Európa Liga

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62886
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. május 12., péntek 9:32

Nem nézek én ilyet. :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3581
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. május 12., péntek 9:20

Realista24 írta: Juve látom bemakkolta a 97. percben a döntetlent.
Xabiek hátránya meg semmi behozhatatlan.
Csak az eredményt csekkoltad reggel, vagy végigszenvedted valamelyiket? Nekem a szívem végül a Josénk vs Xabi felé húzott, és elég hízelgő az eredmény a 'kusenre nézve, kaphattak még volna. Nem volt jó meccs.

Tökre érezhető volt a héten a színvonal esése. A mi meccsünk után elég nagy visszalépés volt a milánói derbi, meg aztán ez a tegnapi is még egy szinttel az alatt volt.

Juve hetek óta rossz szerintem, sevilla otthon remélem kirakja őket.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62886
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. május 12., péntek 5:32

Juve látom bemakkolta a 97. percben a döntetlent.
Xabiek hátránya meg semmi behozhatatlan.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5865
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. május 12., péntek 0:44

realistahuni írta: José & Xabi
Boomer realosként azért ez nem semmi :lol: :|
egy korábbi és a következő vezetőedzőnk :salute: :mrgreen:

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4951
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2023. május 12., péntek 0:33

Ha Mou elhozza nekik ezt az Europa Ligat akkor Roma egni fog, jo ertelemben. :) Szurkolok nekik.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2023. május 12., péntek 0:02

https://youtube.com/shorts/uisY9GjWsa0?feature=share

José & Xabi

Boomer realosként azért ez nem semmi :lol: :|
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62886
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. április 22., szombat 14:39

Lehet jelentkezni a jegyekre.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rikko
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: rikko » 2023. április 21., péntek 17:12

realmadrid95 írta:
rikko írta:

Mondjuk azt ahogy nálatok szokás ismét elfelejted, hogy 3-4 stabil kezdő nem játszott náluk.
Nálatok elég volt, hogy volt Benz aztán lett is nagy káosz...
Szívesen megnézném én is , hogy ilyen fontos meccseken mondjuk Militao helyett a hegylakó játszik.
De tényleg vicces, hogy nem lesz a City ellen a brazil és már most sirtok, holott nálatok nincs olyan bohóc aki akkora downgrade legyen mint pl Maguire a Mu- ban bárki helyett is.



Maradjunk annyiban, hogy semmi szisztematika nem volt az Mu jatekaban. Iszonyat gyengek voltak. Konkretan, nem szolhattak volna semmit, ha nem 5-0. Gudelj leszedte egyedul az egesz tamadosort, kozeppalyan csak Case ert valamit. Antony hatamas penzkidobas volt, ahogy Weghorst sem jott be.(11 meccsen 0 gol.)

Hidd el, hogy Haaland kicsit mas szint, mint Nesyri, aki 25 meccsen 7 golt lott.
Teljes mértékben egyetértek. Viszont Haaland játékostársai sem Maguire , Weghorst szinten vannak.
De tényleg nem szabad elmenni az a tény mellett, hogy jópár stabil kezdő ember nem volt a MU-nál.
Ahogy amellett sem, hogy ez a Sevilla valóban eléggé pocsék évet fut és mégis jobban szerepeltek az a csapat ellen, akik ellen pl mi kiestünk.

Ilyen ez a foci.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8353
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. április 21., péntek 14:56

On the other hand, akivel en eddig eletemben talalkoztam, akinek fingja nincs a focirol, de valahogy szoba kerult hasonlo tema, kivetel nelkul mind a Realt mondtak. Valoszinuleg bennevan az is, hogy Messi elott mindig nagyobb hirveres volt a Madrid korul (hogy pozitiv, vagy negativ ertelemben, lenyegtelen), jobban megragadt az emberek fejeben. Aztan ki tudja, lehet ez azota megvaltozott. :mrgreen:

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4415
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. április 21., péntek 14:44

Faust írta:
Halfkey írta: Lehet Poolt is mondani persze. Ahogy olyan is van akit ha megkérdezel, a Barcat fogja mondani a spanyol kérdésre.
Ezt csak egy barcas tudja mondani, mar megbocsass. :mrgreen:
Alábecsülöd hányan utálják a Realt a világon. Ismeretségi körömben kevés a Barcás, de nagyon sok a Real hater, aki már csak ezért is így gondolja.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. április 21., péntek 14:28

Az utóbbi 6 évben mindig spanyol csapat ütötte ki a MU-t Európából :lol:

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2023. április 21., péntek 14:21

Az UEFA honlapon lehet jelezni a szándékot a döntőre való jegyért. Ha 16800-nál többen jelentkeznek, sorsolnak.
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8353
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. április 21., péntek 14:12

Halfkey írta: Lehet Poolt is mondani persze. Ahogy olyan is van akit ha megkérdezel, a Barcat fogja mondani a spanyol kérdésre.
Ezt csak egy barcas tudja mondani, mar megbocsass. :mrgreen:

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4415
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. április 21., péntek 13:25

Lehet Poolt is mondani persze. Ahogy olyan is van akit ha megkérdezel, a Barcat fogja mondani a spanyol kérdésre.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2023. április 21., péntek 13:20

