Tenisz

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. november 5., kedd 13:22

'shutterisland írta:bár sokszor olvastam róla negatív véleményt, én a digis topor csabát mégis bírom. :mrgreen:
nem igazán vagyok szakavatott, de lelkes, jókat mond, a statisztikákat és érdekességeket is jól használja és számomra pont megfelelő arányban nyomatja.
sőt, nálam külön feldobja a közvetítést, főleg mikor vonyít, hogy "nem hiszem eeeel!" meg "és elrontjaaaaa" :lol:
esetleg mikor ostobázza a bekiabáló nézőket, vagy hisztizik, hogy beszóltak neki facebook-on, amiért nadal csoportját könnyűnek véli, stb. :mrgreen:
Az jó lehet. :lol: Horti Gábor kicsit szofisztikáltabb formában? :mrgreen:

Tévém nincs, úgyhogy marad a stream, múltkor mondjuk pont megtaláltam a magyar Digit online, és ott néztem egy meccset, de sajnos pont nem ez a kommentátor volt. :D

Na mindegy, maradok a Sky-nál, Rusedskiék meggyőztek. :agree:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8343
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. november 5., kedd 13:17

Egyébként streamen nézem a meccseket
bár sokszor olvastam róla negatív véleményt, én a digis topor csabát mégis bírom. :mrgreen:
nem igazán vagyok szakavatott, de lelkes, jókat mond, a statisztikákat és érdekességeket is jól használja és számomra pont megfelelő arányban nyomatja.
sőt, nálam külön feldobja a közvetítést, főleg mikor vonyít, hogy "nem hiszem eeeel!" meg "és elrontjaaaaa" :lol:
esetleg mikor ostobázza a bekiabáló nézőket, vagy hisztizik, hogy beszóltak neki facebook-on, amiért nadal csoportját könnyűnek véli, stb. :mrgreen:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. november 5., kedd 13:04

Bocs a dupláért.

Del Potro :salute: Nem gondoltam volna, hogy vissza tud jönni szetthátrányból, Gasquet elég jól játszott, az az egykezes fonák valami elképesztő. :ozil: Volt egy olyan nyerője returnből a franciának az elején, hogy csak néztem. A második szettben azután rengeteget hibáztak mindketten az első pár game-ben, majd Del Potrónak sikerült elvennie a gall adogatását, így meglett a szett.
Aztán a döntő szettben összevissza brékelték egymást, szerencsére az argentin jött ki ebből jobban, szerintem megérdemelten győzött. :salute: Gasquet-nak így elég nehéz dolga lesz, meg kell vernie Federert vagy Djokót, ha életben akarja tartani esélyeit a továbbjutásra.

Egyébként streamen nézem a meccseket, a SkySports-on, fantasztikus. Tegnap Becker és Rusedski volt a vendég a stúdióban, majd Annabel Croft, aki világelső volt korábban a hölgyeknél, tényleg nagyon jók, részletesen kielemzik minden játékos stílusát, melyik ütésnemben gyenge, melyikben jobb, mivel verheti meg Del Potro Gasquet-t, satöbbi. Jó hallgatni őket, ez valóban színvonal. :)
Az már más kérdés, hogy Becker úgy néz ki, mint valami legalja drogos. :lol: Viszont Rusedski jól tartja magát. Kár, hogy sikerült felvennie egy barna cipőt a fekete zakóhoz. :lol:

Ma háromtól Nadal-Ferrer, sajnos nem fogom tudni nézni, órám lesz, viszont este kivételesen hanyagolom a BL-t szerintem, mert Djoko-Federer lesz. :)
Illetve este hétkor kezdenek a Bryan ikrk párosban, érdemes lehet majd belenézni abba az összecsapásba is.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. november 4., hétfő 17:30

Galacticos írta:szerintem "látványban" és "drámában" talán a vb leggyengébb meccse ez.
az egyik legjobb meccs pedig szerintem az esti lesz. gasquet fonákja vs delpotro tenyerese.
az argentint nagyon megkedveltem idén, talán mondhatom hogy a kedvencem lett, kár hogy ő nem lesz ott tennis classicson.
Csak az első szettet néztem, az nem volt túl fényes, amikor Wawrinka adogatott, alig volt labdamenet, olyan jól szervált. Berdych meg folyton kettőshibákat ütött. :kivagyhe: Szóval az első szett tényleg nem volt túl látványos sajnos, igaz, Waw tenyerese elsült néha, illetve én imádom az egykezes fonákját, nagyon elegáns, de közben pontos is. :)

Most megint belenéztem pár perc erejéig (svédet tanulok közben :D ), jobb Waw, most is lebrékelte Berdychet, megérdemli a győzelmet.

