VB - 2014

Archívum

Ki volt a világbajnokság legjobb játékosa?

A szavazás 2014. július 16., szerda 21:44-kor befejeződött.

James
20
17%
Messi
12
10%
Robben
52
44%
Neuer
2
2%
Kroos
11
9%
Hummels
0
0 szavazat
Di María
4
3%
Lahm
1
1%
Mascherano
15
13%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 117

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8504
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. július 8., kedd 18:58

a legtöbb őt szopkodó a világuniverzumlegjobbja címmel ruházza/ruházta fel eddig is, bele se merek gondolni, hogy mi történne egy esetleges bemakkolt vagy akár megérdemelt VB trófea után
mi történne ?
akik eddig is istenítették, továbbra is fogják, akik utálták, ezután is fogják.
talán annyi, hogy akik a válogatott sikerek hiányára hivatkozva nem ismerték el teljes mértékben, talán elismerik.

szerintem ha neymar otthon vezette volna a brazil válogatottat győzelemre, sokkal inkább fejre állna a bolygó.
ő azért egy "mit tettem le azt asztalra/hájp" mutatóban messi felett áll bőven.

Soha nem arrol ment a vita, hogy a legjobbak koze tartozik e, mert azt szerintem mindenki elismeri, hogy oda tartozik. Hanem arrol, hogy o a valaha volt legjobb.
szerintem ez pedig pont nincs így, mindig az volt, hogy amíg nem nyer vébét, nem lehet a legnagyobbakkal egy lapon említeni, maximum utána.
de örülök neki, ha ez így van. :)

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9178
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. július 8., kedd 18:47

'shutterisland írta:mindig arról szólt a fáma akár itt, akár máshol bármilyen vitában, amiben részt vettem vagy olvastam arról, hogy messi a valaha volt legjobbak közé tartozik e, vagy sem, hogy majd ezt akkor lehet elismerni, ha a neve mellé egy vébét is fel lehet írni, ne csak klubszinten legyen sikeres.
ha megnyeri a vébét, nincs miről beszélni.
könnyű ág ide, könnyű ág oda, egy vébégyőzelem az vébégyőzelem.
Soha nem arrol ment a vita, hogy a legjobbak koze tartozik e, mert azt szerintem mindenki elismeri, hogy oda tartozik. Hanem arrol, hogy o a valaha volt legjobb.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. július 8., kedd 18:35

haszi írta:Kiemelt részen a hangsúly, legalábbis nálam...
Ne idegeskedj és rágódj ezen, kérlek. Hisz ő tölti be a jó fiú szerepét és ez természetes, hogy magasztalják, ha már kioszt egy szép passzt is. Ilyen az élet! Minden szülő álma. :coffee:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
haszi
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:01
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo, Marcelo, C.Ronaldo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Farkaslaka, Székelyföld

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: haszi » 2014. július 8., kedd 18:31

'shutterisland írta:mindig arról szólt a fáma akár itt, akár máshol bármilyen vitában, amiben részt vettem vagy olvastam arról, hogy messi a valaha volt legjobbak közé tartozik e, vagy sem, hogy majd ezt akkor lehet elismerni, ha a neve mellé egy vébét is fel lehet írni, ne csak klubszinten legyen sikeres.
Kiemelt részen a hangsúly, legalábbis nálam, mivel elismerem, hogy a legjobbak közt van(!!!), mindent amit eddig elért megsüvegelendő, tiszteletreméltó, de a legtöbb őt szopkodó a világuniverzumlegjobbja címmel ruházza/ruházta fel eddig is, bele se merek gondolni, hogy mi történne egy esetleges bemakkolt vagy akár megérdemelt VB trófea után, milyen szintekre magasztalnák fel... (nálam már az Irán ellen lőtt bombagólja utáni riporterelélvezés betette az ajtót-"Ezért ő a világ legjobbja! A MESSIÁS!"). Engem az bosszant k*rv@ra Messivel kapcsolatban, amikor sportoldalak/sportújságok/szurkolók/edzők/ellenfelek/csapattársak/Magdi néni/Józsi bácsi benyal csontig neki akármilyen mozdulata láttán (jó példa erre a passza, amilyeneket top bajnokságokban hetente látunk, még sincs belőle újságcikk vagy hiperszuperfelülnézetesvideófelvétel róla) és ha netán ad egy 90+os bombagólt a félelmetes Iránnak akkor ugyebár ő a messiás, mindenidők legjobbja, a világuniverzum legjobb focistája, stb stb, az senkit se érdekel, hogy egy rakat sz@r volt az egész meccsen addig.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 8., kedd 17:09

@hehe
remélem már letöltötted és kivágtad a képet:
http://somostodosneymar.clientes.ananke ... neymar.pdf
Ma este mindenki ebben lesz :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. július 8., kedd 16:43

Ferencváros írta: Miért, kinek szurkoljon az ember?
Az argentinok alig bírtak eddig bárkivel is, pedig még szarabb csapatokkal játszottak.

