Kézilabda

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. január 17., szerda 21:53

Igazából reális eredmény ez, sajnos. Lékain kívül nincs klasszisunk, de mellé meg kellenek a rutinos játékosok, akik néha lelassítják, gondolkodásra sarkallják, rászólnak, mint egy Ilic vagy Nagy. A válogatottban ilyen nincs már. Többi poszt vagy lyukas, vagy közepes képességűek alkotják.

Vranjes munkája meg pont még nem látszik, majd talán később, ha felépül mondjuk Győri vagy Faluvégi, akik amúgy pont ebbe a rendszerbe illenének.

Sajnos az emberállomány még gyengébb mint a nőknél. Mind fizikálisan, mind fejben, kevesek a játékosok.
Nem illik.

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. január 17., szerda 21:30

tibi18 írta:
(tibi18, nem akarlak bántani, nyilván sokkal de sokkal jobban vágod mi van itt, de tipikusan úgy beszélsz, akinek mivel benne van nap mint nap, szemellenző van a szemein, nem látod a valóságot (mint zidane a madridban kb perpill). objektív szemmel 5 perc alatt meg lehet mondani bárki mozgásáról bármilyen sportban, hogy ebből lesz-e vmi vagy nem. a cél, mint mindig, mert a cél csakis ez lehet, a világ teteje. nem érdekel, hogy vki "tehetséges", engem az érdekel, hol a következő nagylaci vagy görbicz, vagy bojana vagy éles)
Kezdem azzal, ami a legnagyobb probléma, de ha jobban megnézed, milyen országban is élünk, nem fogod furcsának találni.

Amikor ezek a srácok felnőttek, tehát utánpótláskorúak voltak, az utánpótlás-válogatottak úgy működtek, hogy az játszott, akiknek a szüleinek a zsebéből pénz került, abba a zsebbe aki a válogatottságról döntött. A jelenlegi helyzetről nem tudok nyilatkozni válogatott szinten, de klubszinten még mindig hasonlóan működik az igazolásoknál..

Ahogy már leírtam, a mostani keretnél nem hiszem, hogy jobbat össze lehetne rakni.

Az, hogy lassúak vagyunk, nem elsősorban abból ered, hogy ténylegesen lassúak vagyunk, hanem hogy ilyen típusú játékot játsznunk. Meg lehet figyelni, hogy mind férfi, mind női vonalon az északi (norvég, dán, svéd, izlandi) gyors, futós kézilabdát játszanak. Gyors lerohanások, gyors középkezdés rendezetlen védelemmel szemben. A magyar kézilabda jelenleg nem ezt a képzést követi, sőt nem is lehet megmondani, hogy mit követ. Az biztos, hogy válogatott szinten, mi inkább mindig is a taktikusabb, sok keresztmozgással operáló átlövős, beállós játékot erőltetjük. Vranjes viszont váltott most és már most látszik - 5 meccs után -, hogy mi is erőltetjük a gyors játékot, sokat rohanunk.. Ebből van jelenleg még nagyon sok technikai hiba, eladott labda stb. Mert most kezdtük el. De ehhez is kellett egy svéd edző, Vranjes személyében.

Tehát én nem azt mondom, hogy lassúak vagyunk, hanem azt, hogy a saját érdekünkben lassítjuk a játékot, támadásban.

Védekezésben más a helyzet. A dánok és spanyolok ellen nem volt szélső a csapatban, ennek köszönhetően az irányító, illetve alapból kettes védők védekeztek szélen, illetve kettes és hármas pozíciókban is olyanok védekeztek, akik egyébként még nem voltak egymás mellett, vagy viszonylag keveset. Kézilabdában sokkal nagyobb jelentősége van annak, hogy a védelem összeszokjon, mint a fociban - bár ehhez meg én nem értek.. -, tehát sokat számít, hogy a saját posztodon védekezz. Tehát itt pedig nem azt mondom, hogy lassúak, hanem inkább posztidegenek és ebből adódóan bizonytalanok, rutintalanok.
Sztem a szokásos fostos kepzes van mint a fociban. Támadásnal meg Okes ha lassabban megy, engem a védekezés aggaszt. ancsin ott védekezik ahol amugy játszik mégis megverték csomoszor. Schuch meg... ilyen csak védekezni meg csak támadni tudó embert mar nem szabad sztem be válogatni.

