Kézilabda

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 29., kedd 17:55

wxyz írta:A lehető legrosszabb sorsolás. Ezzel a győzelemre való esély szinte el is szállt. A Veszprém a Kiel után 24 órán belül nem fogja tudni megverni a Barcelonát, akikre egy könnyebb elődöntő vár. Sokkal jobb lett volna fordítva találkozni velük
hasonlóan látom..már a Kiel ellen is hatalmas teher lesz Laci, Sulic, Ilic, Chema vállán, az esetleges döntőben meg a leharcolt klasszisainkra jön Rutenka, Karabatic, Lazarov, akiknek nem kell megszakadni valószínűleg a flensburg ellen
Nem illik.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. április 29., kedd 14:37

A lehető legrosszabb sorsolás. Ezzel a győzelemre való esély szinte el is szállt. A Veszprém a Kiel után 24 órán belül nem fogja tudni megverni a Barcelonát, akikre egy könnyebb elődöntő vár. Sokkal jobb lett volna fordítva találkozni velük

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. április 29., kedd 12:46

Hát nem a legkönnyebb,de nem is a legnehezebb.
Barca stílus fekszik nekünk a legkevésbé, Kiel szerintem könnyebb egy hajszállal. Tavaly is majdnem megleptük őket,nem sokon múlott. Idegenben 1-el kaptunk ki,khm, érdekes körülmények között,majd sajnos otthon is 1-el. (akkor még ott volt Omeyer,Narcisse, Ilic). Szóval mindkét meccs kiélezett volt, egy akkor erősebb Kiel ellen egy gyengébb Veszprém majdnem meglepetést okozott,idén szerintem meglehet a bravúr.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2014. április 29., kedd 12:09

Jó nyugodtan összerakhatták volna a Kielt s a Barcát...

Veszprém - Kiel
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2014. április 29., kedd 11:57

a szeged meg is kapta a házigazda berlint :) csak a szokásos... EHF... akkor bl-ben meg jöhet a flensburg-kiel...
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2014. április 29., kedd 11:49

van egy olyan érzésem hogy barca-vp lesz és montpiller-szeged :lol:

de jó lenne egy flensburg-vp és a román csapat-szeged :)
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. április 28., hétfő 21:01

Meglepetés a veszprémi fiúknak a mai edzésre:
https://www.youtube.com/watch?v=sLoF6ZOE66Q

:agree:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 27., vasárnap 19:30

Összességében jobb csapat a barca mint a löwen, de a párharcban a löwen volt a jobb 120 percre vetítve. Hogy kiestek, köszönhetik nagyobb részt maguknak, ugyanakkor kisebb részt egyéb tényezőknek is.
Nem illik.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. április 27., vasárnap 19:26

kapor_89 írta:
csababarca írta:
Máskor nézzétek is a meccset, ne csak dobáljátok be a sablont,csak mert barca. Amelyik csapat +7ről nem tud továbbmenni egy ilyen állománnyal,az ne is akarjon FF-be kerülni.
Te pedig gyorsan szállj le a magaslóról, mert itt még mindig egy vendég vagy.

Az a baj, hogy elvakult barca szurkoló vagy, aki saját maga hülyeségeit nem veszi észre. Abszolút nem sablonokat dobálunk, és konkrétan én leszarom, hogy a Löwen ki ellen játszott. Nekem az számít, hogy megmaradjon a fair play, és jusson tovább a jobb csapat. Én, mint kézifan, abszolút nem tolerálom ezt az új irányt, amit most bemutatott a Löwen ellenfele, jelen esetben a barca. (igen, nem csak ők játszották már ezt, de jelen esetben ez kurvára senkit sem érdekel) Ne keverd össze a kézit a focival.

attól még,hogy "vendég" vagyok egy nyitott regisztrációjú fórumon, még véleményt formálhatok.

Elvakult vagyok,lehet, de a kézis barcával nem igazán, főleg azért sem,mert a Veszprémnek akartam jót,vagyis azt,hogy a barca essen ki.
Ha az számít,akkor ne nézz kézilabdát, mert ebben a sportban a hazai pályát általában megfújják, illetve a nagycsapatokat megtámogatják rendesen, az esetek 95%-ban. Ez egy ilyen sport.
Egyébként meg a jobb csapat jutott tovább, szerintem, meglepetés lett volna,ha a Löwen jut tovább. Persze nagy sanszuk volt az első meccsnek köszönhetően, de elrontották. Ziccereket hibáztak, védekezésben sem tudtak úgy működni,ahogy kellett volna...
Mindegy, ez van, de olyan orbitális csalás nem történt, persze ha a Veszprém esik ki így,biztosan máshogy értékelném.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2014. április 27., vasárnap 18:49

csababarca írta:
Máskor nézzétek is a meccset, ne csak dobáljátok be a sablont,csak mert barca. Amelyik csapat +7ről nem tud továbbmenni egy ilyen állománnyal,az ne is akarjon FF-be kerülni.
Te pedig gyorsan szállj le a magaslóról, mert itt még mindig egy vendég vagy.

