Testépítés

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. július 8., hétfő 14:07

Samyvel értek egyet, mivel nincs éppen nagy túlsúly rajtad, így kb a havi 2, maximum 3 kiló lenne a normális és a megoldható szerintem.
olvass utána, szabályozd a kalóriabevételed, mivel nem tudjuk, hogy eddig mit és hogyan ettél, így bővebben nem tudok tanácsot adni. igazából ha eddig csak szennyet ettél és nem mozogtál, az is elég lehet 4-5 kiló leadásához, ha elhagyod ezeket a dolgokat (sültkrumpli, zsíros húsok, fehér lisztes cuccok, csokik, cukorkák stb.) és elkezdesz minimum heti 2-3x fél-3/4 órát mozogni, amit fokozatosan emelsz.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8192
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. július 8., hétfő 14:02

AM10 írta:Sziasztok.
Tanácsokat szeretnék kérni olyan ügyben, hogy hogyan sikerülhet a következő 1,5-2 hónapban kb. egy 8-10 kilót leadni. 178 cm és 74kg vagyok. Főleg a hasamon van felesleg.
sok lesz a 8-10 kiló 2 hónap alatt
egy az, hogy ha ilyen ütemben fogysz, azt a bőröd nem fogja tudni követni, meg fog ereszkedni, a másik meg az, hogy valószínűleg sok lesz az izomveszteséged is, bár nem tudom, hogy nálad mennyire fontos tényező
2 hónapra szerintem 7 kiló mínusz reálisabb lenne

magáról a témáról pedig neked is azt tanácsolnám, hogy olvass sokat, mert lehet mondani, hogy diéta meg sok mozgás, ezek között is van rengeteg variáció, nem tudjuk neked mi a jó
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: pátkán » 2013. július 8., hétfő 13:54

AM10 írta:Bocsi elírtam, csak szeretnék 178 lenni. 172 vagyok.
Visszavonom nem kapszula... cédula.

http://www.youtube.com/watch?v=YSgSZCYm ... e=youtu.be

Vki esetleg megy-e majd? Lőhetne pár képet :D
joabulicsak

AM10
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013. július 7., vasárnap 15:12
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Casillas, Alonso
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: AM10 » 2013. július 7., vasárnap 22:26

Bocsi elírtam, csak szeretnék 178 lenni. 172 vagyok.

weeni
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 1:10
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: weeni » 2013. július 7., vasárnap 21:14

Seraf írta:leadni?? mi akarsz lenni kislány? :mrgreen: amúgy szerintem igen nehéz ügy ez ekkora súlynál letolni 8-10et 2hónap alatt...

cserélnék vele.. nekem inkább ennyi kéne hogy feljöjjön :D mondjuk én csak 174cm vagyok de 65-68 között mozgok, de inkább lennék 78 :D de hiába zabálok meg iszom a fehérjét is, :cens: se jön fel sajnos csak lassan :/

Avatar
Seraf
Hozzászólások: 3342
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:14
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Seraf » 2013. július 7., vasárnap 20:52

AM10 írta:Sziasztok.
Tanácsokat szeretnék kérni olyan ügyben, hogy hogyan sikerülhet a következő 1,5-2 hónapban kb. egy 8-10 kilót leadni. 178 cm és 74kg vagyok. Főleg a hasamon van felesleg.
leadni?? mi akarsz lenni kislány? :mrgreen: amúgy szerintem igen nehéz ügy ez ekkora súlynál letolni 8-10et 2hónap alatt...

