Testépítés

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2749
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2016. szeptember 9., péntek 23:04

Én baromira nem vagyok finnyás, simán iszom az ízesítetlen cuccokat, na de a myproteines ízesítetlen Bcaa, az rajtam is kifogott. :mrgreen: :lol: Én ilyen moslék ízt még nem éreztem.. :mrgreen:

Egyébként meg a mypro fehérjék nekem sokkal jobban ízlenek, mint pl. a scitec.
Ez meg valami isteni finom csokis ízben és kb. féláron hozzájutottam anno.
Nincs már magyar oldaluk? Utoljára mikor rendeltem, még minden magyar volt.. :hmmm:

Avatar
Seraf
Hozzászólások: 3342
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:14
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Seraf » 2016. szeptember 9., péntek 22:41

én is sima ízesítetlen glutamint tolok fél csomag boleróval ízesítem azt kész, minden 3.edzés más íz nem is értem anno, hogy nem gondoltam erre :) cukormentes is, bár edzés közben még tán pont jól is jönne az kőkemény 5gramm :D

BarçaNorbi
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2015. január 10., szombat 15:35
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2016. szeptember 9., péntek 21:14

Flash írta:
A fehérjéhez jár adagolókanál. Ha nagyobb mennyiségben rendelsz , szerintem érdemes külön rendelni a fehérjét és az aminosavakat.Szinte hetente van kisebb nagyobb akció.Tablettás, kapszulás termékekre 50% kedvezményt is szoktak adni. Amikor a fehérjét akciózzák akkor pedig abból rendelni. A rendeléshez használj kuponkódot például 15% kedvezmény első vásárlásra .
Megrendeltem és 6 nap alatt meg is jött a szállítmány (2,5kg tejsavó, 1kg BCAA, 1kg glutamin, 1kg kreatin-monohidrát, 1kg smooth mogyoróvaj). Korábbi kérdésemre reagálva a mogyoróvajat leszámítva mindegyikhez volt adagolókanál, amiért jár a pacsi, bár volt itthon többféle is. A fehérje nem rossz izű, messze nem a legjobb, de teljesen elleszek vele. Viszont a másik háromból ízesítetlent rendeltem, még sosem csináltam ilyet, azt hittem naivan, hogy majd csak "sima" vizet iszom, de nem a legkellemesebb íze van így a víznek, persze kibírom, de legközelebb nem szórakozom párszáz forinton, inkább ízesítettet rendelek (fehérjével viszont semmit nem érzek). Sikerült kifognom az összes termékre egy 25%-os kedvezményt, ha korábban észlelek, akkor 30 is lehetett volna, de jó látni, hogy folyamatosan van lehetőség ilyen kaliberű kuponkódokra.

Összességében elégedett vagyok, a motiváció nagy, sérülés és elfoglaltságok miatt kihagytam majd egy évet (pontosabban heti 1 max 2szer jutottam le a terembe, de volt olyan is, hogy egyszer sem), így újrakezdés fázisban vagyok, remélem nem jön semmi közbe.

Flash
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2015. május 23., szombat 2:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Benzema,Luka,Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Flash » 2016. augusztus 24., szerda 14:07

BarçaNorbi írta:Sziasztok!

Még soha nem rendeltem a myprotein-ről de a most következő napokban bevásárlok több havi adagot aminosavakból, fehérjéből stb-ből. Az lenne a kérdésem, hogy tudtok-e mondani egy-két hasznos infót, ami elsőre nem biztos, hogy egyértelmű. (Ilyenekre gondolok, hogy látom lehet külön kapni adagolókanalat, járnak alapból is a termékekhez, vagy rendeljek akkor külön?) Bármilyen infó jól jönne :)
A fehérjéhez jár adagolókanál. Ha nagyobb mennyiségben rendelsz , szerintem érdemes külön rendelni a fehérjét és az aminosavakat.Szinte hetente van kisebb nagyobb akció.Tablettás, kapszulás termékekre 50% kedvezményt is szoktak adni. Amikor a fehérjét akciózzák akkor pedig abból rendelni. A rendeléshez használj kuponkódot például 15% kedvezmény első vásárlásra .

BarçaNorbi
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2015. január 10., szombat 15:35
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2016. augusztus 24., szerda 13:41

Sziasztok!

