Tenisz

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Tjacks
Hozzászólások: 2616
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2014. január 24., péntek 12:42

Naldal egyszerűen jobb, ideje lenne elismerni :)

Itt már csak a " stíluson" lehet vitatkozni sztem. Más kérdés hogy nekem kifejezetten tetszik Nadal játékstílusa, azok a kicsavart tenyeresek a pálya másik sarkába, a hirtelen ritmusváltások, amikor egy meccsen sokszor vert helyzetből behúzza a tenyerest a rövidre...( mondjuk őszintén ak Nadal játékára azt mondani hogy sablonos az igen csak elvakult szemlélet)

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. január 24., péntek 12:39

Nem tudtam nézni a meccset, és most olvasom csak, hogy kikapott Roger... :/ Nagyon sajnálom a svájcit, de hát ez van, Nadal már jobb sajnos.

A döntőben nem tudom elképzelni, hogy ne a spanyol győzzön, de természetesen nagy erőkkel fogok szurkolni Wawrinkának. :salute:

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. január 24., péntek 12:37

A holnapi elődöntőről már írtam, én MOST inkább Federert tippelném, de tényleg már a bevonuláskor átfordulhat ez Nadal javára.
Át is fordult, ahogy kell. :mrgreen:

Wawrinka Djokovic elleni győzelme ezért is volt brutális. Elbukta az első szettet, aztán döntő szettre kényszerült, és mégis képes volt a maga javára billenteni a mérleg nyelvét. Pedig ott az előző 14 meccs alapján 14-et elbukott a szerbbel szemben.

Roger jó volt a tornán, még akkor is, ha egy gyengébb Tsonga és Murray ellen volt összeszedett. A tavalyi évéhez képest előrelépett, Nadalt viszont már akkor sem fogja megverni, ha a spanyol vakon, láb nélkül játszik.

A döntőben nyilván Nadal az esélyes, ha bármikor Wawrinka lenne előnyben, nem tudom elképzelni, hogy be tudja fejezni a meccset, látván azt, amit leművelt Berdych ellen a végén. Nadal meg a fontos pontoknál nem tud hibázni.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7328
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. január 24., péntek 12:37

Rafa :salute:
előre a 14-ért :box:
Utána meg Garros. :shifty: :D
Azért Wawrinka nehéz lesz a döntőben, csak megverte Djokovicot, nekem már tavaly óta jobbnak tűnik mint Federer.
A legjobbja
Még igen, talán. De remélem Nadal beéri a GS győzelmekben is, plusz ott lesz az egymás elleni mérleg, ami Nadal oldalán fog kiakadni. Akkor maximum a Roger fanoknál lesz a valahavoltlegjobb.
Love football, hate antifa.

Avatar
Higuain
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:07

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Higuain » 2014. január 24., péntek 12:34

Acewill írta:Egy vicc volt amit a kommentátorok műveltek az Eurosporton, főleg ez a "szakértő", át is kapcsoltam egy idő után angol kommentátorra. Nyíltan Federernek drukkolni az egy dolog, de aztán minden game-t úgy nézni, hogy mit kell csinálnia Rogernek, hogy legyőzze Nadalt, hova üsse, aztán ha véletlenül valami nem jön össze az csakis Federer hibája, mert hát valamiért nem sikerül neki leütnie Nadalt a pályáról.
Én azt mondom Federer cserélhet ütőt meg edzőt, de fejet nem tud cserélni, ez már a második játszmától nyilvánvaló volt. Sokadszor van már ez a részrehajlás Federer irányába, én elhiszem, hogy egy szimpatikus, nagyon jó játékos, a tenisztörténelem egyik legjobbja, de a lesajnált Nadal köszöni szépen és él a lehetőséggel szinte minden ilyen helyzetben. B-)
Szerintem azért ennyire nem volt rossz a helyzet meg miről beszéljenek, hogyan verhetné meg Murrayt megint? Egyszerűen arról volt szó, hogy Nadal keveset hibázott és Federer hozzátette a maradékot azzal, hogy elrontott sima ütéseket amit meg is jegyeztek. :roll:

Kár a meccsért jobb lett volna kevesebbet hibázni, de egyértelmű, hogy Nadal tenyeresei ellen egy Djokovic szintű fonák kell, hogy nyerni lehessen. Ha Federer gyorsabban húzza meg a nyerőket több sansza lehetett volna, nem bírta a labdameneteket. Nadal pedig egy erős fonákkal néz szembe majd a döntőben Wawrinka fonákját nem fogja ilyen könnyen bedarálni.

