Kézilabda

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Kercsó
Kedvenc játékosaid: the original Ronaldo, Guti, Zidane, Varane, Kroos

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. május 11., szombat 16:14

tejóég, mekkorát játszik Görbicz és Löke :happy: :iszunk:

vagyis úgy helyesebb, hogy mindenki nagyon jó de ők ketten kiemelkednek :-)
Lunde is hatalmas formában van.
#oneandahalfleg

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 11., szombat 16:11

Gyönyörű játék eddig. Nem szoktam kézi meccset nézni, kivéve, ha válogatott, vagy ha a BL (de ezek közül is csak a sorsdöntőket, pl, előző és mai meccs)

viszont hihetetlen számomra, hogy itt is, és a válogatott foci meccseken is a kommentátorok, olyan túlzott tisztelettel beszélnek az ellenfélről, hogy az már kényelmetlen. Folyamat érződik a pesszimizmus, és a De...

Miért?? Na, mindegy, lényeg, hogy húzzuk be a meccset és emeljék a magasba a trófeát. B-)
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou & CR! :sziv:

Luka Modric Ballon d'Or 2018!

nmate
Kedvenc játékosaid: Figo, Ronaldo, Bergkamp, Modric, Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. május 11., szombat 15:57

Eddig tökéletes :salute:
AntiCRclub vezető

ferni

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. május 11., szombat 15:35

hagyjuk már szegényeket gólt lőni.... :lol: :lol: :lol:
hm, 7esből már megy :D

Galacticos

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 11., szombat 15:35

de mi hangulat van ott atyaég.
főleg amikor a himnusz szólt. B-)

eddig szoros meccs. :D

torjack
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. május 11., szombat 15:33

Eddig a Larvik teljesen fogalmatlan, az ETO meg parádézik. Jól van csajok, így kell :zoldsalas:

Lunde szenzációs.

Mike
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. május 11., szombat 15:25

nagyon bekezdtünk... :-)
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

kapor_89
Kedvenc játékosaid: Ramos, Asensio, CR
Kedvenc csapatod: Találd ki

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2013. május 11., szombat 9:12

VanillaSky írta:Tervek a hétvégére:
Ma:
1, 10kor indulás Veszprém.
2, Ebéd
3, Meccs
4, Mentális orgazmus (remélhetőleg)
5, Kulturált ünneplés (vagy bánat)

Holnap:

1, Túlélés, hidratáció, fogadalmak. :D

HAJRÁ ETO! :zoldsalas:
Adom :agree:
Danny Smith írta:Nem tudja valaki, hogy a holnapi Győr-Larvik meccset hogyan tudnám pl mobilon nézni? illetve az egyik haverom akarja.
Minden a mobiltól függ. Ha van mobilTV-je sima ügy, mert ingyé nézheti az M1et.. Ha nincs, akkor meg kell nézni, hogy a videókat (flash player) támogatja-e a rendszer. Nekem Lg optimus L9es készülékem van, amivel a youtube-s meg indavideós videókat tudom nézni, de pl. a szar NSO TV szar videóját nem tudom lejátszani.

Ja és Tomori Zsuzsi ma megkapja a jól megérdemelt aranyszobrát a BL gólkirálynői címe miatt B-)

VanillaSky

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2013. május 11., szombat 9:02

Tervek a hétvégére:
Ma:
1, 10kor indulás Veszprém.
2, Ebéd
3, Meccs
4, Mentális orgazmus (remélhetőleg)
5, Kulturált ünneplés (vagy bánat)

Holnap:

1, Túlélés, hidratáció, fogadalmak. :D

HAJRÁ ETO! :zoldsalas:

numberone1
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 10., péntek 21:31

Danny Smith írta:Nem tudja valaki, hogy a holnapi Győr-Larvik meccset hogyan tudnám pl mobilon nézni? illetve az egyik haverom akarja.
nem vaguok benne 100%-ig biztos. Gondolom ez fugg a mobiltol is, az internet sebessegtol, tovabba tud e alkalmazni flash playert vagy hasonlot. Ha igen akkor csak toltsel be egy ket streamet. De mondom, nem vagyok teljesen biztos benne, modjuk ha vki jobban tudja akkor engem is erdekelne.
Casillas-Cafu,Hierro,Desally,RC-Davids,Redondo,Seedorf-Ronaldinho,Ronaldo,Zidane

Kepa-Carvajal,Varane,Ramos,Marcelo-Kova,Kroos,Isco-?,?,Asensio

2016-2017: 33. Liga, 12. BL :coffee:
Merci Zizou :salute:

Danny Smith
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, CR, Zidane, Makelele, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid 02'

HozzászólásSzerző: Danny Smith » 2013. május 10., péntek 21:22

Nem tudja valaki, hogy a holnapi Győr-Larvik meccset hogyan tudnám pl mobilon nézni? illetve az egyik haverom akarja.
Viszlát José! Örültem
Iker - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Gündogan, Modric, Kondogbia - ???, Benz, CR

VanillaSky

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2013. május 5., vasárnap 22:01

Nora Mörk sérült
Meg is lepődtem rajta. Kihagyott majdnem 2 évet kisebb-nagyobb megszakításokkal. A bajnoki elődöntőjükön játszott, ott dobott is 4 gólt. Nem hittem volna, hogy be meri tenni Gjekstad egy BL döntőre, jelen állapotában. Baszki 3-szor műtötték a térdeit, az is csoda, hogy egyáltalán visszatért. Mondjuk örülök, elég antipatikus egy játékos, de a tudása megkérdőjelezhetetlen! Már csak Kurtovicnak kéne visszatérnie, de Rá is rájár a rúd. :'(

Hammerseng pedig formán kívül..
Hivatalos adatot még nem találtam ,de elvileg 10/0 volt a statja. Este Edin megfegyelmezheti! :mrgreen:

A meccs amúgy EHFtvn fent van már. Aki nem látta és kíváncsi pótolja!

kapor_89
Kedvenc játékosaid: Ramos, Asensio, CR
Kedvenc csapatod: Találd ki

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2013. május 5., vasárnap 21:13

VanillaSky írta:Ott van azért az a mez. :mrgreen:
Jól beült a sok norvég közé Katrine-nak szurkolni :lol: :lol:
francois írta:nem számít h nem pörögtek 100-on most ez is elég volt. viszont azon nagyon meglepodtem h a két roman nem tul latvanyosan, de nekünk fujt. igaz a végén, volt 2x 2perc ami elég kamunak tunt, de ezt leszamitva egy szavunk nem lehet rajuk...
Ez most több helyen vérzett :-) Az ETO 100%on pörgött, csak néha nem volt szerencséje. Hihetetlen gyors játék a kézilabda, 1-1 baki vagy helyzetkihagyás és megtörik a csapat lendülete.. Szerencsére koncentráltak a lányok, és kijött a megérdemelt különbség a végére. Ahogy említették előttem, nem csoda hogy elfáradtak a végére, élményszámba megy hogy még mindig bírják.. Bírják? BL döntőben játszanak :agree: A bírókról pedig inkább ne beszéljünk, mocskos mód belenyúltak a meccsbe a vérlázító döntéseikkel. Amorimnak letépték a kezét lövés közben és semmi? Semmi?? Anikót játékon kívül nagyon csúnyán lerántották, szegény majdnem megsérült és semmi? Semmi?? Amorim ellen 4 méteren védekeztek (szabálytalanul) és szabaddobás?? Dudaszó utáni gólt mikor adunk meg? Amiikor román bírók vezetnek meccset a magyaroknak.. A végén mi volt az a 2*2 perc kiállítás? Édes Istenem.. Semmi baj, még a szarházi románok hátszelével is vertük őket.
Édeskevesek a BL döntőbe. Egyetlen egy aduászuk van, akit Legangernek hívnak. 39 évesen, heti 1 edzéssel a meccs legjobbja volt. Ez mi? Létezik ilyen? :shifty: Amikor beküldték Tonje Larsent támadásban, akkor már tudtam hogy sínen van a buli. Mekkora tanácstalanság kell ahhoz, hogy beküldjenek egy 39 éves játékost támadni, aki előtte védekezett és már nem kapott levegőt? :D Hát elég nagy. Egyetlen fegyverük továbbra is a lerohanásos gólok, de amikor visszazártunk sanszuk se volt. Sulland erőtlen, Nora Mörk sérült, Edin kiszámítható, Hammerseng pedig formán kívül.. A szélsőik még mindig gyorsak ugyan, de a vége felé 2vs5be fordultak, és nem ők voltak 5en.. :coffee: :D
A Valcea és a Krim is jobb erőkből áll mint a Larvik, az már más kérdés hogy a szlovénok parádésan rosszul játszottak az elődöntő 2. meccsén, ki is estek. Nem akarom elkiabálni, de nem jobbak mint mi, és ha most se lesz meg, na az lenne az ÉV VICCE..

ui.: ha esetleg meglenne a Győr sikere, lehet jövőre 3 magyar csapatot láthatunk a BLben :-) Nem lenne szar, ha az Érd is bejutna. A jövőbeni terveiket és igazolásaikat elnézve, meglehet.. :D Hú de szép is lenne!

