Testépítés

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. április 12., kedd 14:16

pavel írta:http://www.nutriversum.com/

ezt valaki próbálta már? Most a fehérje (23g/adag) bruttó 3000 forint. 6000 felett ingyenes a szállítás.

Hm, érdekes.
Ha pénzszűkében leszek lehet rápróbálok majd stillmass helyett és akkor dobok egy PÜ-t mindenképp

Írj mindenképp Seraf! :D
Mondjuk én ezekkel az új cumokkal általában valami simát próbálok be először. Csoki v vanília... ezt a kettőt általában nehezebben basszák el, mint ezeket a nagyon extra ízűeket
ZIDANE

Avatar
Seraf
Hozzászólások: 3342
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:14
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Seraf » 2016. április 12., kedd 13:56

csaj ismerősöm ezzel akasztott ki tegnap, hogy és ez milyen? hát gecc Új Bevezető áron nem a gyárba dolgozom :D
amúgy én ma rendelek szóval hétvégén már meg tudom mondani a vanília meggy-joghurt kombót :)

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: pavel » 2016. április 12., kedd 12:45

http://www.nutriversum.com/

ezt valaki próbálta már? Most a fehérje (23g/adag) bruttó 3000 forint. 6000 felett ingyenes a szállítás.
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: babaking » 2016. április 12., kedd 12:05

én különböző tésztás csirkéket szoktam dobni edzés után - gyakran előre összerakom.
A két kedvencem:

paradicsomos csirkés penne: http://www.nosalty.hu/recept/csirkes-pe ... onyhajabol
tejszínes spenótos: http://aprosef.hu/spenotos_tejszines_ba ... zta_recept

mindkettőt dupla adag csirkével természetesen

Nem tudom, hogy ezek a tészták mennyire ideális szénhidrátforrások edzés után, de nekem bevált.
1 Év alatt 180/65kg ról 180/72 re híztam (cél a 75). Konditerem mellett amerikaifociztam és hétvégente fociztam, szóval mindig elég szálkás voltam, és nehezen híztam.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. április 12., kedd 11:45

Remy írta:
Zsombor írta: Illetve ti milyen módokat alkalmaztok a csirke elkészítéséhez? Én általában csak gyorsan felkockázom, fűszerezem és aztán serpenyőben kisütöm, de szerintem kb 2-3 hónap múlva erre már ráunok, meg jó lenne váltogatni.
Előre is köszi a válaszokat! :)
Hogy mennyire tökéletes egy gyúrós kajához, azt nem vágom. A sima natúr, enyhén fűszeres egy idő után már nem adja annyira. Én azzal dobom fel kicsit a csirkét, hogy miután szeletekre vágtam, befűszereztem, beleforgattam kicsit lisztbe, aztán kisütöttem. A liszt egy vékony, fűszeres bundát csinál rá, ami feldobja a csirkét. :hmmm:

Ha teljeskiörlésű vagy zablisztbe forgatod bele akkor még okés.
Igazából majdnem minden beilleszthető egy diétába van mindenre 2-3 alapanyag amivel ki lehet váltani az adott "rosszat" a meglévő receptből.
Csak hát ezek általában legalább 2x annyiba is kerülnek.
ZIDANE

Avatar
IkerCasillas
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 11:17
Kedvenc játékosaid: IC
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: IkerCasillas » 2016. április 11., hétfő 20:19

Köszi! :)
Ez az útifű maghéj nem hajtja meg az ember gyomrát? :mrgreen:
Elég sok builderes receptben láttam, de még nem próbáltam.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. április 11., hétfő 16:18

IkerCasillas írta:
KAG írta:Én is küldöm neki.
Lidlben v aldiban... mindig keverem a kettőt... van teljes kiörlésű tortilla lap is.
De egyébként kb 4 perc megcsinálni házilag is a tésztát hozzá.