Szerk.: még a legjobbja, de ha Nadal behúz még pár GS-t akkor már mondhatjuk majd, hogy ő a legjobb. Füvön jobb Federer, de Nadal már kemény felületen is megállíthatatlan (persze egy régi Federer ellen itt lehetnének komoly csaták).
casillas-carvajal-ramos-varane-marcelo-verratti-modric-isco-lucas-ronaldo-suarez

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2014. január 24., péntek 12:32

Acewill írta:a tenisztörténelem egyik legjobbja
A legjobbja. Ettől függetlenül tény, hogy nagyon arrafele húzott a szakkommentátor szíve :) Megérdemelten jutott döntőbe Nadal, Federer itt kevés volt fejben...

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. január 24., péntek 12:28

ferni írta:már bocsánat, de aki nem volt totál elvakult, azt tudta, hogy még mindig Nadal az esélyes,
én ezzel maximálisan tisztában voltam, ne nekem mond :)

azt is viccesnek tartom akik azzal érveltek h új edző, új tanácsok. Hát mi újat lehet még mondani Rogernek amit még senki nem mondott neki, vagy magától ne jutott volna eszébe? Ezelőtt 32-szer találkoztak már, kipróbált ő már mindent.

Naldal egyszerűen jobb, ideje lenne elismerni :)
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Acewill
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:34
Kedvenc játékosaid: zidane, benz, luka

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Acewill » 2014. január 24., péntek 12:27

Egy vicc volt amit a kommentátorok műveltek az Eurosporton, főleg ez a "szakértő", át is kapcsoltam egy idő után angol kommentátorra. Nyíltan Federernek drukkolni az egy dolog, de aztán minden game-t úgy nézni, hogy mit kell csinálnia Rogernek, hogy legyőzze Nadalt, hova üsse, aztán ha véletlenül valami nem jön össze az csakis Federer hibája, mert hát valamiért nem sikerül neki leütnie Nadalt a pályáról.
Én azt mondom Federer cserélhet ütőt meg edzőt, de fejet nem tud cserélni, ez már a második játszmától nyilvánvaló volt. Sokadszor van már ez a részrehajlás Federer irányába, én elhiszem, hogy egy szimpatikus, nagyon jó játékos, a tenisztörténelem egyik legjobbja, de a lesajnált Nadal köszöni szépen és él a lehetőséggel szinte minden ilyen helyzetben. B-)

Tjacks
Hozzászólások: 2616
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2014. január 24., péntek 12:27

Nadal :mrgreen:

Hát sokkal nehezebb meccsre számítottam, Nadal szurkolóként örülök hogy sikerült 3 szettben hozni a meccset. Federernél nagyon sok volt a hiba, 3 szettben már kifejezetten egyszerű tenyeres ütésekbe hibázott bele.

Döntőben meg végre egy szimpatikus ellenfél :D

ferni
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. január 24., péntek 12:24

Mike írta:
az egyértelmű esélyes Federer még csak szettet sem nyert
hát nem Murray volt az ellenfél, na...
már bocsánat, de aki nem volt totál elvakult, azt tudta, hogy még mindig Nadal az esélyes, ha ők ketten játszanak, ez nem is volt kérdés...

Ez egy nyerhető meccs lett volna Federernek, egyszerűen sokat hibázott és egy kis plusz kellett volna... Fejben kellett volna egy kicsit jobban összeraknia magát, 1 pillanatig nem hitte el Federer, hogy nyerhet... TV-n keresztül is lehetett ezt rajta érezni.
Nadal meg, ahogy megingott Federer egyből kihasználta, ezt zseniálisan csinálta.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. január 24., péntek 12:17

Tádám írta:Ez ellen a Federer ellen nincs esélye Nadalnak az elődöntőben
heloszia B-)

az egyértelmű esélyes Federer még csak szettet sem nyert
hát nem Murray volt az ellenfél, na...

