Európa Liga

Foci a Real Madridon túl...
'shutterisland
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. február 28., péntek 17:48

Istanbul Basaksehir (török)–FC Köbenhavn (dán)
Olympiakosz Pireusz (görög)–Wolverhampton Wanderers (angol)
Rangers (skót)–Bayer Leverkusen (német)
Wolfsburg (német)–Sahtar Doneck (ukrán)
Internazionale (olasz)–Getafe (spanyol)
Sevilla (spanyol)–AS Roma (olasz)
FC Salzburg (osztrák)/Eintracht Frankfurt (német)–FC Basel (svájci)
LASK (osztrák)–Manchester United (angol)

megvolt a sorsolas.
gondolom mindenkit lazba hozott. :kalapos:

alexoxladjackoxi
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Özil, Koscielny, Xhaka
Kedvenc csapatod: Arsenal

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. február 28., péntek 13:18

Giroud fényévekkel jobb játékos, mint Chamakh, nem tudom hogy kapcsoltad őket össze.

dennson

HozzászólásSzerző: dennson » 2020. február 28., péntek 12:46

alexoxladjackoxi írta:
pluszegy írta: Mondjuk ha Auba berúgja 8 méterről ajtó-ablak ziccerben az utolsó percben, akkor 2-2. A gólja előtte nagyon szép volt, aztán kihagyta a kihagyhatatlant kb.
Abban a Martinelli srácban van kakaó amúgy, őt talán érdemes lett volna előbb becserélni.
Martinellit még a rendes játékidőben hozni kellett volna. Aubameyangos rész is igaz. Lehet, hogy hülyeség egy ilyen gólzsákot ekézni, és addig örüljek, míg nálunk van, de én vele sem vagyok maradéktalanul megelégedve. Nagyon gólerős, de a mezőnymunkája gyakorlatilag 0. A labdás játéka finoman szólva is hagy kívánnivalót maga után. Oké, hogy nem szélső, de akkoris. Én egy csatártól is elvárnám, hogy legyen képzett és aktív. Van Persie ezért volt nagyon jó annak idején, amikor kinőtte a sérüléseit. Ő is verte a gólokat zsákszámra, és a játékból is hatékonyabban vette ki a részét. Komplexebb játékos volt a holland, és ezért is bírtam sokkal jobban, mint a gabonit.
Chamakh kell nektek vagy Giroud. Minden más pazarlás.

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. február 28., péntek 12:20

alexoxladjackoxi írta:
pluszegy írta: Mondjuk ha Auba berúgja 8 méterről ajtó-ablak ziccerben az utolsó percben, akkor 2-2. A gólja előtte nagyon szép volt, aztán kihagyta a kihagyhatatlant kb.
Abban a Martinelli srácban van kakaó amúgy, őt talán érdemes lett volna előbb becserélni.
Martinellit még a rendes játékidőben hozni kellett volna. Aubameyangos rész is igaz. Lehet, hogy hülyeség egy ilyen gólzsákot ekézni, és addig örüljek, míg nálunk van, de én vele sem vagyok maradéktalanul megelégedve. Nagyon gólerős, de a mezőnymunkája gyakorlatilag 0. A labdás játéka finoman szólva is hagy kívánnivalót maga után. Oké, hogy nem szélső, de akkoris. Én egy csatártól is elvárnám, hogy legyen képzett és aktív. Van Persie ezért volt nagyon jó annak idején, amikor kinőtte a sérüléseit. Ő is verte a gólokat zsákszámra, és a játékból is hatékonyabban vette ki a részét. Komplexebb játékos volt a holland, és ezért is bírtam sokkal jobban, mint a gabonit.
Mond ki nyugodtan, Ben-ze-mát a-ka-rom!
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

alexoxladjackoxi

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. február 28., péntek 12:07

pluszegy

HozzászólásSzerző: pluszegy » 2020. február 28., péntek 11:53

Mondjuk ha Auba berúgja 8 méterről ajtó-ablak ziccerben az utolsó percben, akkor 2-2. A gólja előtte nagyon szép volt, aztán kihagyta a kihagyhatatlant kb.

alexoxladjackoxi

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. február 28., péntek 11:46

ziro4vr írta: Ebből se lesz BL. Mondjuk nagyon senkit nem kukáznék onnan.
A City kizárásával a bajnokságban még él a remény. Mindössze 4 pontra van az 5. hely. Bár még nem 100%, hogy reszeltek Pepéknek, szóval erre alapozni kicsit necces, na meg ahhoz, hogy mi fussunk be a surranópályán, hozni kell majd a meccseket rendesen, váratlan vereségek nem fognak beleférni, mert lesznek még TOP-csapatok elleni mérkőzéseink is, Pool, City ellen kalkulálható a vereség mindenképp. Ez most mélyütés volt, és rohadt ciki is, de remélem a javunkra tudjuk fordítani a kiesést, gondolok itt arra, hogy mivel a csapat kondija a Puskás Akadémia szintjén van, nem biztos, hogy hátrány lesz a heti 1 meccs. Bár ja, jelenleg én se látok túl sok esélyt arra, hogy jövőre BL-résztvevők legyünk. 1-2 embernek nagyon fel kéne javulnia, Lacazette játékába szerelmes voltam az előző szezonban, idén meg csak botorkál össze-vissza, nem is értem mi lett vele. Jó, mondjuk mezőnyben voltak jó meccsei, de basszus magához képest az semmi, a góljai meg kifejezetten nem jönnek.