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2018. január 17., szerda 21:17

(tibi18, nem akarlak bántani, nyilván sokkal de sokkal jobban vágod mi van itt, de tipikusan úgy beszélsz, akinek mivel benne van nap mint nap, szemellenző van a szemein, nem látod a valóságot (mint zidane a madridban kb perpill). objektív szemmel 5 perc alatt meg lehet mondani bárki mozgásáról bármilyen sportban, hogy ebből lesz-e vmi vagy nem. a cél, mint mindig, mert a cél csakis ez lehet, a világ teteje. nem érdekel, hogy vki "tehetséges", engem az érdekel, hol a következő nagylaci vagy görbicz, vagy bojana vagy éles)
Kezdem azzal, ami a legnagyobb probléma, de ha jobban megnézed, milyen országban is élünk, nem fogod furcsának találni.

Amikor ezek a srácok felnőttek, tehát utánpótláskorúak voltak, az utánpótlás-válogatottak úgy működtek, hogy az játszott, akiknek a szüleinek a zsebéből pénz került, abba a zsebbe aki a válogatottságról döntött. A jelenlegi helyzetről nem tudok nyilatkozni válogatott szinten, de klubszinten még mindig hasonlóan működik az igazolásoknál..

Ahogy már leírtam, a mostani keretnél nem hiszem, hogy jobbat össze lehetne rakni.

Az, hogy lassúak vagyunk, nem elsősorban abból ered, hogy ténylegesen lassúak vagyunk, hanem hogy ilyen típusú játékot játsznunk. Meg lehet figyelni, hogy mind férfi, mind női vonalon az északi (norvég, dán, svéd, izlandi) gyors, futós kézilabdát játszanak. Gyors lerohanások, gyors középkezdés rendezetlen védelemmel szemben. A magyar kézilabda jelenleg nem ezt a képzést követi, sőt nem is lehet megmondani, hogy mit követ. Az biztos, hogy válogatott szinten, mi inkább mindig is a taktikusabb, sok keresztmozgással operáló átlövős, beállós játékot erőltetjük. Vranjes viszont váltott most és már most látszik - 5 meccs után -, hogy mi is erőltetjük a gyors játékot, sokat rohanunk.. Ebből van jelenleg még nagyon sok technikai hiba, eladott labda stb. Mert most kezdtük el. De ehhez is kellett egy svéd edző, Vranjes személyében.

Tehát én nem azt mondom, hogy lassúak vagyunk, hanem azt, hogy a saját érdekünkben lassítjuk a játékot, támadásban.

Védekezésben más a helyzet. A dánok és spanyolok ellen nem volt szélső a csapatban, ennek köszönhetően az irányító, illetve alapból kettes védők védekeztek szélen, illetve kettes és hármas pozíciókban is olyanok védekeztek, akik egyébként még nem voltak egymás mellett, vagy viszonylag keveset. Kézilabdában sokkal nagyobb jelentősége van annak, hogy a védelem összeszokjon, mint a fociban - bár ehhez meg én nem értek.. -, tehát sokat számít, hogy a saját posztodon védekezz. Tehát itt pedig nem azt mondom, hogy lassúak, hanem inkább posztidegenek és ebből adódóan bizonytalanok, rutintalanok.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. január 17., szerda 20:57

én sem értek a kézilabdához, bár versenyszerűen játszottam majd' 2 évet, de aztán jött a kosárlabda -a foci mellett -, mert ezeknél a sportoknál sokkal jobban ki tudtam élni a kreativitást, nem volt annyira beszűkítve a repertoár, és a kombinációs lehetőségek, mint ahogy a kéziben éreztem, hogy két sorfal egymással szemben, aztán basszad neki.
tehát, csak 1 kérdésem van: ahogy itt írtátok, hogy egyértelműen látszik, hogy lassúak vagyunk lábbal a földön.
ez miért van?
elvileg ezek fiatalok. oké, hogy fejlődésben lévő szervezet, de 17-22 éves kor között olyan az ember, mint a gumi, nyúlik, erősödik, robbanékony, a tökéletes kor fizikum szempontjából.
akkor miért?
ugyanez a kérdés focira is, bár ott már röpke 40 éve vagyunk lassabbak és tohonyábbak, mint a világ többi része.
nem lehet, hogy a kiválasztásban, edzésmódszerekben az összes csapatsportág tekintetében kurvanagy rakás szar az edzői gárda és az egész rendszer úgy, ahogy van?
kosárlabda ugyanez, van 2 gyerek idehaza, aki csak-csak robbanékonynak mondható, ebből az egyik félfeka, akinek nem sikerült elbaszni az edzésmódszerekkel a genetikáját.

