Egyéb sportok

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
Realfan1
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 22:26
Kedvenc játékosaid: CR, Modric, Diego Milito , Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Realfan1 » 2021. szeptember 28., kedd 8:33

Igen, késik az is 1 percet kb, ezt vasárnap tudtam meg mikor írtam ismerősömnek a Carr pick6-et, és kiderült, hogy addigra már twitteren is fent volt :D Direkt le is van némítva a messenger, fb-re is csak szünetben nézek fel inkább, nehogy belefussak valamibe.

Felhozok egy témát. Melyik volt a legemlékezetesebb meccsvégi spoiler nektek, amit a stream késés miatt tudtatok meg hamarabb? :angry: :mrgreen:

Nekem a Minneapolis Miracle. Egy barátommal néztem náluk streamen, mert nem volt SportTv-ük. Szoros, nagyon jó meccs volt végig. Erre kb 2 perccel az esemény előtt jön az üzenet messengeren "Ilyen nincs..." szöveggel. Már tudtam, hogy valami úton-módon behúzza a Vikings :lol:

Halfkey
Hozzászólások: 4371
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. szeptember 27., hétfő 19:06

Realfan1 írta: nflbite.com

Egész kevés késéssel HD streamek, én elégedett voltam többnyire vele. Buffstreamesek általában a legjobbak. Idén váltottam Gamepassre kényelmi szempont miatt, hogy tudjak nézni egyszerre több meccset, egy kijelzőn, késés nélkül.
Ha késés nélküliség szempont akkor rosszul tetted, nekem messengeri haveri körökben rendszeresen elspoilerezték a streamelők ;)

Avatar
Realfan1
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 22:26
Kedvenc játékosaid: CR, Modric, Diego Milito , Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Realfan1 » 2021. szeptember 27., hétfő 16:12

nflbite.com

Egész kevés késéssel HD streamek, én elégedett voltam többnyire vele. Buffstreamesek általában a legjobbak. Idén váltottam Gamepassre kényelmi szempont miatt, hogy tudjak nézni egyszerre több meccset, egy kijelzőn, késés nélkül.

Halfkey
Hozzászólások: 4371
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. szeptember 27., hétfő 16:00

Gamepass működik mindenhonnan, de ahol vetted kontinens csak ott. Mikor kiutaztam Szingapúrba kellett VPN hogy nézzem.

Viszont idén lemondtam a picsába, Dofu sport jobb és kényelmesebb mint a 200 Euros hivatalos szolgáltatás..... 3 éven keresztül nem tudták nekem megoldani hogy menjen a TVs/PSes appon keresztül, Dofut meg mobilról átrakom TVre 10 másodperc alatt....

ferni
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. szeptember 27., hétfő 15:10

Tucker 66 yardos field goal, új NFL rekord és még a meccset is megnyerték vele
Lamar azért előtte megoldott egy 4th 19yardot

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27187
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. szeptember 27., hétfő 9:10

Gamepass működik EUból is. Zseni cucc, de azért nem olcsó.

Én most azt használom.

Osztott képernyő, egyszerre több meccsel, redzone,

Lehetőség van bekapcsolódni bármikor élőben a meccsbe, de kezdheted bármikor az elejétől is. Végén 5-8 perces highlights, teljes meccs újrázás vagy 40 perces összefoglaló.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3557
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. szeptember 27., hétfő 9:07

Nemtudom ide, vagy streamekhez kéne írnom..
Pénteken elment a linkem, ahol az nfl networköt szoktam nézni, tegnap este meg a szokásos helyemen nem voltak linkek az este 10es meccsekhez (Tampa - Ramst akartam nézni) és komolyan elgondolkodtam:
1/ gamepasson (a pro csomag végülis csak havi 3600 július végéig/144$, netflix is kb ennyi)
2/ fubo tv-n.. (mondjuk ez combosabb, havi 20E/70$, igaz ez komplett tv)
3/ vidgo (ez "csak" havi 55 dollárez).

valakinek tapasztalata valamelyikkel/mindhárommal? :D Első sorban a színvonal érdekel, meg a vpn.
A gamepass az működik európából is, ugye? Úgy tűnik a vidgo is, de ezt meg szidják, mint a bokrot, viszont a fubo látja, hogy vpn-en vagyok (meló miatt Philiből), meg benne is van a faq-ban, hogy vpn nélkül működik csak.
Van olyan (ingyé) vpn, ami jó (ha a vidgo-hoz mégis kell)? Havi 25-30ért nem érdekel, szerintem ki sem használnám, nincs annyi időm.. Akkor marad a gamepass.

Köszi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára raul 4 ever 2021. szeptember 27., hétfő 9:12-kor.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27187
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. szeptember 19., vasárnap 23:38

Brady éhesebbnek tűnik, mint tavaly. :lol:

Gronk pedig parádé eddig, tavalyhoz képest talán szintet tudott lépni. :agree:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

ferni
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. szeptember 18., szombat 23:04

Sport 2 Darts
Van Gerwen vs Fallon Sherrock, vmi torna döntő, 6-4 Sherrocknak, 100 körüli átlaggal tolja :lol:

Dimitri van den Berghet 3-9ről verte 11-10re az elődöntőben, igaz a belga kihagyott 8 meccsnyilat

ferni
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. szeptember 13., hétfő 3:58

Látta valaki hogy kapott ki a Pats?.... :fpalm:
Uramatyám... Zsebben a meccs, de már nagyon nekik állt a zászló, erre egy ilyen ratyi fumble....

