Testépítés

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2015. április 17., péntek 12:43

Anthony írta:
kapor_89 írta: A legjobb ismert példa berki krisztián csupa kisbetűvel, nézd meg hogy néz ki most az a szteroidos féreg..
Nem akarok annyit szedni, mint Berki :)

Próbáltam egyébként mindenféle diétát: paleo, gluténmentes, cukormentes, nem iszok kólát, alkoholt ritkán, eszek zöldséget, gyümölcsöt, otthoni kaját, nem mekis szart, sportolok, úgy érzem már minden lehetőséget kimerítettem, amit csak lehetett.
Nem akarsz annyit szedni? Lehet abba az 1 szarba is belehalsz, vagy olyan tüneteid lesznek, amiket jó pár év regenerációval tudsz csak mérsékelni.. Ez nem vicc! A dopping az élsportba való, azoknak akiknek ez az életük, és képesek tudatosan minden mást lerombolni, beleértve a saját egészségüket is..( mindezt rendszeres orvosi felügyelet mellett) Azt sem értem, hogy pontosan mi a problémád? Kevés az izom nyárra vagy mi ez a kúra gondolat? Lehet az edzésed nem hatékony.. Lehet kevés vagy éppen sok, vagy helytelen az edzéstechnikád, és a szart sem érsz el a gyakorlataiddal.. Mióta csinálod, ez alatt hogy fejlődtél? Ezekről is mondhatnál valamit.
tibi18 írta:Sziasztok!

Szeretném elkezdeni újra az edzéseket.. Korábban már jártam, de soha nem vettem igénybe edző segítségét, inkább csak utána olvastam, videókat néztem a helyes gyakorlatokról.

A lényeg, hogy újra szeretném kezdeni, de normális rendszerben, így talán edzőben is gondolkodom. Sajnos felugrott pár kiló, főleg hasra, így a kiállásom elég Alekoszos.. Na ezen szeretnék változtatni, viszont nem gondolom, hogy fogyóznom kéne...

A lényeg, le akarom adni a hasam, de tömegelni szeretnék, mivel férne rám izom.. Az étrendet helyre teszem, azzal kapcsolatosan már egyeztettem.. Igazából abban kérném a segítségeteket, hogy hogy tudom azt elérni, hogy tömegelés mellett a zsír elkezdje eltűnni..

Józan paraszti ésszel szerintem erre nincs lehetőség.. Gondolom itt az a választ, hogy tömegeljek, majd aztán a szálkásítás alatt megy le a pocak is..

A pongyola megfogalmazás miatt elnézést kérek!

Köszönöm!
Az elején azt állítod, nem kéne fogyóznod, aztán meg azt, hogy le szeretnéd adni a hasi fölösleget?

Először is kezd el a súlyzós edzéseket. Ez az alapja mindennek. Alapból ha szélesebb a vállöved és az egész felsőtested, már kevésbé asszociálnak téged a nagy hasaddal, mert nem lesz olyan feltűnő. Mint azt már sejtetted, zsírt nem lehet leadni tömegelési ciklusban, mivel a tömegelésnek pont az a lényege, hogy kalóriatöbbletet csinálj, ergó többet egyél amennyit hasznosítani tud a szervezet. Ebből ha belegondolsz, sehogy sem lesz fogyás. Na de sebaj, mert amit felszedsz azt le lehet rántani egy jó 12-16 hetes diétával, igazi ígyencség, főleg amikor először csinálod. Persze a gyenge emberek ezt nem tudják megcsinálni, és örökre kövér disznók maradnak.. Mivel úgy látom totál homályba tapogatózol, ilyenkor nem árt egy szakértő segítség, de az edzők többsége manapság (tisztelet a kivételnek) már csak díszbuzi, akik feszengenek és páváskodnak a termekbe sajnos.. Egy jó személyi edzőt nagyon nehéz találni, de én még is arra buzdítalak, hogy nem lenne rossz megoldás Neked..

