Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. augusztus 2., hétfő 8:19

alexoxladjackoxi írta: Bottas is még futam közben megkapta a büntit. Kövi futam 5 helyes visszasorolás. Más kérdés hogy többet érdemelt, viszont nem szándékos volt csak mamlasz.
Ekkora idiótaságot elég ritkán látni, főleg a mezőny elején. Hátrébb szokott ilyeneket csinálni Grosjean meg Maldonado. Katayama.
Szóval lassan az ember a szándékosságon is elgondolkozik...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. augusztus 2., hétfő 8:09

babaking írta:
RaúlCF írta: mondjuk ez pont egy olyan dolog amibe nem lehet belekötni. ez konkrétan fekete fehér szabály semmi elbírálás nincs benne. kell minimum 1 liter az ellenőrzéshez és csak 3 deci volt. peches de ez a szabály. régen is volt 1-2 ilyen eset.
Ezaz. Az ilyenekkel, meg Giovinazzi sebességtúllépésével nem lehet vitatkozni, mert ezek objektív mérhető dolgok, egyértelmű szabállyal.

Kár érte, megérdemelte a dobogót. Mondjuk Sainz is, de ez így nem olyan
Szerintem Sainz nagyon gyenge volt, szimplán szerencséje volt, hogy Alonso Hamiltonnal foglalkozott, mert, ha nem akkor meg Fernando is levadaszta volna.

Igazabol Sainz szerintem eddig csalódás, bár pont ügyileg x Leclerccel, de utóbbi rettentően balszerencsés.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. augusztus 2., hétfő 7:37

Azért azt a szabálykönyvet is érdemes átgondolni, ahol az egyik konstruktőr a vb versenyben 2x nullázza le a rivális autót, összesen 10mp, ha nem marad 1 liter benzin meg DSQ. :lol:

Hamilton meg esett kelt tegnap, összevissza csúszott le az ívről, és így is másodperceket adott körönként mindenkinek... 90% autó, 10% pilóta...
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Bencze » 2021. augusztus 2., hétfő 2:35

Raisen szerint Hamilton szivta le a 7 deci benzint.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. augusztus 2., hétfő 0:43

RaúlCF írta:
alexoxladjackoxi írta: Nagyon sajnálom Vettelt, de ezzel tényleg nem lehet mit kezdeni. Engem inkább az húz fel, hogy pl Kimitől ma elvettek egy csomó pontot, mert a csapat rosszkor engedte ki, tehát nem a pilóta hibája volt, és megszórták , mint a huzat, Bottas meg három embert kigolyóz a saját bénázása miatt dobogós helyekről és semmi. :agree:
Bottas is még futam közben megkapta a büntit. Kövi futam 5 helyes visszasorolás. Más kérdés hogy többet érdemelt, viszont nem szándékos volt csak mamlasz.
Jah bocs, ez nem volt meg, mindenesetre kevésnek találom. Norris is mondta, hogy a semmikért büntetgetnek, ilyenkor meg lágyszívűsködnek.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2021. augusztus 2., hétfő 0:41

alexoxladjackoxi írta: Nagyon sajnálom Vettelt, de ezzel tényleg nem lehet mit kezdeni. Engem inkább az húz fel, hogy pl Kimitől ma elvettek egy csomó pontot, mert a csapat rosszkor engedte ki, tehát nem a pilóta hibája volt, és megszórták , mint a huzat, Bottas meg három embert kigolyóz a saját bénázása miatt dobogós helyekről és semmi. :agree:
Bottas is még futam közben megkapta a büntit. Kövi futam 5 helyes visszasorolás. Más kérdés hogy többet érdemelt, viszont nem szándékos volt csak mamlasz.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. augusztus 2., hétfő 0:36

Nagyon sajnálom Vettelt, de ezzel tényleg nem lehet mit kezdeni. Engem inkább az húz fel, hogy pl Kimitől ma elvettek egy csomó pontot, mert a csapat rosszkor engedte ki, tehát nem a pilóta hibája volt, és megszórták , mint a huzat, Bottas meg három embert kigolyóz a saját bénázása miatt dobogós helyekről és semmi. :agree:

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. augusztus 1., vasárnap 23:46

RaúlCF írta: mondjuk ez pont egy olyan dolog amibe nem lehet belekötni. ez konkrétan fekete fehér szabály semmi elbírálás nincs benne. kell minimum 1 liter az ellenőrzéshez és csak 3 deci volt. peches de ez a szabály. régen is volt 1-2 ilyen eset.
Ezaz. Az ilyenekkel, meg Giovinazzi sebességtúllépésével nem lehet vitatkozni, mert ezek objektív mérhető dolgok, egyértelmű szabállyal.

