Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
Remy
Hozzászólások: 27188
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. április 16., péntek 12:07

Mazepin ott folytatja, ahol abbahagyta. Sóderágy. :lol: :lol: :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3099
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. március 29., hétfő 16:30

wZoLee7 írta:
babaking írta: Szerintem sem kell ebbe többet belelátni - tegnap még én is másképp éreztem, de végül is itt 3an hibáztak.

- A legnagyobbat a Red Bull, akik nem voltak tisztában a hétvégére vonatkozó elöírásokkal.
- Aztán Max aki türelmetlen volt, és elkapkodta, ahelyett, hogy tisztán csinálta volna mge a következö egyenesben. A tempója megvolt.
- Illetve az FIA mert hülyeség, hogy a hétvége folyamán más más szabályok érvényesek. Illetve ha meg ott ki lehet menni akkor ne legyen különbség aközött, hogy elözés vagy nem. Vagy ki lehet menni vagy nem. Pont.
Ritka pillanatok egyike következik, de most megvédem Verstappent. Ott és akkor semmire sem kellett várni, jött az esély megpróbálta. Alatta is fogyott az autó már és kitudja ha rosszul vesz kanyart elúszik a kövi lehetőség
Hát ki tudja, szerintem mge lett volna.

Ami viszont nekem is szmapatikus volt, az az, ahogy ezt utána kezelte. Règen telesírta volna a rádíót, idegesen nyilatkozott volna. Ehhez képest látszott, rajta, hogy kellemetlenül érinti, de nagyon éretten kezelte. (hacsak nem maradtam le valamiröl)
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. március 29., hétfő 16:03

babaking írta: Szerintem sem kell ebbe többet belelátni - tegnap még én is másképp éreztem, de végül is itt 3an hibáztak.

- A legnagyobbat a Red Bull, akik nem voltak tisztában a hétvégére vonatkozó elöírásokkal.
- Aztán Max aki türelmetlen volt, és elkapkodta, ahelyett, hogy tisztán csinálta volna mge a következö egyenesben. A tempója megvolt.
- Illetve az FIA mert hülyeség, hogy a hétvége folyamán más más szabályok érvényesek. Illetve ha meg ott ki lehet menni akkor ne legyen különbség aközött, hogy elözés vagy nem. Vagy ki lehet menni vagy nem. Pont.
Ritka pillanatok egyike következik, de most megvédem Verstappent. Ott és akkor semmire sem kellett várni, jött az esély megpróbálta. Alatta is fogyott az autó már és kitudja ha rosszul vesz kanyart elúszik a kövi lehetőség

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3099
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. március 29., hétfő 14:36

Szerintem sem kell ebbe többet belelátni - tegnap még én is másképp éreztem, de végül is itt 3an hibáztak.

- A legnagyobbat a Red Bull, akik nem voltak tisztában a hétvégére vonatkozó elöírásokkal.
- Aztán Max aki türelmetlen volt, és elkapkodta, ahelyett, hogy tisztán csinálta volna mge a következö egyenesben. A tempója megvolt.
- Illetve az FIA mert hülyeség, hogy a hétvége folyamán más más szabályok érvényesek. Illetve ha meg ott ki lehet menni akkor ne legyen különbség aközött, hogy elözés vagy nem. Vagy ki lehet menni vagy nem. Pont.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2057
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. március 29., hétfő 14:32

wZoLee7 írta: Egész jó kis futam volt. A RB előrelépése megkérdőjelezhetetlen. Taktikailag mondjuk jó lenne még felébredni, mert ha a Mercisek nem kapkodják el azt a 2. kiállást ez nagyon sima lett volna Hamiltonnak. A sokat vitatott dologhoz annyi, írtam futam alatt is, rengetegen úgy vették a kanyart, látszott, egyedül a Hamilton utálók meg a 2 kommentátor nem akarta észrevenni. Ugye a végén Verstappen ugyan úgy ment Hamilton után. Egyet értek a hollanddal, nem adtam volna vissza a helyet, büntessenek meg és akkor mindenki mást is előnyszerzésért. Érthetetlen az is, hogy a RB nem tudott csak arról, hogy futamra volt módosítás :lol:

Más...Bottas harmat gyenge, jó lesz hátra figyelnie mert Perez fixen megeszi, a mclaren-ferrari párosai meg minden hibájára ugrani fognak. A taurisok is jók lesznek nagyon és Alonso is inkább a középmezőny erősebb oldalán lehet. Nálam a sorrend egy futam után valahogy úgy néz ki hogy merci-rb, mclaren-ferrari, Alonso-aston-tauri jobb napokon alfa, Ocon-villiams...Schumi....................Mazepin :mrgreen:

Pozitív a hétvégéről: Red Bull gyorsasága, erős középmezőny, ferrari motorok javulása
Negatívumok: Haas, Mazepin, Vettel.
Én az Alpha Taurit mindenképp odatenném a Mclaren és a Ferrari mellé, de ki tudja, akár még elé is. Az Alpine, Aston, Alfa vonalnál bőven jobbak lesznek Gaslyval, de Cunciban is van potenciál, ha a Q2-ben lággyal küldik ki, egy jobb rajthellyel okozhatott volna ő is meglepetéseket a versenyen. Egyébként Alonso az elején meglepően jól tartotta magát, majd kezdett visszaesni. Mint utólag kiderült akkumulátor-problémái voltak.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. március 29., hétfő 13:55

Egész jó kis futam volt. A RB előrelépése megkérdőjelezhetetlen. Taktikailag mondjuk jó lenne még felébredni, mert ha a Mercisek nem kapkodják el azt a 2. kiállást ez nagyon sima lett volna Hamiltonnak. A sokat vitatott dologhoz annyi, írtam futam alatt is, rengetegen úgy vették a kanyart, látszott, egyedül a Hamilton utálók meg a 2 kommentátor nem akarta észrevenni. Ugye a végén Verstappen ugyan úgy ment Hamilton után. Egyet értek a hollanddal, nem adtam volna vissza a helyet, büntessenek meg és akkor mindenki mást is előnyszerzésért. Érthetetlen az is, hogy a RB nem tudott csak arról, hogy futamra volt módosítás :lol:

Más...Bottas harmat gyenge, jó lesz hátra figyelnie mert Perez fixen megeszi, a mclaren-ferrari párosai meg minden hibájára ugrani fognak. A taurisok is jók lesznek nagyon és Alonso is inkább a középmezőny erősebb oldalán lehet. Nálam a sorrend egy futam után valahogy úgy néz ki hogy merci-rb, mclaren-ferrari, Alonso-aston-tauri jobb napokon alfa, Ocon-villiams...Schumi....................Mazepin :mrgreen:

Pozitív a hétvégéről: Red Bull gyorsasága, erős középmezőny, ferrari motorok javulása
Negatívumok: Haas, Mazepin, Vettel.

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2021. március 29., hétfő 13:27

Igazából sztem nem kell ebbe ilyen sokat látni, bármelyik másik kanyar levágása is jogosulatlan előnyszerzés előzésnél, ezért sztem a pozíciót jogosan vissza kell adni. Egyelőre jobb a RedBull, de tegnap taktikával verte őket a Merci, sőt gyakorlatilag szombaton, amikor Perez biztos TOP10 helyét eltaktikázták.

Ha ilyen versenyek lesznek a továbbiakban, nem lehet rá panasz. Szerintem.

Tjacks
Hozzászólások: 2616
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2021. március 29., hétfő 12:18

RaúlCF írta:
Tjacks írta: És arról van felvétel hogy többször panaszkodik a red bull vagy Max a pálya elhagyás miatt? Mert akkor ez egy k.rva nagy öngól.

Ettől függetlenül Verstappen megint nem gondolkodott, az egyenesben simán elment volna mellette.
videot most nem találtam de
The policing of track limits at turn four was a point of contention throughout the race. On Friday, drivers were told they could not use all of the run-off in qualifying, but would be allowed to during the race.