A németek érdekes körülmények között verték a portugálokat, aztán nem bírtak Ghánával, végül egy unalmas meccsen a 70.perc körül talált egy gólt Müller. Algéria ellen hosszabbítás, franciák ellen meg szintén nem túl izgalmas meccsen, egy szar 1-0, szögletből.

Marad Hollandia. De nekik csak messideco szurkol, és ArjenMagicRobben :mrgreen: De amúgy nekem sincs bajom velük.
En is veluk vagyok Van Bastenek ota. Remelem nyernek.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 8., kedd 16:41

hehe írta:ma már ne menj be, már nem találod ott az embert
8 fele megyek be. Addig még had élni :mrgreen:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. július 8., kedd 14:40

Géci írta:Tegnap edzés után bementem a kocsmába inni egy pohár sört. Erre kérdezi a csapos, hogy kinek szurkolok a 4 között. Mondom senkinek. Na akkor kiszolgál :lol: :lol: . Azt mondta, hogy ha a braziloknak szurkoltam volna nem szolgált volna ki :Đ . Micsoda szerencse :mrgreen:
ma már ne menj be, már nem találod ott az embert :mrgreen:
Kép
Kép
Kép

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 8., kedd 13:52

Tegnap edzés után bementem a kocsmába inni egy pohár sört. Erre kérdezi a csapos, hogy kinek szurkolok a 4 között. Mondom senkinek. Na akkor kiszolgál :lol: :lol: . Azt mondta, hogy ha a braziloknak szurkoltam volna nem szolgált volna ki :Đ . Micsoda szerencse :mrgreen:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8504
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. július 8., kedd 13:50

most őszintén.
szerinted ezen a tornán ő a legjobb??
én még azt sem merem állítani hogy ebből az argentin válogatottból messi volt a legjobb vb-n- nem hogy az egész vb-t tekintve, meg hogy a valaha volt legjobbak közé sorolni..
meg most komolyan shutter, egy irán-nigéria-bosznia-svájc-belgium-hollandia hatos után ahol lőtt 4-5 gólt a király, mellé kb összesen futott nagyjából ennyi kilométert az alapján ő ha megnyerik a döntőt objektívan all time legjobbak között van?
nem ő a legjobb, ezt senki nem mondta.

mindig arról szólt a fáma akár itt, akár máshol bármilyen vitában, amiben részt vettem vagy olvastam arról, hogy messi a valaha volt legjobbak közé tartozik e, vagy sem, hogy majd ezt akkor lehet elismerni, ha a neve mellé egy vébét is fel lehet írni, ne csak klubszinten legyen sikeres.
ha megnyeri a vébét, nincs miről beszélni.
könnyű ág ide, könnyű ág oda, egy vébégyőzelem az vébégyőzelem.

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. július 8., kedd 13:05

Anthony írta:Hogy lehet ezeknek a braziloknak szurkolni, nem is értem..a bíró segítségével megverték a horvátokat, aztán a mexikóiakkal semmit sem tudtak kezdeni, végül megverték Kamerunt, na bumm. Aztán Chile majdnem kiejtette őket, Kolumbia ellen a legjobbjukat nyújtva kúsztak tovább 1 góllal. Az egész eddigi vb-n mutatott játékuk katasztrófa, Pelé, Romario, Ronaldo és társaik szerintem 3 hete folyamatosan sírnak. Most azért nyerjenek ők, mert náluk van a vb? Please :coffee:
Miért, kinek szurkoljon az ember?
Az argentinok alig bírtak eddig bárkivel is, pedig még szarabb csapatokkal játszottak.

A németek érdekes körülmények között verték a portugálokat, aztán nem bírtak Ghánával, végül egy unalmas meccsen a 70.perc körül talált egy gólt Müller. Algéria ellen hosszabbítás, franciák ellen meg szintén nem túl izgalmas meccsen, egy szar 1-0, szögletből.

Marad Hollandia. De nekik csak messideco szurkol, és ArjenMagicRobben :mrgreen: De amúgy nekem sincs bajom velük.

