Európa Liga

Foci a Real Madridon túl...
rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. május 19., csütörtök 9:08

nmate írta:
rashidm írta:A kezezésekről van valahol videó? Nem láttam a tegnapi meccset.
http://www.cbssports.com/soccer/news/th ... gue-final/
Első a kedvencem, egyrészt kéz, másrészt falt...
Köszi Máté. Hát ez akkor kabaré lehetett. :lol: Remélem, hogy a bl döntőn nem ilyen miatt fog számunkra kedvezőtlen eredmény alakulni...

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. május 19., csütörtök 9:06

rashidm írta:A kezezésekről van valahol videó? Nem láttam a tegnapi meccset.
http://www.cbssports.com/soccer/news/th ... gue-final/
Első a kedvencem, egyrészt kéz, másrészt falt...

Avatar
Bullet T
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2013. június 10., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Bullet T » 2016. május 19., csütörtök 8:56

BlancoMark írta:A bírói tévedésektől függetlenül, aki egy ilyen szintű kupát akar nyerni, az nem eshet össze egyik félidőről a másikra ennyire. Tízszer nem jöttek át a Sevilla térfelén.
Egyik csapat se volt jobb a masiknal, mindkettonek volt kb 5 komolyabb helyzete, a Liverpool nem tudta oket kihasznalni a Sevilla meg igen. ennyi. A szerencse se volt az angolokkal, de ha bekapartak volna meg egyet az elso felidobe akkor szerintem maskepp alakult volna a meccs.
A kezezésekről van valahol videó? Nem láttam a tegnapi meccset.
Volt 3(?) kezeses is, ha jol emlekszem, videot nem tudok mutatni roluk :D

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. május 19., csütörtök 8:54

A kezezésekről van valahol videó? Nem láttam a tegnapi meccset.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4766
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2016. május 19., csütörtök 8:50

nmate írta:
BlancoMark írta:A bírói tévedésektől függetlenül, aki egy ilyen szintű kupát akar nyerni, az nem eshet össze egyik félidőről a másodikra ennyire. Tízszer nem jöttek át a Sevilla térfelén.
Ezt meg senki nem cáfolta, nem is ez volt a téma.
Nem is rátok reagáltam ahogy láthatod mert nem idéztem senkit, csak a tegnapi meccs óta most jutottam el a gépig először, és próbáltam leírni a véleményem róla. :)

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. május 19., csütörtök 8:46

BlancoMark írta:A bírói tévedésektől függetlenül, aki egy ilyen szintű kupát akar nyerni, az nem eshet össze egyik félidőről a másodikra ennyire. Tízszer nem jöttek át a Sevilla térfelén.
Ezt meg senki nem cáfolta, nem is ez volt a téma.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4766
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2016. május 19., csütörtök 8:44

A bírói tévedésektől függetlenül, aki egy ilyen szintű kupát akar nyerni, az nem eshet össze egyik félidőről a másikra ennyire. Tízszer nem jöttek át a Sevilla térfelén.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. május 19., csütörtök 8:29

nmate írta:istenem, ekkora faszságokat nem lehet beszélni egy sportcsatornánál.
Pedig ezt csinálják úgy 5-10 éve...imádom az ilyen okosításokat, és ezekből táplálkozik a focit szeretők 80%-a, akik aztán még terjesztik is. :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. május 19., csütörtök 8:26

Második is tiszta tizenegyes volt, de valaki már megmagyarázhatná miért nem az. Digi sporton is ezek az idióta érvek, hogy majdnem a földre lógott a keze, meg nem kereste a labdát...istenem, ekkora faszságokat nem lehet beszélni egy sportcsatornánál.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27188
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. május 19., csütörtök 8:06

Szorszalhasogatas... Mert hany olyan eset lesz, amikor viszont egyertelmuen lehet donteni. Szineszkedes, les, stb.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2922
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2016. május 19., csütörtök 7:26

A videóbírónál is az lesz a gond, hogy pl. a második kezezést valaki befújta volna, valaki nem. Ott is dönt valaki, csak több ideje van rá. Attól még hibázhat. :kivagyhe:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. május 19., csütörtök 7:10

Norbii írta:
nmate írta:Egyébként ennyire tipikusan 1 meccses csapatot nem tudok még egyet, mint a Sevilla. Van rá egy tálca söröm, hogy jövőre nem lesznek a bajnokságban a top6-ban és nem mennek tovább a BL csoportkörből.
egy hazájában idegenben nyeretlen csapat nyeri a második számú kupát Europában:D Ezt az 1 meccses dolgot nem értem. Sevilla idén is szép focival játszott és nem pucsitott be se a realnak se a barcának (az eredmények ellenére). Az egyetlen bajuk az hogy emery nem tudja megszervezni a védekekezést és ehhez még párosul a pocsék védelem. Mariano még ok, a többi mind kuka. Ramynak a milanoi kitérő nem épp pozitívan sült el. Viszont legalább támadásban jók. A blben pedig nem tudom nézted e a juve ill city elleni meccsüket de nem okoztak csalódást. Egy fokkal jobb védelemmel a city ment volna bohóckodni az elben.
Mit nem értesz? 1-1 meccsre felszívják magukat, aztán kikapnak a Granadától otthon. Ez egy egymeccses csapat, 5-öt nem tudnak már nyerni zsinórban.