túl sok az egybeesés, közben túl sokan túl jól megélnek ezekből a csapatsportokból, miközben azt sem lehet mondani, hogy a magyar ember genetikailag ilyen és nem lehet jobbat találni, mert bazmeg vízilabdában, úszásban, kajak-kenuban, ahol pont ilyen izomzatok fejlődnek, ott megbasszuk a világot.

várom a válaszokat, bár kérdésem költőiek, és nagyjából tudom mi folyik itt gyöngyösön.

(tibi18, nem akarlak bántani, nyilván sokkal de sokkal jobban vágod mi van itt, de tipikusan úgy beszélsz, akinek mivel benne van nap mint nap, szemellenző van a szemein, nem látod a valóságot (mint zidane a madridban kb perpill). objektív szemmel 5 perc alatt meg lehet mondani bárki mozgásáról bármilyen sportban, hogy ebből lesz-e vmi vagy nem. a cél, mint mindig, mert a cél csakis ez lehet, a világ teteje. nem érdekel, hogy vki "tehetséges", engem az érdekel, hol a következő nagylaci vagy görbicz, vagy bojana vagy éles)
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2018. január 17., szerda 20:56

rashidm írta: Hat bem tudom a Banhidi a legjobb akkor sztem nagy gondban vagyunk. Sztem nagyon darabos.

Ha a képzést ugyanazok alakítják ki mint akik - tehát Mr Mocsai - tanítják akkor sok jóra nem számítok.

Schuch lehet h nagyon jo volt de mára nagyon lassú lett.

A fiatalítás mellett Ancsint és Schuchot felesleges volt kivinni. Ancsin is hány éves? Sokat mondó h nem rendelkezik meg megfelelő tapasztalattal...
Ancsin sem Szegeden, sem Veszprémben nem kapta meg azt a lehetőséget, ami ebben neki segítene, de ez egyébként nem biztos, hogy a klubbok hibája.

Bátran ki lehet jelenteni, hogy a lehető legerősebb keret vett részt a tornán. Úgyértem egyénenként, nem nagyon tudnék jobbat mondani. Csapatszinten viszont nagyon sokat kell érniük, hogy ebből többet tudjanak kihozni.

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. január 17., szerda 20:52

tibi18 írta:
A torna elején elmondták, hogy ez egy hosszútávú projekt eleje a válogatottal. Lékai, Császár szinte a két legidősebb tagja a csapatnak, sokak első felnőtt válogatottsága, vagy világversenye. Bánhidi az ország legjobb beállósa, nincs nála jobb. A képzés átalakításon megy keresztül, országosan egységesítik, aminek várható eredménye a következő 10 évben lesz. Azokkal a játékosokkal, akik ebben a rendszerben edződtek, játszottak világ életükben, nem nagyon lehet más várni, főleg úgy, hogy ezzel a kerettel és edzővel, a maival együtt 5 meccset játszottak együtt. Schuch éveken át a BL mezőny legjobb védői között van/volt nyilvántartva, lassan ő is kiöregszik, de Ligetvári, Ancsin, Bodó, Bánhidi messze nem rendelkezik még ilyen tapasztalattal. Ez egy felkészülés volt a válogatottnak, 6 meccs helyett, csak 3 jött össze.

Nem az idegesít, hogy azt mondjátok, hogy gyengék voltak. Mert ez a meccs, ma gyenge volt. Az idegesít, hogy úgy szapuljátok őket, hogy nincs háttérinfó.

