezt úgy tenné hogy jól játszik de akkor legalább egy-két pillanatban azt érezném hogy hát igen tett érte.
DE KURVÁRA NEM.
minden meccsen ő futotta a legkevesebbet, amíg volt dimariajuk addig ő volt a kulcs, messi csak learatta a babérokat és kapta az mvp cíemeket. lőtt egy gólt boszniának, egy szép gólt iránnak na ha ilyeneket csinálna meg lőne mondjuk most az elődöntőbe amikor tényleg a sereg élére kéne állni azt mondanám oké legyen, beszéljünk róla hogy lehet tényleg all time mittomén top 5. de basszus ez az ember semmit az ég világon nem csinált svájc ellen, belgium ellen és ma. odaállt belőtte a büntetőt oké szép teljesítmény, de ez alapján közbe tudva hogy a lehető legkönnyebb és legszánalmasabb ágon jutotta el szóval ez alapján van olyan aki szerinted messi vitte őket a döntőbe? shutter? persze majd megint jött azzal hogy a vb címet nem kell magyarázni. de ez az ember nem lőtt a kieséses szakaszba gólt, pedig tényleg könnyű ágon jutottak el odáig. és ha innen megnyerik mert aztán egy jó meccs bárkinek benne van, vagy egy odapattanó labda khm.. akkor tényleg nem lesz értelme fórumozni. jönni fognak ide is a trollok hogy nesztek messi blabla akik még ilyen 5-0áknál regeltek annó meg mikor durván szoptunk.
nevetséges.

gyere özil, csináld meg. B-) :mrgreen:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. július 10., csütörtök 1:05

a németeknél mindig ott van a makkfaktor azért, abban bízok kitart még 1 meccsen át. ja meg nojerban.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 23 regisztrált és 0 vendég