Rafa :salute:
előre a 14-ért :box:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. január 24., péntek 11:57

Lelektani folenyben van Rafa,es erzi is ezt. Reg lattam Federert (marmint igy vegig egy meccset),es azert o se csucs mar..
Nem lattam benne a meccs korabbi dzakadzaban de azt,hogy erzi hogy Nadal verheto. Ha ertitek hogy ertem.
Nincs meg vege,de szerintem ezt behuzza Rafa.(csak birja a keze)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
TBone
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:48
Kedvenc játékosaid: Figo, CR , Bale, Marcelo, Lopez, Modric, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Portugália, OKC

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: TBone » 2014. január 24., péntek 11:51

azt hiszem, nem mondom túl korán, hogy szép volt Rafa! remélem a döntő is meglesz neki! azért a második szett elején attól a lyuktól a tenyerén konkrétan megijedtem :ozil: :mrgreen:

ott is a federer vissza break, fasza :lol:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. január 24., péntek 11:06

Nadal keze nem valami szep..
Szerintem itt nagy kerdes lesz hogy Nadal keze mennyire birja,es a kotessel hogy tud jatszani. Mert ugy lehet hogy a hosszu meccsbol o jon ki rosszabbul. (Mert szerinten alap esetben Federer elobb faradna)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

ferni
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. január 24., péntek 10:55

nem hiszem el bakker... hogy Federer mindig szétesik Nadal ellen fejben...
ez a Tie Break is... :roll: ettől féltem a meccs előtt is, de nagyon...
no mindegy, vannak még csodák, hátha Roger összébb kapja magát.

Nadal tartja magát, ahogy kell, beüti ha olyan helyzet adódik, úgy játszik ahogy kell, a többit sajna Federer hozzáteszi neki...

Maga a játék, amit Federer játszik nem egy elveszett dolog, sőt, csak sokkal kevesebb hiba kéne...

szerk: megint mit csinál...
1. játék, break labdához juthatna és bele a hálóba...

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7328
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. január 24., péntek 10:23

Nadal most is már három olyan ütést tett rövid oldalra Federernek, hogy sírok. :roll:
Ezt ha a svájci teszi akkor zseni meg isten.
Nadal meg persze csak erőből. Haters gonna hate.
Love football, hate antifa.

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. január 23., csütörtök 22:12

Nem láttam a női meccseket sajnos, de azért röviden:

Bouchard - Li: Bouchard volt a torna meglepetésembere, de Li jobb teniszező, komolyabb a játéka, és fejben is rendben van. Ez teljesen papírforma.

Cibulkova - Radwanska: Benne volt, hogy Azarenka legyőzése után visszaesik, na de hogy ekkora verést kapjon, arra nem számítottam. Az a kemény, hogy ez a Cibulkova teljesen átlagos játékos, nem is értem, hogy jött ki neki ennyire a lépés.

A döntőben én Li győzelmét várom, nagyon magabiztos volt az egész tornán, tapasztaltabb, nyert már korábban GS-t, egész egyszerűen minden mellette szól.


Wawrinka - Berdych: Erre már felkeltem. :) Wawrinka döntő helyzetekben már nem hibázik, szimplán csak borzasztóan passzív. Ez a döntőben megbosszulhatja magát. Berdych szerintem a TOP10 leginkább színtelen, szagtalan, sótlan játékosa, örülök, hogy nem ő döntőzik. Van egy jó szervája, egy viszonylag stabil játéka az alapvonalról, de nincs semmilyen különlegessége.

A holnapi elődöntőről már írtam, én MOST inkább Federert tippelném, de tényleg már a bevonuláskor átfordulhat ez Nadal javára. Egyébként ami még érdekes lehet a holnapi elődöntővel kapcsolatosan, az az, hogy mi van akkor, ha esetleg hosszabb találkozóra kerülne sor. Hogy fogja bírni Federer? Milyen lesz Nadal tenyere? Remélem nyomnak egy 6 órás meccset. :mrgreen:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. január 23., csütörtök 12:06

MyStiQ írta:Persze ezek után jön az, hogy majd Radwanskát elveri Cibulkova...
És tényleg. :(

Bouchard meg sajnos simán kikapott a kínai csajtól.

