Európa Liga

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. május 24., szerda 22:28

Gyenge ez az Ajax, plusz már mindegyik a seggén veszi a levegőt. Ez a Traore gyerek nagyon béna, viszont Davidson Sanchez igazán ügyes.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. május 24., szerda 22:14

teljesen ötlettelen az Ajax. passzív passzolgatás minden elképzelés nélkül. a United azt hozza ami nekik megy és ami bl-t ér. lehet hogy az Ajax focizni akar senki nem tiltja meg nekik de akkor csinálják is. azért mert a United taktikusan bekkel attól ők még támadhatnak de ez semmi

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. május 24., szerda 22:12

1 aprócska problémájuk van igazából. Nem tudnak kapura lőni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: wxyz » 2017. május 24., szerda 22:05

Végre sikerült eljutni pár perce a 16os közelébe, megy az ötettelen passzolgatás. Próbálkoznak ezek, nem vitatom, csak nem tudnak.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. május 24., szerda 21:59

wxyz írta:Abban mi a tetszetős, hogy a Sánchez nevű védő próbálja előrerugdosni a labdákat?
Én nem tudom, nem akarok személyeskedni, de ha nem látod, hogy az Ajax próbálna focizni és nem csak annyi a játékuk, hogy a Sanchez nevű védő előrerúgdossa, akkor monnyá le... :) Fociban (bár kinek mi, van akinél Milik jobb mint Dybala) jobb az Ajax. Csak hát ugye nem ennyi, ezért nyer a Mou féle szervezettség, rutin.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2017. május 24., szerda 21:59

dzsi91 írta:
reeed_ati írta:Több okból is jó, ha a MU nyeri ezt.
Egyrészt James könnyeben igazol egy BL résztvevő csapatba.
Illetve elég pikáns kis meccset játszhatnánk ellenük, ha netán behúznánk a BL.-t. :)
Bele írnám azért a szerződésbe,hogy James nehátsszon ellenünk.Biztos meglőné élete balosát.
Mire áttenné a balosra, Kanté már le is szedi a lábáról :mrgreen:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. május 24., szerda 21:56

reeed_ati írta:Több okból is jó, ha a MU nyeri ezt.
Egyrészt James könnyeben igazol egy BL résztvevő csapatba.
Illetve elég pikáns kis meccset játszhatnánk ellenük, ha netán behúznánk a BL.-t. :)
Bele írnám azért a szerződésbe,hogy James nehátsszon ellenünk.Biztos meglőné élete balosát.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2017. május 24., szerda 21:54

Több okból is jó, ha a MU nyeri ezt.
Egyrészt James könnyeben igazol egy BL résztvevő csapatba.
Illetve elég pikáns kis meccset játszhatnánk ellenük, ha netán behúznánk a BL.-t. :)

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2017. május 24., szerda 21:53

Na igy eldolt h a uniteddel jatszunk augusztusban :mrgreen: :mrgreen:

Amugy a mu most hasonlo helyzetben van mint ni mikor mou idejott.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. május 24., szerda 21:52

El Unico írta:Nagyon fos meccs. Semmi izgalom. Donto ide vagy oda, nagyon gyenge. Ettol fuggetlenul megnezem :)

Mou-nak az volt a feladata, hogy ismet felkeruljunk europa futballterkepere, es megtorjuk a Barcat a bajnoksagban. Szerintem sikerult neki, azota mindig ott vagyunk. Vitathatatlan.
Nem,mounak a decima volt a feladata, nem sikerült,megbukott.

De tény,hogy elindított valamit és ha nem lett volna olyan csökönyös vele is behúzhattuk volna 14ben.

A kontrafoci az amit neki köszönhetünk,mai napig a legjobbak vagyunk benne.És hát ez nem volt divat madridban.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. május 24., szerda 21:51

Szerintem ez el is dőlt, jövőre BL! :D
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: wxyz » 2017. május 24., szerda 21:49

M1Ö írta:
Mindjárt le is borulok előttük, hogy megölik az Ajax amúgy tetszetős fociját, ők meg arrra játszanak, hogy fel kell ívelni Fellaini-re, aki lefejeli a gyors embereknek. Bravó, jövőre BL-t érdemelnek, meg klub VB-t meg mindent. Hányinger....
Abban mi a tetszetős, hogy a Sánchez nevű védő próbálja előrerugdosni a labdákat?

