Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: sebydani » 2022. július 6., szerda 16:27

Ez tényleg tuti Barkley gyereke :lol:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2022. július 6., szerda 16:19

Megvan az ellentéte Chetnek :D

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2022. július 6., szerda 10:46

hehetheoriginal írta: ok bocs, 3. kivétel jános, de ő feka, tök más izomzat es genetika, mint cset
Megértem, bőven vannak ellenpéldák arra, amit mondok, de miért ne lehetne ő a kivétel? :D

Én sem őt vittem volna amúgy valamiért elsőnek, inkább Jabarit. Houston ígéretes:
Sengun, Jabari, Gordon, Jalen Green, KPJ, egyben kell tartaniuk a magot.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11381
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. július 6., szerda 10:28

ok bocs, 3. kivétel jános, de ő feka, tök más izomzat es genetika, mint cset
thereisonly1ronaldo

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2022. július 6., szerda 10:17

hehetheoriginal írta: fluidabb picit cset, de ezek a vezna kis vegtagok, palank alatt arrebb lesz teve rendszeresen, kemenyen fognak vele banni a kornyekbeli fekák, es pont emiatt egy hajszal valasztja el egy fasza sulyos kis serulestol.
ha meg felpakolnak ra 10-20 kilo izmot, nem tudom hogy fogja birni a vázszerkezet.
Ezért mondom, hogy okosan kellene, hogy felpakolják izommal. Szerintem a tökéletes példa Giannis, nézd meg 1-2 évig milyen vékony volt és szépen lassan izmosodott meg.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11381
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. július 6., szerda 10:09

fluidabb picit cset, de ezek a vezna kis vegtagok, palank alatt arrebb lesz teve rendszeresen, kemenyen fognak vele banni a kornyekbeli fekák, es pont emiatt egy hajszal valasztja el egy fasza sulyos kis serulestol.
ha meg felpakolnak ra 10-20 kilo izmot, nem tudom hogy fogja birni a vázszerkezet.
szoval szkeptikus vagyok, ezek szinte sosem sulnek el jól, kb shaq es kd a két kivetel.
Azt mondd inkább, hogy mit kell tudni ezekről az OKC srácokról? Volt rendes apjuk vagy inkább Batman figurák?
ennyire nem neztem utanuk, de a draft esten nem nagyon lattam ott fatert a kornyeken :lol:
volt ugynok meg teso meg anya, de apa elmenekult meg idejeben a felelosseg elol :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: sebydani » 2022. július 6., szerda 10:08

hehetheoriginal írta: ahogy nezem, 2-3 ev mulva okc irgalmatlan baszo lesz, akiket most drafton behuztak, nagyon morcosak lesznek...
chet gyerek mozgasa es fizimiskaja szerintem kabare, max egy porzingis klon lesz belole, de a többi öcskös... :hmmm:
Azt mondd inkább, hogy mit kell tudni ezekről az OKC srácokról? Volt rendes apjuk vagy inkább Batman figurák?
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2022. július 6., szerda 9:55

hehetheoriginal írta: ahogy nezem, 2-3 ev mulva okc irgalmatlan baszo lesz, akiket most drafton behuztak, nagyon morcosak lesznek...
chet gyerek mozgasa es fizimiskaja szerintem kabare, max egy porzingis klon lesz belole, de a többi öcskös... :hmmm:
KP felépítését nagyon elcseszték, kb. rookie szezonjában volt a legjobb. Chetnek jobb a labdakezelése is, ez mindjárt látszik, hogy azért nem akkora birodalmi lépegető. Meg nekem bejön a mentalitása, van egy egészséges önbizalma, riporter benyögte neki, hogy grat a Summer league rekord 6 blokkhoz, erre azt mondja, csak 6? azt következőnek újra megdöntöm :mrgreen:

Houston és OKC vonaton fent vagyok viszont, remélem egyben marad mindenhol a mag. OKC-nél egyedül az a bajom ,hogy nincs semmi rutinos arc mellettük.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11381
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. július 6., szerda 9:18

ahogy nezem, 2-3 ev mulva okc irgalmatlan baszo lesz, akiket most drafton behuztak, nagyon morcosak lesznek...
chet gyerek mozgasa es fizimiskaja szerintem kabare, max egy porzingis klon lesz belole, de a többi öcskös... :hmmm:
thereisonly1ronaldo

Tjacks
Hozzászólások: 2676
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2022. július 6., szerda 8:55

nmate írta:
sebydani írta: Zion még él? Én azt hittem elment valami szalag mellé dolgozni azóta :kalapos:
Most toltak a segge alá egy irreálisan nagy szerződést. Vagy tudnak valamit a Pelsnél, amit senki más a Földön :D
állítólag van benne egy kitétel ami a sérüléseire utal. Gondolom arról szól hogy a most aláírt szerződése csak akkor jár 100%-osan, ha major injury nélkül megússza,sanszos hogy van benne egy alap meccs / perc szám is meghatározva.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2022. július 6., szerda 8:39

sebydani írta: Zion még él? Én azt hittem elment valami szalag mellé dolgozni azóta :kalapos:
Most toltak a segge alá egy irreálisan nagy szerződést. Vagy tudnak valamit a Pelsnél, amit senki más a Földön :D

