Kézilabda

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Wertz » 2014. január 15., szerda 15:13

poronty írta:Egyébként a válogatottunk továbbra is gyenge...lassan lehetne fiatalítani.
Tényleg jó lenne. Csak sajnos a kézi utánpótlásunk az utóbbi időben egyre gyengébb

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. január 14., kedd 19:44

knézy..nem érdemes róla beszélni egy hozzá nem értő nímand, ha kovács lenne a vezetékneve még gumibottal szaladgálna az utcákon

császár celeb úr és szakáll mester nyugodtan menjen vissza párizsba, Lékai megoldja
Nem illik.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4419
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. január 14., kedd 19:38

poronty írta:Komolyan ez a Knézy semmilyen sporthoz nem ért, mégis Ő közvetít mindenféle sporteseményt és a hozzá nem értését azzal pótolja ki, hogy üvölt minden másodpercben, mint a Léderer. Egyébként a válogatottunk továbbra is gyenge...lassan lehetne fiatalítani.
szerintem a mai meccs után pont nem kéne kritizálni őket, nagyot küzdöttünk.
ancsin durva volt. :D

poronty
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: poronty » 2014. január 14., kedd 19:11

Komolyan ez a Knézy semmilyen sporthoz nem ért, mégis Ő közvetít mindenféle sporteseményt és a hozzá nem értését azzal pótolja ki, hogy üvölt minden másodpercben, mint a Léderer. Egyébként a válogatottunk továbbra is gyenge...lassan lehetne fiatalítani.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Emery------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6456
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. január 6., hétfő 0:41

Most vagyok a legboldogabb - Böhn utolsó blogbejegyzése
Érdemes elolvasni, felfoghatatlan, hogy mit is érezhet... :(
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. január 3., péntek 15:33

Ja, hogy még konkrétan nem mondott le. Ez kimaradt. Most nem b'szogatni akarom, meg értem, hogy miért nem megy még a kavarás, de a norvég részről egy felelősségteljes döntés lenne lemondani. Szerintem.

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2014. január 3., péntek 15:21

Amíg Böhn nem mond le, addig nem lesz semmilyen találgatás. Egyszerűen emberileg sem tehetik meg, és nem is fogják megtenni, amíg van kapitányunk. Böhn szeretett volna MO-ra jönni, bár ebből nem tudom mi lesz, mennyire teszi lehetővé az állapota. Hamarosan Dániában megkezdődik a férfi EB, ahol a pletykák szerint találkozni fog Vetési és Böhn, ott beszélhetik meg a hogyan továbbot, vagyis a keserű elválást. Amíg az MKSZ nem egyeztetett a norvéggal, nem lesz semmilyen hír az edzőváltásról, és ez így van rendjén.
Amúgy Hajdú biztos nem marad, ezt jól látod. A jelenlegi hazai edzőkínálat nem teszi lehetővé véleményem szerint, hogy hazai edző ülhessen a kispadra, épp ezért egy külföldi tréner sanszosabb. Nekem lenne pár jelöltem az biztos :)

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. január 3., péntek 10:51

Most olvastam el csak részletesen mi a helyzet Böhnnel, rendkívül sajnálom, látszik, hogy egy remek ember. Amúgy tudom, hogy nem ez most a prio, de lehet már sejteni, ki veszi át véglegesen az irányítást? Most annyira nem vagyok képben. Gondolom Hajdu nem marad, úgy emlékszek azt mondta még régen, hogy többet nem vállal el szövetségi kapitány melót.

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Wertz » 2014. január 3., péntek 8:59

