VB - 2014

Archívum

Ki volt a világbajnokság legjobb játékosa?

A szavazás 2014. július 16., szerda 21:44-kor befejeződött.

James
20
17%
Messi
12
10%
Robben
52
44%
Neuer
2
2%
Kroos
11
9%
Hummels
0
0 szavazat
Di María
4
3%
Lahm
1
1%
Mascherano
15
13%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 117

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. június 9., vasárnap 19:03

Na sikeresen tuleltem az elmult ejszakat, kezdek magamhoz terni. :mrgreen:

Jo meccset szeretnek nezni ma francia gyozelemmel. Nem ismerem a francia keretet, vki tudna adni egy linket ahol megtudnam nezni v bemasolni a keret tagjait?
Lloris
Debuchy, Rami, Sakho, Mathieu
Cabaye, Guilavogui, Matuidi
Valbuena, Benzema, Payet
ez a kezdo konnyen lehet, bar nekem tul deffenzivnek tunik. Didier mostanaban vedekezobb felfogasban kuldi ki a csapatot, szerintem nem igazan tesz jot a valogatottnak.
Sokan irtak, h fejben nem igazan jok stb. szerintem egesz jok voltak a spanyolok elleni parizsi meccsig. A spanyol-francia meccsen eleg jol jatszottak a franciak es megleptek a spanyolokat, utana uraltak a csoportot is. A parizsi meccsen viszont nem ertettem Deschamps-t, azzal a vedekezo beszari taktikaval. Szinte feladta a meccset....dontetlennel ki akarta huzni a meccset es ra is fazott.
A franciák meg örüljenek ha kijönnek 3-böl... :roll:
ezt nem tudom mire alapozod? :roll:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. június 9., vasárnap 18:59

Mondjuk sztm az angolok ellen Paulinho volt a meccs legjobbja,de igaz ami igaz,Ramires,Luis Gustavo,Fernandinho elférne még azon a kp-n.Van választék na,csak mi nem tudjuk elhozni madridba egyiket se... :-)

A franciák meg örüljenek ha kijönnek 3-böl... :roll:
aztán nehogy meglepetés legyen...nagyon impotens ez a brazil csapat egyenlőre. :(

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 9., vasárnap 18:51

Na a brazil csapat nem rossz, bár a középpálya védekező része elég harmatos, Ramires és Gustavo kellene oda, na meg kellene egy értelmes csatárt vadászni valahonnan. A francia csapat meg nagyon gyengének tűnik. A kezdők alapján szerintem 2-vel mennek majd a brazilok.
Mondjuk sztm az angolok ellen Paulinho volt a meccs legjobbja,de igaz ami igaz,Ramires,Luis Gustavo,Fernandinho elférne még azon a kp-n.Van választék na,csak mi nem tudjuk elhozni madridba egyiket se... :-)

A franciák meg örüljenek ha kijönnek 3-böl... :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2013. június 9., vasárnap 18:48

kiegyensúlyozott kis vébé lesz.
Fogadjunk, hogy tele lesz a VB 0:0-ás meg 1:0-ás meccsekkel... :/ :(

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27341
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. június 9., vasárnap 18:40

A Brazil csapat olyan jelenleg, mint az Angol. Vannak egyénileg jó játékosaik, de csapatként olyan szarok, hogy szerintem Belgium kiejtené mind a kettőt, ha élesben menne a meccs. :-)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. június 9., vasárnap 18:35

hehe írta:
pheco írta:Ma esti brazil-francia meccsre mik a várható kezdők? Marcelo, Lucas, Neymar - Pogba, Benzema. Ők érdekelnek leginkább.
ilyet várnak elvileg:

Cesar
Alves, Thiago Silva, David Luiz, Marcelo
Fernando, Paulinho
Neymar, Oscar, Moura
Fred

Lloris
Debuchy, Rami, Sakho, Mathieu
Cabaye, Guilavogui, Matuidi
Valbuena, Benzema, Payet
Na a brazil csapat nem rossz, bár a középpálya védekező része elég harmatos, Ramires és Gustavo kellene oda, na meg kellene egy értelmes csatárt vadászni valahonnan. A francia csapat meg nagyon gyengének tűnik. A kezdők alapján szerintem 2-vel mennek majd a brazilok.

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2013. június 9., vasárnap 17:37

Francia keret teljesen szedett-vedett, még annyira sem kell számítani tőlük, mint egyébként. Ráadásul Benzema játéka sem biztos, elvileg egy kisebb sérülésből épül fel. Az uruk elleni meccset is emiatt hagyta ki.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. június 9., vasárnap 17:35

pheco írta:Ma esti brazil-francia meccsre mik a várható kezdők? Marcelo, Lucas, Neymar - Pogba, Benzema. Ők érdekelnek leginkább.
ilyet várnak elvileg:

Cesar
Alves, Thiago Silva, David Luiz, Marcelo
Fernando, Paulinho
Neymar, Oscar, Moura
Fred

Lloris
Debuchy, Rami, Sakho, Mathieu
Cabaye, Guilavogui, Matuidi
Valbuena, Benzema, Payet
Kép
Kép
Kép