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. május 24., szerda 21:47

Nagyon fos meccs. Semmi izgalom. Donto ide vagy oda, nagyon gyenge. Ettol fuggetlenul megnezem :)

Mou-nak az volt a feladata, hogy ismet felkeruljunk europa futballterkepere, es megtorjuk a Barcat a bajnoksagban. Szerintem sikerult neki, azota mindig ott vagyunk. Vitathatatlan.
:goat:

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2017. május 24., szerda 21:41

BlancoMark írta:Hihetetlen, ennyi penz utan a taktika hogy felivelik Fellainire es o lefejeli aztan lesz valami. :ozil:
Mondjuk nem tudom, én se szeretem José fociját, de tök logikus, hogy ezt játsszák. Az Ajax erőszakosan letámad már az első harmadban, a MU meg ez ellen úgy operál, hogy átrúgják a "blokk" fölött a labdát, és utána ha megszerezték, akkor mehet a kontra a megbomlott védelemre. Nem szép az tény, de Mourinho szimplán kihasználja az ellenfél gyengeségeit. Nem nagyon kerültek mondjuk így se gólhelyzetbe még, de középen ha elvesztenék a labdát, abból könnyebben büntethetne az Ajax, így erre kb esélyük sincs.

Sajnálom amúgy, mert én nekik szurkoltam, de a labdabirtoklás ellenére szerintem a MU sokkal veszélyesebb csapat képét festi. Ha nem kapja valahogy össze a fejeket a hollandok edzője félidőben, akkor nem hiszem, hogy lesz itt fordítás. :/

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. május 24., szerda 21:40

kodo írta:Pontosan azt csinálja Mourinho amit kell.
dzsi91 írta:Mondjuk én nem értem,hogy egy kupadöntőn miért várnak az emberek jogabonitot bárkitől is.A döntők nem erről szólnak.
Jó, érthető persze. Ez is egy taktika, vannak bőven hiányzói is. De nehogy már elkezdjek éljenzeni, hogy mekkora taktikai zseni, jó ez a MU, mert megöli annak a csapatnak a játékát aki próbálna focizni. Minden meg van szervezve a MU-nál A-tól Z-ig, de semmit nem akarnak csak ölni a focit. Pluszban még mákjuk is volt, hogy Pogba lövése megpattant.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. május 24., szerda 21:38

Ja, azt hittem Perecre gondolsz :mrgreen:

Mindegy, végül is a lényegen nem változtat, akkortájt a Real Madridnak José Mourinhora volt szüksége. Eredménykényszer volt, amit ő majdnem tökéletesen meg is oldott, csak kár azért a BL címért.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. május 24., szerda 21:37

Realista24 írta:
___Samy___ írta:Persze. Viszont ahhoz is kellett José, hogy leszokjon erről. Perez önszántából soha nem venne Altintop kaliberű embereket.

Az az egy-két éves BL kudarc meg jó lesz többnek is :mrgreen:
Ha nem Calderón az elnök, akkor sokkal hamarabb kijövünk a szarból, így értettem.
Pedig Calderon intézte el a CR igazolást... :mrgreen:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. május 24., szerda 21:36

___Samy___ írta:Persze. Viszont ahhoz is kellett José, hogy leszokjon erről. Perez önszántából soha nem venne Altintop kaliberű embereket.

Az az egy-két éves BL kudarc meg jó lesz többnek is :mrgreen:
Ha nem Calderón az elnök, akkor sokkal hamarabb kijövünk a szarból, így értettem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. május 24., szerda 21:35

Persze. Viszont ahhoz is kellett José, hogy leszokjon erről. Perez önszántából soha nem venne Altintop kaliberű embereket.

Az az egy-két éves BL kudarc meg jó lesz többnek is :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. május 24., szerda 21:34

Köszönettel tartozunk, de tett azért is eleget, hogy megutálja a többség. Én tartom, hogy kellett Ő ide. Hatalmas pluszt adott a csapatnak, de az idő nem állt meg. A foci elhaladt mellette, a szája be nem áll, a szeme meg csukva van. Totál hülyét csinál magából hétről hétre. Leesett neki néhány kupa az elmúlt években? Annyi pénzből, amennyit elköltött, csoda is lett volna, ha nem...

Amennyire anno akartam a Realhoz, annyira utálom most.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 63 regisztrált és 0 vendég