VB - 2014

Archívum

Ki volt a világbajnokság legjobb játékosa?

A szavazás 2014. július 16., szerda 21:44-kor befejeződött.

James
20
17%
Messi
12
10%
Robben
52
44%
Neuer
2
2%
Kroos
11
9%
Hummels
0
0 szavazat
Di María
4
3%
Lahm
1
1%
Mascherano
15
13%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 117

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. június 9., vasárnap 21:15

ezt a Matuidit es Mathieut el kellene felejteni. foleg az utobbit a valenciaban is rajottek, h vicc balhatvednek.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 9., vasárnap 21:13

legendary írta:"Kipicsázás". Én is ezt mondanám, ha a bíró megsegített volna egy teljesen kamu pirossal, ami teljesen megváltoztatta a játék addigi képét. Kipicsázás... meccs befolyásolása egy hibás bírói döntéssel.


az valahogy kimaradhatott neked, amikor rafael srác a gólvonal előtt kézzel ért a labdába. de mondhatnám az első meccseteken a gólotokat is, ami szögletből lett és ott nem szögletet kellett volna ítélni.
Persze hogy kimarad neki......mert a korrekt megítélés az távol áll az efféléktől......ramos öngólja előtt RVP lesen állt na bumm.......raffael gólvonalon kezezett ami 11 es és kiállítás...na bumm.....ramos lefejelte a védőt amiből higu gólt szerzett eléggé véleményes volt hogy az szabálytalan...na bumm....nani vs arbeloa meg akár piros akár sárga bármelyik belefért,mi hány ilyent kaptunk már és nem picsogtunk mint a kislányok...na bumm......

Azt nem említem meg,hogy a kiállítás utáni 15 percben úgy mentünk,olyan foci volt,hogy azt sem tudták melyik bolygón vannak......... :agree: :agree:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Danny Smith
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2013. április 30., kedd 10:53
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, CR, Zidane, Makelele, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid 02'

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Danny Smith » 2013. június 9., vasárnap 21:13

Ez a francia csapat eddig elég szépen jártja a lasztit. Gyors, rövid passzokkal támadnak. Tetszik :) a fél csapatot nem is ismerem onnan és jó lenne néha azt is tudni kinél van a labda. Csak Méhes 10 perce sztorizik és kibaszott statisztikákkal fáraszt.... :angry: :-@ Eddig Neymart nagyon faragja Debuchy
Viszlát José! Örültem
Iker - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Gündogan, Modric, Kondogbia - ???, Benz, CR

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 9., vasárnap 21:12

Marcelo játszik a Filipe helyett, oszt ennyit változtatott. Nagyon úgy néz ki, hogy hasonlóval számol Scolari... én bízok benne, de ez nem túl veretes.

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2013. június 9., vasárnap 21:10

FRANCE: Lloris; Debuchy, Rami, Sakho, Mathieu; Cabaye, Guilavogui, Matuidi; Valbuena, Benzema, Payet.

BRAZIL: Julio César, Daniel Alves, Thiago Silva, David Luiz, Marcelo; Luiz Gustavo, Paulinho, Oscar; Neymar, Hulk; Fred

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 9., vasárnap 21:07

Galacticos írta:csak azt nem értem hogy egy manchesterest mi vesz rá hogy ide jöjjön.


Többnyire a röhögésvágy.

És miért a mi vágyainkat akarod kielégíteni mindenáron?
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. június 9., vasárnap 21:02

tud vki egy kezdot a brazil-franciara?
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2013. június 9., vasárnap 20:10

nmate írta:Kérdés mikor unják meg a focinézők, hogy inkább a taktikázás megy a nagybetűs foci helyett, mert én pl. hányok a 0-0-ás taktikázós meccsektől. Ezért is "várok" a VB-n egy halom unalmas, kevés gólos meccset. Meg lehet nézni mi volt 2000-ben meg 2002-ben, az még foci volt.

De ezt követeli sajnos a biznisz.
akkor spanyol meccset ne is nézz :D majd lesz egy 4-6-0 ás felállás meg rúgják a szokásos 1 gólt és aztán a csodálatos 95% os labdatartás

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: accel » 2013. június 9., vasárnap 20:09

legendary írta:"Kipicsázás". Én is ezt mondanám, ha a bíró megsegített volna egy teljesen kamu pirossal, ami teljesen megváltoztatta a játék addigi képét. Kipicsázás... meccs befolyásolása egy hibás bírói döntéssel.
az valahogy kimaradhatott neked, amikor rafael srác a gólvonal előtt kézzel ért a labdába. de mondhatnám az első meccseteken a gólotokat is, ami szögletből lett és ott nem szögletet kellett volna ítélni. :-)

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 9., vasárnap 20:07

Csabi írta:viccnek ez jó volt. egy félig szervezett csapat is megfogja őket majd, egy jobban szervezett (európa fele) meg is veri majd a brazilokat.
Ez most úgy hangzott, mintha féllábú alkoholista ruszki utcaseprőkből állna a brazil válogatott. Pedig nagyon nem.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. június 9., vasárnap 20:05

Nem vagyok brazil fan, de ha valasztani lehetne akkor inkabb Gustavo mint Martinez.
cart írta:Valbuena? Akkora egy nulla az az ember, hogy hihetetlen. Nem is tudom, mit csinál a válogatottban.
valogatottban nem lenne rossz, ha Deshamps nem szelsot jatszatna vele....ahogy a spanyolok ellen tette.
De nem azt mondom, h akkora hude nagy szint a gyerek de egy jo kis szerkezettel mukodhetne kozepen valbuena mint jatek mester.