Mac Jonesból meg lehet valami, nem mutatott rosszul

Avatar
Realfan1
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 22:26
Kedvenc játékosaid: CR, Modric, Diego Milito , Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Realfan1 » 2021. szeptember 10., péntek 6:36

Érthetetlen miért kell egy ilyen all star csapat Tampat tolni a bíróknak. Sima offensive PI volt ott a végén, ahol elmaradt a zászló. Megérdemelte volna a Dallas. Idén számolni kell velük, ha a Def tud hozni egy közepes szintet.Prescott nagyon pozitív meglepetés volt a sérülés után visszatérve.
Vita Vea brutál mennyire elit játékossá nőtte ki magát. Ha egészséges tud maradni hosszútávon, nagyon szép karrier néz ki neki. AB jó úton a CPOY-ra. Remek meccset hozott nagyon.

Jó kis szezonnyitó volt.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. szeptember 4., szombat 20:17

Én végül nem tudtam kimenni, már csak azért sem mert heineken van. :mrgreen: :lol:
Nem illik.

Marky
Hozzászólások: 1896
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. szeptember 4., szombat 15:48

Valaki kint van az itthoni darts European Tour fordulon? Milyen arak vannak? Milyen soroket lehet kapni?

ferni
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. augusztus 31., kedd 19:15

wZoLee7 írta:
Nem kitettek? Beoltva sem volt vagy mi. Csak gyorsan amiketattqm nekem az jott le h kiraktak
Sztem csak nem akart padozni, a többi már részlet kérdés.
Kétlem, hogy egy Starter QB poziból kitetette volna magát.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. augusztus 31., kedd 19:14

ferni írta: Cam Newton elmegy a New England Patriotsból :ozil:
Hát ez meglepett, láttam eléggé jól ment Mac Jonesnak, de nem gondoltam volna, hogy ez a csata ilyen hamar eldőlt volna, Cam meg gondolom nem akart padozni.

link


Mac Jones megy jónak tűnik eddig, lehet nagy draft lesz belőle, hogy ennyire hátracsúszott
Nem kitettek? Beoltva sem volt vagy mi. Csak gyorsan amiketattqm nekem az jott le h kiraktak

ferni
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. augusztus 31., kedd 19:12

Cam Newton elmegy a New England Patriotsból :|
Hát ez meglepett, láttam eléggé jól ment Mac Jonesnak, de nem gondoltam volna, hogy ez a csata ilyen hamar eldőlt volna, Cam meg gondolom nem akart padozni.

link


Mac Jones meg jónak tűnik eddig, lehet nagy draft pick lesz belőle, hogy ennyire hátracsúszott
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferni 2021. augusztus 31., kedd 19:14-kor.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. augusztus 30., hétfő 6:55

ferni írta: most megy ez a Jake Paul - Tyron Woodley
Félelmetes, hogy még egy ex UFC bajnoknak is mennyire köze nincs a Boxhoz :lol: :lol: :lol:
Nézni rossz bakker. Hiába ez is egy előre lezsírozott meccs, de hát ez amit művel egy vicc, komolyan mikre nem képes a pénz, hogy valaki ennyire leégesse magát.
Olyan látványosan nem akar nyerni, hogy arra szavak nincsenek, de nem is tudna lehet annyira homály ehhez... :lol:
És akkor a végén még a végén toltak egy kis trash talkot és Tyron belement, hogy I love Jack Paul tetót csináltat a visszavágó érdekében. :roll:

Nevetségessé teszik ezt a sportot.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ferni
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. augusztus 30., hétfő 6:00

most megy ez a Jake Paul - Tyron Woodley
Félelmetes, hogy még egy ex UFC bajnoknak is mennyire köze nincs a Boxhoz :lol: :lol: :lol:
Nézni rossz bakker. Hiába ez is egy előre lezsírozott meccs, de hát ez amit művel egy vicc, komolyan mikre nem képes a pénz, hogy valaki ennyire leégesse magát.
Olyan látványosan nem akar nyerni, hogy arra szavak nincsenek, de nem is tudna lehet annyira homály ehhez... :lol:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3557
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. augusztus 13., péntek 12:38

wZoLee7 írta:
Engem csak az erdekel az ujonc QB mikor szoritja ki goldenball JG-t a kezdobol. Mindenki nagyon oda van erte, nagyon jol illeszkedett be a srac, elvileg a rendszer is fekszik neki. Ennyire behypeolni nem szoktak QB t ha csak bem akarjak bedobni nagyon hamar
Még remêlem a tradeline előtt, s kikukázzuk 0-5nél a Saintsbe :lol: :lol:
Winston, meg Hill.. az nfl Vinije, meg nemtudomkije..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. augusztus 13., péntek 11:55

raul 4 ever írta: Hajnalban elindult az nfl előszezon, még az első körbe érdemes belepislogni, utána úgy is a cserék/bekerülés határán lévők játszanak 2-4ik körbe..

Ha felkelek a Cowboysra ránézek szerintem holnap hajnalban, meg aztán lesz KC-Frisco is, ha a 49nél feltámadtak a sérültek tavalyról, érdekes lehet az is..
Engem csak az erdekel az ujonc QB mikor szoritja ki goldenball JG-t a kezdobol. Mindenki nagyon oda van erte, nagyon jol illeszkedett be a srac, elvileg a rendszer is fekszik neki. Ennyire behypeolni nem szoktak QB t ha csak bem akarjak bedobni nagyon hamar


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 15 regisztrált és 0 vendég