Erre esetleg tudsz dobni egy receptet? :)
Én a sparban szoktam venni TK tortilla lapot, de az csak olyan 60-70%-ban az, szóval ha van rá mód, rámegyek a 100-ra. :mrgreen:

Egyébként nekem ami nagyon bejött, az a csirkemell- pesto - paradicsom - light mozzarella kombináció, ilyen sorrendben egymásra rakva, sütőben kisütve.

http://shop.builder.hu/dietas-tortilla-elvitelre-a1333 :)
ZIDANE

Avatar
IkerCasillas
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 11:17
Kedvenc játékosaid: IC
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: IkerCasillas » 2016. április 11., hétfő 0:48

KAG írta:Én is küldöm neki.
Lidlben v aldiban... mindig keverem a kettőt... van teljes kiörlésű tortilla lap is.
De egyébként kb 4 perc megcsinálni házilag is a tésztát hozzá.

Erre esetleg tudsz dobni egy receptet? :)
Én a sparban szoktam venni TK tortilla lapot, de az csak olyan 60-70%-ban az, szóval ha van rá mód, rámegyek a 100-ra. :mrgreen:

Egyébként nekem ami nagyon bejött, az a csirkemell- pesto - paradicsom - light mozzarella kombináció, ilyen sorrendben egymásra rakva, sütőben kisütve.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2016. április 10., vasárnap 22:55

csirkemell-sajtos-brokkoli-szoszban Én erre kaptam rá mostanában, pofon egyszerű és isteni finom is, ezt még hidegen is szeretem. Ja és a fokhagymát ki ne hagyjátok belőle, isteni ízt ad neki.. :)

(Olyan változaton gondolkozok, hogy a jénai aljába bacont teszek majd és úgy rá a többi cucc, szerintem adná rendesen, hm? :hmmm: )

kanye
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2015. április 20., hétfő 18:42
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: kanye » 2016. április 10., vasárnap 22:37

Baconbe, sajtba göngyölt csirkemell megvan?

Vékony keskeny szeletek, fűszer, rá a sajt, aztán bacon. Figyelni kell a fűszerezésre, ha jól van eltalálva, olyan ízharmóniát tud alkotni az egész, hogy már-már összehugyozod magad.

Én a lazac/garnéla duora kaptam rá az utóbbi időben, ha valaki tud valami okosságot, ne tartsa magában.
Áram bekötést vállalok [email protected]

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. április 10., vasárnap 21:35

Én is küldöm neki.
Lidlben v aldiban... mindig keverem a kettőt... van teljes kiörlésű tortilla lap is.
De egyébként kb 4 perc megcsinálni házilag is a tésztát hozzá.
ZIDANE

Avatar
fiore
Hozzászólások: 595
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:33
Kedvenc játékosaid: isco
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: fiore » 2016. április 10., vasárnap 21:24

kanye írta:Tortilla lap, csirkemell, tzatziki, sajt, hagyma. Lehetőleg valamilyen mexikói fűszerkeverékkel megfűszerezed (got damn) a csirkét, kisütöd, tortilla lap felhevít, és szépen összerakod magadnak a cuccot. 1-2 megeszel, és elsírod magad.
Én ezt ~két hete próbáltam ki először, viszont én csak sima tejföllel tzatziki helyett. Tényleg hihetetlenül finom, csak ajánlani tudom. :salute:
.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2016. április 10., vasárnap 21:07

Ismételten köszi mindenkinek! :)

kanye
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2015. április 20., hétfő 18:42
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: kanye » 2016. április 10., vasárnap 21:03

Zsombor írta:Újra belevágtam az edzésekbe/egészséges életmódba, ezért nyilván fehérjére is be akarok ruházni. Érdekelne, hogy ti milyen fehérjét nyomattok edzés után/zabhoz/túróhoz, ami azért korrekt áron elérhető. Nézegettem már a Stillmass és Myprotein termékeket.

Illetve ti milyen módokat alkalmaztok a csirke elkészítéséhez? Én általában csak gyorsan felkockázom, fűszerezem és aztán serpenyőben kisütöm, de szerintem kb 2-3 hónap múlva erre már ráunok, meg jó lenne váltogatni.
Előre is köszi a válaszokat! :)
Stillmas nekem se adta, de ettől még lehet jó minőség. Én inkább valami nevesebb gyártó cuccára ruháznék be, veszel egy vödröt, és 1-2 ezret spórolsz/kg. Az említett MyProtein is teljesen jó.