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: sebydani » 2022. július 6., szerda 8:34

nmate írta: Chet Holmgren Summer League Debut

Pár év alatt, ha okosan építik, szépen lassan pakolják rá az izmot és lesz ideje hozzászokni, hogy erősebb, azért elég jó lehet a srác. De jövőre kíváncsi leszek a Zion vs Chetre :lol:
Zion még él? Én azt hittem elment valami szalag mellé dolgozni azóta :kalapos:

Én is néztem pont reggel a videót, van benne potenciál.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2022. július 6., szerda 8:32

Chet Holmgren Summer League Debut

Pár év alatt, ha okosan építik, szépen lassan pakolják rá az izmot és lesz ideje hozzászokni, hogy erősebb, azért elég jó lehet a srác. De jövőre kíváncsi leszek a Zion vs Chetre :lol:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11381
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. július 4., hétfő 23:15

hogy felhergelték magukat itt az ubiszezon kellos közepen :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2022. július 4., hétfő 21:48

hehetheoriginal írta: https://www.youtube.com/watch?v=FI7-2eK ... andShannon

hatalmas ez a két fazon :lol:

he is a runner, he's a track star :lol:
Nem bírtam végignézni, felrobban az agyam ettől az artikulálatlan kiabálástól, mint a szuterén szinten a tesók kb. :lol:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11381
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. július 4., hétfő 21:31

https://www.youtube.com/watch?v=FI7-2eK ... andShannon

hatalmas ez a két fazon :lol:

he is a runner, he's a track star :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2022. július 4., hétfő 13:51

Mitchell Robinson breaks "The Charlie Ward Curse."

He's the first Knicks draft pick to get a second contract with the team since 1994
1999-ben kapta meg a második szerződését a Knickstől :lol:

Tjacks
Hozzászólások: 2676
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2022. július 3., vasárnap 18:11

Marci77 írta:
Tjacks írta: Nah warriors ha jól látom elengedte paytont. Biggest mistake, portland jól járt.
Mindenkit nem tudnak megtartani,főleg nem ennyiért amit ott kapott. Looney kb áron alul írt alá,Divincenzo is szerintem áron alul érkezett.
Otto Porter is nagy érvágás,de neki kb minimum közelben tudtak volna csak adni.
Nyilván nem, épp ezért írtam múltkor hogy őt tartanám meg leginkább. Looney viszont tényleg jó áron írt alá, egy ilyen szezon után főleg.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2022. július 3., vasárnap 3:03

Haynes - “Draft compensation is an ongoing talking point for the Nets and they want shooting guard Joe Harris and his remaining $38.6 included.. Lakers have been disinclined to the inclusion of Harris, and are instead seeking the insertion of Seth Curry”

Behugyozok ha ez összejön, Harris is baromi jó fit lenne Lebron mellé, de ha valahogy összejönne a flat earther mellett Curry is, az egészen elképesztő lenne, :lol:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2022. július 2., szombat 17:26

Tjacks írta: Nah warriors ha jól látom elengedte paytont. Biggest mistake, portland jól járt.
Mindenkit nem tudnak megtartani,főleg nem ennyiért amit ott kapott. Looney kb áron alul írt alá,Divincenzo is szerintem áron alul érkezett.
Otto Porter is nagy érvágás,de neki kb minimum közelben tudtak volna csak adni.
nmate írta: Gobert a Wolvesban egy kupac pickért cserébe. Wtf.

Celtics behúzta Brogdont, az viszont szép.
Gobert csere egy vicc. Kb 2 első kört érhet (meg max egy swapot), de ekkora fizuval nekem úgy se kéne.
bedobják Russellt meg pár swapot még, megkapják KDt kb :DDD Vagy Towns+pickekkel.. És elnézve KAT mekkora puhapcs,bele is raktam volna egy olyan cserébe.

Brogdon fasza húzás,örülök,kb semmit se adtunk érte.

Simons évi 25 millája vicc egy jó fél támadó szezonra,Towns max hosszabbítása is borzasztó lehet,ha fejben nem lép előre (márpedig ez ennyi idő után elég kérdéses). Zion maxa is nálam a legrosszabb szerződések között van egyelőre,mert impacte nekem a boxscore statok mellett az ótvar védekezésével még mindig nagyon kevés. (És én az egészségétől ugyanúgy félek az új képek egyáltalán nem meggyőzőek mivel kosárlabdázó nem testépítő...)

De a legrosszabb szerződés így is Knox 2/6ja a Pistonstól :DD Konstans legrosszabb játékos a ligában a draftja óta :lol: Réges rég Kínában lenne a helye. Sőt,Koreában meg Fülöp-szigeteken. De cáfoljon rám. Túltolják ezeket az újraépítős projekteket,ráadásul Bagleyt is bőven túlfizették, túl sok évre.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 25 regisztrált és 0 vendég