Még soha nem rendeltem a myprotein-ről de a most következő napokban bevásárlok több havi adagot aminosavakból, fehérjéből stb-ből. Az lenne a kérdésem, hogy tudtok-e mondani egy-két hasznos infót, ami elsőre nem biztos, hogy egyértelmű. (Ilyenekre gondolok, hogy látom lehet külön kapni adagolókanalat, járnak alapból is a termékekhez, vagy rendeljek akkor külön?) Bármilyen infó jól jönne :)

Avatar
IkerCasillas
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 11:17
Kedvenc játékosaid: IC
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: IkerCasillas » 2016. augusztus 19., péntek 13:10

BarçaNorbi írta:Scitec után a stillmass is előállt a vajakkal, brutális árak, valaki bepróbálja?
Én gondolkodom, hogy ősz elején rendelek egy scitecest, ha gondolod, írok majd róla 1-2 mondatot.

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: pavel » 2016. augusztus 18., csütörtök 9:42

nekem most már elég régóta van egy fájós vállsérülésem. Először a gyógytorna-mágneses kezelést próbáltam a sportkórházban. Nem túl sok eredménnyel.
Most kondroitin - glükozamint (1-1 g/nap) tolok, MSM-mel kombinálva. Kíváncsi vagyok, 1 hónap után lesz e valami javulás. Ha nem, akkor megpróbálkozok az itt leírtakkal...
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2749
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2016. augusztus 17., szerda 15:59

kanye írta:
reeed_ati írta: Meg még ízületvédőnek ajánlják a WOD Crusher NEM Fortét, ezt meg aztán agyon dicséri mindenki, próbálta már valaki innen?
Jó cucc, én vennék hozzá még collagen liquidet és omega 3-at, ennél jobb kombó nem létezik.
Annyira jó a cucc, hogy 5nap után rendbe hozott.
Voltam 2x futni, 3 edzést lenyomtam már (egyelőre lekopogom), de mindenféle fájdalom nélkül.
Szóval ha valakinek gondja van, annak bátran ajánlom, ha nincs még gond, akkor meg a megelőzést. B-)

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: csabi* » 2016. augusztus 10., szerda 12:58

kanye írta:
Ha terem kizárva akkor hogy akarsz izmosodni? Ha más nem heti 3x próbáld meg megoldani, ott normális letudsz edzeni.
gondolom kozeli kondipark/otthon sajat testsullyal, ami amúgy kurva jo, csak szvsz lassabb, viszont jobban erosit
Kép

BarçaNorbi
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2015. január 10., szombat 15:35
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2016. augusztus 10., szerda 12:17

Scitec után a stillmass is előállt a vajakkal, brutális árak, valaki bepróbálja?

Stillmassos creatine monohydratot valaki próbálta már? Vélemény?

kanye
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2015. április 20., hétfő 18:42
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: kanye » 2016. augusztus 8., hétfő 17:47

ElRamos írta:Sziasztok!

Tanácsra lenne szükségem, az alábbiakat illetően:
Ha terem kizárva akkor hogy akarsz izmosodni? Ha más nem heti 3x próbáld meg megoldani, ott normális letudsz edzeni.

A szart szórd ki (chips, csoki, cukros üdítők) az étrendedből és tisztán étkezz, ennyi a lényeg. Az hogy miből mennyit eszel, meg mikor, az a te szinteden kb. teljesen mindegy.

Illetve ahogy írja a kolléga, egy jó minőségű ízületvédő, multivitamin, fehérje szintén elengedhetetlen ha komolyan gondolod.

reeed_ati írta: Meg még ízületvédőnek ajánlják a WOD Crusher NEM Fortét, ezt meg aztán agyon dicséri mindenki, próbálta már valaki innen?
Jó cucc, én vennék hozzá még collagen liquidet és omega 3-at, ennél jobb kombó nem létezik.
Áram bekötést vállalok [email protected]

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: pavel » 2016. augusztus 8., hétfő 7:37

Mi a bajod a táplálék kiegészítőkkel? Sokat segít...nagyon. Pl. ha most kezdtél edzeni, nagyon jó tud lenni az ízületvédő cucc, a regeneráló, a fehérje.
Szerintem a kaja rendben lehet, többször keveset. Rengeteg oldal van, ami ezzel foglalkozik, sokkal okosabbak ott az emberek... :D
Az 5-6 kiló plusz az semmi, pillanatok (3-4 hét) alatt lemegy, ha a kaja rendben van. Ha izmosodni is szeretnél, akkor részemről a legjobb tanács a türelem.
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Avatar
ElRamos
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:25
Kedvenc játékosaid: Zidane, Raúl, RC, CR, Benzema, Zamorano
Kedvenc csapatod: RM

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: ElRamos » 2016. augusztus 6., szombat 14:34

Sziasztok!

