Európa Liga

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8192
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. május 20., péntek 7:53

Lehet, hogy csak 2-3 ketes szitu van egy meccsen, de ha bevezetnek a videobirot, akkor mar minden hugyert-szarert arra hivatkoznanak, szoval ez a meccsenkenti par eset legjobbb esetben is megtobbszorozodik. Az meg ugy nem buli, hogy allandoan all a meccs.

Plusz nem tudom mennyire kivitelezheto, mert ehhez ha jol tudom a szabalyokat is modositani kell. Ha meg modositjak, akkor annak mindenhol ugy kell lennie, meg megyei szinten is. Ott meg tudjuk mi van.

En sztem mas iranyba kellene elmozdulni. Valami olyan fele, amihez nem kell szabalyokat modositani, amivel egybol lehetne megfeleloen itelkezni.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Norbii » 2016. május 20., péntek 5:30

Ursus írta:Az tuti,hogy az első félidőben ez a Pool kezében volt, amikor be rúgták az elsőt és ahogy néztem a játék képét a félidő végéig én ott azt hittem hogy ezt simán hozzák innen mert nagyon magabiztosak voltak és többször már a Sevilla 16-osa előtt presszingeltek, akkor ott látszott a spanyolokon hogy azt sem tudják hol vannak. Viszont Sevillanak sikerült ugyanezt lehoznia a második félidőben de sokkal eredményesebben és a Liverpool pedig képtelen volt felpörögni. A bírói tévedéseket el kell ismerni, de szerintem nem voltak a mérkőzést döntően befolyásoló hibák, nem voltak befolyással arra, hogy a Liverpoolnak a második félidőben így leeresszen és köze se legyen a játékhoz. A Sevilla megérdemelte, nem kérdés.
az első félidőben is a sevilla próbált focizni, már akkor butították az egész poolt, csak a veszélyesebb helyzetek hiányoztak, ami viszont a poolnak sikerült. Majd az ominózus első kezezés de inkább a gól után fejben picit szétesett a sevilla v csak a pool váltott szintet és átvették az irányítást. Amúgy ahogy bevágták a gólt le is feküdtem szépen, majd a 2. kezezés hallatán átkapcsoltam a barátok köztre. :lol: utólag butaság volt.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. május 19., csütörtök 23:03

Az a baj,hogy nehéz megtalálni a középutat.

Azse lenne normális ha minden szar ítélet után menne az anyázás, de az se normális ha valaki szótejt meccs után a fogalmatlan bíróról akkor eltiltást kap.

Én akárhogy csűröm csavarom mindig a videóbíróhoz lyukadok ki... Lesznek hátulütői,de a problémák 80%át megoldaná. Nem jéne minden szarhoz használni, egy meccsen kb 3 max 5 kétes szituáció van, 1 max 3 ami a meccs végkimenetelét befolyásolná.Simán negoldható lenne és akkor a bírók se lennének annyira anyázva.

A leseket meg 2016ban már igazán megoldhatnák technológiával.Hiperszuper labdák meg cipők vannak már valami okos kis chip kéne,nem hiszen hogy megoldhatatlan lenne.

De persze ezek a technologiák költségesek, nem is kellenek a mennyei megyeibe, vb-eb bl meg a topligákba és kész.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

BarçaNorbi
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2015. január 10., szombat 15:35
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2016. május 19., csütörtök 22:50

BBeno írta: de amit a spori leművelt az már sokkal inger keltőbb
Erről nekem az jut eszembe, és ez már off itt, de igenis háborodjanak fel a játékosok, a vezetők, és a szurkolók egyaránt, gyakoroljanak nyomást, hogy legyen megregulázva az a bíró aki bántóan rosszul vezet egy meccset. Ha csak "rossz forma" volt, akkor azért, hogy észbe kapjon, ha nem alkalmas ilyen szintű játékvezetői tevékenységre, akkor pedig azért, hogy helyre tegyék. Mi van, ha legközelebb az én csapatomnak fújja a meccsét, és ugyanúgy csinálja tovább, nem tanul a hibájából stb. stb. Mint ahogy játékosok, úgy ők is foghatnak ki gyengébb napokat, de a játékosokat meg is regulázzák általában ilyen-olyan módon.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. május 19., csütörtök 21:56

mondjuk az előbbivel inkább tudok azonosulni mert én mocsok jól éreztem magam a meccs alatt. ahol én ültem ott végig énekeltek és ahol tudtam én is beszálltam :lol: :lol: de közel sem volt olyan hangos éneklés ez. inkább a szektoron belül volt egyfajta jó hangulat. az sem zavart hogy mögöttem a 15 éves srác Ronci minden labdaérintésénél üvöltött a fülembe hogy Hrisziánó, hrisztiánó. 90 percen át :lol: :lol:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Ursus
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2015. augusztus 21., péntek 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Ursus » 2016. május 19., csütörtök 21:54