Kicsit a tao-ra is kitérve.. A kézilabdában a TAO legnagyobb része az utánpótlás, tehát 16 éven aluli gyerekek képzésére, és a képzésükhöz szükséges körülmények, eszközök, termek rendelekésreállására, beszerzésére lehet felhasználni.

Annyit tudok a fociról, hogy imádom a Madridot, mióta az eszemet tudom. De világ életemben kézilabdáztam, illetve már edzősködöm.
Hat bem tudom ha Banhidi a legjobb akkor sztem nagy gondban vagyunk. Sztem nagyon darabos.

Ha a képzést ugyanazok alakítják ki mint akik - tehát Mr Mocsai - tanítják akkor sok jóra nem számítok.

Schuch lehet h nagyon jo volt de mára nagyon lassú lett.

A fiatalítás mellett Ancsint és Schuchot felesleges volt kivinni. Ancsin is hány éves? Sokat mondó h nem rendelkezik meg megfelelő tapasztalattal...

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5852
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. január 17., szerda 20:45

én írtam hogy sok lehetőség van bennük

végre vannak fiatal nagy lövőink
Nagy Laci csúcsformája után, az elmúlt pár évben nagyon gyengék voltunk átlövésben
ez 1-2 év alatt jelentősen változhat
én bízok a fiatalokban, csak idő kell nekik :salute:
illetve kezdőtagság komoly csapatokban, akár külföldön, ha itt nem játszanak a Veszprémben

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2018. január 17., szerda 20:41

rashidm írta:
tibi18 írta:Egyébként is néztek kézilabdát, vagy csak mikor a nemzeti csapatot lehet szidni.. meg TAO-zni mert az ma menő?! de jobban nem is mennék ebbe bele.. ez a “szurkolói” hozzáállás sokkal jobban idegesít, mint bármilyen vereség..
Attól meg igaz. Nem értek a kezilabdahoz, de annyira látszott h bunlassuak vagyunk lábbal. Állandóan húztuk a mezt, mert kettőt lépett de mar rég elment a védő mellett. Lekain meg a szelsokon kívül mindenki gyatra volt. De meg támadásban csak-csak, védekezni viszont ilyen schuch meg ancsinokkal nem lehet. Bar a képzést is megnézném mi alapján választják ki az embereket. Ez a banhidi vagy mi a neve... azt gondoltak h jo lesz beállósnak... Idegesitsen akkor attól meg igaz.
A torna elején elmondták, hogy ez egy hosszútávú projekt eleje a válogatottal. Lékai, Császár szinte a két legidősebb tagja a csapatnak, sokak első felnőtt válogatottsága, vagy világversenye. Bánhidi az ország legjobb beállósa, nincs nála jobb. A képzés átalakításon megy keresztül, országosan egységesítik, aminek várható eredménye a következő 10 évben lesz. Azokkal a játékosokkal, akik ebben a rendszerben edződtek, játszottak világ életükben, nem nagyon lehet más várni, főleg úgy, hogy ezzel a kerettel és edzővel, a maival együtt 5 meccset játszottak együtt. Schuch éveken át a BL mezőny legjobb védői között van/volt nyilvántartva, lassan ő is kiöregszik, de Ligetvári, Ancsin, Bodó, Bánhidi messze nem rendelkezik még ilyen tapasztalattal. Ez egy felkészülés volt a válogatottnak, 6 meccs helyett, csak 3 jött össze.

Nem az idegesít, hogy azt mondjátok, hogy gyengék voltak. Mert ez a meccs, ma gyenge volt. Az idegesít, hogy úgy szapuljátok őket, hogy nincs háttérinfó.

Kicsit a tao-ra is kitérve.. A kézilabdában a TAO legnagyobb része az utánpótlás, tehát 16 éven aluli gyerekek képzésére, és a képzésükhöz szükséges körülmények, eszközök, termek rendelekésreállására, beszerzésére lehet felhasználni.

Annyit tudok a fociról, hogy imádom a Madridot, mióta az eszemet tudom. De világ életemben kézilabdáztam, illetve már edzősködöm.