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: pátkán » 2013. július 7., vasárnap 20:28

AM10 írta:Sziasztok.
Tanácsokat szeretnék kérni olyan ügyben, hogy hogyan sikerülhet a következő 1,5-2 hónapban kb. egy 8-10 kilót leadni. 178 cm és 74kg vagyok. Főleg a hasamon van felesleg.
hihetetlen mennyire lusták egyes emberek a guglit használni.

sárga cédula.. akarom mondani kapszula. töltsd le, olvasd el, értelmezz, és add le a felesleget. hajrá !!
joabulicsak

AM10
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013. július 7., vasárnap 15:12
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Casillas, Alonso
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: AM10 » 2013. július 7., vasárnap 15:20

Sziasztok.
Tanácsokat szeretnék kérni olyan ügyben, hogy hogyan sikerülhet a következő 1,5-2 hónapban kb. egy 8-10 kilót leadni. 178 cm és 74kg vagyok. Főleg a hasamon van felesleg.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8192
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. július 5., péntek 18:18

én is hasonlóképpen szoktam, csak spirnt-séta kombóval, és nem távolságban mérem, hanem időben
30s spirnt, 60s séta, ebből vagy 8-10 kör általában

egyébként intervallum futás a neve
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

hala_madrid
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 14:08
Kedvenc játékosaid: Iker, Sergio Ramos, Özil, CR7, R9, Zidane, Marcelo, Raul, Redondo, Guti, Luka, Robinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF, MTK Budapest

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: hala_madrid » 2013. július 4., csütörtök 17:18

Olvastam, hogy a kardiot jó különböző intenzitással csinálni.
Mondjuk futni 2 km-t és 200m-t Intenzív tempóban azután 200m-t közepes/normál tempóban. Azért mert váltakozik az intenzitás amiatt nő az állóképesség és a zsírégetés is többszörösen hat. Szerintetek ?
Modric - Kroos

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 2., kedd 23:03

sok tanácsot megfogadtam..sőt mindegyiket.
Olvasd el swarzi könyvét,nem egy nagy mű....de megfog,és belédoltja a legfontosabbat,a hitet,az akaratot.....többet bármilyen fosatós,szaratós,böfögős sok ezer Ft.os szernél.........

:roll:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: istimester » 2013. július 2., kedd 22:53

hala_madrid írta:itt mit ajánlanál ?
Röviden ennyi.

Avatar
Legkisebbtobi
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 7:42

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Legkisebbtobi » 2013. július 2., kedd 22:15

hala_madrid írta: itt mit ajánlanál ? a régi rocky-s stílust nyers tojás pohárba ? :D :D
jaj. ne ilyenekben gondolkozz. de mivel nem "komolyan" akarod csinalni szerintem elegendo lenne szimplan nagy feherjetartalmu kajakat nyomni.

Avatar
TBone
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:48
Kedvenc játékosaid: Figo, CR , Bale, Marcelo, Lopez, Modric, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Portugália, OKC

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: TBone » 2013. július 2., kedd 22:14

hala_madrid írta: itt mit ajánlanál ? a régi rocky-s stílust nyers tojás pohárba ? :D :D
azért ennyire nem kell hardcorenak lenni már az elején :lol: nyugodtan süsd ki. amúgy igen, tojás, fehér húsok( talán a csirkemell még mindig a leggazdaságosabb, esetleg hal, de a normális minőségű jóval drágább mint a csirkemell), és ugye az említett zsírszegény túró.

hala_madrid
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 14:08
Kedvenc játékosaid: Iker, Sergio Ramos, Özil, CR7, R9, Zidane, Marcelo, Raul, Redondo, Guti, Luka, Robinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF, MTK Budapest

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: hala_madrid » 2013. július 2., kedd 21:43

___Samy___ írta:tehát nálam nem igazán téma az olyan testalkat, akik versenyekre járnak
Én sem ebbe az irányba akarok elmenni..
___Samy___ írta:igen, a fehérje vagy a fehérje tartalmú ételek segítenek az izomnövekedésben
itt mit ajánlanál ? a régi rocky-s stílust nyers tojás pohárba ? :D :D
Modric - Kroos

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2013. július 2., kedd 20:29

pátkán írta:
k!ll3rcsöcs írta:akkor a fegyencedzés című könyvet neked találták ki. Torrentoldalakról le Tudod tölteni, ha nem megy írj és segítek.
fekvőtámaszoktól nem lesz nagy emlője...