Az tuti,hogy az első félidőben ez a Pool kezében volt, amikor be rúgták az elsőt és ahogy néztem a játék képét a félidő végéig én ott azt hittem hogy ezt simán hozzák innen mert nagyon magabiztosak voltak és többször már a Sevilla 16-osa előtt presszingeltek, akkor ott látszott a spanyolokon hogy azt sem tudják hol vannak. Viszont Sevillanak sikerült ugyanezt lehoznia a második félidőben de sokkal eredményesebben és a Liverpool pedig képtelen volt felpörögni. A bírói tévedéseket el kell ismerni, de szerintem nem voltak a mérkőzést döntően befolyásoló hibák, nem voltak befolyással arra, hogy a Liverpoolnak a második félidőben így leeresszen és köze se legyen a játékhoz. A Sevilla megérdemelte, nem kérdés.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. május 19., csütörtök 21:53

Azért a Bernabeura mostanában szerintem nem lehet panasz.A nagy meccsekre rendre odateszi magát a publikum.

A prostikról meg transzikról nem tudok nyilatkozni :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. május 19., csütörtök 21:51

nyílván költői kérdés volt mivel sokakban van a laliga iránt szimpátiájuk és nem választ akartam a kérdésre csak leírtam hogy amúgy mire fel.

spanyolországban melyik életérzést kéne átéreznem?
az hogy a bernabeu egy színház és közel sincs olyan hangulat mint ami elvárható lenne vagy hogy a puerta del sol és a környező sétálóutcák éjjel tele van prostikkal és transzikkal? :mrgreen:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. május 19., csütörtök 21:40

én sem értem mondjuk mi ez a nagy laliga imádat egyeseknél. pont nem érdekel hogy a Realon kívül a többi spanyol csapat nyer-e valamit.
Megint sikerult megfognod a dolog lènyegèt.
Egyszer szállj már ki a fotelbol,menj el spanyolországba,èrezd át az èletèrzèst,(neked nem leyz konnyu tudom de hátha),aztán formálj vèlemènyt.
A másik...nincs la liga imádat,nem èn nyogok állandoan hogy,a barca elvitte a ligát,mert leszarom naggyábol hogy mi nyerjuk vagy nem.Jo focit lássak a realtol az a lènyeg,meg a BL.
Itt csak arrol van szo,hogy-de most már aztán tènyleg utoljára irom le-hogy nem csak a biro kellett hozzá hogy a,sevilla nyerjen,hanem maga a sevilla is.
Meg a liverpool balfaszoskodása is.De állitom,ha nem Klopp lenne az edzo,itt rohogne rajtuk mindenki,aki most duhos hogy elbukták.
Nem csipem a sevillat.Sose csiptem,de azt kijelenteni,vagy,csak sugallni,hogy ha nincs vakon a biro,akkor százra behuzza a pool,egyszeruen hulyesèg.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. május 19., csütörtök 21:19

BBeno írta:én sem értem mondjuk mi ez a nagy laliga imádat egyeseknél. pont nem érdekel hogy a Realon kívül a többi spanyol csapat nyer-e valamit.
Érthető, hiszen az angolok között van 4-5 kedvenced.
Nem illik.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. május 19., csütörtök 21:15

én sem értem mondjuk mi ez a nagy laliga imádat egyeseknél. pont nem érdekel hogy a Realon kívül a többi spanyol csapat nyer-e valamit.


visszatérve arra hogy a játékosok milyen gyorsan túlteszik magukat a bírói csalásokon , az jutott eszembe hogy lehet engem sem érdekelne 1 óránál tovább ha minden héten 200.000 euróval tömnék a zseben és semmi okom nem lenne panaszra amúgy. de így hogy mezei néző vagyok így jobban nyílik a bicska, főleg ha a szimpatikus csapat ellen történik a csalás. és nem feltétlen a poolra gondolok mert annyira nem vet földhöz hogy nem nyertek de amit a spori leművelt az már sokkal inger keltőbb.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. május 19., csütörtök 21:14

De ezt szerintem mi itt a fórumon pontosan látjuk,hogy hol helyezkedik el jelenleg az angol labdarúgás.A béka segge alatt valahol.Persze,hogy le lettek focizva iszonyat gyengék,látjuk ezt a bl-ben is évről évre.De hogy itt most még rugdossan a földönfekvőt.Nekem csak a barcával és az atleticoval(és kicsit a bayernel,de ott inkább Guardiola volt az ok) vannak személyes probláim, a liverpool vereségen én nem tudok élvezkedni.

De mivel én csak és kizárólag a Real Madrid miatt követem a spanyol focit, a Sevilla sikere hidegen hagy.Jót tesz a liga hírnevének de mint szurkoló már rosszul vagyok ettől a spanyol dominanciától.Attól is rosszul vagyok hogy 12 év után bejutunk 2szer bl döntőbe és akkor a városi rivális jön szembe akivel alapjáraton nyomunk minden évben 2 meccset vagy 4et...

