Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. május 8., szombat 17:31

ronaldo99 írta: Tegnap Kubicát rossz volt nézni ahogy kínlodott hogy visszarakja a kormányt miután kucsúszott. Az a jobb kéz konkrétan semmire sem jó.
Ennek nem tudom mi értelme van még erőltetni. Ez a hajó azzal a balesettel csúnyán elment.
van erről vidi?
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

ronaldo99
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:03
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: ronaldo99 » 2021. május 8., szombat 17:25

Tegnap Kubicát rossz volt nézni ahogy kínlodott hogy visszarakja a kormányt miután kucsúszott. Az a jobb kéz konkrétan semmire sem jó.
Ennek nem tudom mi értelme van még erőltetni. Ez a hajó azzal a balesettel csúnyán elment.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. május 8., szombat 16:40

Na, Schumi időmérőn is elkapta Latifit. Ez azért komoly teljesítmény azzal a szar Haasszal. :agree:


Perez meg... sokkal több kellene tőle. Egyelőre semmivel nem mutat többet, mint a köpködött Albon.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2021. május 4., kedd 8:27

Épp ezért nem fér bele semmilyen apró kis hiba, mert pont ezeken fognak múlni meg versenyek, meg lehet a végén is pont ez fogja megint Hamilton felé billenteni a mérleget.

Hamiltonon érződik valami ez tény. A múltkori versenyen is, elveszítette a pozíciót egyből majdnem össze is törte magát, mert gondolta lesz ott még hely, hogy elférjen. Ha annyira rendben lenne fejben, akkor nem keménykedik a második kanyarban, hanem kivár, mint ahogy szokott.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. május 3., hétfő 21:15

Afelől nekem semmi kétségem, hogy az autóból kitapossa a xart is, szerintem bárki ülne a másik Red Bullban, nem lenne vele gyorsabb. Apróbb megingásai voltak, de én ezeket nem látom olyan hibáknak, amik ne férnének bele. A fő gond nem azzal van, hogy elqr egy kigyorsítást, hanem hogy önerőből nem biztos, hogy a Red Bull képes megverni a Mercit. :roll:

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. május 3., hétfő 19:32

Kerlon írta:
alexoxladjackoxi írta:

Aha. Szerintem ilyet kb. mindenki csinál futamon belül, mint mondtam Hamiltonnak is voltak ilyen kisebb hibái. Oké Bottas jól csinálta az újraindítást, de attól még Hamiltont megelőzték. Az esőben pedig kicsúszott. Vagy most nem értem, Rosberg úgy állítja be, mintha ezek szarvashibák lettek volna a hollandtól, holott rohadtul nem volt meg a Red Bull versenytempója pl. tegnap. Max szerencséjére Bottast sikerült a boxban átugrania, de több nem volt benne.
Ha túl gyors vagy a kanyarban, akkor hibázol és kicsúszol, ha túl hamar lépsz a gázra, akkor hibázol és elúszik az autó. Gondolom ezek nem hibák.

Hibázik Hamilton is, senki sem vitatja, de közel sem ennyit és igen, szerencséje is van sok esetben. Aki pedig meg akarja venni a regnáló, hétszeres bajnokot, annak összeszedettebbnek kell lennie. Hozzá teszem, hogy erre idén megvan minden esélye Maxnek, ha ki tudja zökkenteni Hamilton, ami kumma nehéz lesz, mert fejben a legjobb pilótáról beszélünk évek.
+1

Keves lesz az auto ezert Verstappennek kene hoznia olyan szintet amivel kizokkentheti Hamiltont.
Mert iden eddig tobbet hibazott/ bizonytalanodott el mint tavaly egesz evben.
Jó az irány de több kell.
Olyan kene most Maxtol mint amit Alonso tolt a ferrarival. Kumma gyenge autobol a szart is kitaposta. 2010/12 ben is.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. május 3., hétfő 19:06

alexoxladjackoxi írta:
Kerlon írta:

Ez komoly?
Aha. Szerintem ilyet kb. mindenki csinál futamon belül, mint mondtam Hamiltonnak is voltak ilyen kisebb hibái. Oké Bottas jól csinálta az újraindítást, de attól még Hamiltont megelőzték. Az esőben pedig kicsúszott. Vagy most nem értem, Rosberg úgy állítja be, mintha ezek szarvashibák lettek volna a hollandtól, holott rohadtul nem volt meg a Red Bull versenytempója pl. tegnap. Max szerencséjére Bottast sikerült a boxban átugrania, de több nem volt benne.
Ha túl gyors vagy a kanyarban, akkor hibázol és kicsúszol, ha túl hamar lépsz a gázra, akkor hibázol és elúszik az autó. Gondolom ezek nem hibák.