Halfkey írta:Anglia legsikeresebb klubjáról beszélünk.
Akkor ilyen alapon lehetne a Pool is, de őket meg nem jegyzik top csapatnak. Tudom, hogy ők régen mentek nagyot, alig alig nyertek PL-t az ut9bbi 20 évben, de ott vannak fej fej mellett. A Poolnak van 20, az Unitednek 21. De lehet 19-20, nem tudom pontosan. A Pool meg nyert 2x annyi BL-t.
el magico írta:elit csapat


Elit csapat, nem ezt vitatom. De nem all time top 2. Pedig így beszélnek róluk.
el magico írta: Nem egy City/Chelsea féle alakulat, akik az utóbbi 10-15 évben lettek relevánsak, náluk pár fokkal "történelmibb" csapat.
Nyílván. De ott egy Barca, Milan, Pool. Ők kb. Juve, Inter, Arsenal vonalon kellene legyenek, de sokan még nálunk is nagyobbra tartják őket.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

el magico
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: el magico » 2023. április 21., péntek 13:09

M1Ö írta:
Faust írta: A MU-nak kb olyan tisztitotuz kene, mint nalunk 2009-ben, es meg ugy is evek munkaja lenne, hogy oda keruljenek, ahova a nevuk predesztinalna
Én egyébként pont ezért (is) "utálom" őket. Hova predesztinálja őket a nevük? Miért beszélünk úgy az Unitedről, mint a klubfoci egyik legnagyobb csapata? Még nálunk is nagyon brand világ szinten. Még így is, hogy már 10 éve sehol sincsenek. Van 3 BL győzelmük, 20 vagy 21 bajnoki címük. Tehát eredményességre sincsenek sehol. All time max, nagyon max top 5ös csapat, aztán velünk vannak beállítva egy szintre. A focijuk se volt szemkápráztató, aztán mégis. Szóval nem értem... :(
Azért SAF regnálása alatt nemzetközi szinten is elit csapat voltak, ami majd 30 éven át tartott. Sok klasszis megfordult arrafelé, sok emlékezetes párharcuk volt a BL-ben.
Nem egy City/Chelsea féle alakulat, akik az utóbbi 10-15 évben lettek relevánsak, náluk pár fokkal "történelmibb" csapat.

Persze velünk nincsenek egy szinten. Sőt ha már Anglia, szerintem a Liverpool ott a legimpozánsabb klub mindent figyelembe véve.

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4415
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. április 21., péntek 13:06

Én ezzel olyan szempontból nem értek egyet, hogy döntsük el hogy számít-e a történelem, ‘predesztinál-e’ valamire vagy nem. Ha igen, akkor ne szõrszálhasogassunk már hogy ‘csak’ ennyi mindent nyertek, bezzeg az igazán nagyok meg ennyit. Anglia legsikeresebb klubjáról beszélünk. Mi meg Spanyolországé. Szerintem nem meglepõ hogy ez két nagy világ brand.

Az tény hogy nagyon nyögvenyelnek most, ki tudja hány nagy cím nélküli évet visel el még a brand.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2023. április 21., péntek 12:41

Faust írta: A MU-nak kb olyan tisztitotuz kene, mint nalunk 2009-ben, es meg ugy is evek munkaja lenne, hogy oda keruljenek, ahova a nevuk predesztinalna
Én egyébként pont ezért (is) "utálom" őket. Hova predesztinálja őket a nevük? Miért beszélünk úgy az Unitedről, mint a klubfoci egyik legnagyobb csapata? Még nálunk is nagyon brand világ szinten. Még így is, hogy már 10 éve sehol sincsenek. Van 3 BL győzelmük, 20 vagy 21 bajnoki címük. Tehát eredményességre sincsenek sehol. All time max, nagyon max top 5ös csapat, aztán velünk vannak beállítva egy szintre. A focijuk se volt szemkápráztató, aztán mégis. Szóval nem értem... :(
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 2005
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2023. április 21., péntek 12:20

Erik ten Hag: “David de Gea as long term goalkeeper? He is the one with the most clean sheets in the Premier League”.

“That number shows he’s very capable goalkeeper”.

Ten Hag megmondta a frankót.
Pedig kapus is kéne nekik.
Anno Mourinho idejében volt egy argentin kapus, ő védett a kupában, legtöbbször sokkal jobb volt mint DDG.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3581
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. április 21., péntek 9:40

Caraway írta: Na na na azert a tortenelemmel kapcsolatban ez a vergodo lofasz kozepcsapat eros tulzas. Ferguson elott volt egy csunya 15 evuk, de azert elotte csak nyertek 8 bajnoki cimet es 1 BEK-et. A Sir Matt Busby fele csapat gondolom azert mond valamit, 3 olyan aranylabdassal, mint Best, Bobby Charlton es Denis Law…
Az idénnyel amúgy elégedett vagy? A BL hely (így hogy jövő héttől heti 1 meccs) nagyon sanszosan meglesz; leesett egy kupa; fa-ben elődöntő; kikerült a kezdőből meggájver, Fred, McTomi; AvB, Shaw értelmezhető formát mutatnak; van egy vállalható kezdő + annak nézhető játéka?

Ezt szerintem sokan aláírták volna év elején..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 82 regisztrált és 0 vendég