'shutterisland
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. február 28., péntek 10:20

egy ozil-james-bale retroharmassal azert buntetnetek. :mrgreen:

El-hez kepest is szurke/erdektelen szamomra most a mezony, kb 4-5 olyan parharcot lehetne kihozni, ami ugy erdekelne.
sevilla,roma,inter,mu kozul ha valakik egymast kapjak, esetleg meg a getafe, mert parades iden, amit muvelnek.

ziro4vr
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. február 28., péntek 9:09

Ebből se lesz BL. Mondjuk nagyon senkit nem kukáznék onnan.
Nem illik.

sebydani
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Hazard, James
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. február 27., csütörtök 23:38

illgner írta: Arsenal is nagyot megy, pengeélen a továbbjutásuk azután, hogy idegenben megverték az Olympiakoszt.
Ki is estek mint a büdös szar :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

illgner

HozzászólásSzerző: illgner » 2020. február 27., csütörtök 22:30

Arsenal is nagyot megy, pengeélen a továbbjutásuk azután, hogy idegenben megverték az Olympiakoszt.

Csabi
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. február 27., csütörtök 22:28

ebből az ajax-getafe összecsapásból egész jó kis meccs lett.
#fuckthehaters

Areola, Carvajal, Varane, Militao, Mendy, Casemiro, Ødegaard, Kroos, Hazard, Silva, Benzema

Lunin, Ramos, Hakimi, Nacho, Reguilon, Valverde, Ceballos, James, Brahim, Rodrygo, Vinicius, Asensio, Jović

Kercsó
Kedvenc játékosaid: the original Ronaldo, Kroos, Guti, Zidane, Varane

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. február 27., csütörtök 22:09

a MU - Brugge meccsen Simon Deli védőként nyomott egy, a kapusokat megszégyenítő védést.
Tisztán látszott a dolog, de a sporinak kellett 5 perc VAR :lol:

videó az esetről :smile:
#oneandahalfleg
#whatisyourexcuse

FCKFF LV17

ziro4vr
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Kroos

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. február 21., péntek 9:45

Az ilyen parasztot mi megvártuk meccs után a parkolóban. :mrgreen:

De ezek a puha alakok már nem mernek semmit csinálni, max instán üzengetnek egymásnak.
Nem illik.

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 21., péntek 8:08

Jó, hát Pepe meg Ramos is.

Egy valaki nem szimulált, Karim :coffee: meg talán Varanetol sem láttam ilyen ripacskodast.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Kerlon

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. február 21., péntek 7:55

Realista24 írta: Mondjuk én kiutottem volna, legkésőbb meccs után.
Telon úgy latom comb volt. De mindegy is.
https://www.youtube.com/watch?v=CaKBnepQs-8

Tipikus erős rájátszás. Amúgy ja, ettől még ki lehetett volna csapni Babelt, de szerintem kellően szánalmas volt mindkét produkció és Nyom is rászolgált a kifigurázásra, illetve majdnem minden meccsen van egy ilyen pojáca.

Militao és Casemiro is szokott ilyeneket. :(
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 21., péntek 7:51

Mondjuk én kiutottem volna, legkésőbb meccs után.
Telon úgy latom comb volt. De mindegy is.
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Kerlon

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. február 21., péntek 7:43

Realista24 írta:
Kerlon írta:
És kecire igaza van, a nyomorult szineszek ellen kb csak igy lehetne. Ez is egy sima gancsolas volt,aztan a gyerek kintha labattorte volna
Szándékosan odapakol combra, aztan meg paradezik? Igazi tuskó.
Csak azzal értek egyet, hogy tuskó. A Combjához köze sincs, egy kizárást akart csinálni, de nem sikerült és átestek a lábán. Meg alapból a sípcsonját fogdozza Nyom, aztán maximum a lábfejére, ha ráléptek.
K

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 21., péntek 6:53

Kerlon írta:
sebydani írta:

Ez mi??? Ilyet nem láttam még :lol: :lol: Óriási
És kecire igaza van, a nyomorult szineszek ellen kb csak igy lehetne. Ez is egy sima gancsolas volt,aztan a gyerek kintha labattorte volna
Szándékosan odapakol combra, aztan meg paradezik? Igazi tuskó.
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Kerlon

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. február 21., péntek 6:24

sebydani írta:
Toti írta: babel :lol: :lol:
Ez mi??? Ilyet nem láttam még :lol: :lol: Óriási
K

Vissza: “Labdarúgás”