This caused some confusion for Red Bull, who at one point told Verstappen to exploit the run-off area more at turn four. “Both Lewis and Valtteri [Bottas] using the exit at turn four, so feel free to do the same until we’re told not to,” he was told. “Yeah how is that legal, man?” he replied. “The whole weekend we couldn’t do it.”


pénteken elmondták mindenkinek hogy edzésen és időmérőn nem mehetnek szélesen mert törlik az időket de a versenyen mehetnek kivéve előzést mert előzni csak a pálya keretein belül lehet.

ezután jött a verseny ahol Max panaszkodott hogy Hamilton folyton kimegy és ez miért jogos. ezután nem sokkal jött az info mindenkinek hogy ne csinálják.

Leclerc is lenyilatkozta hogy engedték, Norris is mondta hogy engedték. mindenki tudott róla kivéve a redbull. szerintem kurva nagy öngólt rúgtak és sehol sem áldozatok egyszerűen ostobák és bambák voltak.
Egyetértek. Csak nehéz ezt be ismerni a Hamilton hatereknek.

És remélem hogy év végén nem lesz újra világbajnok(Hamilton).

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5067
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2021. március 29., hétfő 11:36

Tjacks írta: És arról van felvétel hogy többször panaszkodik a red bull vagy Max a pálya elhagyás miatt? Mert akkor ez egy k.rva nagy öngól.

Ettől függetlenül Verstappen megint nem gondolkodott, az egyenesben simán elment volna mellette.
videot most nem találtam de
The policing of track limits at turn four was a point of contention throughout the race. On Friday, drivers were told they could not use all of the run-off in qualifying, but would be allowed to during the race.

This caused some confusion for Red Bull, who at one point told Verstappen to exploit the run-off area more at turn four. “Both Lewis and Valtteri [Bottas] using the exit at turn four, so feel free to do the same until we’re told not to,” he was told. “Yeah how is that legal, man?” he replied. “The whole weekend we couldn’t do it.”


pénteken elmondták mindenkinek hogy edzésen és időmérőn nem mehetnek szélesen mert törlik az időket de a versenyen mehetnek kivéve előzést mert előzni csak a pálya keretein belül lehet.

ezután jött a verseny ahol Max panaszkodott hogy Hamilton folyton kimegy és ez miért jogos. ezután nem sokkal jött az info mindenkinek hogy ne csinálják.

Leclerc is lenyilatkozta hogy engedték, Norris is mondta hogy engedték. mindenki tudott róla kivéve a redbull. szerintem kurva nagy öngólt rúgtak és sehol sem áldozatok egyszerűen ostobák és bambák voltak.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3796
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2021. március 29., hétfő 7:12

zsenik ezek a sportfelügyelők :fpalm: versenyközben módosítanak :agree:

ezzel csak annyit értek el, hogy mindenki mercedes hátszelet lát bele. joggal. mert az utolsó 25 körre jött a variálás... véletlenül akkor lett világos, hogy Max beéri Lewist. :shifty:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Tjacks
Hozzászólások: 2616
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2021. március 29., hétfő 5:56

Bocsánat, de ha Max jobban odafigyel akkor ugyananyiszor nyerhetett volna ott időt mint bárki más, beleértve Hamiltont is. Ennyi a történet.

Tjacks
Hozzászólások: 2616
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2021. március 29., hétfő 5:42

És arról van felvétel hogy többször panaszkodik a red bull vagy Max a pálya elhagyás miatt? Mert akkor ez egy k.rva nagy öngól.

Ettől függetlenül Verstappen megint nem gondolkodott, az egyenesben simán elment volna mellette.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5067
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2021. március 29., hétfő 0:34

https://streamable.com/mxuijf

Leclerc verseny után. el volt mondva nekik hogy teljesen kimehetnek 1 kerékkel sem kell bent maradni. ergó mindenki kiment

https://streamable.com/35vdl5

ebben mondják Hamiltonnak hogy többet ne menjen ki mire jogosan mondja hogy arról volt szó hogy kimehetnek és ezt csinálta az egész verseny alatt

senki nem panaszkodott csak Max és ebben csak az a szar hogy a bírók reagáltak rá és azt mondták hogy oké senki ne menjen ki. a felügyelők a majmok hogy változtattak verseny közbe de itt most speciel semmi pc Hamilton tolás nem volt de ez fröcsög minden helyről hogy hurr durr fél versenyen ezt csinálta és mekkora előny szegény Max egyszer elment mellette és rögtön lefogják. hát kurvára nem ez a story. részemről befejeztem.

