Testépítés

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. augusztus 24., hétfő 20:37

Nem tudom mennyire jó topikba írom, de végülis testépítés. Engem nem igazán érdekelt soha a kondizás, de ezen a Goretzkán meglepődtem nagyon. Mennyire gyakori ez, hogy valaki ilyen vékony, és néhány hónap alatt ennyire ki tudja magát baxni? Jönnek most a képek szembe facebookon, nem semmi hogy néz ki. Ez már nem is focista alkat. :lol: Nem úgy van, hogy kell egy alap fizikum, amire rá lehet gyúrni? Nála nem igazán volt meg.

BarçaNorbi
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2015. január 10., szombat 15:35
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2020. augusztus 24., hétfő 17:16

géza írta: Ha mar beindult ez a topik picit, nekem is lenne egy kerdesem.

Reggelire mindig zabot, banant es afonyat eszek, ebedre valamilyen hal/csirke plusz zoldseg es koret, ami valtakozik a quinoa/rizs/hajdina triobol, azonban mindig meg vagyok love hogy mit egyek vacsorara. Natur joghurt afonyaval tul kevesnek erzodik, probaltam ilyen corny zabszeleteket is, de az se volt az igazi. Van valami jo kis ajanlas estere? Talan egy kis salata?
Mi a cél, milyen típusú kaja ajanlas érdekelne?
Könnyed és édes de egészséges a tojasfeherjebol készült cloud cookie, telóról nem tudok keresni hozzá linket, de igazából pár alapanyaggal fel van keverve a tojásfehérje és sütőben megsutve.
Kicsit nehezebb de még édes: zab palacsinta, zab muffin, a zablisztet cserelheted bármire, konnyedebbre vagy egeszsegesebbre.
Meguszos: csilisbab torillaba tekerve és kész a meguszos burrito,
Rantotta zöldségekkel beletekerve torillaba, quesadilla
Lazac salátával
Turo gyümölcsökkel
Nem tudom mi fér bele az etrendedbe ezért hoztam többfélét ami eszembe jutott.

Avatar
géza
Hozzászólások: 1139
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: géza » 2020. augusztus 24., hétfő 11:33

Ha mar beindult ez a topik picit, nekem is lenne egy kerdesem.

Reggelire mindig zabot, banant es afonyat eszek, ebedre valamilyen hal/csirke plusz zoldseg es koret, ami valtakozik a quinoa/rizs/hajdina triobol, azonban mindig meg vagyok love hogy mit egyek vacsorara. Natur joghurt afonyaval tul kevesnek erzodik, probaltam ilyen corny zabszeleteket is, de az se volt az igazi. Van valami jo kis ajanlas estere? Talan egy kis salata?

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Süti » 2020. augusztus 24., hétfő 10:39

kierkegaard írta:
Pedig sajnos placebo. Elég könnyű lenne megállapítani pl két alkalmas előtte utána vérképpel.
Nagyon minimálisan lenne javulás. Tápkiegben a scitec és a biotech a legeslegalja mindennek. Itthon a lenkeivel tudnám összehasonlítani.
Illetve ha vitamint vagy ásványi anyagot pótlunk akkor az történjen tudatosan. Vakon a lehető legnagyobb pénzpazarlás. A már említett laborvizsgálat a lehető legmegfelelőbb megoldás ennek a kérdésnek a megválaszolására.
Miután pedig tudod, hogy milyen tápkiegre van szükséged akkor nem brandben gondolkodsz hanem hatóanyagban. Pl legyen a magnézium. Google: magnézium hasznosulás. magnézium citrát, laktát stb jól hasznosul, akkor ilyet keresünk. Lehet tisztán magnézium citrátot venni mint pl aszkorbinsavat és akkor megvan oldva a magnézium pótlása.

A magnézium + kálcium dolgot a legtöbb brand valóban bejátsza. Nem is értem, szánalmas. Persze hála égnek aki megbízható, az ilyet nem csinál.