Avatar
kredenc
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2014. május 9., péntek 11:17
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Zidane

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: kredenc » 2014. július 8., kedd 11:54

Anthony írta:Hogy lehet ezeknek a braziloknak szurkolni, nem is értem..a bíró segítségével megverték a horvátokat, aztán a mexikóiakkal semmit sem tudtak kezdeni, végül megverték Kamerunt, na bumm. Aztán Chile majdnem kiejtette őket, Kolumbia ellen a legjobbjukat nyújtva kúsztak tovább 1 góllal. Az egész eddigi vb-n mutatott játékuk katasztrófa, Pelé, Romario, Ronaldo és társaik szerintem 3 hete folyamatosan sírnak. Most azért nyerjenek ők, mert náluk van a vb? Please :coffee:
Itt tart a mai foci. Ez is elég. Ebben benne van a mai stílus,a játékosok minősége és az idiótán kialakított szezonok is. Nem örülnék az argentinok győzelmének,így a németeket szeretném a döntőben látni.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. július 8., kedd 11:53

hehe írta:ma.






MA.





MONDOM MA!
MINDENKIT MEGBASZUNK!!!


SÁLÁLÁLÁLÁLÁLÁÁÁ TROLOLOLOLOLOOOOOOO

:iszunk: :cheers: :happy: :zoldsalas:

özil és löw most rohadtul begerjednének, ha olvasnák :mrgreen:

mondjuk löttyedt szerszámmal nehéz lesz :mrgreen:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. július 8., kedd 11:47

Hogy lehet ezeknek a braziloknak szurkolni, nem is értem..a bíró segítségével megverték a horvátokat, aztán a mexikóiakkal semmit sem tudtak kezdeni, végül megverték Kamerunt, na bumm. Aztán Chile majdnem kiejtette őket, Kolumbia ellen a legjobbjukat nyújtva kúsztak tovább 1 góllal. Az egész eddigi vb-n mutatott játékuk katasztrófa, Pelé, Romario, Ronaldo és társaik szerintem 3 hete folyamatosan sírnak. Most azért nyerjenek ők, mert náluk van a vb? Please :coffee:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. július 8., kedd 11:27

szerinted ezen a tornán ő a legjobb??
Messze van tőle.....de feléje is torz a kép, a média miatt.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. július 8., kedd 10:33

Remélem brazil-holland döntő lesz.
Braziloknak szurkolok, a hollandok pedig ilyen fiatal kerettel, szimpatikus focit játszanak, és van Gaal tényleg nagy edző :)
Ha pont az ellenkezője lenne, német-argentin, akkor csak a németek.
Nem Messi miatt, hiszen Barcelona szimpatizáns vagyok, nem sajnálnám, ha VB-t nyerne, sőt...de nagyon régen láttam ilyen szar focit tőlük. Főleg ilyen könnyű ágon. Egy normális meccs sincsen, ahol kiemelkedőt tudtak volna nyújtani.
Klose ne döntse meg a rekordot, és Argentína ne nyerjen.

Ha azt nézzük, ki érdemli meg a legjobban, akkor szerintem egyértelműen Hollandia. Minden meccsen azért jól játszottak, Mexikó volt az egyetlen, ahol nem ők voltak a jobbak, bár ez is kérdéses.
Brazilok nem az igazi brazilok. De majd Fred vág vagy kettőt, tuti :mrgreen:
Németek csak a portugálok ellen tudtak produkálni, illetve a franciák ellen úgy ahogy.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. július 8., kedd 10:25

'shutterisland írta: ne kelljen őt immár objektíven is a valaha volt legjobbak közé sorolni,
most őszintén.
szerinted ezen a tornán ő a legjobb??
én még azt sem merem állítani hogy ebből az argentin válogatottból messi volt a legjobb vb-n- nem hogy az egész vb-t tekintve, meg hogy a valaha volt legjobbak közé sorolni..
meg most komolyan shutter, egy irán-nigéria-bosznia-svájc-belgium-hollandia hatos után ahol lőtt 4-5 gólt a király, mellé kb összesen futott nagyjából ennyi kilométert az alapján ő ha megnyerik a döntőt objektívan all time legjobbak között van?
'shutterisland írta:tudom, hogy sokan már bevállalnátok azt is, hogy a csatárok antikrisztusának tartott fred legyen vébé hős a döntőben rúgott győztes góllal, hogy az antifocistának és világi makkernek beállított müller-klose duó vigyorogjon a végén a gólkirályi címmel/megdöntött ronaldo rekorddal a kupával a kezükben, hogy az elmúlt nemistudomhányév legjobb labda nélküli irányítóját, özilt majd méginkább zidane-i magasságokba emeljék, mert vébét nyer, vagy hogy a sokszor körberöhögött, xxs-es pólója miatt cikizett és nagyképű, arrogáns arcnak tartott "egycselrobben" nevessen a végén és lépjen fel az aranylabda egyik, ha nem a legnagyobb esélyesévé egy vébé győzelemmel és mellé egy opcionális vébé gólkirályi/társgólkirályi címmel.
csak ne nyerjen argentína, ne legyen világbajnok messi, ne kelljen őt immár objektíven is a valaha volt legjobbak közé sorolni, ne kelljen azt nézni, hogy a csapból is ő folyik.
egyrészt a másik oldalon egy az egyben ugyanez menne ha ronaldo portugáliával jutott volna el idáig idén, amit szerintem ha nem sérült meg is tett volna. sőt ott még rosszabb lenne a helyzet, a színvonal miatt.
másrészt igen, bevállalnánk fredet, meg özilt meg nem tom még kiket írtál, mert ezek összesen nem kapnának akkora hypeot ha megnyernék mint messi. aki mvp címeket már a játékoskijáróba megkapja, hiába dimaria volt a meccs embere.
nem tud valaki meggyőzni arról hogy az a játékos egy meccsen nem mvp aki 118. percben lövi a mérközés egyetlen, győztes gólját. úgyhogy messi azon kívül hogy lepasszolta elé -oké tényleg szép volt- azon kívül az ég világon semmit nem csinált, meg futott 3-4 kilométert. mvp, ja az. ja persze az más helyzet ha mondjuk a kapus közbe véd 25öt és a végén elmennek egy kontrából és a csatár lő gólt, az más, úgy lehet valaki mvp.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. július 8., kedd 10:03