kapor_89 írta:Nagy Laci pihentetése jó hír, bár pár iq huszár megint összeesküvés elméleteket gyártottak kb. az összes releváns fórumon. Ez nagyon bosszantó.
Az is bosszantó, ahogy az NSO lehozta Nagy Laci sérülésével kapcsolatos cikkét. Úgy írták, Mocsai Tomi szerződtetésére azért kerülhetett sor, mert Nagy Laci sérült. Bumm. A sok hülyének több se kellett, egyből jött a sok ostoba hozzászólás. Pedig Nagy Lacinak nincs semmi komoly baja, nem kell műteni, csupán pihenni kell, mert Ortega mester elsietette a visszatérését, és nem kapott megfelelő rehabot. Mocsai pedig azért jött, mivel sem Gulyi, sem Ruesga nem volt opció jobblövőbe. Ugyan Ruesga eddigi pályafutását nézve jó opciónak tünhetett Nagy Laci tehermentesítésére, de nincs formába, így pedig bukott a történet. Úgy gondolták, kihúzzák ezt az évet Zeitz érkezéséig, de tévedtek, ez így kevés lesz az elvárt célokhoz. Szerintem tökéletes döntést csináltak, talán a legjobbat, amit lehetett. Mocsai Tominak rengeteg nemzetközi tapasztalata van, könnyű a beilleszkedése, és megfelelő szinten tudja helyettesíteni Lacit. (ergó az ellenfélnek számolnia kell az ő átlövéseivel is, nem csak a figura előkészítését csinálja mint Gulyi)
Mocsai szerződtetését nem lehet kritizálni. A kézilabda nem olyan, mint a foci. Itt játékosokat alig vesznek, mert a csapatok nem nagyon engedheti meg maguknak. Ezért szezon közben pedig még nehezebb játékosokat hozni. Így Mocsai megszerzése fél évre elég jó húzás. Nem egy klasszis játékos, de arra a pár BL meccsre hasznos csapataggá lehet tenni

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. január 2., csütörtök 20:25

kapor_89 írta:
Az is bosszantó, ahogy az NSO lehozta Nagy Laci sérülésével kapcsolatos cikkét. Úgy írták, Mocsai Tomi szerződtetésére azért kerülhetett sor, mert Nagy Laci sérült. Bumm. A sok hülyének több se kellett, egyből jött a sok ostoba hozzászólás. Pedig Nagy Lacinak nincs semmi komoly baja, nem kell műteni, csupán pihenni kell, mert Ortega mester elsietette a visszatérését, és nem kapott megfelelő rehabot. Mocsai pedig azért jött, mivel sem Gulyi, sem Ruesga nem volt opció jobblövőbe. Ugyan Ruesga eddigi pályafutását nézve jó opciónak tünhetett Nagy Laci tehermentesítésére, de nincs formába, így pedig bukott a történet. Úgy gondolták, kihúzzák ezt az évet Zeitz érkezéséig, de tévedtek, ez így kevés lesz az elvárt célokhoz. Szerintem tökéletes döntést csináltak, talán a legjobbat, amit lehetett. Mocsai Tominak rengeteg nemzetközi tapasztalata van, könnyű a beilleszkedése, és megfelelő szinten tudja helyettesíteni Lacit. (ergó az ellenfélnek számolnia kell az ő átlövéseivel is, nem csak a figura előkészítését csinálja mint Gulyi)
További érdekesség, hogy a Veszprémnek nem csak jobblövőbe voltak gondjai a tehermentesítéssel, hanem beállóba is. Sulic néha világklasszis formában játszik, de Pesic a tehetsége ellenére sem üti meg a BL szintet, így Vilovszki visszahívása életmentővé vált. Ezen a poszton is erősödtek a bakonyiak. Ha az Iváncsik tesók összekapják magukat, illetve Ilic formája megmarad, komoly esély lesz a Final Fourra.
Sulic szerintem egész évben, meg amióta veszprémben van kb fél évet leszámítva világklasszis formát hoz, csak egyre kevesebb ideig bírja sajnos. Vilovski mindenképpen jó, arra a 15-20 percre remek alternatíva, Pesic még nem az. Mocsai Tomi pedig Laci mögé tökéletes. Én az irányítóktól várok többet, szélen nem bízok már a magyarokban. (Ugalde más, ő klasszis)
Nem illik.

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2014. január 2., csütörtök 15:22

