Kézilabda

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2014. április 19., szombat 23:28

Szerintem nem volt gond a játékvezetőkkel, ide és oda is fújtak, egyedül az utolsó 2 perc volt jogtalan (Sulic kiállítása), azt én sem értettem, a többi viszont rendben volt. Nándi a 2 perces butasága mellett hihetetlen meccset hozott le, le a kalappal előtte.

Igazából ez a PSG egy érdekes csapat. Úgy érzem, hogy ez a komplett világválogatott soha sem lesz képes igazi csapattá válni, ami miatt soha nem fognak BL-t nyerni, legalábbis ezzel az edzővel biztosan. Túl sok a sztár, egymás elől veszik el a helyet, nem mernek vállalkozni (lásd Csaszi), hihetetlenül nem működik a csapatjátékuk. Viszont ennyi sztár esetében könnyen előfordulhat, hogy valaki vagy valakik elkapják a fonalat és akkor igazán kemény lehet a visszavágó (és amíg egy Hansen Narcisse Kopljar Vori Abalo ötös szaladgál egyszerre a pályán van, erre elég nagy az esély). Az első félidőnél is 1-2 perc alatt dolgozták le a tetemes hátrányukat, ami jelzi a csapatuk erősségét. Ami még meglepő volt nekem, hogy a védekezésük abszolút nem állt össze. Annyira nem, hogy Nagy Laci nem egyszer tudott zavartalanul felugrani lőni, persze, hogy megszórta magát..

A visszavágó érdekes lesz, benne van a Veszprém továbbmenetele, de sajnos a PSG továbbjutása is sanszos ha összekapják magukat. (a mai teljesítményükkel nem nagyon lesz keresnivalójuk)

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. április 19., szombat 21:15

Már hogyne értenék egyet

csak szerénynek kell látszani arra az esetre ha betéved ide valaki más is :D

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 19., szombat 21:08

wxyz írta: Amúgy kb mindenben egyetértünk :lol: Ez nem lehet véletlen, vagy nagyon jól látjuk a dolgokat vagy nagyon fogalmatlanok lehetünk
Előbbi.

Remélem egyetértesz... :lol: :lol: :lol:
Nem illik.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. április 19., szombat 21:02

Igen, az F4 nehéz lesz egy sorral

Amúgy kb mindenben egyetértünk :lol: Ez nem lehet véletlen, vagy nagyon jól látjuk a dolgokat vagy nagyon fogalmatlanok lehetünk

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 19., szombat 20:52

Persze. AMi gond nálunk, hogy a két nap két meccs nem igazán kedvez az első sorunknak, ezért kéne felhozni ruesgat vagy jamalit.

Védekezésben lehet pihentetni a két sztárlövőnket, szerencsére Schuch feljavult, így azért könnyebb.
Nem illik.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. április 19., szombat 20:47

Én úgy látom akármelyik csapat is jut be az F4be azt komolyan kell venni. Nagyon erős az idei mezőny

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 19., szombat 20:39

wxyz írta:Remélhetőleg jövőre jót fog tenni neki a SEHA-liga miatt megemelkedő meccs mennyiség
Abszolút. A Kiel idegenben 10-el nyert Szkopjéban, magyarán f4-osak..számolni kell velük, egyértelműen. Mikor nagyon kell, hozzák magukat, ami pozitív, hogy kapuban nem túl acélosak.
Nem illik.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. április 19., szombat 20:33

Remélhetőleg jövőre jót fog tenni neki a SEHA-liga miatt megemelkedő meccs mennyiség

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 19., szombat 20:16

wxyz írta: Bár emlékeim szerint Perez is hasonló volt veszprémi karrierje elején. Ráadásul ő jóval idősebben érkezett
Igen. Szerintem több van az irániban, csak egyrészt vannak vele magatartásbeli gondok, másrészt Ilic érkezése sem hatott rá és a perceire túl pozitívan.
Nem illik.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. április 19., szombat 19:16

Jamalival az a baj, hogy nem nagyon látom a fejlődés jeleit rajta
Bár emlékeim szerint Perez is hasonló volt veszprémi karrierje elején. Ráadásul ő jóval idősebben érkezett

