Testépítés

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. május 27., péntek 9:55

KAG írta:Myprotein oldala rendelés közben sikeresen befagyott, ezért duplán kapom a cumót. lemondani persze már nem engedte...

Szóval lenne egy 120 szemes alpha man super multivitamin és egy kre-alkalyn szinten 120 szemes kreatin. Így a születésnapi 50% os kedvezménnyel 6.750 Ft.- volt.
Vigyétek :mrgreen:
Ne legyél butus.
2. Elállási jog gyakorlása

Amennyiben a Megrendelő úgy dönt, hogy a megrendelt terméket nem kívánja megtartani, 14 nap áll rendelkezésére, hogy az átvett termékeket visszaküldje, illetve visszaküldési igényét a Megrendelő jelezze. A 14 napos határidő az elállási jog gyakorlására azon naptól kezdődik, mikor a termékek átvételre kerültek.

http://www.myprotein.hu/customer-servic ... olicy.list
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. május 27., péntek 9:51

Myprotein oldala rendelés közben sikeresen befagyott, ezért duplán kapom a cumót. lemondani persze már nem engedte...

Szóval lenne egy 120 szemes alpha man super multivitamin és egy kre-alkalyn szinten 120 szemes kreatin. Így a születésnapi 50% os kedvezménnyel 6.750 Ft.- volt.
Vigyétek :mrgreen:
ZIDANE

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. május 17., kedd 16:29

Legjobbak. :lol: mondjuk en mar nem lepodom meg. Divat a kondizas, gondolom facebookon is kitette h epp ott van. #hardwork
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2016. május 17., kedd 16:18

Mai gyöngyszem: kövér csaj(csak azért említem meg, mert gondolom azért jár terembe, hogy lefogyjon) hiperhajlítás közben írt vissza valakinek facebookon. Végezte a gyakorlatot, és közben ott pötyögött. Azt hittem letépem az arcom.

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2016. május 6., péntek 22:16

kanye írta:
Kapros juhtúros:

Vékony szeletekre vágod a csirkemellet, egy tálba összekevered a kaprot és a juhtúrot, majd "rákened" a szeletekre. Bedobod egy tepsibe, fél óra alatt megsül.

A másik verzió a fetás/hagymás, ugyanez az elkészítési mód. :mrgreen:
Egy ehhez hasonlót csináltam most, épp a sütőben van. Bár én raktam bele mindkét típusból. Leírom a "receptet" aztán majd mondok véleményt, remélem ehető lesz
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
TBone
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:48
Kedvenc játékosaid: Figo, CR , Bale, Marcelo, Lopez, Modric, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Portugália, OKC

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: TBone » 2016. május 1., vasárnap 15:49

kapor_89 írta:shaker függő? :lol: ezt kifejthetnéd :D :D mindegy, én basztam ki a kukába, van másik fehérjém..
poénból írtam nyilván, mert nálad csomósodik meg ragad, nálam meg egyáltalán nem :D szóval nem tudom mi okozza a különbséget :mrgreen:

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2016. május 1., vasárnap 15:45

shaker függő? :lol: ezt kifejthetnéd :D :D mindegy, én basztam ki a kukába, van másik fehérjém..

Avatar
TBone
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:48
Kedvenc játékosaid: Figo, CR , Bale, Marcelo, Lopez, Modric, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Portugália, OKC