Hege
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2016. április 6., szerda 21:24

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Hege » 2021. március 28., vasárnap 23:55

RaúlCF írta: However during the race drivers have been told “the track limits at the exit of turn four will not be monitored with regard to setting a lap time, as the defining limits are the artificial grass and the gravel trap in that location.”

verseny előtti eligazítás. kimehetsz ott nem nézik. nyávogott a redbull azt mondták akkor oké senki ne menjen ki. csúnya pc Hamilton fújj fújj. vakvágányon pörögtök de ahogy jól esik.
Saját magukkal mentek akkor szembe. A red bull nem hisztizett, azért mondtak Maxnek hogy használja ő is. Erre miután hagytak Hamiltonnak 29x megcsinalni, úgy voltak vele h elég előnyt szerzett vele. Vagy mi?

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5067
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2021. március 28., vasárnap 22:28

However during the race drivers have been told “the track limits at the exit of turn four will not be monitored with regard to setting a lap time, as the defining limits are the artificial grass and the gravel trap in that location.”

verseny előtti eligazítás. kimehetsz ott nem nézik. nyávogott a redbull azt mondták akkor oké senki ne menjen ki. csúnya pc Hamilton fújj fújj. vakvágányon pörögtök de ahogy jól esik.

kiserik
Hozzászólások: 5719
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. március 28., vasárnap 22:21

Nagyon egyszerű az egész : Hamilton tilosban járt legalább 30szor. Szankcionálták? Nem. Max tilosban járt max 5-ször. Szankcionálták? Igen.

És pont azért baromi zavaró ez a PC vonal, mióta Lewis megérkezett, mert egy baromi tehetséges, gyors, remek pilóta.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2021. március 28., vasárnap 21:23

Mert Verstappen amikor pályát elhagyva elozgetett anno annyira jó fiú volt.... :)
Ha jo fiu lesz, akkor jó rosszkor kezdte el. Várhatott vna vele egy versenyt pont.

szotyi
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:38
Kedvenc csapatod: RM

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: szotyi » 2021. március 28., vasárnap 21:16

Verstappen-nek mondták hogy menjen ő is úgy ahogy dájmler, de ő azt mondta hogy az nem lenne szabályos, majd szóltak Haminak hogy fekete fehér zászlót fog kapni ha továbbra is úgy megy. Majd jött a vége ahol már nem számított és mind a ketten elhagyták a pályát. És akkor Max előzése pont abban a kanyarban történt pálya elhagyással. A hülyék meg azonnal szóltak neki hogy engedje vissza, útólag kiderült hogy Max inkább beválalta volna a vizsgálatot. Persze ő is lehetett volna türelmesebb a kövi célegyenesbe simán meg lett volna.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. március 28., vasárnap 21:07

Verstappen miért nem szerzett 38x annyit?

Ha engedték a fekának akkor a többiek a balfaszok hogy nem használták ki.
Nem illik.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2922
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2021. március 28., vasárnap 21:02

Kerlon írta:
Remy írta: Megnézed az utolsó 5 kört, aztán idejössz kardoskodni.

Mert a futam bármelyik köre nem éles helyzet, nincs kihatással egy gyorsabb vagy lassabb kör az egész futamodra. Végülis, ha így nézzük, már érthető, hogy miért születnek ilyen random döntések a futamokon.
Szóval nem érzed
Hamilton 38x szerzett nagyságrendileg (nem en találtam ki)2 tizedet.. azt Verstappen pont érezte, az elég.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 9 regisztrált és 0 vendég