Kifejezetten érdekes jelenség volt, mikor a nutriversum által szponzorált Gödény György ugyan ezt elmondta az egyik videójéban..miközben a nutriversumnak is van ilyen készitménye. szintén magnézium oxiddal.:D

Szabó Gál Bence szintén szakmabeli kivágott előadása a témában: https://www.facebook.com/watch/?v=1061244820746666

Hu, hát ez elég tartalmas válasz volt. Egyértelmű, hogy lényegesen jobban értesz hozzá, mint mondjuk én, de kicsit szkeptikus vagyok. Vagyis inkább teljesen elvesztettem a fonalat. :mrgreen:
Őssejtterápia, injekciók, meg ilyenek nem játszanak, csupán egy kicsit jobban oda szeretnék figyelni arra, hogy a megfelelő cuccokat vigyem a szervezetembe.

Teljesen laikusként, ha annyira nem ásnám bele magam a témába, nem tudom hol lenne érdemes megfogni a dolgot. Tudom, hogy nem olyan egyszerű, de vegyél 1 ilyet meg 2 ilyet vonalat vártam, bár tudom hogy nincs olyan cipő ami mindenkire jó, de érted. :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: istimester » 2020. augusztus 23., vasárnap 20:44

ferni írta:
istimester írta: + a városhoz képest az edzőtermi társaság sem rossz.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tud érdekes hely lenni TB az biztos :mrgreen:
Nekem nem volt gondom. A szállásunk kissé talán még túlzóan is elszeparált volt, Tatán.

A fürdőben egy szombat kivételével nem volt sok ember, akkor meg folyamatosan helyi strongman "vízőrök" köröztek a medencék körül, ha netán fel kéne pofozni valakit :mrgreen:

A terem tiszta volt és rendezett. Kávé + napijegy együtt meg under 5 euro, hát Pozsony környékén esélytelen az ilyen. Bónuszként a recepciós hölgyemény is teljes lelkesedéssel válaszolgatott minden kérdésemre. Mondjuk ebben más is szerepet játszhatott, de az most mindegy :mrgreen:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. augusztus 23., vasárnap 20:01

istimester írta: + a városhoz képest az edzőtermi társaság sem rossz.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tud érdekes hely lenni TB az biztos :mrgreen:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: istimester » 2020. augusztus 23., vasárnap 19:26

Ha Tatabányán jársz és edzenél, a Pulzus Fitnesst ajánlom.

Korrekt napijegy ár, olcsó a kávé + a városhoz képest az edzőtermi társaság sem rossz.

kierkegaard
Hozzászólások: 1686
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2020. augusztus 23., vasárnap 13:48

'shutterisland írta: az orvosi meg kemiai hatterhez nem ertek, szoval elhiszem.

ennek ellenere kifejezetten erzem hosszu tavon ezeknek a hatasat (brandeket szoktam azert valtogatni) nem gondolom, hogy placebo lenne mind.
mondjuk minden relativ, szoval amiket irtal majd en is figyelembe veszem a jobb hasznosulas erdekeben.

viszont a calcium+magnezium szvsz szinte az osszes asvanyi anyag komplexben egyutt jar, szoval ez akkor eleg jellemzo "hiba" a piacon.

na de nem rolam szol a story. :mrgreen:
Pedig sajnos placebo. Elég könnyű lenne megállapítani pl két alkalmas előtte utána vérképpel.
Nagyon minimálisan lenne javulás. Tápkiegben a scitec és a biotech a legeslegalja mindennek. Itthon a lenkeivel tudnám összehasonlítani.
Illetve ha vitamint vagy ásványi anyagot pótlunk akkor az történjen tudatosan. Vakon a lehető legnagyobb pénzpazarlás. A már említett laborvizsgálat a lehető legmegfelelőbb megoldás ennek a kérdésnek a megválaszolására.
Miután pedig tudod, hogy milyen tápkiegre van szükséged akkor nem brandben gondolkodsz hanem hatóanyagban. Pl legyen a magnézium. Google: magnézium hasznosulás. magnézium citrát, laktát stb jól hasznosul, akkor ilyet keresünk. Lehet tisztán magnézium citrátot venni mint pl aszkorbinsavat és akkor megvan oldva a magnézium pótlása.