Hibázik Hamilton is, senki sem vitatja, de közel sem ennyit és igen, szerencséje is van sok esetben. Aki pedig meg akarja venni a regnáló, hétszeres bajnokot, annak összeszedettebbnek kell lennie. Hozzá teszem, hogy erre idén megvan minden esélye Maxnek, ha ki tudja zökkenteni Hamilton, ami kumma nehéz lesz, mert fejben a legjobb pilótáról beszélünk évek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. május 3., hétfő 18:43

Kerlon írta:
alexoxladjackoxi írta: Na, Rosberg már elő is állt azzal, hogy Max sokat hibázik. :lol: Most nem azért, de az miért hiba, hogy valaki kiszélesít egy kanyart, vagy hogy egy picit megbicsaklik alatta az autó kigyorsításon? Szerintem Hamiltonnak is tegnap pont megvolt az az egy apró hiba, ami egy pozíciójába került. Az újraindításnál bealudt, és Verstappen megelőzte. A múltkor pedig percekig állt a sóderben, csak hát úgyis simán 2. tudott lenni... Az a baj, hogy én már megint kezdem azt látni, hogy ez a Red Bull kevés lesz erőből a Merci ellen. Bottast rendre tudja verni Verstappen, de Hamilton is kb. ugyanúgy hozza az ellenállhatatlanul gyors tempót a Mercivel , mint a holland a túl oldalon, és úgy meg kijön az, hogy versenykörülmények között erősebb a Mercedes. Ez főleg az olyan pályákon ütközhet ki, ahová nagyobb motorerő kell, mert a Honda nem meri elvileg még csak megközelítőleg sem azt az üzemmódod használni a futamokon, amit az időmérőkön, gondolom nem bíznak a saját megbízhatóságukban. Ebből a szempontból érdekes lehet, hogy most Barcelona és Monaco következik, ezeket szerintem nagyon meg kéne Verstappennek nyernie, mert ilyen Monza, Spa stb. helyszíneken nem hinném, hogy ő lesz a favorit. Azért az is árulkodó, hogy Perez fél perccel le volt maradva megint. Persze ez fakadhat abból, hogy még új neki a kocsi, vagy hogy ő maga sem olyan jó, mint ahogy azt sokan várták, de azért utalhat arra is, hogy csak nem olyan erős ez a Red Bull, mint ahogy be lett harangozva. Nekem egyelőre ezek a benyomásaim, de Barcelonában akár jobbak is lehetnek a bikák.
Ez komoly?
Aha. Szerintem ilyet kb. mindenki csinál futamon belül, mint mondtam Hamiltonnak is voltak ilyen kisebb hibái. Oké Bottas jól csinálta az újraindítást, de attól még Hamiltont megelőzték. Az esőben pedig kicsúszott. Vagy most nem értem, Rosberg úgy állítja be, mintha ezek szarvashibák lettek volna a hollandtól, holott rohadtul nem volt meg a Red Bull versenytempója pl. tegnap. Max szerencséjére Bottast sikerült a boxban átugrania, de több nem volt benne.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. május 3., hétfő 18:34

Nem ertem Rosbergnek ezzel hol nincs igaza. Hamilton tegnap nagyon komoly volt. Az az egy ujrainditas, de ott inkabb Bottas volt zsenialis. Az az idozites, 10/10 volt. Pont jol lehetett latni tv ben is, annal jobban nem is csinalhatta volna.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. május 3., hétfő 18:26