Az a baj, hogy elvakult barca szurkoló vagy, aki saját maga hülyeségeit nem veszi észre. Abszolút nem sablonokat dobálunk, és konkrétan én leszarom, hogy a Löwen ki ellen játszott. Nekem az számít, hogy megmaradjon a fair play, és jusson tovább a jobb csapat. Én, mint kézifan, abszolút nem tolerálom ezt az új irányt, amit most bemutatott a Löwen ellenfele, jelen esetben a barca. (igen, nem csak ők játszották már ezt, de jelen esetben ez kurvára senkit sem érdekel) Ne keverd össze a kézit a focival.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. április 27., vasárnap 16:09

ziro4vr írta:én néztem a meccset. karabatic, rutenka folyamatosan fejre ment, könyöklések, ütések, piros is belefért volna, de 2 percek minimum. karabatic minden gólja után eljátszotta a nagyhalált, szépen visszabattyogott, addig lehetett cserélni. thomas szintén színészkedett. a bírók érezhetően a barca mellett voltak. mindezektől függetlenül tény, hogy a löwen simán megcsinálhatta volna, ugyanakkor +3/4 környékén mindig kaptak egy kis lökést a katalánok.
Ezeket mindig megcsinálja ez a két ember,mondhatni,hozzátartozik a játékukhoz,ami nem szép, de más játékosok is megcsinálják,más csapatok is. Gondolom nézel kézilabdát, és mond neked valamit a horvátok emberei, vagy Narcisse,stb...ugyan ezeket csinálják,csak nekik van nevük a sportban,és elnézik nekik.

Mondom,nekem mindegy,de most nem a barca lett volna az ellenfél, hanem mondjuk a Hamburg veri ki így a Löwen,ugyanezzel a játékkal,akkor senki egy szót nem szólna erről itt. De mivel Barca,akkor egyből húúú,hááá,csalás,bírók.
Naív volt,aki azt hitte,nem kapják meg otthon a segítséget, mindig megkapják ezeket az elit csapatok,mindenki ellen (lásd Kiel-Veszprém tavalyról,pl).
Elítélem az ilyet én is,mert nem szép, de fociban is nem egyszer van ilyen, Chelsea pl, majd a döntőben megtapasztaljátok,ha hátrányba kerültök,és már a 35. percben lentmarad valamelyik,majd 5 percenként más,mikor kéne nektek a gól.

Kiel,Flensburg kettős közül kérnék ellenfelet, valahogy tőlük most kevésbé tartok,mint a barcától,akik Kölnben is megkapják a kis segítséget.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2014. április 27., vasárnap 15:29

ziro4vr írta:én néztem a meccset. karabatic, rutenka folyamatosan fejre ment, könyöklések, ütések, piros is belefért volna, de 2 percek minimum. karabatic minden gólja után eljátszotta a nagyhalált, szépen visszabattyogott, addig lehetett cserélni. thomas szintén színészkedett. a bírók érezhetően a barca mellett voltak. mindezektől függetlenül tény, hogy a löwen simán megcsinálhatta volna, ugyanakkor +3/4 környékén mindig kaptak egy kis lökést a katalánok.

erről van szó kérem. ez a lényeg. ha ez nincs akkor végig legalább 1-2 góllal szorosabb lett volna a meccs menete, ami tudjuk mit jelent :)
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 27., vasárnap 14:55

én néztem a meccset. karabatic, rutenka folyamatosan fejre ment, könyöklések, ütések, piros is belefért volna, de 2 percek minimum. karabatic minden gólja után eljátszotta a nagyhalált, szépen visszabattyogott, addig lehetett cserélni. thomas szintén színészkedett. a bírók érezhetően a barca mellett voltak. mindezektől függetlenül tény, hogy a löwen simán megcsinálhatta volna, ugyanakkor +3/4 környékén mindig kaptak egy kis lökést a katalánok.
Nem illik.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. április 27., vasárnap 14:13

El Sie7e írta:
ahogy látom szívesen reagálnak a barcások erre az edzői nyilatkozatra (itt és nso) de azt valahogy elfelejtik hogy az edzőnek a színészkedéssel volt baja, de erre valahogy nem reagálnak :) nyilván azért mert igaz amit mond, ők sem tudják ezt az etikátlan magatartást semmivel sem megmagyarázni így inkább terelik a témát olyan semmit mondó igazságnak vélt általánosságok felé mint a hazai pálya és a többi. ugyan.