Estére meg megpróbálom szabaddá tenni magam, nagyon kíváncsi vagyok Del Potróra. :) Nekem is nagy kedvencem lett az utóbbi időben, szurkolok neki most is, de természetesen még mindig Fed az első számú kedvenc.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6599
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. november 4., hétfő 17:23

GT37 írta:Hamarosan Wawrinka-Berdych, érdemes nézni szerintem, elég komoly meccs várható. B-) Mindent bele, Stanislas! :)
szerintem "látványban" és "drámában" talán a vb leggyengébb meccse ez.
az egyik legjobb meccs pedig szerintem az esti lesz. gasquet fonákja vs delpotro tenyerese.
az argentint nagyon megkedveltem idén, talán mondhatom hogy a kedvencem lett, kár hogy ő nem lesz ott tennis classicson.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. november 4., hétfő 15:02

Hamarosan Wawrinka-Berdych, érdemes nézni szerintem, elég komoly meccs várható. B-) Mindent bele, Stanislas! :)

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. november 4., hétfő 10:01

'shutterisland írta:ez most volt az elődöntőben ?
akkor már értem miért nem játszott Ibra az előző meccsükön. Néztem a felállást, kispadon kerestem mindenhol, de nem volt. Nézem, hogy eltiltott-e, de az sem. Simán kért egy pár nap szabit a tennis miatt? :hmmm:
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6599
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. november 3., vasárnap 16:59

hú ferrer. :-@ :-@
nem igaz.eljut addig hogy adogasson a szettért, fordít a szerb azt mondom oké. tényleg, nagyon nagy teljesítmény.
utána elbukja a szettet ferrer.
következő szett ugyanez. ugyanez.
egy az egyben.

pont ezrét raktam tegnap nadalra amikor ferrer volt előnyben mert ilyenkor nem képes hozni a szerváját. bukott ő már masters döntőt pl murray ellen meccslabdáról. mert megállt a labdamenet közben és kikérte a challenget, közben csípte a vonalat murray ütése, onnan meg hengerelt andy.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7328
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. november 3., vasárnap 16:51

Nadallal meg van valami, hogy mostanában rendre kikap egy jobb ellenféltől?
Ausztrál Openre remélem összeszedi magát.
Love football, hate antifa.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6599
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. november 3., vasárnap 16:41

Buitre írta:
Galacticos írta:és akkor méghogy ez a sport unalmas.
????????? :x
off topikban erről beszéltünk tegnap, és többen mondták hogy elalszanak rajta meg mittomén. :)

amúgy ezek a francia nézők ritka nagy parasztok. még az első körök egyikén volt hogy 3x szóltak hogy ne vakuzzanak, mire megértették. folyamatosan belekiabálnak, akár labdamenet közben is..

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1348
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Buitre » 2013. november 3., vasárnap 16:40

Galacticos írta:és akkor méghogy ez a sport unalmas.
????????? :x

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6599
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. november 3., vasárnap 16:35

'shutterisland írta:ez most volt az elődöntőben ? :mrgreen:
egyébként tényleg drámai lesz, ha döntő szettre megyünk.
ja ott van ibra a tornán már többször mutatták is, most is úgy kezdődött a meccs. :)

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8343
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. november 3., vasárnap 16:32

ez most volt az elődöntőben ? :mrgreen:
egyébként tényleg drámai lesz, ha döntő szettre megyünk.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6599
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. november 3., vasárnap 16:26

ez most megint dráma.
és egy döntő szettben mekkora dráma lenne te jó ég.
ez a meccs meg pluszban még látványos is.

és akkor méghogy ez a sport unalmas. :lol:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6599
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. november 2., szombat 18:55

hát ez nagyon lesokkolt.
minden pontnál azt vártam hogy na majd most feltámad, most jön egy olyan nyerő ami átlendíti a holtponton.
5-5nél a saját adogatásánál 30-15nél bukta el amikor a ziccert a hálóba ütötte, azzal jött vissza ferrer..
csak azért sajnálom mert így a holnapi meccs nem lesz akkora.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. november 2., szombat 18:54

Ferrer nagyon akarta, és megérdemelte.

Remélem, holnap Djoko ellen is így játszik, vagy még jobban. :agree:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. november 2., szombat 18:52

És ott van, Ferrer, hihetetlen. :salute: Nem tudom, ezelőtt mikor verte meg utoljára Nadalt, ha volt ilyen egyáltalán.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6599
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. november 2., szombat 18:43

ferrer mekkorát játszik amúgy, te jó isten.
nadal meg nem adja fel. nincs ilyen nála.
szerintem ezzel most megtörte ferrert, más elmenni addig hogy szerválj a meccsért, meg utána kiszerválni a meccset nadal elleni.
fognini ellen 6-2 4-1ről fordított, nem is olyan rég. remélem most is fog. :luck:
#krimi.

szerk.: hát nem tört meg. bréklabda.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8343
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. november 2., szombat 17:38

gondolom ha a szettarány is egál, akkor pedig mennek még egy lépcsőt, mint a fociban.

egyébként követni fogom, valahogy nekem kimaradt, hogy van ilyen, általában csak a grand slameket meg néhány digi által nyomott atp nagyobb meccseit nézem az utóbbi időkben.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6599
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. november 2., szombat 17:31

'shutterisland írta:nem nagyon ismerem ezt a rendszert, ezt a tornát még nem láttam.
pontokat kapnak a győzelemért ?
és ha teszem azt pontegyenlőség van a csoporton belül? akkor "pontarány" ? :mrgreen:
igen.
győzelmenként 1 pont, szóval olyan mintha a győzelmet számolnák. és nem gólarány van mint fociban hanem "szettarány", és egálnál az dönt.

most pedig remélem ferrer behúzza az első szettet, aztán nadal fordít. :luck:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 8 regisztrált és 0 vendég