A magnézium + kálcium dolgot a legtöbb brand valóban bejátsza. Nem is értem, szánalmas. Persze hála égnek aki megbízható, az ilyet nem csinál.

Kifejezetten érdekes jelenség volt, mikor a nutriversum által szponzorált Gödény György ugyan ezt elmondta az egyik videójéban..miközben a nutriversumnak is van ilyen készitménye. szintén magnézium oxiddal.:D

Szabó Gál Bence szintén szakmabeli kivágott előadása a témában: https://www.facebook.com/watch/?v=1061244820746666

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8501
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. augusztus 23., vasárnap 10:54

az orvosi meg kemiai hatterhez nem ertek, szoval elhiszem.

ennek ellenere kifejezetten erzem hosszu tavon ezeknek a hatasat (brandeket szoktam azert valtogatni) nem gondolom, hogy placebo lenne mind.
mondjuk minden relativ, szoval amiket irtal majd en is figyelembe veszem a jobb hasznosulas erdekeben.

viszont a calcium+magnezium szvsz szinte az osszes asvanyi anyag komplexben egyutt jar, szoval ez akkor eleg jellemzo "hiba" a piacon.

na de nem rolam szol a story. :mrgreen:

kierkegaard
Hozzászólások: 1686
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2020. augusztus 23., vasárnap 8:02

'shutterisland írta: habar szakerto nem vagyok, hasonlo az evjarat es a heti mozgas mennyisege, illetve recsegtem ropogtam mindig is. :mrgreen:

termeszetesen kinek mi, de nekem msm+glukozamin, collagen megy mar jo ideje es erezhetoen kevesbe kattogosak a terdeim, konyokom.

jelenleg a biotech artho guardot es a biotech collagen-t tolom rendszeresen, magas dozisban, bar szerintem itt nagy kulonbsegek nincsenek a gyartok kozott, legyen az scitec, vagy dr.akarki cuccai.
+ omega 3-ban gazdag etelek (chia mag, lenmagolaj, halak)

a vitamin temahoz en napi 2 g c vitamint es par szem bioteches mineral complexet szedek, illetve 2 naponta egy sciteces multi pro pakkot szedek be melle.
nem panaszkodom, az altalanos eronletem es immunrendszeremen erzem a hatasat, akkor jottem ra, mikor par hetre elhagytam.
Nem akarok belemenni de röviden leírom a dolgokat:

bioteches mineral complex: Magnézium és kálcium együtt nem hasznosul jól, sőt gátolják egymás megfelelő felszívódását. külön időpontban kell bevinni. A magnézium megfelelő felszívódásához kulcsszerepet játszik a hordozóvegyülete. Na most ebben a szokásos átbaszós van: magnézium oxid. Nagyon jó esetben maximum a 3%a szívódik fel. De leginkább semmi. Magnézium citrátot tudom inkább ajánlani. Ugyan ez vonatkozik amúgy minden oxiddal végződő cuccra. Szóval a réz oxid se jó meg a cink oxid sem. A vas pedig gátolja az összesnek a felszívódását ezért is kell külön bevinni. Mindenesetre 100%ig biztos vagyok benne, hogy vasra nincs szükséged. Hiszen húsból eszel eleget, remélhetőleg a zöldséget és az ásványi anyag hús köreteket se veted meg, ezáltal pedig növényekben előforduló heme ironhoz jutsz hozzá ami igaz, hogy rosszabbul hasznosul de ha még c vitaminban gazdag is a táplálkozásod akkor ez a probléma is kiküszöbölődik. Mindamellett a heme iron nem okoz szív és érrendszeri problémákat.

sciteces multi pro: Ez pedig ugyan azokat a problémákat tartalmazza csak még vitaminokkal párositva. A vitaminok esetében megint csak rosszul hasznosuláshoz beszélhetünk illetve minek az a sok b vitamin.