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. június 9., vasárnap 17:34

ajj, nem lesz varane vs neymar este, most jut eszembe a gall sérülése. :| :mrgreen:

egyébként a brazilok ott lehetnek, de jelenleg nem érzem azt, hogy a portugál-argentin-holland-francia-olasz-angol vonulatnál erősebbek lennének (legalább is annyival, hogy esélyesnek lehessen őket mondani), míg a spanyol-német duót egyértelműen erősebbnek, készebbnek látom.
arról nem beszélve, hogy a belgák, horvátok, dánok, oroszok, uruk vagy valamilyen afrikai csapat is bármikor bekavarhatnak, akár az egyenes kieséses szakaszban is.

kiegyensúlyozott kis vébé lesz.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. június 9., vasárnap 17:32

Ma esti brazil-francia meccsre mik a várható kezdők? Marcelo, Lucas, Neymar - Pogba, Benzema. Ők érdekelnek leginkább.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. június 9., vasárnap 17:26

azért ha a vb esélyeseiről beszélünk azt ne felejtsétek el, hogy brazília mögött ott lesz a legnagyobb futballnemzet akik belefogják abba hajszolni őket hogy a végsőkig küzdjenek és a szívüket-lelküket kitegyék a pályára. a brazilok meccsein olyan hangulat lesz hogy az hitetetlen.
és akkor ehhez még hozzá jön hogy nincs rossz csapatuk, csak szerintem nem a megfelelő játékosokat erőlteti scolari.
------------------------juliocesar------------------
danialves----thiagosilva---davidluiz--marcelo
-----------------ramires----luizgustavo----------
---hulk-----------------lucas--------------neymar-
----------------------fred/damiao-----------------
és akkor még tuti van olyan akit kihagytam. a pad is erős lenne.
mondjuk én így dobnám fel a srácokat:
----------------------julio cesar-------------------------
------------thiago-----------------dante----------------
---alves-----------------------------------marcelo------
-----------------------gustavo---------------------------
------------ramires---------------hernanes------------
------------------------coutinho------------------------
---------lucas---------------------------neymar--------
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. június 9., vasárnap 16:27

Galacticos írta:előtte lévő santos meccseken láttad? nem hiszem. :-) még tavaly nyár környékén eladták a sao paulonak.
Nem nem láttam,nem követem a brazil bajnokságot,csak az uccsó kettő Santos meccset néztem amit leadott a tv. De köszönöm a választ :-)
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6641
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 9., vasárnap 16:23

EnzoZidane89 írta:Nem tudom hol játszik most,mivel a két legutóbbi Santos meccsen nem láttam.
előtte lévő santos meccseken láttad? nem hiszem. :-)
még tavaly nyár környékén eladták a sao paulonak.

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. június 9., vasárnap 16:18

Galacticos írta:
EnzoZidane89 írta:Igen mint írtam is,név az van bőven,de valahogy csapatban nem tudnak összeállni,ezért mondtam,hogy ameddig ez van,nem jósolok nekik nagy sikereket. A hangulat biztos meglesz,biztos ad löketet nekik,hogy egész Brazília miattuk fog szorítani,de szerintem ez annyira nem lesz mérvadó,ha nincs csapat.
de ha a kkp-n európában is befutott játékosok lesznek (ramires-luiz gustavo) akkor az nagyot fog dobni rajtuk szerintem. kérdés hogy scolari őket játszatja-e vagy majd paulinhoékat.
oscar na őt hagytam ki, én nálam ő nem lenne kezdő. hulk veszélyes, és rutinos játékos főleg neymarhoz és lucashoz képest. a másik kettő pedig a brazilok két legnagyobb reménye, ha lucas fejlődése továbbra is töretlen lesz és neymar is beváltja itt európában a hozzéfűzött reményeket akkor jövőnyáron nagyon nehéz lesz ellenük. ramires és luiz gustavo két nagyon jó középsőközéppályás és ismerik az európai focit, a védelem pedig nagyon erős.
én nem lepődnék meg ha megnyernék jövőre, de ahhoz az kell hogy összeálljanak és neymarék továbbra is fejlődjenek.
Egyetértek minden szavaddal,de még mindg tartom,ha nem tudnak összeállni csapatként,akkor nem sok fog nekik leesni.De ne így legyen,szurkolni fogok nekik. Egy kérdésem lenne: Mi történt Gansoval? Neymarral együtt tolták a Santosban,nem is akárhogy. Nem tudom hol játszik most,mivel a két legutóbbi Santos meccsen nem láttam. Pedig nagyon nagy Kaká utódnak volt kikiáltva,és amikor láttam tényleg nem tolta rosszul.
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6641
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 9., vasárnap 16:09