Tanácsra lenne szükségem, az alábbiakat illetően:

31 éves vagyok, 167 cm, 73 kg. Pénzügyesként dolgozom, az ülőmunka sajnos meglátszik. Változtatni szeretnék az életmódomon, ami azt jelenti, hogy rendszeresen edzeni akarok, de a terem kizárva. Van egy kislányom, illetve útban van a második gyerkőc is, ezért időm nincs terembe járni, csak este tudok edzeni. Egyelőre minden 2. nap kardió edzésem van, illetve minden 2. nap súlyzós edzésem. A hétvége pihenő.

Amit szeretnék: leadni kb. 5-6 kilót, illetve izmosodni. A kaja rendben lesz, már előre megbeszéltem a feleségemmel, hogy zöldségen és csirkemellen fogok élni :) Táplálékkiegészítőket nem ismerem, soha nem is használtam, nem is nagyon akarok. Abban kérem a tanácsotokat, hogy ez így rendben van-e, mármint az edzés része, illetve edzés előtt-után mit javasoltok kajának. Edzés után lefekvés előtt tegnap pl. sovány túró natúr joghurttal, illetve tettem bele meggyet, hogy legyen egy kis íze.

Kaja esetén arányokat tudtok esetleg mondani? Pl. a 250 grammos sovány túró ugyanannyi natúr joghurttal 2 napra rendben van?

Munka közben nassolni diót, illetve gyümölcsöt szoktam. Érzem a Jedi-erőt, meg akarom csinálni.

Köszönöm a válaszokat!

Üdv: ElRamos
Első szabály: amikor az úton feltartóztatsz egy kocsit, kendőt kötsz a pofád elé, hogy ne ismerjenek fel. Világos?

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Géci » 2016. augusztus 5., péntek 9:50

Gyógytornásszal nézesd meg, és szerintem tetess fel vele tapet, ha van rá képesítése.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2749
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2016. augusztus 5., péntek 7:15

Sérülésemmel kapcsolatban gondoltam ide írok, biztos volt már valaki hasonló helyzetben.
Olyan történt velem pár hete, ami eddig még sosem, foci után annyira beállt a derekam, hogy aztán már a cipőmet is alig tudtam le-fel venni.
Gyanítom, hogy evezésnél csináltam ki és aztán másnap a foci rátett még egy lapáttal..
Most úgy állok, hogy az edzés/foci az felejtős egy jó darabig, szerintetek mennyi ideig pihentessem?, itt arra gondolok, hogyha már nem érzek fájdalmat lehajoláskor, akkor már mehetek is vissza?
Na és a másik, hogy nagyon nem szeretném, hogy még egyszer így járjak.
Eddig nem szoktam övet használni, de most ezt néztem ki magamnak, szerintetek segítene elkerülni, hogy a továbbiakban előjöjjön a dolog?
Meg még ízületvédőnek ajánlják a WOD Crusher NEM Fortét, ezt meg aztán agyon dicséri mindenki, próbálta már valaki innen?

filatáska
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: filatáska » 2016. június 14., kedd 1:20

Igen tisztában vagyok a táplálkozással van is mindenem (fehérje, vitamin, vitargo, izületvédő...). Csak az a baj ha gyúrok combra, azt érzem jópár napig. Fociedzésen pedig már nem egyszer sérültem meg sprint közben, mert már eleve éreztem, hogy fáradtabbak a combhajlítóim. Nyújtok én gyúrás után, meg fociedzéseken is, attól még fáradt konkrétan az az izomcsoport.
Emígy a többi izomcsoporttal nincs gond, kivéve ezt az egyet. :roll:

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2016. június 13., hétfő 8:00

