Tenisz

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2024. január 28., vasárnap 13:39

Hihetetlen nagy sportember Sinner. 22 évesen a remek tenisz mellett, személyisége is példás. Hihetetlen fordításos első gs győzelem után, mosolyogva felment a csapatához, és ennyi. Azóta nagyon szeretem,mióta tavaly a répa ruhás ismeretlen törzs szurkolóival találkozott, és játszott velük egy kicsit. Hatalmas figura. Nekem sokkal szimpatikusabb mint Alcaraz. Nadal után megvan végre, akinek szívből tudok szurkolni a továbbiakban.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2024. január 26., péntek 10:09

Szép és jó ez, de ez a lent említett névsor (pedig nem szar), valszeg összesen nem fog annyi GS-t nyerni mint Djoko, de még csak annyit se szerintem mint Nadal vagy Roger.

Főleg hogy a szerb még párat biztos hozzá fog rakni az eddigiekhez.

realmadrid95
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2024. január 26., péntek 8:58

Anthony írta: Sinner legyőzte Djokovicot az Australian Open elődöntőben. 2018 óta és 33 meccs után kapott ki Djokovic az AO-n.

Lassan csak megérkezik az új generáció: Alcaraz 20 éves, Sinner 22, Holger Rune 20 már top10-ben vannak.

Medvedev, Zverev és Cicipasz is jó korban vannak (26-27 körül).


+ Rublev.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Anthony » 2024. január 26., péntek 8:40

Sinner legyőzte Djokovicot az Australian Open elődöntőben. 2018 óta és 33 meccs után kapott ki Djokovic az AO-n.

Lassan csak megérkezik az új generáció: Alcaraz 20 éves, Sinner 22, Holger Rune 20 már top10-ben vannak.

Medvedev, Zverev és Cicipasz is jó korban vannak (26-27 körül).

Tjacks
Hozzászólások: 2616
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2024. január 24., szerda 18:57

nzooli93 írta: Us open után Alcarez most se lesz döntős. Pedig idénre nagy áttörést vártam tőle. Lehet nagyon túl hypolták, és kicsit ő is el szállt. Ma nagyon nem volt fókuszban, pedig nem egy nyeretlen ellen játszott, aki ellen nem kell maxon pörögni. Pedig akartam vasárnapra egy Djoko-Alcarezt. Bár Sinnerben is bízok kicsit, hogy megnehezítheti Djokonak.
Djokonak ha vigyázz magára akkor meglesz a 30 Grand Slam is, fizikálisan kanyarba sincs senki.

30...... :ozil:

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2024. január 24., szerda 16:22

Us open után Alcarez most se lesz döntős. Pedig idénre nagy áttörést vártam tőle. Lehet nagyon túl hypolták, és kicsit ő is el szállt. Ma nagyon nem volt fókuszban, pedig nem egy nyeretlen ellen játszott, aki ellen nem kell maxon pörögni. Pedig akartam vasárnapra egy Djoko-Alcarezt. Bár Sinnerben is bízok kicsit, hogy megnehezítheti Djokonak.

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1192
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: miro. » 2024. január 7., vasárnap 13:43

Tjacks írta: Gondolom a Garrosra tett fel mindent így is, de nem tudom hogy van-e visszaút. Egy állat ez az ember mentálisan, őszintén sajnálom hogy így alakult a vége. :-(
Igazabol szerintem elkoszonni szeretne csak mindenhol,de nem csufosan.
A garrosra mar nincs sok eselye,azert 627. a vilagranglistan,itt elso korben mar djokot kaphat. Egy meccsen fitten mindenki ellen favorit lenne megkockaztatom,de igy hogy azert ket naponta meccset kene jatszani,egy brutalis sorsolassal..Sajnos eselytelen.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Tjacks
Hozzászólások: 2616
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2024. január 7., vasárnap 13:18

Gondolom a Garrosra tett fel mindent így is, de nem tudom hogy van-e visszaút. Egy állat ez az ember mentálisan, őszintén sajnálom hogy így alakult a vége. :-(

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1192
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: miro. » 2024. január 7., vasárnap 12:41

nzooli93 írta: Rafa kihagyja az Ausztrál Opent!
Még nem áll készen arra, hogy magas szinten játsszon és némi sérülés is hátráltatja.

Sajnálom szegényt nagyon. Olvastam anno a könyvét is, eltudom képzelni mennyi munkát beletett így 37 évesen is ,hogy legyen esélye idén még visszatérni. A héten jól is ütögetett, de 3.napra full elfáradt fizikailag, aztán már ápolták a combját is. 1 év kihagyás után mondjuk várható volt ,hogy nem lesz top szinten fizikailag. Remélem azért Garroson egy esetleges szép búcsú összejön neki. :'(
Konkretan most Brisbane-be serult le.
A harmadik szettben fogta a combjat,es azonnal orvost kert a game utan.
Az a baj,hogy 600 fajta problemaja volt mar. Remelem,hogy eltud koszonni szepen. Ha nem mas,egy federer fele kis lotyogessel,a svajcival utoljara ketten.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2024. január 7., vasárnap 11:51

Rafa kihagyja az Ausztrál Opent!
Még nem áll készen arra, hogy magas szinten játsszon és némi sérülés is hátráltatja.