alexoxladjackoxi írta: Na, Rosberg már elő is állt azzal, hogy Max sokat hibázik. :lol: Most nem azért, de az miért hiba, hogy valaki kiszélesít egy kanyart, vagy hogy egy picit megbicsaklik alatta az autó kigyorsításon? Szerintem Hamiltonnak is tegnap pont megvolt az az egy apró hiba, ami egy pozíciójába került. Az újraindításnál bealudt, és Verstappen megelőzte. A múltkor pedig percekig állt a sóderben, csak hát úgyis simán 2. tudott lenni... Az a baj, hogy én már megint kezdem azt látni, hogy ez a Red Bull kevés lesz erőből a Merci ellen. Bottast rendre tudja verni Verstappen, de Hamilton is kb. ugyanúgy hozza az ellenállhatatlanul gyors tempót a Mercivel , mint a holland a túl oldalon, és úgy meg kijön az, hogy versenykörülmények között erősebb a Mercedes. Ez főleg az olyan pályákon ütközhet ki, ahová nagyobb motorerő kell, mert a Honda nem meri elvileg még csak megközelítőleg sem azt az üzemmódod használni a futamokon, amit az időmérőkön, gondolom nem bíznak a saját megbízhatóságukban. Ebből a szempontból érdekes lehet, hogy most Barcelona és Monaco következik, ezeket szerintem nagyon meg kéne Verstappennek nyernie, mert ilyen Monza, Spa stb. helyszíneken nem hinném, hogy ő lesz a favorit. Azért az is árulkodó, hogy Perez fél perccel le volt maradva megint. Persze ez fakadhat abból, hogy még új neki a kocsi, vagy hogy ő maga sem olyan jó, mint ahogy azt sokan várták, de azért utalhat arra is, hogy csak nem olyan erős ez a Red Bull, mint ahogy be lett harangozva. Nekem egyelőre ezek a benyomásaim, de Barcelonában akár jobbak is lehetnek a bikák.
Ez komoly?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. május 3., hétfő 18:03

Na, Rosberg már elő is állt azzal, hogy Max sokat hibázik. :lol: Most nem azért, de az miért hiba, hogy valaki kiszélesít egy kanyart, vagy hogy egy picit megbicsaklik alatta az autó kigyorsításon? Szerintem Hamiltonnak is tegnap pont megvolt az az egy apró hiba, ami egy pozíciójába került. Az újraindításnál bealudt, és Verstappen megelőzte. A múltkor pedig percekig állt a sóderben, csak hát úgyis simán 2. tudott lenni... Az a baj, hogy én már megint kezdem azt látni, hogy ez a Red Bull kevés lesz erőből a Merci ellen. Bottast rendre tudja verni Verstappen, de Hamilton is kb. ugyanúgy hozza az ellenállhatatlanul gyors tempót a Mercivel , mint a holland a túl oldalon, és úgy meg kijön az, hogy versenykörülmények között erősebb a Mercedes. Ez főleg az olyan pályákon ütközhet ki, ahová nagyobb motorerő kell, mert a Honda nem meri elvileg még csak megközelítőleg sem azt az üzemmódod használni a futamokon, amit az időmérőkön, gondolom nem bíznak a saját megbízhatóságukban. Ebből a szempontból érdekes lehet, hogy most Barcelona és Monaco következik, ezeket szerintem nagyon meg kéne Verstappennek nyernie, mert ilyen Monza, Spa stb. helyszíneken nem hinném, hogy ő lesz a favorit. Azért az is árulkodó, hogy Perez fél perccel le volt maradva megint. Persze ez fakadhat abból, hogy még új neki a kocsi, vagy hogy ő maga sem olyan jó, mint ahogy azt sokan várták, de azért utalhat arra is, hogy csak nem olyan erős ez a Red Bull, mint ahogy be lett harangozva. Nekem egyelőre ezek a benyomásaim, de Barcelonában akár jobbak is lehetnek a bikák.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. május 2., vasárnap 20:28

ziro4vr írta:
Remy írta: Ez a Mazepin simán all time top 10 bottom pilóta.
Így nehéz lesz megítélni mire képes a kis schumi az a baj.
MIért lenne? Ott a jó példa Russell, hogy mit művel a Williamssel. Szerintem senki nem fog meglepődni, ha pontot szerez már idén.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. május 2., vasárnap 20:07

Ahogy tavaly, úgy idén is időmérőn van ahol lemehetnek, versenyen nem, ennyi.

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2021. május 2., vasárnap 19:41

_Bushido_ írta:
Tjacks írta: Max....jogosan vették el a gyors körét, pont mutatta a kamera hogy mennyivel elhagyta a pályát :(
pár napja volt fent egy videó Hamilton kommentálásával, amiben bemutatta a tavalyi gyorskörét, amivel pole pozíciót szerzett. Konkrétan mind a 4 kerékkel lement a pályáról a gyorskörén, és nyilván nem vették el tőle. de most persze, hogy mindenkitől elveteték, aki lement... de Hamiltonnak még tavaly lehetett :hmmm:

Amúgy bár végig nem néztem, csak utolsó harmadát, menet közben azon gondolkodtam, hogyha nincsen eső vagy valami óriási karambol, akkor a futamok többsége full unalmas gagyi vacak már hooooossszúúúúú évek óta. sajnos. Így pechjünkre kinéz Haminak a köv vb, pedig az ember mindig reménykedik, de csak nem akar összejönni semmi fellángolás. Ha legalább a csapattárs elvenne pár pontocskát töle, de még az se... ilyen gyök2 csapattársakkal könnyű, aki kb csak arra jó, hogy a csapatversenyt is behúzzák...
ez a Sainz Jr meg egyelőre nagy vicc, mai nap is boldog-boldogtalan megelőzte. Leclerc azért tartja magát, ahogy tudja, ahogy tavaly is tette.
Minden versenyhétvégén elvan pofázva a pilótáknak mit hogyan lehet( még ha sokszor értelmetlen is). Sokszor a kvalifikáción és a futamon különböző szabályokat hoznak.

Sajnos azt kell mondjam ez a Merci idén is veri a mezőnyt. :(

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: chronic » 2021. május 2., vasárnap 19:27

Hami 97x.

Ma nem volt makk csak skill,ahogy Wéberék is mondták a végén, csak megdícsérni lehet a nagybritánt, milliomodszorra is.

Jobb autó volt ma a merci,de ha marad kb azonos szinten az rb-merci kettős akkor izgalmas szezonunk lehet végre, persze jönnek majd a szokásos technikai fail-ok a red bullnál, míg Hamilton alatt az a merci csak szökőévente áll meg.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. május 2., vasárnap 19:10

Tjacks írta: Max....jogosan vették el a gyors körét, pont mutatta a kamera hogy mennyivel elhagyta a pályát :(
pár napja volt fent egy videó Hamilton kommentálásával, amiben bemutatta a tavalyi gyorskörét, amivel pole pozíciót szerzett. Konkrétan mind a 4 kerékkel lement a pályáról a gyorskörén, és nyilván nem vették el tőle. de most persze, hogy mindenkitől elveteték, aki lement... de Hamiltonnak még tavaly lehetett :hmmm:

Amúgy bár végig nem néztem, csak utolsó harmadát, menet közben azon gondolkodtam, hogyha nincsen eső vagy valami óriási karambol, akkor a futamok többsége full unalmas gagyi vacak már hooooossszúúúúú évek óta. sajnos. Így pechjünkre kinéz Haminak a köv vb, pedig az ember mindig reménykedik, de csak nem akar összejönni semmi fellángolás. Ha legalább a csapattárs elvenne pár pontocskát töle, de még az se... ilyen gyök2 csapattársakkal könnyű, aki kb csak arra jó, hogy a csapatversenyt is behúzzák...
ez a Sainz Jr meg egyelőre nagy vicc, mai nap is boldog-boldogtalan megelőzte. Leclerc azért tartja magát, ahogy tudja, ahogy tavaly is tette.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. május 2., vasárnap 18:37

Még mindig a Merci a legjobb sajnos.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. május 2., vasárnap 17:46

wZoLee7 írta: Ez ma eleg gyenge volt, Hamilton siman vitte, megerdemelten. A ferrarik tovabbra is kozepmezonyben, ott sem a legjobbak. Az aston martin hogy lett egy ev alatt egy nagyon jo kozepcsapatbol ennyire gyenge?
Mazepin meg... Hat ha apuka megveszi a csapatot nyugidtan beultethet az utcarol is valakit. Percet kapni a csapattarstol. Hihetetlen
Gondolom idén maguknak kellet fejleszteni. Plusz az új szabályok azoknak az autóknak kedveznek elvileg amik "meredekebbek" (?).

A merci panaszkodott is, de ők melóval kompenzálták. Aston ugyan olyan elven épült mint a Merci szóval őket is hátrányosan érinti
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2021. május 2., vasárnap 17:44

Max....jogosan vették el a gyors körét, pont mutatta a kamera hogy mennyivel elhagyta a pályát :(

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. május 2., vasárnap 17:43

ziro4vr írta:
Remy írta: Ez a Mazepin simán all time top 10 bottom pilóta.
Így nehéz lesz megítélni mire képes a kis schumi az a baj.
Na ja... ez jutott eszembe nekem is futam közben, hogy igazából ez tök jó, de az orosz annyira hulladék, hogy elképesztő. Bár, ma elkapta az egyik Williamst is, ami azért elég szép. :agree:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 24 regisztrált és 0 vendég