Nagy Laci pihentetése jó hír, bár pár iq huszár megint összeesküvés elméleteket gyártottak kb. az összes releváns fórumon. Ez nagyon bosszantó.
Az is bosszantó, ahogy az NSO lehozta Nagy Laci sérülésével kapcsolatos cikkét. Úgy írták, Mocsai Tomi szerződtetésére azért kerülhetett sor, mert Nagy Laci sérült. Bumm. A sok hülyének több se kellett, egyből jött a sok ostoba hozzászólás. Pedig Nagy Lacinak nincs semmi komoly baja, nem kell műteni, csupán pihenni kell, mert Ortega mester elsietette a visszatérését, és nem kapott megfelelő rehabot. Mocsai pedig azért jött, mivel sem Gulyi, sem Ruesga nem volt opció jobblövőbe. Ugyan Ruesga eddigi pályafutását nézve jó opciónak tünhetett Nagy Laci tehermentesítésére, de nincs formába, így pedig bukott a történet. Úgy gondolták, kihúzzák ezt az évet Zeitz érkezéséig, de tévedtek, ez így kevés lesz az elvárt célokhoz. Szerintem tökéletes döntést csináltak, talán a legjobbat, amit lehetett. Mocsai Tominak rengeteg nemzetközi tapasztalata van, könnyű a beilleszkedése, és megfelelő szinten tudja helyettesíteni Lacit. (ergó az ellenfélnek számolnia kell az ő átlövéseivel is, nem csak a figura előkészítését csinálja mint Gulyi)
További érdekesség, hogy a Veszprémnek nem csak jobblövőbe voltak gondjai a tehermentesítéssel, hanem beállóba is. Sulic néha világklasszis formában játszik, de Pesic a tehetsége ellenére sem üti meg a BL szintet, így Vilovszki visszahívása életmentővé vált. Ezen a poszton is erősödtek a bakonyiak. Ha az Iváncsik tesók összekapják magukat, illetve Ilic formája megmarad, komoly esély lesz a Final Fourra.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. január 2., csütörtök 14:50

Wertz írta:Nagy Laci nem megy az EBre. Amit még nem is bánok. Legalább pihenhet a tavaszi szezonra és talán lehetőséget kaphatnak helyette mások
Én sem..bár azt nem értem, miért kellett játszatni pár bajnokin a sérülése után/közben.

Viszont egy pihent és jó formában levő Nagy a legfontosabb feltétele a final four elérésének.
Nem illik.

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Wertz » 2014. január 2., csütörtök 8:44

Nagy Laci nem megy az EBre. Amit még nem is bánok. Legalább pihenhet a tavaszi szezonra és talán lehetőséget kaphatnak helyette mások

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. december 28., szombat 23:40

Ferencváros írta:Mocsai Tamás fél évre az MKB-MVM Veszprémhez igazolt – jelentette be a férfi kézilabdabajnok a honlapján. A válogatott átlövő szerződtetésére Nagy László térdsérülése miatt van szükség.
ha laci egészséges lesz és mögé jött, akkor oké

ha neki kell játszania sokat, annak nem lesz jó vége
Nem illik.

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2013. december 28., szombat 14:36

Mocsai Tamás fél évre az MKB-MVM Veszprémhez igazolt – jelentette be a férfi kézilabdabajnok a honlapján. A válogatott átlövő szerződtetésére Nagy László térdsérülése miatt van szükség.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6456
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. december 23., hétfő 23:57

Itt egy cikk arról, hogy gyógyíthatatlan beteg, szegény ember... :(
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2013. december 23., hétfő 18:32

Viszlát KEB! Köszönet mindenért amit válogatott és klubszinten a magyar kézilabdáért tettél! :(

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2013. december 22., vasárnap 19:10

éles, nézhető, izgalmas meccs volt ez a döntő, de színvonalát tekintve, a sok ki nem kényszerített hibával az általam valaha látott női vébé döntők közül a legrosszabb
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. december 22., vasárnap 18:45

Brazília a vb győztes! :taps:

nyáron hasonlót :D
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. december 22., vasárnap 16:25

Ferencváros írta: Bal átlövőbe én Perez óta foghíjasnak érzem a csapatot. Ilyés csak védekezni tud, Putics meccsenként 2-3 gól, Nagy Kori megint csak védekezik, Katzirz a múlt. Bal szélen Iváncsik egyre gyengébb a Veszprémbe is, válogatottról nem is beszélve. Jobb szélen igazán elférhetne Iváncsik Tomi. Kapusposzt OK, beálló OK, irányító OK. Jobb lövőbe meg végigjátszatja Mocsai fiamat, és Lacikát. Mocsainak egy jó meccse lesz kb. mint általában.
Iváncsik Tomi az egyik leggyengébb tagja volt a veszprémnek a szezonban..ha más névvel tolná már nem lenne itt. Beállót se mondanám jónak, Zubai nemzetközi szinten súlytalan, Szőllősi tehetséges, de ideje lenne már szintet lépnie. Illetve irányítóban Császár meccshiányos, szerintem önbizalomhiányos is, mehet majd a szokásos totyogása.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 13 regisztrált és 0 vendég