VB - 2014

Archívum

Ki volt a világbajnokság legjobb játékosa?

A szavazás 2014. július 16., szerda 21:44-kor befejeződött.

James
20
17%
Messi
12
10%
Robben
52
44%
Neuer
2
2%
Kroos
11
9%
Hummels
0
0 szavazat
Di María
4
3%
Lahm
1
1%
Mascherano
15
13%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 117

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. július 9., szerda 13:29

hehe írta:góljainak összege mostmár asszem átlépte a 10 métert.
gól, innentől kezdve senkit nem érdekel. Ugyanannyit ér mint Luiz szabadrugása.
szokták mondani hogy a játék és a góllövés két külön mesterség. Valaki ebben jó, valaki abban. Hány olyan van a mai mezőnybe aki mindegyikben elit?

bárcsak lenne egy ilyen csatárunk is, vagy akár Karimba is olthatnának egy kis Klose vagy Müller vért is
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. július 9., szerda 13:26

ericco írta:
hehe írta:csak utóbbi kettőt kiszolgálja egy olyan pár ember, akikkel csak neymar ér fel minőségben a braziloknál.
Özil? :mrgreen:
De amúgy viccet férletéve. Megmosolyogtató, hogy még tegnap is képes volt eltűnni kb 82 percre, mikor a csapata hetet vágott. Az eladása beszt biznisz evöa.
nem. :lol:
monnyuk kroos. RMCF yayaturét nyomta egész évben, de ez a gyerek, amellett, hogy nincs pofája, nyugis, normális(nak tűnik), még betonbiztosabb, precíz, pontos, ha ezt megszerezzük kp-ra, akkor már most ki merem jelenteni, hogy döntőzünk a béellben.
egy 2.0-ás xavi, mert nem csak visszafele és oldalra 3 méterre megy a bugi, hanem az esetek 95%-ában az optimálisat választja, egészen durva. ha kell egyből teszi, ha kell megcsinálja a cselt, lő messziről, gólpasszt ad, fut elöl, hátul, védekezik, minden.
és nem egy utolsó vérszaros köpedék, mint müller.
Kép
Kép
Kép

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2249
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: chronic » 2014. július 9., szerda 13:25

ericco írta:Özil?
De amúgy viccet férletéve. Megmosolyogtató, hogy még tegnap is képes volt eltűnni kb 82 percre, mikor a csapata hetet vágott. Az eladása beszt biznisz evöa.
Kroos barát viszont kurva jól tolta, és nem csak a gólok miatt, - bár az első amelyiket ballal baszta be az ott volt - hanem a mezőnyjátéka is jó volt. A passzai már már Xabii magasságokban vannak viszont sokkal jobban támad mint a spanyol, szóval van egy rohadt jó játékosunk. B-)

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. július 9., szerda 13:22

hehe írta:csak utóbbi kettőt kiszolgálja egy olyan pár ember, akikkel csak neymar ér fel minőségben a braziloknál.
Özil? :mrgreen:
De amúgy viccet férletéve. Megmosolyogtató, hogy még tegnap is képes volt eltűnni kb 82 percre, mikor a csapata hetet vágott. Az eladása beszt biznisz evöa.
Merci Zizou!

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2014. július 9., szerda 13:18

h3x0r írta:
sentry írta:De most komolyan, valaki is aki a focit szereti (és nem felvette a VB-re a kettős-hármas állampolgárságot), hogy a vérvörösf_szomba tud egy Klose rekordnak örülni?
Ki az aki orult Klose rekordjanak? Mert en meg olyan emberrel nem talalkoztam. Se szemelyesen, se virtualisan.

akkor most itt van egy ember, aki örült, én már 2002-ben, 11évesen is a németeknek drukkoltam, akkor vált klose az egyik kedvencemmé, és nem tud érdekelni hogy ronaldo rekordját döntötte meg. azért vannak a rekordok, hogy azokat megdöntsék :roll: raúl a másik kedvencem és nem fogok a kardomba dőlni ha ronaldo megdönti a rekordját :)
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. július 9., szerda 13:18

az megnéztem volna, hogy klose vagy müller ebben a brazil csapatban hogy lő gólt
Kép

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. július 9., szerda 13:17

örülne most brazília ilyen falábú nímandoknak frédi helyén...lehet hogy suták...olykor megmosolyogtató 1-1 megmozdulásuk...de gólt lőni tudnak.
fred ugyanolyan szar játékos, mint müller vagy klozet.
csak utóbbi kettőt kiszolgálja egy olyan pár ember, akikkel csak neymar ér fel minőségben a braziloknál.
nem atomfizika ez.
gratulálok klozetnak amúgy az első kieséses szakaszban lőtt góljához, góljainak összege mostmár asszem átlépte a 10 métert. :mrgreen:
Kép
Kép
Kép

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. július 9., szerda 13:12

Ezen a tornan mind a 4 csapat unalmas, nezhetetlen focit jatszik.
a németek tegnapi fociját sok mindennek lehet nevezni, de unalmasnak, nézhetetlennek aligha.