EnzoZidane89 írta:Igen mint írtam is,név az van bőven,de valahogy csapatban nem tudnak összeállni,ezért mondtam,hogy ameddig ez van,nem jósolok nekik nagy sikereket. A hangulat biztos meglesz,biztos ad löketet nekik,hogy egész Brazília miattuk fog szorítani,de szerintem ez annyira nem lesz mérvadó,ha nincs csapat.
de ha a kkp-n európában is befutott játékosok lesznek (ramires-luiz gustavo) akkor az nagyot fog dobni rajtuk szerintem. kérdés hogy scolari őket játszatja-e vagy majd paulinhoékat.
oscar na őt hagytam ki, én nálam ő nem lenne kezdő. hulk veszélyes, és rutinos játékos főleg neymarhoz és lucashoz képest. a másik kettő pedig a brazilok két legnagyobb reménye, ha lucas fejlődése továbbra is töretlen lesz és neymar is beváltja itt európában a hozzéfűzött reményeket akkor jövőnyáron nagyon nehéz lesz ellenük. ramires és luiz gustavo két nagyon jó középsőközéppályás és ismerik az európai focit, a védelem pedig nagyon erős.
én nem lepődnék meg ha megnyernék jövőre, de ahhoz az kell hogy összeálljanak és neymarék továbbra is fejlődjenek.

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. június 9., vasárnap 16:04

Galacticos írta:azért ha a vb esélyeseiről beszélünk azt ne felejtsétek el, hogy brazília mögött ott lesz a legnagyobb futballnemzet akik belefogják abba hajszolni őket hogy a végsőkig küzdjenek és a szívüket-lelküket kitegyék a pályára. a brazilok meccsein olyan hangulat lesz hogy az hitetetlen.
és akkor ehhez még hozzá jön hogy nincs rossz csapatuk, csak szerintem nem a megfelelő játékosokat erőlteti scolari.
------------------------juliocesar------------------
danialves----thiagosilva---davidluiz--marcelo
-----------------ramires----luizgustavo----------
---hulk-----------------lucas--------------neymar-
----------------------fred/damiao-----------------
és akkor még tuti van olyan akit kihagytam. a pad is erős lenne.
mindenképpen a vb egyik legnagyobb esélyesei, spanyolországgal és németországgal karöltve.
nálam, szerintem.
Igen mint írtam is,név az van bőven,de valahogy csapatban nem tudnak összeállni,ezért mondtam,hogy ameddig ez van,nem jósolok nekik nagy sikereket. A hangulat biztos meglesz,biztos ad löketet nekik,hogy egész Brazília miattuk fog szorítani,de szerintem ez annyira nem lesz mérvadó,ha nincs csapat. :-)
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6641
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 9., vasárnap 15:59

azért ha a vb esélyeseiről beszélünk azt ne felejtsétek el, hogy brazília mögött ott lesz a legnagyobb futballnemzet akik belefogják abba hajszolni őket hogy a végsőkig küzdjenek és a szívüket-lelküket kitegyék a pályára. a brazilok meccsein olyan hangulat lesz hogy az hitetetlen.
és akkor ehhez még hozzá jön hogy nincs rossz csapatuk, csak szerintem nem a megfelelő játékosokat erőlteti scolari.
------------------------juliocesar------------------
danialves----thiagosilva---davidluiz--marcelo
-----------------ramires----luizgustavo----------
---hulk-----------------lucas--------------neymar-
----------------------fred/damiao-----------------
és akkor még tuti van olyan akit kihagytam. a pad is erős lenne.
mindenképpen a vb egyik legnagyobb esélyesei, spanyolországgal és németországgal karöltve.
nálam, szerintem.

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. június 9., vasárnap 15:54

'shutterisland írta:csak megnyerték, 2-1. :mrgreen:

amúgy ez micsodi ?
komolyan lesz egy brazil-francia estére ? :-)
nekem ez full kimaradt.

de a story 4 adja élőben. :agree:

Bizony ma lesz egy Brazil-Francia. Kiváncsi leszek,kár hogy nem a 98"-s Franciák és a 02"-s Brazilok játszanak. De meccs lenne :mrgreen: Na visszatérve,a Braziloktól nem várok sokat,igazából a VB-n sem,bár nem írom le őket,mert jó csapatuk van,mármint nevekben mindenképpen,de nem tudom... nem látok bennük semmit. A Franciák szintén ugyanez,vannak nevek,de korántsem erősek,főleg csapatszinten mérve...ugyhogy tippem egy 0-0 esetleg 1-1,unalmas focival.De cáfoljanak rám :) Go Selecao!
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. június 9., vasárnap 1:03

csak megnyerték, 2-1. :mrgreen:

amúgy ez micsodi ?
komolyan lesz egy brazil-francia estére ? :-)
nekem ez full kimaradt.

de a story 4 adja élőben. :agree:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. június 8., szombat 22:25

'shutterisland írta:haiti méltó ellenfél a konföderációs kupára való felkészülés jegyében.
tahiti csapatára hangolva. :mrgreen:
casillas és mata játszatásának örülök.

egyébként jövőhéten kezdődik a torna, annak ez lesz a topicja ? :-)
Szerintem ez a megfelelő topikja. A konf kupa végülis a VB felvezetője... Amúgy Mata nem semmi gólpasszt osztott ki...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 17 regisztrált és 0 vendég