de milyen színészkedés? Most néztem vissza a meccset,semmi különös nem volt. Most az,hogy Karabatic eljátsza a nagy halált,megszokott,eljátszotta amikor a Kielben játszott,vagy a válogatottban is. Ez megint tipikus vesztes hozzáállás. Arról nem beszél,hogy fél perccel a vége előtt ziccerben hátulról lökték húzták a barcást,elengedték,majd leindíthatott a Löwen,bedobták,és így lett izgalmas a vége.
Egyébként meg nem hiszem,hogy Gudmundsson első meccse volt ez,és nem számolt ezzel. Főleg,hogy nem is olyan régen, egy hete ők is nem egyszer akasztották meg így a barcát...ugyanezzel a módszerrel. Persze akkor sportszerű dolog volt.

Egyébként meg jó lett volna,ha kiesik barca,ennek örültem volna a Veszprém miatt,jobb lett volna ha a Löwen jön be az FF-be.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2014. április 27., vasárnap 14:07

csababarca írta:nem tudom mit beszél a németek edzője, nem játszott még idegenben BL-meccset? Kiel,Barca, régen a Ciudad...mindig ez volt,olyan ellenük játszani mint boxban a címvédő ellen, nagyon de nagyon meg kell őket verni. Veszprémet is sokszor megtréfálták így, sajnos ez a sport ilyen. Főleg most a barcában ott van Karabatic, ha felé nyúlnak már 2 perc sokszor.

Máskor nézzétek is a meccset, ne csak dobáljátok be a sablont,csak mert barca. Amelyik csapat +7ről nem tud továbbmenni egy ilyen állománnyal,az ne is akarjon FF-be kerülni.
ahogy látom szívesen reagálnak a barcások erre az edzői nyilatkozatra (itt és nso) de azt valahogy elfelejtik hogy az edzőnek a színészkedéssel volt baja, de erre valahogy nem reagálnak :) nyilván azért mert igaz amit mond, ők sem tudják ezt az etikátlan magatartást semmivel sem megmagyarázni így inkább terelik a témát olyan semmit mondó igazságnak vélt általánosságok felé mint a hazai pálya és a többi. ugyan.
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. április 27., vasárnap 13:55

nem tudom mit beszél a németek edzője, nem játszott még idegenben BL-meccset? Kiel,Barca, régen a Ciudad...mindig ez volt,olyan ellenük játszani mint boxban a címvédő ellen, nagyon de nagyon meg kell őket verni. Veszprémet is sokszor megtréfálták így, sajnos ez a sport ilyen. Főleg most a barcában ott van Karabatic, ha felé nyúlnak már 2 perc sokszor.

Máskor nézzétek is a meccset, ne csak dobáljátok be a sablont,csak mert barca. Amelyik csapat +7ről nem tud továbbmenni egy ilyen állománnyal,az ne is akarjon FF-be kerülni.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 27., vasárnap 12:44

és még visszafogta magát..komolytalan volt az egész..nagyon nehéz lenne ellenük, elődöntőben is és egy döntőben is
Nem illik.

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2014. április 27., vasárnap 12:08

Gudmundsson kiosztotta a Barcát :lol: :lol:

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. április 26., szombat 22:43

ziro4vr írta:
wxyz írta:Flensburg-VP
Kiel-Barca

Ez nagy jó lenne. Flensburg verhető, míg a másik egy nagyon kiélezett párharc lenne, ami kihatással lenne a döntőre

De az a lényeg, a Barca ne a Flensburgot kapja. Egy Kiel elleni meccs után lehetetlen lenne őket megverni
azért nem úgy ismerjük a sorsolásokat (nem akarok ehf-et írni) hogy nekünk oylan jók lennének.. szerintem Kiel-Flensburg (Kiel legyen döntős) és Veszprém-Barca
Én is ezt tartom valószínűnek, az EHF biztos akar egy németet a döntőbe
De ahogy írtam, ez sem lenne rossz. Csak Barca-Flensburg elődöntő ne legyen

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 26., szombat 22:38

wxyz írta:Flensburg-VP
Kiel-Barca

Ez nagy jó lenne. Flensburg verhető, míg a másik egy nagyon kiélezett párharc lenne, ami kihatással lenne a döntőre

De az a lényeg, a Barca ne a Flensburgot kapja. Egy Kiel elleni meccs után lehetetlen lenne őket megverni
azért nem úgy ismerjük a sorsolásokat (nem akarok ehf-et írni) hogy nekünk oylan jók lennének.. szerintem Kiel-Flensburg (Kiel legyen döntős) és Veszprém-Barca
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 37 regisztrált és 0 vendég