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: csababarca » 2015. április 17., péntek 12:41

Anthony írta:
kapor_89 írta: A legjobb ismert példa berki krisztián csupa kisbetűvel, nézd meg hogy néz ki most az a szteroidos féreg..
Nem akarok annyit szedni, mint Berki :)

Próbáltam egyébként mindenféle diétát: paleo, gluténmentes, cukormentes, nem iszok kólát, alkoholt ritkán, eszek zöldséget, gyümölcsöt, otthoni kaját, nem mekis szart, sportolok, úgy érzem már minden lehetőséget kimerítettem, amit csak lehetett.

Nem tudom mekkora gond nálad ez a gyomorbetegség, de egy tejsavófehérje nem hiszem hogy ártana.
Persze a kaját kéne rendbe tenni, nyomni az edzéseket, úgyis elindul a fejlődés.

Amit kapor is írt, el kell kezdeni számolgatni a makrókat, ha nem is 8szor, de 3-5 normális étkezést csinálni, és akkor menni fog a fejlődés.
De szerintem a protein nem bántja a gyomrodat, ha normálisan szeded. Én edzés után nyomom le, nagyon ritkán reggel vagy este is, de a kajám 80%a szilárd kaja legalább.
Én vékony testalkatú vagyok, de mióta odafigyelek a kajára, meg edzegetek szemmel látható a fejlődés. Pedig nem számolgatom a kaját, de nem eszek-iszok hulladékot, csak zöldség-hús kombó szinte, reggelire zabpehely,hogy legyen szénhidrát is persze.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8050
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. április 17., péntek 12:15

kapor_89 írta: A legjobb ismert példa berki krisztián csupa kisbetűvel, nézd meg hogy néz ki most az a szteroidos féreg..
Nem akarok annyit szedni, mint Berki :)

Próbáltam egyébként mindenféle diétát: paleo, gluténmentes, cukormentes, nem iszok kólát, alkoholt ritkán, eszek zöldséget, gyümölcsöt, otthoni kaját, nem mekis szart, sportolok, úgy érzem már minden lehetőséget kimerítettem, amit csak lehetett.

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1017
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2015. április 17., péntek 11:04

Sziasztok!

Szeretném elkezdeni újra az edzéseket.. Korábban már jártam, de soha nem vettem igénybe edző segítségét, inkább csak utána olvastam, videókat néztem a helyes gyakorlatokról.

A lényeg, hogy újra szeretném kezdeni, de normális rendszerben, így talán edzőben is gondolkodom. Sajnos felugrott pár kiló, főleg hasra, így a kiállásom elég Alekoszos.. Na ezen szeretnék változtatni, viszont nem gondolom, hogy fogyóznom kéne...

A lényeg, le akarom adni a hasam, de tömegelni szeretnék, mivel férne rám izom.. Az étrendet helyre teszem, azzal kapcsolatosan már egyeztettem.. Igazából abban kérném a segítségeteket, hogy hogy tudom azt elérni, hogy tömegelés mellett a zsír elkezdje eltűnni..

Józan paraszti ésszel szerintem erre nincs lehetőség.. Gondolom itt az a választ, hogy tömegeljek, majd aztán a szálkásítás alatt megy le a pocak is..

A pongyola megfogalmazás miatt elnézést kérek!

Köszönöm!

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2015. április 17., péntek 11:01

bocs a dupláért ez kimaradt még:

ui.: a szteroid azoknak az önimádó buzi köcsögöknek való, akiknek büdös a munka, és képesek elbaszni a hormonháztartásukat, a vérnyomásukat, és a fontosabb belső szerveiket azért, hogy 1 hónapig kibaszott "izmosak" legyenek. NE TEDD! (és különben is, van fogalmad arról, hogy ezeket szigorúan ellenőrzött, orvosi vényre lehet kapni? és azt is tudod, hogy ezeknek mennyi az áruk? hidd el, nincs rá pénzed. lehet a haverod tud egy frankó cuccot 5 kilóért, de ha nem akarsz női csöcsöket, akkor én kihagynám az alkalmat.)

A legjobb ismert példa berki krisztián csupa kisbetűvel, nézd meg hogy néz ki most az a szteroidos féreg..