Sajnálom szegényt nagyon. Olvastam anno a könyvét is, eltudom képzelni mennyi munkát beletett így 37 évesen is ,hogy legyen esélye idén még visszatérni. A héten jól is ütögetett, de 3.napra full elfáradt fizikailag, aztán már ápolták a combját is. 1 év kihagyás után mondjuk várható volt ,hogy nem lesz top szinten fizikailag. Remélem azért Garroson egy esetleges szép búcsú összejön neki. :'(

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 24., péntek 19:28

Tudni hogy Djoko miért nem akarja megcsinalni a doppingtesztet?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

TakiLaci2023
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2023. március 21., kedd 19:59
Kedvenc játékosaid: Messi
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: TakiLaci2023 » 2023. november 15., szerda 10:21

Akik jártasabbak a teniszben. azoktól kérdeznék. Mi várható a mai Alcaraz-Rublev meccsen? Alvaraz-ra fogadtam, de kicsit olvasgatva, lehet elhamarkodott volt. :D

realmadrid95
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. augusztus 4., péntek 7:59



En legutobb noi teniszben lattam ilyet. Sport1 adta, talan 2 hete volt, eleg izgalmas volt. :D

ferni
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. augusztus 4., péntek 1:13

Ez elég kemény lehetett, ilyet se láttam még.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5016
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: lestat » 2023. július 16., vasárnap 20:55

Nemtudtam nezni basszameg :x
Ahogy latom jo kis meccs volt.

Mondjuk èn a Spanyolnak drukkoltam. Bejon a stilusa meg sosem kedveltem djokot. Latom utot is szetverte az oreg :kivagyhe:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8343
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. július 16., vasárnap 20:42

amugy tapasszal jatszott a combjan, az latszott par kameraallasbol, legalabb 3x kiforditotta a terdet, alcaraz felfuttatta vagy 25x a halohoz, ahhoz es a korahoz kepest nem csoda, hogy nem maradt mar annyi firepower.

a nyilatkozata viszont borzaszto szimpatikus es emberi volt.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4228
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: csababarca » 2023. július 16., vasárnap 20:37

realmadrid95 írta: Azert is probalta huzni az idot is amikor toilet timeot kert.
ezeket mondjuk csinálta 10 évvel ezelőtt is, amikor rosszul állt a szénája, semmi meglepő nem volt ebben, vagy újdonság.
ezzel kb mindig élt, amikor csak nem vezetett.

de tény, hogy ma fáradt, lehetett látni.
ettől függetlenül mentálisan nehezen tör meg, ezért írtam, ha pl itt nem üti be egyből a meccslabdát Alcaraz, akkor akár bajba is kerülhetett volna.
Lásd Federer elleni döntője, 3 meccslabdát rontott a svájci.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

realmadrid95
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. július 16., vasárnap 20:33

'shutterisland írta: az uto osszetores kornyeken es azutan mar laikuskent is latszott, hogy kezd elfogyni mentalisan es fizikalisan, a srac meg ment, mint a vonat es nem volt beszarva egyaltalan.

mondjuk inkabb a kontraszt miatt tunt fel, azert csak van 16 ev kozottuk, 36 evesen 4 es fel ora jatek utan nyilvan jobban merul az elem.

volt egy pont (ahol cash outoltam) azt hiszem 2:2 (2:1)-re vezetett, ott ugy tunt, hogy kijon a rutin, de tul sok volt meg hatra.
Igy van, semmi szegyellni valoja nem volt Djokonak, de elfogyott a vegen, mint ahogy irtad is, mentalisan es fizikalisan is. Azert is probalta huzni az idot is amikor toilet timeot kert.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8343
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. július 16., vasárnap 20:33

az uto osszetores kornyeken es azutan mar laikuskent is latszott, hogy kezd elfogyni mentalisan es fizikalisan, a srac meg ment, mint a vonat es nem volt beszarva egyaltalan.

mondjuk inkabb a kontraszt miatt tunt fel, azert csak van 16 ev kozottuk, 36 evesen 4 es fel ora jatek utan nyilvan jobban merul az elem.

de volt egy pont (ahol cash outoltam) azt hiszem 2:2 (2:1)-re vezetett, ott ugy tunt, hogy kijon a rutin, de tul sok volt meg hatra.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 'shutterisland 2023. július 16., vasárnap 20:33-kor.

realmadrid95
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. július 16., vasárnap 20:15

ferni írta:
realmadrid95 írta:

Izombol megverest arra hasznaljak teniszben, hogy kielezett meccs, de mar eronletileg elfogy a masik a vegere.
ne magyarázd itt ki a szakzsargonjaiddal magadat :mrgreen:

Teljesen X-es volt a vége is, egyik se fogyott el, fejben jobban bírta Alcaraz.
Ebben semmifele kimagyarazas nincs. Ha szerinted nem fogyott el Djoko, akkor miert csak 90 el utotte a szervait utolso szettben a szokasos 120 helyett?

Arrol nem beszelve, hogy az utolso szett minden volt, csak nem “x-es”, eleg hamar elhozta az adogatasat, onnantol meg Djoko rohant az eredmeny utan. Ha x es lett volna, tie breakben dolt volna el.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 14 regisztrált és 0 vendég