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: TBone » 2016. május 1., vasárnap 15:40

kapor_89 írta:Én nagy stillmass fan vagyok, de gyerekek.. Olvasgattam a fórumon, hogy sokan dicséritek a whey 80 powdert, mondom kipróbálom.. Életem legnagyobb csalódása volt, ez az igazi klasszik ragadós szar, amibe tuti hogy tesznek szóját is, akár mit is írnak rá. Persze tök jó mert olcsó, de akik ezt "jó"-nak találják, azok nem próbáltak még minőségi fehérjét. Sehogy sem oldódik, azonnal puffadok tőle, habzik mint a habfürdő, és ragad mint az állat. Ha valahogy sikerült elkeverned, ízre ellenben tényleg nem rossz, bár a "vetekszik a scitec" ízzel erős túlzás. Továbbra is innen rendelek, mert ár értékben kurva olcsó, de azért vannak határok. :lol: Én maradok a 6:3:1-es fehérjüknél, izolátum minőség koncentrátum árért.
pont a héten rendeltem az akcióba whey 80 powdert. van itthon ízesítetlen myprotein is.... hát oldódásban ég és föld. nekem a stillmass pár rázás után teljes jól oldódik, persze kicsit habos, de pár perc és az is leül, és minimális csomó sincs. kétlem, hogy szója lenne benne. ittam már sima szóját is, meg kevertet is..azért elég felismerhető ízre is, állagra is más. a myprotein impact whey meg...néha akkora csomók maradnak benne, hogy megakad a torkomon kis túlzással, plusz ráragad a shaker falára, alig bírom levakarni róla. kikészít. szóval itt van két egymásnak ellentmondó tapasztalat :) jah és puffasztás sincs egyáltalán. bár engem még egy fehérje sem fújt fel, pedig végigpróbáltam a palettát. szóval valószínű egyén és shaker függő :lol:

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2016. május 1., vasárnap 15:35

Én nagy stillmass fan vagyok, de gyerekek.. Olvasgattam a fórumon, hogy sokan dicséritek a whey 80 powdert, mondom kipróbálom.. Életem legnagyobb csalódása volt, ez az igazi klasszik ragadós szar, amibe tuti hogy tesznek szóját is, akár mit is írnak rá. Persze tök jó mert olcsó, de akik ezt "jó"-nak találják, azok nem próbáltak még minőségi fehérjét. Sehogy sem oldódik, azonnal puffadok tőle, habzik mint a habfürdő, és ragad mint az állat. Ha valahogy sikerült elkeverned, ízre ellenben tényleg nem rossz, bár a "vetekszik a scitec" ízzel erős túlzás. Továbbra is innen rendelek, mert ár értékben kurva olcsó, de azért vannak határok. :lol: Én maradok a 6:3:1-es fehérjüknél, izolátum minőség koncentrátum árért.

Avatar
Seraf
Hozzászólások: 3342
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:14
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Seraf » 2016. április 30., szombat 16:28

pavel írta:
Seraf írta:újra 7100 a 2.5kg Whey80 Stillmasson (5kg 13500) valaki gyorsba rendeljen egy vaníliajoghurt/csokijoghurtot és számoljon be, köszkösz :mrgreen:
mé' nem veszel egyet? max ha nem ízlik, akkor kidobod... :D
amúgy vanília málnát vettem a múltkor, egész jó. Édes és tömény. Viszont cefetül habzik.
nem is tudom, múlt héten vettem 2kiló pure whey prot és még van 1 kiló stillmass banánom, de igaz fehérjéből sosem elég :mrgreen:

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: pavel » 2016. április 30., szombat 15:08

Seraf írta:újra 7100 a 2.5kg Whey80 Stillmasson (5kg 13500) valaki gyorsba rendeljen egy vaníliajoghurt/csokijoghurtot és számoljon be, köszkösz :mrgreen:
mé' nem veszel egyet? max ha nem ízlik, akkor kidobod... :D
amúgy vanília málnát vettem a múltkor, egész jó. Édes és tömény. Viszont cefetül habzik.
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Avatar
Seraf
Hozzászólások: 3342
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:14
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Seraf » 2016. április 27., szerda 22:28

újra 7100 a 2.5kg Whey80 Stillmasson (5kg 13500) valaki gyorsba rendeljen egy vaníliajoghurt/csokijoghurtot és számoljon be, köszkösz :mrgreen:

fernandoredondo
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2015. május 7., csütörtök 16:42
Kedvenc játékosaid: Redondo, CR, R9, Kroos, Modric, Marcelo, Varane, Sergio
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: fernandoredondo » 2016. április 25., hétfő 19:56

kovacsm93 írta:Sziasztok, nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy ha súlyzós edzés után kardiózok egy fél órát kb, akkor a kardio előtt vagy után célszerűbb a fehérjeturmixot meginni?