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 19., szombat 19:00

wxyz írta: Mezönyben egyedül a balszélső poszt amire azt mondom rendben van. Többi posztra sajnos csak egy ember van vagy még annyi sem.
Ruesgat is sokan követelik a kézdőbe, de semmit sem tudott hozzátenni a játékhoz
Jamali egydimenziós sajna, ha kilépnek rá, és most már azért kilépnek, mert már nem számít ujdonságnak, akkor sok haszna nincs sajnos. Ruesga talány, vele jobban mozog a csapat, a befutás utáni zárásai jók, de a kapcsolata Suliccal nem az igazi, illetve ő akkor jó, ha jönnek tőle a gólok, ebben lenne jobb Chema-nal, de nem jönnek, így viszont nem az iagzi. Mocsairól nem tennék említést, Vilovski szimpatikus ember, sportoló, de nagyon gyenge beállós. A probléma nagy része orvosolva lesz jövőre, de én személy szerint Jamalira állnék rá nagyon, lehetne talán fejleszteni. (((((főleg ha magyart akarunk belőle csinálni tényleg))))
Nem illik.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. április 19., szombat 18:49

A Zagreb kiesése miatt számítottam erre a bíráskodásra. Abban pedig biztos voltam, hogy az utolsó 5 percben lesz legalább 1 kiállítás
ziro4vr írta:elöl meg ha kijön a lépés a klasszisaiknak akkor jók, amúgy meg nincs rendszer, figurák
Ez látszott nagyon. 9-5nél elkapták a fonalát és nagyon jól játszottak, de amint elfogyott a lendület vissza is estek
ziro4vr írta:nálunk meg ami az elképzelés, azt a kezdősor kiválóan hozza, ugyanakkor a padunk vagy gyenge mint a harmat (jobbszél, jobbátlövő, beálló) vagy nincs használva (irányító, ballökő)
Gyenge. Mezönyben egyedül a balszélső poszt amire azt mondom rendben van. Többi posztra sajnos csak egy ember van vagy még annyi sem.
Ruesgat is sokan követelik a kézdőbe, de semmit sem tudott hozzátenni a játékhoz

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 19., szombat 18:15

csababarca írta: Ha nincs a bírói szemétkedés a végén,hogy mindenre két percet adnak nekünk, akkor lehet 3-4-t is közé rakunk.
Mondjuk az,hogy egy darab másodpercet nem játszhattunk emberhátrányban, ők meg mindenre kapták az előnyöket, khm, vicc. Pedig most győztünk,így nem kifogásként mondom ezt,de ez példátlan szerintem.
horvátok voltak a bírók, érdemes emlékezni, hogy esett ki a zágráb..lehet nem felejtettek..

a védelmük vicc, elöl meg ha kijön a lépés a klasszisaiknak akkor jók, amúgy meg nincs rendszer, figurák..nálunk meg ami az elképzelés, azt a kezdősor kiválóan hozza, ugyanakkor a padunk vagy gyenge mint a harmat (jobbszél, jobbátlövő, beálló) vagy nincs használva (irányító, ballökő)

meglesz a visszavágó, nem tudom elképzelni hogy innen ne legyen meg
Nem illik.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. április 19., szombat 18:12

ziro4vr írta:ha nem lesz mentális csőd a visszavágón, ez egy final 4
innen meg kell lennie!
Ha nincs a bírói szemétkedés a végén,hogy mindenre két percet adnak nekünk, akkor lehet 3-4-t is közé rakunk.
Mondjuk az,hogy egy darab másodpercet nem játszhattunk emberhátrányban, ők meg mindenre kapták az előnyöket, khm, vicc. Pedig most győztünk,így nem kifogásként mondom ezt,de ez példátlan szerintem.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. április 19., szombat 18:11

Ilyen bíráskodás mellett nagyon jó eredmény a 2 gólos győzelem
Nagyon közel került az F4

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 19., szombat 18:06

ha nem lesz mentális csőd a visszavágón, ez egy final 4
Nem illik.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 19., szombat 17:08

Remy írta:5 gól előnyünk volt, erre már 2-vel vezet a PSG :lol: Nem hiszem el...
gyenge a második sor, gyenge a kapusteljesítmény
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27366
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. április 19., szombat 17:06

5 gól előnyünk volt, erre már 2-vel vezet a PSG :lol: Nem hiszem el...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 18., péntek 22:02

wxyz írta:Terzic szerintem biztosan távozni fog

Palmarsonnal kapcsolatban meg előzőleg elfelejtettem leírni, hogy szerintem csak jövőre érkezhet. A Kiel úgyis csak magasan áron felül adná el

Chema visszavonulása szerintem már idén is esélyes
A Seha liga miatt maradhat maximum Terzic, mennyiségre meg kell lenni, védekezésben még hasznos is.

Chema szerintem egy évet még vállal, aztán jövőre jöhet mondjuk az izlandi.
Nem illik.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. április 18., péntek 21:53

Terzic szerintem biztosan távozni fog

Palmarsonnal kapcsolatban meg előzőleg elfelejtettem leírni, hogy szerintem csak jövőre érkezhet. A Kiel úgyis csak magasan áron felül adná el

Chema visszavonulása szerintem már idén is esélyes


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 50 regisztrált és 0 vendég