Nalam a kezdo ez lenne:
-------------------------------Lloris--------------------------------
Debuchy----------Varane------------Sakho-------------Cissokho
------------------Cabaye-------------Pogba------------------------
-----Menez(Griezmann-----Valbuena(benzema)-----Ribery----
------------------------Benzema(Aubameyang)-------------------
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. június 9., vasárnap 20:02

A brazilok meg ha összeállnak,egyértelműen a legnagyobb favoritjai lehetnek a hazai VB-nek.Mondom ezt úgy,hogy nem vagyok brazil fan.
viccnek ez jó volt. egy félig szervezett csapat is megfogja őket majd, egy jobban szervezett (európa fele) meg is veri majd a brazilokat.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 9., vasárnap 20:01

Kérdés mikor unják meg a focinézők, hogy inkább a taktikázás megy a nagybetűs foci helyett, mert én pl. hányok a 0-0-ás taktikázós meccsektől. Ezért is "várok" a VB-n egy halom unalmas, kevés gólos meccset. Meg lehet nézni mi volt 2000-ben meg 2002-ben, az még foci volt.

De ezt követeli sajnos a biznisz.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. június 9., vasárnap 19:59

morientes írta: A brazilok meg ha összeállnak,egyértelműen a legnagyobb favoritjai lehetnek a hazai VB-nek.Mondom ezt úgy,hogy nem vagyok brazil fan.
Ezek alapján, akkor a Francia, Angol, Portugál válogatott is esélyes lehet a VB címre :D

általában az nyer, aki összeáll, és működik.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. június 9., vasárnap 19:56

Én is ezt mondanám, ha a bíró megsegített volna egy teljesen kamu pirossal
most nem akarok belemenni egy vitába, pláne nem ebbe a témában, de azért ilyenekért láttunk már piros lapot, még a ti csapatotokkal kapcsolatosan is
már nem tudom, hogy ellenetek ítéltek így, vagy az ellenfeleteknek, de a mozdulat hasonló volt, és a lap is
szóval az a jogtalan kijelentés is erős túlzás

egyébként szerintem a brazilok behúzzák 2 gólos különbséggel az esti meccset
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: pátkán » 2013. június 9., vasárnap 19:55

legendary írta:Másrészt a labdarúgás egyfolytában fejlődik, jelenleg nagyon afelé megy a játék, hogy a régebben nagyon sikeres és népszerű box-to-box középpályásokat felváltják a taktikailag nagyon képzett játékosok, akik inkább ésszel játszanak.
Jó estét kívánok Várhidi Úr! :mrgreen: :lol: :lol:
joabulicsak

legendary
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 0:08

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: legendary » 2013. június 9., vasárnap 19:53

nmate írta:
legendary írta:Ezért jobb sokkal például Martinez Luis Gustavónál, mert habár a brazil technikásabb, a spanyol hihetetlen mennyiségű munkát végez, olyan munkát, ami egyáltalán nem feltűnő, de a csapat szempontjából rettenetesen fontos.
Ez meg megint egy tök relatív dolog. Mert így egy darab poszton veted őket össze, de ha mondjuk van Gusti mellett egy fegyelmezettebb, taktikailag képzettebb játékos, akkor Gustavo is simán hozza az elit szintet, remek boxtobox középpályás a pali.
Ebben lehet valami, de akkor se lehet sikeres egy csapat, ha a játékosok között nincs meg kohézió.

Másrészt a labdarúgás egyfolytában fejlődik, jelenleg nagyon afelé megy a játék, hogy a régebben nagyon sikeres és népszerű box-to-box középpályásokat felváltják a taktikailag nagyon képzett játékosok, akik inkább ésszel játszanak.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 9., vasárnap 19:52

aztán nehogy meglepetés legyen...nagyon impotens ez a brazil csapat egyenlőre. :(
A franciáknak ezek alapján akkor cerka sincs :lol: Nem a brazil csapat jó,mert ők is most formálódnak,hanem a francia szégyen.Semmi olyan nem látszik,hogy fejlődnének,vagy elindulnának valamerre...Zidaneknak meg Henryéknak lesűl a pofájukról a bőr...
Ne haragudj meg ezért Number,de ez az igazság.Én ezt látom.
Nem baj,akárhogy is,legalább a black hawks húzza be a Stanleyt :D na peace...

A brazilok meg ha összeállnak,egyértelműen a legnagyobb favoritjai lehetnek a hazai VB-nek.Mondom ezt úgy,hogy nem vagyok brazil fan.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. június 9., vasárnap 19:51

na megint egy okos vörös ördög, a ködös albionból... :lol:
gyorsan szaporodtok. :lol:
Love football, hate antifa.

legendary
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 0:08

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: legendary » 2013. június 9., vasárnap 19:49

Galacticos írta:annyi de annyi kis :cens: unitedes jött már át ide osztani az észt többnyire akkor mikor kipicsáztunk titeket a bl-ből és jöttek sírni mindegyik hasonló stílusban nyomta mint te...
OFF: Nem sok sírást produkálok szerintem. :roll:

"Kipicsázás". Én is ezt mondanám, ha a bíró megsegített volna egy teljesen kamu pirossal, ami teljesen megváltoztatta a játék addigi képét. Kipicsázás... meccs befolyásolása egy hibás bírói döntéssel.

Amúgy asszem amíg fel nem hoztad ezt a témát, eszembe se jutott erről beszélni. Nem azért, mert az értelmesebb része gond nélkül bevallja, hogy nem a Real érdemelte ott a továbbjutást, hanem mert ez a meccs több hónap távlatából irreleváns. Szerintem ti többet beszéltek róla, mint mi.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 28 regisztrált és 0 vendég