Csirke témához, jelenleg ez a kettő adja a legjobban:

Tortilla lap, csirkemell, tzatziki, sajt, hagyma. Lehetőleg valamilyen mexikói fűszerkeverékkel megfűszerezed (got damn) a csirkét, kisütöd, tortilla lap felhevít, és szépen összerakod magadnak a cuccot. 1-2 megeszel, és elsírod magad.

Kapros juhtúros:

Vékony szeletekre vágod a csirkemellet, egy tálba összekevered a kaprot és a juhtúrot, majd "rákened" a szeletekre. Bedobod egy tepsibe, fél óra alatt megsül.

A másik verzió a fetás/hagymás, ugyanez az elkészítési mód. :mrgreen:
Áram bekötést vállalok [email protected]

Avatar
fiore
Hozzászólások: 595
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:33
Kedvenc játékosaid: isco
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: fiore » 2016. április 10., vasárnap 21:01

KAG írta:
fiore írta:Rántott csirkemell teljes kiőrlésű liszttel + zabkorpával. Szerintem nagyon finom. :)
kókuszzsírban sütve remélem
Igen, az lemaradt :D
.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. április 10., vasárnap 20:51

fiore írta:Rántott csirkemell teljes kiőrlésű liszttel + zabkorpával. Szerintem nagyon finom. :)
kókuszzsírban sütve remélem
ZIDANE

Avatar
fiore
Hozzászólások: 595
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:33
Kedvenc játékosaid: isco
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: fiore » 2016. április 10., vasárnap 20:27

Rántott csirkemell teljes kiőrlésű liszttel + zabkorpával. Szerintem nagyon finom. :)
.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2016. április 10., vasárnap 20:02

Köszi mindenkinek! De ha még másnak is van hozzáfűznivalója(értelmes, tehát ziro téged nem várlak :mrgreen: ), akkor jöhet nyugodtan. :)

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: csababarca » 2016. április 10., vasárnap 19:51

Zsombor írta:Újra belevágtam az edzésekbe/egészséges életmódba, ezért nyilván fehérjére is be akarok ruházni. Érdekelne, hogy ti milyen fehérjét nyomattok edzés után/zabhoz/túróhoz, ami azért korrekt áron elérhető. Nézegettem már a Stillmass és Myprotein termékeket.

Illetve ti milyen módokat alkalmaztok a csirke elkészítéséhez? Én általában csak gyorsan felkockázom, fűszerezem és aztán serpenyőben kisütöm, de szerintem kb 2-3 hónap múlva erre már ráunok, meg jó lenne váltogatni.
Előre is köszi a válaszokat! :)
myproteinnél ár/érték arányban nem biztos,hogy lehet jobbat találni. Esetleg akcióban...bár a myproteinen meg mindig akció van. :mrgreen:

Eléggé fel lehet dobni a csirkemellet is, én legutóbb egészben hagytam, bevágtam hat csíkon, beletettem mozzarellát(light) meg koktélparit, kikentem egy jénait natúr joghurttal, beleraktam, és megsült, 30 perc alatt.
Másik mód amit szoktam készíteni, hogy rizst megfőzöm, azt beleteszem egy jénaiba, felcsíkozom a mellet, rádobálom, erre még brokkoli/karfiol opcionálisan, kis joghurt rá, és szintén sütő.

az elsőhöz videó, nagyon egyszerű:
https://www.facebook.com/sodelicious.co ... 191597222/
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. április 10., vasárnap 19:46

Stillmass nekem nagyon nem jött be, de a többiek itt oda meg vissza vannak érte. :mrgreen:
Komolyra fordítva a szót, ár-értékben tényleg jó. De, ha van rá keret vegyél valami picit drágábbat.

MyProt szerintem már egy-két fokkal kellemesebb ízű.


Öhm, csirke... olvasgass builder.gasztrot. Egész jópofák és az ötleteiket simán tovább lehet egy kis fantáziával vinni.





Egyik haverom nyomja úgy, hogy edzés után Buriking, angus. Azzal mentegetőzik, hogy marha dehát... :lol: :roll:
ZIDANE


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 20 regisztrált és 0 vendég