Az ízületek védelméhez a legjobb módszer: Célspecifikus gyógytorna illetve hialuron injekció, ha van pénzed akkor őssejt terápiás műtét. Illetve ha mindenképp táplálékkiegészitőzni akarsz akkor kollagén kettes típusú peptid. Erre ez az egyetlen árérték bajnok cucc itthon: https://www.gal.hu/GAL-UC-II-Porc-komplex

Nagyjából így néz ki egy megfelelő táplálékkiegészítő leírása. Publikált kutatási eredmények vannak linkelve arról, hogy az adag ami benne van és ami egyáltalán benne van az segít/segíthet.

A porc anyagcseréjét tekintve alacsony turn-over-ű szövet. Mivel nem tartalmaz ereket, a tápanyagok, az oxigén és a salakanyagok csak diffúzió útján jutnak el a sejtekig. Az anyagok ki- és beáramlása az ízületi folyadékon át történhet. A diffe-renciálódott, érett porcszövet idegvégződésektől és nyirokerektől szintén mentes. Emiatt az immunrendszer számára a szövet „elérhetetlen”, ami azt jelenti, hogy a szövet rostrendszere és a kemény porctok megakadályozza a fehérvérsejtek és az antigének szövetbe jutását és a porcban található antigének felismerését. Ennek a sajátosságnak köszönhetően az átültetett porcszövet nem vagy csak nagyon ritkán lökődik ki. A fent említett tulajdonságokból adódik azonban a szövet gyenge regeneráci-ós képessége is. Egy esetleges sérülés esetében az erek hiányából adódóan, nem tudnak őssejtek a sérülés helyére áramlani, illetve a szövetben található sejtek sem tudnak a sérülés helyére vándorolni az őket határoló tok miatt.

Ezt a channelt merem ajánlani mindenkinek aki használ tápkieget: https://www.youtube.com/channel/UCRP5i_ ... UKWh2mKfCg

A videók rövidek, érthetőek és szakmabeli mondja el.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Süti » 2020. augusztus 23., vasárnap 7:14

köszönöm!

Jöhetnek még tapasztalatok, ez is sokat segített! :salute:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8501
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. augusztus 22., szombat 20:58

habar szakerto nem vagyok, hasonlo az evjarat es a heti mozgas mennyisege, illetve recsegtem ropogtam mindig is. :mrgreen:

termeszetesen kinek mi, de nekem msm+glukozamin, collagen megy mar jo ideje es erezhetoen kevesbe kattogosak a terdeim, konyokom.

jelenleg a biotech artho guardot es a biotech collagen-t tolom rendszeresen, magas dozisban, bar szerintem itt nagy kulonbsegek nincsenek a gyartok kozott, legyen az scitec, vagy dr.akarki cuccai.
+ omega 3-ban gazdag etelek (chia mag, lenmagolaj, halak)

a vitamin temahoz en napi 2 g c vitamint es par szem bioteches mineral complexet szedek, illetve 2 naponta egy sciteces multi pro pakkot szedek be melle.
nem panaszkodom, az altalanos eronletem es immunrendszeremen erzem a hatasat, akkor jottem ra, mikor par hetre elhagytam.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Süti » 2020. augusztus 22., szombat 14:26

Sziasztok,

Mivel itt azért vannak szakértők, dobnék be én is egy kérdést. Adott egy 27 éves, viszonylag sportos (heti 3-4x, alkalmanként 1-2 óra, alapvetően bringa, meg futás, de kis kondi és úszás is beesne) ember, aki ízületi gyulladásból épülget. Alapvetően odafigyelek arra, hogy mit eszek, igyekszem kerülni a szemetet, zöldség-gyümölcs minden nap játszik, stb. De azért makrokat nem nézegetek, meg kalóriákat nem számolgatok.

Milyen étrendkiegészítőket lenne érdemes szednem? Egyrészt az ízületeimet mindenképp szeretném védeni a kialakult helyzet miatt, de alapvetően minden más területen is szeretnék eleget bevinni a szükséges dolgokból, legyen az vitamin, magnézium, etc. Nem tudom mi beépüléséhez mi kell, mit lenne érdemes venni, mennyit, stb.