Én azt mondom, hogy súlyzós uán BCAA + Glutamin (10-10g) és mehetsz kardiózni, azután pedig benyomhatod a fehérjét + cukrot!

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: pavel » 2016. április 25., hétfő 19:45

azért ez rohadtul függ a kardiózás mikéntjétől is. Pl. nem mindegy, hogy terepfutás, bicikli vagy éppen ugrálókötelezés. Ez utóbbinál szerintem konkrétan minden kijön :D
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

kovacsm93
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2014. október 6., hétfő 13:25

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: kovacsm93 » 2016. április 25., hétfő 18:30

KAG írta:
kovacsm93 írta:Sziasztok, nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy ha súlyzós edzés után kardiózok egy fél órát kb, akkor a kardio előtt vagy után célszerűbb a fehérjeturmixot meginni?
Előtte, ha bírja a gyomrod.

Én úgy szoktam, hogy megiszom, pihengetek 5 percet kb
Aztán megyek cardiozni.
Nekem okés, de haverom rosszul van pl tőle
köszönöm!

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. április 25., hétfő 15:48

kovacsm93 írta:Sziasztok, nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy ha súlyzós edzés után kardiózok egy fél órát kb, akkor a kardio előtt vagy után célszerűbb a fehérjeturmixot meginni?
Előtte, ha bírja a gyomrod.

Én úgy szoktam, hogy megiszom, pihengetek 5 percet kb
Aztán megyek cardiozni.
Nekem okés, de haverom rosszul van pl tőle
ZIDANE

kovacsm93
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2014. október 6., hétfő 13:25

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: kovacsm93 » 2016. április 25., hétfő 15:34

Sziasztok, nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy ha súlyzós edzés után kardiózok egy fél órát kb, akkor a kardio előtt vagy után célszerűbb a fehérjeturmixot meginni?

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: pavel » 2016. április 24., vasárnap 15:41

köszi, asszem ki lesz próbálva! Mind a puncsos, mind a citromos... :)
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Avatar
Seraf
Hozzászólások: 3342
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:14
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Seraf » 2016. április 19., kedd 15:20

na szóval megkóstoltam mindkettőt,

a Vaníliás zseniális, simán felveszi a versenyt az eddigi legjobb Vanília Fagyissal amit próbáltam a GO-tól. van egy megmagyarázhatatlan "utóíze" mintha csípne vagy nemtudom, de szerintem kb 3. alkalomra már fel se fog tűnni, az oldódása konkrétan a Scitecnél is jobb illetve olyan szinten 0 hab van rajta, hogy egy Nesquik kakaó lófasz :mrgreen: szóval azért el is gondolkodtam, hogy biztos az van-e benne mint a cimkén :D egy laza 9/10 nálam, igen akkor mi a 10 tudom...STFU :mrgreen:

a meggyjoghurtosat most toltam edzés után... ez konkrétan egy az egyben a retek "fruit punch" amit annyira nyomatnak amcsiba minden cuccnál, nálam ez nagyon nem meggyjoghurt, ellentétben az illatával meg az ízzel amit visszabüfögsz utána :mrgreen: oldódása habosodás ugyanaz a 11/10... értékelni összeségében nem értékelném mert nem lennék objektív, de aki bírja a puncs témát abból ez a legjobb eddig amit toltam...

spanom szerint, a citromos joghurt kurvajó, nem bíznék benne :mrgreen:

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: pavel » 2016. április 12., kedd 20:00

pedig ez a meggy vagy citrom joghurt jól hangzik... nyam-nyam :d
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 26 regisztrált és 0 vendég