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Norbii » 2016. május 19., csütörtök 5:38

nmate írta:Egyébként ennyire tipikusan 1 meccses csapatot nem tudok még egyet, mint a Sevilla. Van rá egy tálca söröm, hogy jövőre nem lesznek a bajnokságban a top6-ban és nem mennek tovább a BL csoportkörből.
egy hazájában idegenben nyeretlen csapat nyeri a második számú kupát Europában:D Ezt az 1 meccses dolgot nem értem. Sevilla idén is szép focival játszott és nem pucsitott be se a realnak se a barcának (az eredmények ellenére). Az egyetlen bajuk az hogy emery nem tudja megszervezni a védekekezést és ehhez még párosul a pocsék védelem. Mariano még ok, a többi mind kuka. Ramynak a milanoi kitérő nem épp pozitívan sült el. Viszont legalább támadásban jók. A blben pedig nem tudom nézted e a juve ill city elleni meccsüket de nem okoztak csalódást. Egy fokkal jobb védelemmel a city ment volna bohóckodni az elben.

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Norbii » 2016. május 19., csütörtök 5:18

ziro4vr írta:
Ha maradunk a német vonalnál, Tah a kusenből klasszis lesz, Mustafi se rossz, ha a Róma visszaveszi Benatiat, Rüdiger is akár. Matip egy közepesen jó védő, szerintem nem kezdőnek viszik oda.
Mustafi amúgy az. Messze a leggyengébb védője a valenciának idén, pedig azért még tudnék mondani neveket.
Meg is lepődtem, hogy lehet idén ekkora 0, pedig tavaly isten volt és a realról is cikkeztek.

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: András93 » 2016. május 19., csütörtök 0:49

Veidt írta:Peldaul most a donton is volt mar golvonal technologia, ami eddig csak a VB-n es a PL-ben volt.
A Serie A-ban is volt már idén. A franciáknál pedig a következő idénytől lesz.

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. május 19., csütörtök 0:31

BarçaNorbi írta:Off, de a mai meccshez kötődik:

Az elkövetkező években amíg be nem vezetik (és még egy ideig nem úgy néz ki hogy befogják), addig ezek az egyenes kiesés kupaszakaszok arról fognak szólni, hogy de jó lenne a videóbíró...
Dehogynem ugy nez ki, nagyon is effele haladunk. Peldaul most a donton is volt mar golvonal technologia, ami eddig csak a VB-n es a PL-ben volt. El fog terjedni eloszor ez, aztan a videobiro. Infantino egyik elso intezkedese az volt hogy benyujtott egy javaslatot hogy a skot ligaban keruljon be kiserleti jelleggel a videobiro a kovetkezo szezontol. Szo volt a Skot Kuparol es az FA kuparol is. Mindket orszag szovetsege es a szakemberek is orommel fogadtak a hirt, nem tudom hogy mi lett belole. De sztem elfogadjak.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

BarçaNorbi
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2015. január 10., szombat 15:35
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2016. május 19., csütörtök 0:22

Teljesen máshogy alakult volna az egész meccs, lehet, hogy az első tizi után 5-öt rúg a Sevilla, ezek csak feltételezések. Viszont a történtek tudatában jogosan kérhetik számon a bírón a két meg nem adott büntetőt, bár sokat nem segít rajtuk.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. május 18., szerda 23:34

ferni írta:A másik meg, hogy egyik se lógott ki a teste mellől annyira, csak amennyire természetes, a bírók mostanában ha megfigyelitek egyre kevésbe fújják le ezeket.
MI az a hogy nem? :lol: Elsőnél lendült a keze, másodiknál meg egy dinnye volt a hóna alatt. Vicc, mindegyik tizi, vita nélkül.

De amúgy nem ezen múlt, második félidő alapján kijelenthető. De kicsit zavaró, hogy akár ezen is múlhatott volna.

ferni
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: ferni » 2016. május 18., szerda 23:32

Sztem túl van fújva ez a kezezés, kezdjük, hogy egyik ilyen 0-0nál volt, tehát 3-0ról felesleges beszélni...
A másik meg, hogy egyik se lógott ki a teste mellől annyira, csak amennyire természetes, a bírók mostanában ha megfigyelitek egyre kevésbe fújják le ezeket.

Emery nem tudom mit csinált a félidőben, de onnan alázták a Poolt, de nagyon.

A Pool meg megköszönheti magának, 2. Góljukat is megszerezték, csak Sturridge lesen ott ugrált a labda mellett, majd egyszerűen bentmaradtak az öltözőben.

Akárki akármit mond, a Sevilla megérdemelte.

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: András93 » 2016. május 18., szerda 23:22

MesQueUnClub írta:BL lové
Az érdekes viszont, hogy a cikk szerint a tavalyi győztes Barca 61 millió Eurót szerzett, a Juventus viszont 89,1 milliót. És ez különbség a Market Pool-ból származik, a Juventusnak ugyanis csak a Rómával kellett osztozkodnia. :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 12 regisztrált és 0 vendég