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2015. április 17., péntek 10:50

Anthony: a helyedben megnézném Zsombor válaszát még egyszer és utána még egyszer. Minden a táplálkozástól függ. Ha te megiszol 10 kupak fejérjét egy nap fosni fogsz. Ha te bezabálsz 2 mekis menüt egyszerre fosni fogsz. Ha te beszúrsz egy ismeretlen szart amit azt se tudsz micsoda, jobb esetbe csak fosni fogsz. Viszont ha normálisan étkezel, nem fogsz fosni.

Igazság szerint egy jól megtervezett étrend nem csak a gyúráshoz kell, hanem az alapvető életszínvonalhoz is. Én 7x v. 8x eszek egy nap, grammra mérem a kajámat, és minden este megfőzök. Nem nagy dolog. Ugyanakkor ilyen elvetemült módon csak a "testépítők" szoktak kajálni (mivel az emberek lusták még kaját is rendelni), de én nem vagyok az, nem is leszek az. Nem vagyok fáradékony, nem álmosodom el kaja után, és ezerszer jobban érzem magam. Próbáld ki. Ha szeretnéd, szívesen segítek.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 17., péntek 10:37

Anthony...pls.
Proteint nem mersz szedni, de szteroid után érdeklődsz. :|
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: miro » 2015. április 17., péntek 10:33

Anthony írta:Használt már valaki szteroidokat?

A helyzet az, hogy volt régebben egy bélgyulladásos problémám, igazából mai napig sem tudom pontosan, hogy mi (végigjártam mindenféle orvost). Lényeg az, hogy állandó hasmenéseim voltak, és nagyon lefogytam. Az utóbbi egy évben a gyomorműködésem viszonylag helyrejött, bár nem 100%, de alig pár kilót sikerült visszaszedni. Proteint nem merek szedni, szerintem nem bírná a gyomrom. Nem akarok én 100 kilós izomállat lenni, de pár kilót fel akarok szedni, 1-2 kúra után gondolom még nem olyan veszélyes a mellékhatások szempontjából. (176 magas vagyok, 64 kiló, tavaly voltam 56 is..).
Vélemények?
Nem tudod pontosan hogy milyen betegséged van/volt.
Szerintem még véletlenül se játsszál a szteroidokkal.
Fogalmad sincs arról hogy mikor lehet belőle problémád,lehet csak 5-10 év múlva.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. április 17., péntek 10:31

Sajnálom a betegseged de remélem ezt viccbol irtad... Az etrenddel kéne talán először foglalkozni nem kibaszott szteroidokkal.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8050
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. április 17., péntek 10:23

Használt már valaki szteroidokat?

A helyzet az, hogy volt régebben egy bélgyulladásos problémám, igazából mai napig sem tudom pontosan, hogy mi (végigjártam mindenféle orvost). Lényeg az, hogy állandó hasmenéseim voltak, és nagyon lefogytam. Az utóbbi egy évben a gyomorműködésem viszonylag helyrejött, bár nem 100%, de alig pár kilót sikerült visszaszedni. Proteint nem merek szedni, szerintem nem bírná a gyomrom. Nem akarok én 100 kilós izomállat lenni, de pár kilót fel akarok szedni, 1-2 kúra után gondolom még nem olyan veszélyes a mellékhatások szempontjából. (176 magas vagyok, 64 kiló, tavaly voltam 56 is..).
Vélemények?

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3887
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2015. április 12., vasárnap 6:55

Ismeri valaki a NO2 Maximus és a HT Rush termékeket? :hmmm:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

metalBOY
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2014. december 11., csütörtök 9:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: metalBOY » 2015. április 6., hétfő 16:14

LeagueofLesbians írta:Insanity Workoutról vélemények? van, aki csinálta?
Az Asylum az nagy királyság szerintem. Nagyon jó mozgáskoordinációra lehet szert tenni, valamint kondícióra. Ha sportolsz, akkor ne csodálkozz, hogy gyorsabb lettél :) .

Avatar
LeagueofLesbians
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. szeptember 28., szombat 16:10
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: LeagueofLesbians » 2015. március 31., kedd 13:08

Insanity Workoutról vélemények? van, aki csinálta?
[FIFA WORLD]

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27345
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. március 26., csütörtök 22:35

Spártai versenyt próbálta már valaki? Nézegettem képeket és megjött hozzá a kedvem, + alapból szeretem a kihívásokat. Hétvégén 17-18km-t futottam a Mecseken, szóval jöhetnek az efféle finomságok.