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. január 17., szerda 20:27

tibi18 írta:Egyébként is néztek kézilabdát, vagy csak mikor a nemzeti csapatot lehet szidni.. meg TAO-zni mert az ma menő?! de jobban nem is mennék ebbe bele.. ez a “szurkolói” hozzáállás sokkal jobban idegesít, mint bármilyen vereség..
Attól meg igaz. Nem értek a kezilabdahoz, de annyira látszott h bunlassuak vagyunk lábbal. Állandóan húztuk a mezt, mert kettőt lépett de mar rég elment a védő mellett. Lekain meg a szelsokon kívül mindenki gyatra volt. De meg támadásban csak-csak, védekezni viszont ilyen schuch meg ancsinokkal nem lehet. Bar a képzést is megnézném mi alapján választják ki az embereket. Ez a banhidi vagy mi a neve... azt gondoltak h jo lesz beállósnak... Idegesitsen akkor attól meg igaz.

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2018. január 17., szerda 20:08

BlancoMark írta:
tibi18 írta:Egyébként is néztek kézilabdát, vagy csak mikor a nemzeti csapatot lehet szídni.. meg TAO-zni mert az ma menő?! de jobban nem is mennék ebbe bele.. ez a “szurkolói” hozzáállás sokkal jobban idegesít, mint bármilyen vereség..
Hogy jon ide Sydney? Nem Horvatorszagban volt az EB? :hmmm:
Jaja, ez volt a lényeg. De köszi, javítottam!

De ha már javítgatunk, a jön az ö, az ország meg á!

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4930
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2018. január 17., szerda 20:06

tibi18 írta:Egyébként is néztek kézilabdát, vagy csak mikor a nemzeti csapatot lehet szídni.. meg TAO-zni mert az ma menő?! de jobban nem is mennék ebbe bele.. ez a “szurkolói” hozzáállás sokkal jobban idegesít, mint bármilyen vereség..
Hogy jon ide Sydney? Nem Horvatorszagban volt az EB? :hmmm:

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2018. január 17., szerda 20:03

Egyébként is néztek kézilabdát, vagy csak mikor a nemzeti csapatot lehet szidni.. meg TAO-zni mert az ma menő?! de jobban nem is mennék ebbe bele.. ez a “szurkolói” hozzáállás sokkal jobban idegesít, mint bármilyen vereség..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tibi18 2018. január 17., szerda 20:08-kor.

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. január 17., szerda 19:51

Meg is érdemlik. Mint a nők ok is gyengék fejben meg lábbal. A képzés ott is el lehet baszva mint a fociban. Meg gombocbol is sok volt ez. Egy cseh csapattól :lol:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. január 17., szerda 19:44

Feljöhetnénk egy gólra, erre elbasszuk.

Mondjuk ezt befújni.
A csehek lassan, okosan játszanak.

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. január 17., szerda 19:37

Jézusom de lassuak vagyunk lábbal... :lol: Kbaszott szánalmas. Ancsin, Schuch, meg meg valaki. Szörnyuek. De azert a kezibe is kell a tao meg a sok milliárd :lol: :lol:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5852
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. január 17., szerda 19:30

nagy potenciál van amúgy a keretben, csak idő kell nekik

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1359
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2018. január 17., szerda 19:22

En kinyomtam, annyira felidegesitett. Gondoltam,hogy nem nyerunk 4el ,de hogy meg ki is kapunk siman.. :(

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. január 17., szerda 19:15

Mikler fogott most párat, de még mindig néggyel mennek a Pepíkek.

Egyébként egy magára adó riporter felkészülhetne az idegen nevekből.

szerk.: hattal

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. január 15., hétfő 14:41

Csak hogy Kerlon is örüljön, benézek ide is.

Nem volt rossz a dán meccs, csak látszik, hogy egy sorunk van.

Szélsőből még annyi se.
Nem illik.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Steve » 2017. december 22., péntek 23:14

Kerlon írta:úgy látom itt tényleg a mörk dobta fel a hangulatot, amúgy ziro raúlreal topikja :mrgreen:
Ráadásul azt is lecsitította R24 gyorsan mielőtt mégjobban/perverzebben kibontakozott volna a dolog. :D

Már kezdett pont beleszédülni ebbe a nagy tempóba erre mindenki elviharzott.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 92 regisztrált és 0 vendég