Ki az aki orult Klose rekordjanak? Mert en meg olyan emberrel nem talalkoztam. Se szemelyesen, se virtualisan.
jelen :mrgreen:

pedig amúgy nyilván R9 neve mellett sokkal szebben mutatott a rekord, az sem kérdéses, hogy melyik a jobb. de egészen hihetetlen, hogy mennyire le van nézve klose meg müller is. úgyhogy csakazértis alapon örülök :mrgreen: falábú nímandok...örülne most brazília ilyen falábú nímandoknak frédi helyén...lehet hogy suták...olykor megmosolyogtató 1-1 megmozdulásuk...de gólt lőni tudnak. a futballban ez számít, nem az, hogy hányszor ugribugrizik a labda fölött mint egy cirkuszi bohóc.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. július 9., szerda 13:10

sentry írta:De most komolyan, valaki is aki a focit szereti (és nem felvette a VB-re a kettős-hármas állampolgárságot), hogy a vérvörösf_szomba tud egy Klose rekordnak örülni?
bbeno csak azért csinálja hogy a többieket hergelje és provokálja, teljesen nyilvánvaló.

első félidőről amúgy pont lemaradtunk -aztán azóta pótoltam- csak annyit éreztem hogy úgy rezeg az eredmények.com mintha valaki hívna.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. július 9., szerda 13:08

h3x0r írta:
sentry írta:De most komolyan, valaki is aki a focit szereti (és nem felvette a VB-re a kettős-hármas állampolgárságot), hogy a vérvörösf_szomba tud egy Klose rekordnak örülni?
Ki az aki orult Klose rekordjanak? Mert en meg olyan emberrel nem talalkoztam. Se szemelyesen, se virtualisan.
szerencsés vagy
Kép

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: sentry » 2014. július 9., szerda 13:06

Nem fogalmaztam túl jól.
No majd VB után ha lenyugodtak a kedélyek magamban és a fórumon is.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9178
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. július 9., szerda 12:56

sentry írta:De most komolyan, valaki is aki a focit szereti (és nem felvette a VB-re a kettős-hármas állampolgárságot), hogy a vérvörösf_szomba tud egy Klose rekordnak örülni?
Ki az aki orult Klose rekordjanak? Mert en meg olyan emberrel nem talalkoztam. Se szemelyesen, se virtualisan.
sentry írta:Itt túl nagy a brazil vagy egyéb más nemzettel szembeni utálat. Én gyerekkorom óta nem tudom elviselni a német válogatottat, mert rengetegszer a disznó mák, ami előre vitte őket, persze tisztelet a kivételeknek, mert akad az is.
Az ez utani velemenyedet nincs is ertelme elolvasni. Elmondod hogy a forum nagy resze tulsagosan is elfogult, majd bevallod hogy te is az vagy.
sentry írta:Nézzétek vissza 4 évvel ezelőtt hogy nyomták vagy az EB-n, hát sokkal jobban mint most.
[...]
De ezen a VB-n semmit nem mutattak. Annak meg gratulálok, akik a tegnap szétesett, amúgy sem túl acélos (csak média által agyondicsért) brazilokat ki tudták ütni. Nem rossz csapat, de se íze se szaga. Semmilyen. Kroos meg brutális mennyire kilóg ebből a csaptból, vagy akár Lahm vagy Neuer.
"Semmit nem mutattak", "se ize se szaga", "semmilyen".
Miert? A brazilok, a hollandok vagy az argentinok mit mutattak? Ezen a tornan mind a 4 csapat unalmas, nezhetetlen focit jatszik.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. július 9., szerda 12:54

Csabi írta:
Vagy annak, hogy a németek mentek innen már behúzzák, úgy hogy közben semmit nem mutattak.
ez egy nagy hazugság.
de még mekkora. savanyú a szőlő, kell vagy 1-7 mire az emberek kiheverik :mrgreen:


tegnap erődemonstráció volt, ami 10 emberrel külön bravúr. nyilván a különbség túlzó, de szvsz a brazilok így jobban jártak, mintha csak 1-2 góllal kapnak ki és mindent rá lehetne kenni a neymar-silva duó hiányára. amúgy scolari lemondott már? illene legkésőbb a bronzmeccs után.

müllert, klosét meg többi "makkos falábú nímandot" meg lehet szarozni, tesznek rá magasról és mutatják a fukkot :mrgreen:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. július 9., szerda 12:44

Vagy annak, hogy a németek mentek innen már behúzzák, úgy hogy közben semmit nem mutattak.
ez egy nagy hazugság.