Idén meg le akarom futni az első maratonomat is. B-)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: pátkán » 2015. március 26., csütörtök 12:50

'shutterisland írta:milyen zenékre szoktatok edzeni ?
jutyubról összeválogatott finomságokat.

pl:

https://www.youtube.com/watch?v=ZrH3vNfQcmU

https://www.youtube.com/watch?v=cVieHmAeXlI

https://www.youtube.com/watch?v=T7O526U ... e=youtu.be
joabulicsak

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8487
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2015. március 16., hétfő 14:26

milyen zenékre szoktatok edzeni ?

hans zimmer - time
hans zimmer - requiem for a dream
hans zimmer - one day
hans zimmer - wheel of fortune
two steps from hell - freedom fighters

slipknot - wait and bleed
soad - chop suey!
rammstein - sonne
rammstein - links 2-3-4
evanescence - bring me to life

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2015. március 7., szombat 0:13

Csáó! Aerob edzésre csak súlyzós edzés után van időm, a szokásos menetrendem pedig az aminosav koktél súlyzós edzés előtt és után, ezek után jön az aerob és a teljes "turmix". A kérdésem: L-carnitint használt már valaki úgy, hogy a súlyzós edzés után jött az aerobja? Toljam be a löttyöt súlyzós edzés előtt vagy menjen közvetlenül aerob elé? Ez még kimaradt az életemből, szóval ki kell próbáljam :D Amúgy sanszos, hogy edzés előtt érdemes betolni, de hasonló tapasztalatokat szívesen meghallgatok.

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: pátkán » 2015. március 2., hétfő 21:04

troublemaker írta:Hali, az lenne a kérdésem, hogy a tojásfehérje léről van-e valami tapasztalatotok?
Ha esetleg valaki használja itt, honnan érdemes beszerezni?
http://capriovus.eu/ innen érdemes beszerezni.
én tojásrudat is próbáltam már. semmi extra, hozzák amit kell.
joabulicsak

troublemaker
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2013. július 24., szerda 23:51

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: troublemaker » 2015. március 2., hétfő 11:00

Hali, az lenne a kérdésem, hogy a tojásfehérje léről van-e valami tapasztalatotok?
Ha esetleg valaki használja itt, honnan érdemes beszerezni?

Avatar
Seraf
Hozzászólások: 3342
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:14
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Seraf » 2015. február 11., szerda 23:07

impact wheyből eddig 3 ízt próbáltam:
banán: életem legrosszabb cucca majdnem behánytam
naturál banán :mrgreen: : életem tán legjobbja az egyetlen ami megközelítette az OG myofusion banánt, de mivel az 69 ez meg 80% fehérje mellett hozta ezt ezért ez a number one
kókuszos csoki: nagyon gyenge íz, kb dupla adag hoz annyira telt ízt mint a scitec csokikókusza, illetve kb 70-30% a kókusz javára az íz, nem vennék többet
mogyorós csoki: ez valamiért nem oldódik tökéletesen mint a többi, sokszor darabos marad, illetve az íz kb 80-20% a mogyorónak, de ha konkrétan mogyorós fehérjét akar az ember akkor jó :D

ezek alapján ha újra fehérjét rendelnék kintről és megunnám a banánt :D akkor a GoNutrition-t tolnám, tőlük még csak 2ízt próbáltam, a tripla csokit meg a vanília fagyit, mindkettő kegyetlen jó volt, a vanília a legjobb amit ittam (najó most bepróbáltam egy fél kilós IsoBurn-t az jobb volt, de ha abból kéne 2kiló minimum kétszer annyiba kerülne mint a Go, szóval ez nem játszik szerintem senkinek, max a BSN által szponzorált atlétáknak :mrgreen: )
és belegondolva a csokis is a legjobb mer semmi kávé beütése nem volt, mint 10ből 9 csokis fehérjének

MP-től ezenkivül csak instant zabot vettem asszem, de az meg mindenhol ugyanaz, amúgy meg még beta alanine-t vettem de az vagy 1éve a szekrénybe csücsül :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 19 regisztrált és 0 vendég