VanillaSky

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2013. május 5., vasárnap 19:50

VanillaSky

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2013. május 5., vasárnap 19:36

Ha nem fárad el a Larvik a végére szorosabb is lehetett volna.Rengeteg hibával játszott az eto!
Egyrészt nincs, ha. Másrészt ugyanaz lejátszódott mint a középdöntőben. A Larviknak a kulcsjátékosai a "nyugdíj korhatárt" súrolják, semmi meglepő nem volt a fáradtságukban. Harmadrészt a 35. perctől 4-11 volt a dobott gólok aránya egy BL döntőben ez nem rossz pedigré. Nem sok csapat lenne képes rá a BL mezőnyből.

Egy meccs még hátravan, szerencsére nem is kettővel nyertünk (nem vagyok babonás meg ilyesmi, de inkább kerüljük azt a számot). A Larvik játéka a lerohanásból áll javarészt, felállt fal ellen eléggé el vannak veszve. Ehhez hozzájött Sulland és Gro betlije, Leganger tartotta őket aztán a végén már neki sem ment.
két roman nem tul latvanyosan, de nekünk fujt. igaz a végén, volt 2x 2perc ami elég kamunak tunt, de ezt leszamitva egy szavunk nem lehet rajuk...
:lol:

A két románnak mindkét fél részéről lehetne dobálni a fekáliát! Kétszer indulásnak fújnak lefordulást (Görbe), lövőkéz visszarántásból elengedett lövést elengedik (Görbe, Amorim), méteres belül védekező játékosunknál továbbot intenek (Radicsevics)...női bírók.

A második meccs még hátravan, nem játéktudásban, nem fizikálisan kell azt megnyerni. Mindkettőben jobb az ETO, mentálisan kell leküzdeni azt amit éveken át nem sikerült. Most remélem fog!

Csak az ETO! :zoldsalas:

francois
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Olympique de Marseille, FC Parma

HozzászólásSzerző: francois » 2013. május 5., vasárnap 18:57

nem számít h nem pörögtek 100-on most ez is elég volt. viszont azon nagyon meglepodtem h a két roman nem tul latvanyosan, de nekünk fujt. igaz a végén, volt 2x 2perc ami elég kamunak tunt, de ezt leszamitva egy szavunk nem lehet rajuk...
Kép
Kép
Kép

zolus
Kedvenc játékosaid: RC, Zizou, Marco Van Basten

HozzászólásSzerző: zolus » 2013. május 5., vasárnap 18:36

grat a győri lányoknak jól tolták
Nem tudom.Jár a gratuláció,de valahogy nem volt az az igazi Győr.Ha nem fárad el a Larvik a végére szorosabb is lehetett volna.Rengeteg hibával játszott az eto!

francois
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Olympique de Marseille, FC Parma

HozzászólásSzerző: francois » 2013. május 5., vasárnap 18:31

grat a győri lányoknak jól tolták, innen már nem lehet elbukni. ezt a lekicset kellene már a búsba elzavarni innen, mert ilyen alibi, nulla jatekost nem bit el a csapat. remleme bulatovicsot megszerzik, mert akkor aztán tényleg nem lesz ellenfelük europaban :-)
Kép
Kép
Kép

real_funghi
Kedvenc játékosaid: Redondo, Zamorano

HozzászólásSzerző: real_funghi » 2013. május 5., vasárnap 8:33

Szarka Adri majd akkor lesz igazán nagy játékos, ha megtanulja, hogy a soros bajnoki meccs előtt nem igazán kellene éjszakába nyúlóan mászkálni a városban. Még akkor sem, ha az ellenfél nem képvisel valami eget verő játékerőt.

VanillaSky

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2013. május 4., szombat 19:34

Kialakult a dobogó a női NBI-ben.

ETO-Fradi-Érd leosztásban. A bronzért folyó harc 3. meccse túlontúl véleményes lett. A Szabó-Borsos páros megfelelő táptalaj lesz az összeesküvésre fogékonyaknak. :-)
Vérten Orsi erőltetését nem értem, én sosem tartottam nagy játékosnak,
Ezzel lehetne vitatkozni. Azért csak volt Év játékosa is.

Vissza: “Sportok”