Van esetleg olyan általános cucc, ami lefed mindent? Vagy mondjuk 2-3? Mire figyeljek/mit kerüljek, stb?

Pacsi :agree:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. augusztus 2., vasárnap 12:06

Azért van rairva hogy edzés előtti fehérje hogy több fogyjon belőle.

Részlet egy profi vasarlotol a Dechatlonban. :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8501
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. július 6., hétfő 23:05

kerese ra a sarga kapszula c. ingyenesen letoltheto konyvre, annal jobb kiindulasi alap nem kell. :)

Avatar
géza
Hozzászólások: 1139
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: géza » 2020. július 6., hétfő 21:08

Biztos sokan kerdeztek mar hasonlot, de beallok a sorba. Eleg eros karanten testem alakult ki, amin szeretnek valtoztatni. Olvasgattam eleg sok mindent a neten, de mindenki masra eskuszik, es minden masodik cikk ellent mond egymasnak, szoval meg vagyok love, hogy mit is kene tennem pontosan.

Futni mar nagy nehezen elkezdtem, egyelore eleg nehezkesen megy, az 5k runner nevu alkalmazast kovetem.

Abban nagyjabol minden cikk egyetertett, hogy az etrend a legfontosabb, itt 0-ra redukalom a kulonbozo edessegeket, uditoket, pektermekeket. Tejrol nem tudom pontosan, hogy okes-e, fuszerekkel kapcsolatban is meg vagyok love, koretek kozul tudom hogy a rizs a legjobb, de a tobbi art? Tesztas etelek rendben vannak? Grill zoldsegek? Tejtermekek?

Tovabba szeretnek valamilyen alap edzest vegezni itthon, mert bitangul faj a hatam az ulomunka miatt, itt van valami tanacs, hogy mi az amit kezdokent konnyen meg lehet tanulni, es pakol ram egy kis izmot?

Bocsanat a sok kerdesert, tenyleg elkepesztoen noob vagyok a temaban.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8310
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. július 4., szombat 19:22

Lehet csak 80gr volt. :hmmm: Mindenesetre rendes kremes shake allaga van, de tudod balanszirozni izles szerint.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. július 4., szombat 19:15

Faust írta: En toltam ilyet eleg sokaig edzes utan, es brutaljo volt:

100gr zabpehely
25gr mogyoros feherje
25gr kesu/mogyoro/mandulavaj
300ml zabtej
Egy teaskanal mez
10gr chia mag

Be a turmixgepbe es hadd szoljon. Ez kb 1000 kaloria, fasza makrokkal (a zsir picit sok de ki nem bassza le), ajanlom azoknak akik kb 3000-3200 kaloriat akarnak bevinni tisztan de nem tudnak annyit zabalni. Izre is, eredmenyre is igencsak fasza.
ennek milyen lesz az állaga? a 100gr zab miatt kérdezem. :hmmm:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: füst » 2020. július 4., szombat 18:49

6 ev sport teljes szintu hanyagolasa, minden szemet kaja zabalasa, par kapcsolat mezes hete, es bar az utobbi 2 evben mar nem de elotte eleg sok buli es alkoholfogyasztas
Ne is mondd, 20-as éveimbe 90 kilóval léptem be, és 110 kilóval szálltam ki.
Az az egy szerencsém hogy 190 magas vagyok, igy elférnek rajtam a kilók mint karácsonyfán a díszek. :mrgreen:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8310
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. július 4., szombat 16:01

En toltam ilyet eleg sokaig edzes utan, es brutaljo volt:

100gr zabpehely
25gr mogyoros feherje
25gr kesu/mogyoro/mandulavaj
300ml zabtej
Egy teaskanal mez
10gr chia mag

Be a turmixgepbe es hadd szoljon. Ez kb 1000 kaloria, fasza makrokkal (a zsir picit sok de ki nem bassza le), ajanlom azoknak akik kb 3000-3200 kaloriat akarnak bevinni tisztan de nem tudnak annyit zabalni. Izre is, eredmenyre is igencsak fasza.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 58 regisztrált és 0 vendég