Avatar
Kyller
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 7:55
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Higuain, Ramos, Alvaro Recoba
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Kyller » 2014. július 9., szerda 12:43

Én gyerekkorom óta nem tudom elviselni a német válogatottat,
Én idáig olvastam! :coffee:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. július 9., szerda 12:32

Én msot ott tartok, hogy az európai sikernek örülnék. Mert akármi is volt, mi mindig nagyobb alázattal és kisebb arccal álltunk a VB-khez, mint a dél-amerikaiak. Meg hát most lenne először, hogy az amerikai kontinensről egy európai csapat hozná el a trófeát.
Szóval ma este hajrá hollandok, a bronzmeccsen pedig gyilkolják le egymsát az argentinok és a brazilok. Mindezt úgy, hogy a fapapucsosok és a friccek sem a kedvenceim, és még finom voltam :)
Merci Zizou!

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: sentry » 2014. július 9., szerda 12:23

Most majd pörög mindenki ezen az 7-1es dolgon stb.

De most komolyan, valaki is aki a focit szereti (és nem felvette a VB-re a kettős-hármas állampolgárságot), hogy a vérvörösf_szomba tud egy Klose rekordnak örülni? Vagy annak, hogy a németek mentek innen már behúzzák, úgy hogy közben semmit nem mutattak. Nézzétek vissza 4 évvel ezelőtt hogy nyomták vagy az EB-n, hát sokkal jobban mint most.

Itt túl nagy a brazil vagy egyéb más nemzettel szembeni utálat. Én gyerekkorom óta nem tudom elviselni a német válogatottat, mert rengetegszer a disznó mák, ami előre vitte őket, persze tisztelet a kivételeknek, mert akad az is. De ezen a VB-n semmit nem mutattak. Annak meg gratulálok, akik a tegnap szétesett, amúgy sem túl acélos (csak média által agyondicsért) brazilokat ki tudták ütni. Nem rossz csapat, de se íze se szaga. Semmilyen. Kroos meg brutális mennyire kilóg ebből a csaptból, vagy akár Lahm vagy Neuer.

És az a tudat, hogy ez a kiütéses győzelem egy olyan nevekkel teli német válogatotthoz fűződik mint Khedira, Müller, Klose, azt nehéz feldogozni, mert majd 10-20 év múlva erre mi fogunk emlékezni, a sok majom aki 4 évente leül a tv elé és évente 2 meccset lát, és rázza az öklét, és 1 hónapig nemzetiséget vált, annak fingja nem lesz hogy most mik voltak azok a tényezők amiket a vereséget kiváltották, vagy hogy valójában milyen erőt is képviselnek jelenleg a németek.

Mivel a tudat, hogy ha Messi ezt megnyeri, akkor 20 évig legalább azt halljuk hogy a valahavoltviláglegjobbjátékosa az argentin, kénytelen leszek a hollandoknak szurkolni ma és vasárnap is. Egy német-argentin döntő számomra, a legnagyobb csalódással érne fel. Bár az egész vébé az. Mehíkó és Kolumbia játéka viszont nagyon tetszett.

Zárszónak meg csak annyit, hogy nálam újfent beigazolódott hogy a foci, az klubfoci, és a VB és EB csak a kib_szott lovéról szól semmi másról. Itt csak nyomokban láthattunk FOCI-t. No majd szeptembertől a szeretett klubunk újra visszaadja a reményt a focinak. Ez számomra okádék volt nem foci.

Lehet megérteni, nem megérteni, ez a véleményem. Próbálja elfogadni az is akinek nem tetszik. :)

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. július 9., szerda 12:21

Robbie Fowler volt angol válogatott játékos: "A Paris Saint-Germain az imént felhívta a Chelsea-t, hogy visszakérje David Luiz vételárát."
talán nem kell. ott is silvával fog játszani. :mrgreen:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. július 9., szerda 12:18

hehe írta:a korosztályos válogatottak - egy biztosan, mert azt a saját szememmel láttam - tele vannak állítólag céronaldo klónokkal, erősek, gyorsak, technikásak, szóval a válasz megint meglesz, mint ahogy eddig is mindig megvolt.
4 év alatt azért nagyot kell fejlődjenek. az u17 meg u19-eskkel még várni kell. De van itt egy mag: Neymar, Bernard, Lucas Moura, T.Silva, Oscar, Ramires. Egy biztos, 4 év múlva is nagyon erősek lesznek.
Ez a 7 gól kicsit túlzás volt, de amugy ennyi volt bennük, egy elődöntő, más körülmények között ez egy szép eredmény lenne.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2014. július 9., szerda 12:05

A fociba most már egyre nagyobb hangsúly van a fizikumon. Az atletikus alkatú gladiátorok lesznek a legjobbak, az ilyen 50-60 kilós arcoknak vége lesz szépen lassan.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 52 regisztrált és 0 vendég