Jót tett volna a focinak most egy pool győzelem szerintem,valami kéne már történjen mert brutálisan leépülőben van minden nagy múltú klub rajtunk meg a 2 fcb-n kívül és a szakadék lassan behozhatatlan lesz.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. május 19., csütörtök 21:08

dzsi91 írta:Nem értem ezeket a nagy indulatokat.
Lehet menőzni, hogy spanyol csapatnak drukkol, mert a spanyolok mindenkit lenyomnak. Csak nem értem mi ez a nagy azonosulás a spanyol bajnoksággal, kb. mintha egy saját csapatuk lenne egyeseknek az egész liga.
Kinek nem inge...

ferni
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: ferni » 2016. május 19., csütörtök 21:06

morientes írta:vagy annyira otthagyják Coket,(mèg ha lesen is,de azon lehet vitázni ellenfèltol kapott labda volt e,sztm nem,nem volt tudatos),de akkor is...
Hagyja már mindenki azt a szitut bakker.
Az még hagyján, hogy miután beleért az utolsó Sevillás, azután még 2 liverpooli is beleért, de mikor elpasszolta a Sevillás, akkor se volt lesen Coke, csak miután az angolok hozzá szerencsétlenkedték.
Tehát azt nézhetjük akárhogy sehogy sem volt les.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. május 19., csütörtök 21:00

A nagy indulatokat èn sem,mondjuk jomagam is Kloppèknak szoritottam.Unalmas a sevilla már,aztán a BL-bol azzal a lendulettel zuhannak ki,ahogy elkezdodik.
De az elviatathatalan,hogy a második fèlidoben nagyon tetszetosen fociztak,foleg Banega,Coke,meg a csatárgyerek.
A poolnál olyan oriási hibát,hogy 17 mp alatt golt kapnak,vagy annyira otthagyják Coket,(mèg ha lesen is,de azon lehet vitázni ellenfèltol kapott labda volt e,sztm nem,nem volt tudatos),de akkor is...
Profi játèkos gyorsan tul teszi magát a biroi hibákon,pláne ha vezet a csapat,nem enged ennyire ki,a liverpool erre tegnap kèptelen volt,ès meg kell mondjam mindent osszevetve a játèk kèpe alapján,a sevilla megèrdemelte.A játèk kèpe alapján,szigoruan.Mert amugy kitudja mi lett volna...de hát a fociban tudjuk hogy nincsen ha.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. május 19., csütörtök 20:50

Navamiro írta:3,6-os odds lool. Tudtam, h a Sevilla beveri az angol nímandokat, a bajnokságok erejéből fakadóan ez nem volt kérdés. Kár, hogy nem tudtam, h tegnap játsszák.
Nem értem ezeket a nagy indulatokat.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Navamiro
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016. április 3., vasárnap 0:14

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Navamiro » 2016. május 19., csütörtök 20:45

3,6-os odds lool. Tudtam, h a Sevilla beveri az angol nímandokat, a bajnokságok erejéből fakadóan ez nem volt kérdés. Kár, hogy nem tudtam, h tegnap játsszák.

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: sucre » 2016. május 19., csütörtök 20:34

Nyilván mi basztuk el, megérdemelten nyer a sevilla. csak teljesen más lett volna a meccs, ha a bíró nincs vakon. kijött az, hogy fiatal csapatunk van, nekik meg azért jóval rutinosabb. Nyáron fejek fognak hullani, ezt már a meccs kezdése előtt tudni lehetett. Götze nagyon kinéz, továbbá jön Karius meg Zielinski. Na őket annyira nem vágom, de Klopp tud igazolni, csak bízni lehet, hogy beválnak.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. május 19., csütörtök 19:36

sucre írta:csak az a gond, hogy itt ok-okozat van. ha a bíró nem vak, és esetleg 2-0al fordulunk félidőbe (ahol egyébként a 2. felét egyértelműen uraltuk), más lett volna a meccs képe, és egyáltalán nem biztos, hogy fel tudtak volna pörögni. Ergo nem csak az eredménybe, hanem elég erősen a meccs képét baszta el.
Nektek kellett volna felporogni a második fèlidoben,nem elhinni hogy megvan a kupa.Le lettetek focizva.
Ne haragudj már,de egy ilyen klub mint a pool,most teljesen mindegy hogy nem èli virágkorát,de ilyen szánalmas teljesitmènyt letenni az asztalra,biro ide vagy oda,de ez nonszensz.
Megèrdemelte a csapat hogy elbukta a hozzájuk kèpest koldus sevillaval szemben.
Jol focizott a sevilla.Mit tehetett arrol hogy a biro vakon volt?Semmit.
Az alkesz Banega lmegszopatta az egèsz pool kpt...ez elmond mindent.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. május 19., csütörtök 19:20

Norbii írta:pedig de, feltudtak volna pörögni. A sevilla iszonyatosan feltud pörögni a 2. félidőre. Az elsőben pedig bemelegítenek. ha jól emlékszem barca ellen is első félidei 0:2ről hozták fel 2:2re. Nagyon remélem hogy kövi szezonra végre a védelemre is áldozni fognak, mert ez így nem lesz jó..Ill 90% h Banega megy az interbe és őt is pótolni kéne valahogy, ami valószínűleg lehetetlen küldetés
Mondjuk kíváncsi vagyok jövőre kit kapnak elő az EL-ben (úgyis kiesnek bl csopból) ha Gameirot is elvesztik.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 16 regisztrált és 0 vendég