Wawrinkáék közben szépen gyűrik egymást, már a negyedik szettet játsszák, eddig kettőt nyert a svájci és egyet a cseh. Berdych elég jól szervál, de a második szettben egyszer Wawrinka is ütött sorozatban három ászt. :agree:

Mindent bele, Waw!

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Tádám » 2014. január 22., szerda 15:25

MyStiQ írta:Felkeltem már az Azarenka - Radwanska meccsre is, amit így utólag nem bántam meg.

Radwanska 2 éve beszari módon játszik Azarenka ellen, ma viszont megfordult valami. Elképesztő labdameneteket nyert meg, nőktől ritkán látni ilyet, hogy egy-egy pontért ennyit küzd valaki. Mondjuk amellett, hogy Radwanska nagyon egyben volt, Azarenka is gyengén játszott. Ha 2 szettben zárja le a lengyel, akkor sem szólhatott volna senki semmit.

Ha a nőknél tippelni kellene a döntőre, akkor Li - Radwanska döntőt mondanék. Kiválóan játszanak, fejben is rendben vannak, nagyszerű döntőt hoznának le. Persze ezek után jön az, hogy majd Radwanskát elveri Cibulkova...

A férfi meccsekről:

A Nadal - Dimitrov jó volt. Jó látni, hogy erőnlétileg sokat fejlődött Grigor, ahogy az ütései is rendben voltak. Nem véletlenül kapta meg a Baby Federer nevet, már most szebben játszik, mint a teniszezők döntő többsége. És itt most magasabban rangsorolt játékosokra is gondolok. Amin még javítania kellene, az a fonák nyesés és - meglepő módon - a tenyeres. Néha túlságosan puhának éreztem az ütéseit, ami Nadal ellen sokkal látványosabban kijött. Persze amire normálisan rá tud készülni, azokban van erő, de egy-két előkészítő ütés tényleg szarul sikerült.

Ma az első szettben nagyon összeállt az adogatása, aztán fokozatosan romlott. Nyilván még fejben nincs azon a szinten, mint Djokovic vagy Nadal, ha az ő szintjükön mozogna, akkor ezt a mai meccset 3 szettben behúzza. A 2. szett tie-breakjét rögtön egy kettőshibával kezdte, ezt Nadal végigvitte. Rendben, ez a kisebb hiba. De az, hogy a 3. szettben 3 szettlabdát sem tud értékesíteni, amiből az egyik egy egyszerű tenyeres lett volna, az nem fér bele. Nadal aztán az első alkalommal büntette is... Az most más kérdés, hogy Nadal is sokat hibázott, de rég láttam azt, hogy ennyire spanolná magát valaki ellen. Ez biztató. :)

Federer meg eddig nagyon magabiztos, bár valljuk be őszintén, hogy a sérüléséből visszatérő Tsonga és Murray még nincs csúcsformában. Ettől függetlenül idén eddig nagyon bátor, fizikailag is úgy tűnik, hogy jobban bírja, szóval bízok benne, hogy ideig-óráig visszakapjuk a régi Federert.


Az elődöntő már kemény menet lesz: Wawrinkától gyakorlatilag elvárás Djokovic legyőzése után, hogy döntőzzön. Számomra nem kérdés, hogy a svájci a jobb és ügyesebb teniszező, ettől persze még nem garantált a döntőzése. A másik ágon most Federert mondanám esélyesebbnek, de ahogy kijönnek a játékoskijáróból, már lehet változtatnék is a véleményemen. :mrgreen: Nadalon látszik - és el is mondta -, hogy rohadtul zavarják a hólyagok és a kötés a kezén. Hogy ez mennyit javul majd 2 nap alatt, az jó kérdés, de bármennyire is ügyes Dimitrov és bármennyire is a kemény borítás Nishikori kedvence, ennyire nem játszanának szoros meccset egy teljesen fitt és egészséges Nadal ellen. Még nem. Ha Federer nem beszarva jön ki, mint a tavalyi római Mastersen, akkor verheti Nadalt, különben még a sérült Rafa is elveri. Egy Federer - Wawrinka döntő ütne. :mrgreen:
Adok mindent, kivéve az utolsó mondatot, mert nekem egy Wawrinka - Nadal döntő ütne. :D :D
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. január 22., szerda 15:06

Felkeltem már az Azarenka - Radwanska meccsre is, amit így utólag nem bántam meg.