Látom hehe bejelentkezett. :mrgreen: :lol:

Nem akarom a németeket a döntőben látni.
Hiába nem csípem ezt a brazil garnitúrát,de remélem kiverik őket.
A másik ágon meg sima Argentín győzelem lesz szerintem.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1233
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Bencze » 2014. július 8., kedd 9:42

Realista24 írta:
Kerlon írta:Azért azt a Messi passzot nem minden ember csinálja meg.
Ez sem gyenge, egy hét alatt kétszer ilyet csak igazi zsenik tudnak
https://www.youtube.com/watch?v=CMQeAoja2MA
Ezt a videot kielemeztek egy cikkben. Arra jutott a szerzoje, hogy nem lathatta a sracot mert a birora koncentralt. :lol: Mondjuk aki autista, annak valoban koncentralni kell a szemelyre akivel kezetfog.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 8., kedd 8:28

'shutterisland írta:tudom, hogy sokan már bevállalnátok azt is, hogy a csatárok antikrisztusának tartott fred legyen vébé hős a döntőben rúgott győztes góllal, hogy az antifocistának és világi makkernek beállított müller-klose duó vigyorogjon a végén a gólkirályi címmel/megdöntött ronaldo rekorddal a kupával a kezükben, hogy az elmúlt nemistudomhányév legjobb labda nélküli irányítóját, özilt majd méginkább zidane-i magasságokba emeljék, mert vébét nyer, vagy hogy a sokszor körberöhögött, xxs-es pólója miatt cikizett és nagyképű, arrogáns arcnak tartott "egycselrobben" nevessen a végén és lépjen fel az aranylabda egyik, ha nem a legnagyobb esélyesévé egy vébé győzelemmel és mellé egy opcionális vébé gólkirályi/társgólkirályi címmel.
csak ne nyerjen argentína, ne legyen világbajnok messi, ne kelljen őt immár objektíven is a valaha volt legjobbak közé sorolni, ne kelljen azt nézni, hogy a csapból is ő folyik.

talán a ti szemszögetekből ez evidens, nem tudom, de szerintem nem kell aggódni, nem lesz világbajnok messi.
ez a csapat a mellett, hogy jelentős részében romero,demichelis,gago,biglia,maxi vagy higuaín féle, futballtudást tekintve az elithez képest szarba sem nézett emberekből épül fel, a mellett, hogy taktikailag az egyik legszervezetlenebb, még a 3 legjobb játékosából kettőt el is veszített sérülés miatt a torna során.
már a hollandok ellen sem érzem esélyesebbnek a csapatot, ugyanis pont az argentin védelem és középpályás védekezés az, ami annyira finom falat a hollandok lendületes, gyors kontráinak, mint a koalának az eukaliptusz.
ha még sikerülne is, ott a döntő, ahol az otthon játszó brazilok az amúgy is hatalmas elszántságukat megduplázva kb az életükért játszanának, vagy ha a németek lennének az ellenfelek, akkor pedig szervezettségben és taktikailag felőrölnék az argentin brigádot.
könnyű ág ide, könnyű ág oda, én ezzel a legjobb 4-be való bejutással már elégedett vagyok, aláírtam volna simán a vébé előtt is, ami ezen felül jön, számomra ajándék. :)
Használj nagybetűt, tagoltabban írjál, vagy bármi, mert ebben a buzerátor színben elég zavaró, ha ennyit írsz. Ne kelljen törölnöm.

hehe :fpalm: :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 55 regisztrált és 0 vendég