Kár érte, megérdemelte a dobogót. Mondjuk Sainz is, de ez így nem olyan
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2021. augusztus 1., vasárnap 23:09

mondjuk ez pont egy olyan dolog amibe nem lehet belekötni. ez konkrétan fekete fehér szabály semmi elbírálás nincs benne. kell minimum 1 liter az ellenőrzéshez és csak 3 deci volt. peches de ez a szabály. régen is volt 1-2 ilyen eset.

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2021. augusztus 1., vasárnap 22:50

Ilyen nincs. Szegény ember...
Remélem Verstappen nem törik meg mint annak idején Vettel. Amikor nem esett ki(a mait kivéve, de ez is betudható egy olyannak)mindig legalább második volt és még így is csak 8 ponttal vezet Hamilton ha jól számolom. Nembaj, innen mégszebb lesz a győzelem.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. augusztus 1., vasárnap 22:33

Remy írta:
BREAKING: Sebastian Vettel has been disqualified from the #HungarianGP, losing his second place
Óriási... komolyan mondom óriási.
Hamilton előtt volt, persze hogy kizárták... :lol: :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. augusztus 1., vasárnap 22:14

BREAKING: Sebastian Vettel has been disqualified from the #HungarianGP, losing his second place
Óriási... komolyan mondom óriási.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. augusztus 1., vasárnap 22:06

Nagyon kapta a füttyöt Hamilton, bár amúgy jól vezetett szerintem. A pályán kívül egy köcsög de a legtöbb az amúgy. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. augusztus 1., vasárnap 22:03

ziro4vr írta: Ja és a hollandok elég aljasokká válnak 2 heineken után. :lol:
Elmúlt két futam után mit vársz? :mrgreen: :lol: Én sör nélkül is az vagyok már, pedig holland sem vagyok. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. augusztus 1., vasárnap 22:00

Továbbra sem akkora buli élőben ez az f1, de egynek elment. :mrgreen:

Alonso parádé volt, az meg vicces ahogy a fekete úriember az űrautóval körbeutazta a mezőnyt, kicsit komolytalan. Ja és a hollandok elég aljasokká válnak 2 heineken után. :lol:
Nem illik.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. augusztus 1., vasárnap 21:58

alexoxladjackoxi írta: Vettelnek nem volt elég üzemanyag a leintés után az autójában, lehet ki fogják zárni.
Remélem Ocon meg 3dekát leizzadt még a végén és nála sem lesz meg a minimum határ és Tudjukki lesz a győztes végül :D :D
A szabály az szabály.. Pech...
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. augusztus 1., vasárnap 21:26

Vettelnek nem volt elég üzemanyag a leintés után az autójában, lehet ki fogják zárni.

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2021. augusztus 1., vasárnap 19:32

halamadrid írta: Lehet, hogy hülyeséget mondok de nem tudtok valamit arról, hogy Vettel-t és több versenyzőt is miért idéztek be?
Valami random insta posztban láttam, de már nem is találom. Vettel-t talán a szivárványozás miatt, de mondom lehet, hogy hülyeség.
Ja és azt hiszem Vettel-ről és Ocon-ról volt még szó mert rossz helyen álltak meg vagy mi.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2021. augusztus 1., vasárnap 19:30

Lehet, hogy hülyeséget mondok de nem tudtok valamit arról, hogy Vettel-t és több versenyzőt is miért idéztek be?
Valami random insta posztban láttam, de már nem is találom. Vettel-t talán a szivárványozás miatt, de mondom lehet, hogy hülyeség.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2021. augusztus 1., vasárnap 19:27

raul 4 ever írta:Gabi: neked meg most komolyan egy felesleges/nemkívánt Ocon szelfi virít a telefonodon??
Szép.. :lol:
https://instagram.com/stories/lordgabi9 ... hare_sheet
Nem csalás, nem ámítás. :mrgreen:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 27 regisztrált és 0 vendég