Tisztázzuk az alapokat: tömegnövelés > több kalóriát viszel be mint amennyit elhasználsz. Ha ez az állapot nem áll fent, akkor te csinálhatsz bármit.. Nyilván nincsenek testépítő céljaid ha focizol, de ezt a tested nem tudja, így a munka és a szabályok megkerülhetetlenek. Az sem véletlen, hogy a sportolók igen komoly része igen komolyan figyel a táplálkozására, mivel ez az alapja mindennek. Természetesen te nem vagy Böde Dani sem, így neked nem szabad pl kolbászt enned :) Mivel heti 5 edzésed van, így alapból nagyobb kalóriaszükségleted van, ezt így nem tudom belőnni, mert egyetlen egy paramétert sem ismerek rólad. Az viszont biztos, hogy nem te vagy az egyetlen ember a világon aki kondizik a foci mellett, sőt, ez már egy elvárt dolog. Próbáld meg mindenképp a hét legkönnyebb edzésének közelébe beiktatni a plusz edzésedet, és még véletlenül se spórold ki az alapos BEMELEGÍTÉST, és a végén az alapos NYÚJTÁST. Ezek nélkül nem fog menni. A te esetedben mindenképp a nagyon koncentrált, sok ismétléses, INTENZÍV edzést javaslom, nyugodtan mehetsz 30 ismétlés fölé is az alapokat betartva. Az intenzív edzés nem a kis súlyos rángatozást jelenti mint a nyomi magyar válogatottnál, hanem hogy nagyon kevés pihenővel nyomod végig az edzést. Nem ártana egy kis glutamin kiegészítés sem, napi 10 20 gramm simán mehetne, főleg edzés után, este lefekvés előtt. Az alapokról nem beszélek, multi fehérje alap, a te esetedben pedig egy multivitamin csomag kellene. És ami a legfontosabb: ne sajnáld a pénzt egy edzőre..

Avatar
Seraf
Hozzászólások: 3342
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:14
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Seraf » 2016. június 12., vasárnap 15:19

Stillmass update #78 :mrgreen:

elfogyott a kazeinem, szóval mit lehet tenni rendelnem kellett :D jött még hozzá 1kiló csokijoghurt meg 1kiló instant banán, járt hozzá ajándék 300gramm ami csokinarancs lett

a csokinarancsot próbáltam be elöször, az íze pont olyan mint annak a pilótatallérnak vagy minek amibe ilyen gyümölcsös zselé van, én azt se venném magamtól ahogy ezt se, de akinek az bejön imádni fogja :D 9/10

a csokijoghurtnál azt hittem, hogy a szlovákok csak szimplán visszamaradottak és nem ismerik a puding szót :mrgreen: de ez leginkább egy sima csokis fehérje krémesebb ízzel szerintem, lájtosabb az íze mint a többinek, kevesebb víz kell hozzá, zabbal fasza volt 8/10

a banán még mindig a number1 íz amit eddig rendeltem a stillmassról, az instant banán 90%-ban ugyanaz, egy fokkal jobban bejön a sima, de kb a 2.adag után fel se fog tűnni olyan hasonló, szóval ha van pénzem az instantot rendelem ezentúl 9.5/10

a spúr köcsögök már nem is adtak ingyen mintát így, hogy járt a 300gramm fehérje


:mrgreen:

filatáska
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: filatáska » 2016. június 12., vasárnap 14:32

Srácok! Hogy lehet megoldani, hogy foci mellett tudjak tömegnövelni? Gondolok itt a lábnapra, azon belöül is a combra. Sérülékeny a combhajlítóm, azt mondják erősíteni kéne. Viszont ha lefárasztom, akkor focin nagyon könnyen rásérülök (meghúzódok), mivel eleve nincs még kipihenve a guggolás, kitörés, combhajlítás utáni fáradtság.

Valami ötlet? Jön a felkésülés, eleve heti 4 edzés + meccs. De ha meg nem erősítem, ugyanúgy sérülékeny marad. Ötlet? Konkrétan tömegnövelni szeretnék hogy kinézzek valahogy, de a focit is akarom csinálni.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. május 27., péntek 10:11

Realista24 írta:
KAG írta:Myprotein oldala rendelés közben sikeresen befagyott, ezért duplán kapom a cumót. lemondani persze már nem engedte...

Szóval lenne egy 120 szemes alpha man super multivitamin és egy kre-alkalyn szinten 120 szemes kreatin. Így a születésnapi 50% os kedvezménnyel 6.750 Ft.- volt.
Vigyétek :mrgreen:
Ne legyél butus.
2. Elállási jog gyakorlása

Amennyiben a Megrendelő úgy dönt, hogy a megrendelt terméket nem kívánja megtartani, 14 nap áll rendelkezésére, hogy az átvett termékeket visszaküldje, illetve visszaküldési igényét a Megrendelő jelezze. A 14 napos határidő az elállási jog gyakorlására azon naptól kezdődik, mikor a termékek átvételre kerültek.

http://www.myprotein.hu/customer-servic ... olicy.list

Ezt olvastam, azért köszönöm.
Majd megnézem, ha nem más, hogy mennyibe kerül a csomagvisszaküldés hozzájuk.
Attól félek, hogy buknám a pénz felét legalább
ZIDANE


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 30 regisztrált és 0 vendég