Radwanska 2 éve beszari módon játszik Azarenka ellen, ma viszont megfordult valami. Elképesztő labdameneteket nyert meg, nőktől ritkán látni ilyet, hogy egy-egy pontért ennyit küzd valaki. Mondjuk amellett, hogy Radwanska nagyon egyben volt, Azarenka is gyengén játszott. Ha 2 szettben zárja le a lengyel, akkor sem szólhatott volna senki semmit.

Ha a nőknél tippelni kellene a döntőre, akkor Li - Radwanska döntőt mondanék. Kiválóan játszanak, fejben is rendben vannak, nagyszerű döntőt hoznának le. Persze ezek után jön az, hogy majd Radwanskát elveri Cibulkova...

A férfi meccsekről:

A Nadal - Dimitrov jó volt. Jó látni, hogy erőnlétileg sokat fejlődött Grigor, ahogy az ütései is rendben voltak. Nem véletlenül kapta meg a Baby Federer nevet, már most szebben játszik, mint a teniszezők döntő többsége. És itt most magasabban rangsorolt játékosokra is gondolok. Amin még javítania kellene, az a fonák nyesés és - meglepő módon - a tenyeres. Néha túlságosan puhának éreztem az ütéseit, ami Nadal ellen sokkal látványosabban kijött. Persze amire normálisan rá tud készülni, azokban van erő, de egy-két előkészítő ütés tényleg szarul sikerült.

Ma az első szettben nagyon összeállt az adogatása, aztán fokozatosan romlott. Nyilván még fejben nincs azon a szinten, mint Djokovic vagy Nadal, ha az ő szintjükön mozogna, akkor ezt a mai meccset 3 szettben behúzza. A 2. szett tie-breakjét rögtön egy kettőshibával kezdte, ezt Nadal végigvitte. Rendben, ez a kisebb hiba. De az, hogy a 3. szettben 3 szettlabdát sem tud értékesíteni, amiből az egyik egy egyszerű tenyeres lett volna, az nem fér bele. Nadal aztán az első alkalommal büntette is... Az most más kérdés, hogy Nadal is sokat hibázott, de rég láttam azt, hogy ennyire spanolná magát valaki ellen. Ez biztató. :)

Federer meg eddig nagyon magabiztos, bár valljuk be őszintén, hogy a sérüléséből visszatérő Tsonga és Murray még nincs csúcsformában. Ettől függetlenül idén eddig nagyon bátor, fizikailag is úgy tűnik, hogy jobban bírja, szóval bízok benne, hogy ideig-óráig visszakapjuk a régi Federert.


Az elődöntő már kemény menet lesz: Wawrinkától gyakorlatilag elvárás Djokovic legyőzése után, hogy döntőzzön. Számomra nem kérdés, hogy a svájci a jobb és ügyesebb teniszező, ettől persze még nem garantált a döntőzése. A másik ágon most Federert mondanám esélyesebbnek, de ahogy kijönnek a játékoskijáróból, már lehet változtatnék is a véleményemen. :mrgreen: Nadalon látszik - és el is mondta -, hogy rohadtul zavarják a hólyagok és a kötés a kezén. Hogy ez mennyit javul majd 2 nap alatt, az jó kérdés, de bármennyire is ügyes Dimitrov és bármennyire is a kemény borítás Nishikori kedvence, ennyire nem játszanának szoros meccset egy teljesen fitt és egészséges Nadal ellen. Még nem. Ha Federer nem beszarva jön ki, mint a tavalyi római Mastersen, akkor verheti Nadalt, különben még a sérült Rafa is elveri. Egy Federer - Wawrinka döntő ütne. :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 10 regisztrált és 0 vendég