használj súlyokat!! vegyél otthonra egykezeseket,
Ez nem feltétlenül igaz. Nekem pont, hogy a súlyzós edzés nem hozta meg a várt fejlődést hosszú évek alatt, míg a saját testsúlyos eredménye nekem jobban tetszik. persze nem csak a könyv alapján edzek.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8192
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. július 2., kedd 19:57

hala_madrid írta:sziasztok.

sok tanácsot megfogadtam..sőt mindegyiket.
Úgy döntöttem, hogy hétfő-szerda-péntek lesz a edzésnap. diétát folytatom és belevettem a túrós dolgot.
neten találtam egy edzést. Szerintetek ez jó kezdőknek ?

De lenne egy pár kérdésem, hogy a kardiot, hogy érdemes csinálni ? Mondjuk napi 30 percet akarok azt egybe kellene vagy jó 3x10 percben is ? tegnap voltam és 15 percet bírtam egyhuzamban futni. :)
Ezt a célt még mindig nem értem, gondolom hülye vagyok. mondanál SAMMY egy példát erre vagy, hogy neked mi volt kezdő korodban a célod ? (persze ha nem vagyok indiszkrét.) És ahhoz, hogy gyorsabb legyen az izom fejlődés azt elősegíti ha sok fehérjét eszem ? - mert olvastam, hogy a diétának jót tesz.
És szerintetek mennyi idő elteltével lesz látszata az edzésnek ?

Köszönöm.
teljesen jó az a cucc amit linkeltél, tolhatod
hát a 30 percet jó lenne egyben lefutni, persze ha nem bírod meg állhatsz pihenni, de ne ilyen 10 percekre, ha most még nem is megy, akkor is erre próbálj törekedni
a célnál az a lényeg, hogy mindig "lebegjen" egy kép a szemed előtt, hogy így akarok kinézni, és azt akarom elérni
nekem például annak idején, meg most is, nagyon bejött a tornászok testalkata, az hogy mennyire arányosak, vagy ha konkrét példát kellene mondani, akkor hirtelen denis minin jutna az eszembe, mondjuk ő a street workoutban mozog, de igazából ez a téma elég képlékeny
tehát nálam nem igazán téma az olyan testalkat, akik versenyekre járnak
igen, a fehérje vagy a fehérje tartalmú ételek segítenek az izomnövekedésben
az utolsó kérdésre a válasz meg csak rajtad áll, annyi, hogy ha jól csinálod, az elején nagyon fogsz tudni fejlődni, utána egyre lassabban, ez majd ne vegye el a kedved
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

hala_madrid
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 14:08
Kedvenc játékosaid: Iker, Sergio Ramos, Özil, CR7, R9, Zidane, Marcelo, Raul, Redondo, Guti, Luka, Robinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF, MTK Budapest

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: hala_madrid » 2013. július 2., kedd 19:40

sziasztok.

sok tanácsot megfogadtam..sőt mindegyiket.
Úgy döntöttem, hogy hétfő-szerda-péntek lesz a edzésnap. diétát folytatom és belevettem a túrós dolgot.
neten találtam egy edzést. Szerintetek ez jó kezdőknek ?

De lenne egy pár kérdésem, hogy a kardiot, hogy érdemes csinálni ? Mondjuk napi 30 percet akarok azt egybe kellene vagy jó 3x10 percben is ? tegnap voltam és 15 percet bírtam egyhuzamban futni. :)
Ezt a célt még mindig nem értem, gondolom hülye vagyok. mondanál SAMMY egy példát erre vagy, hogy neked mi volt kezdő korodban a célod ? (persze ha nem vagyok indiszkrét.) És ahhoz, hogy gyorsabb legyen az izom fejlődés azt elősegíti ha sok fehérjét eszem ? - mert olvastam, hogy a diétának jót tesz.
És szerintetek mennyi idő elteltével lesz látszata az edzésnek ?

Köszönöm.
Modric - Kroos

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: pátkán » 2013. július 2., kedd 9:37

istimester írta:Napi Frida
Szegényemről van valami friss hír? Úgy tudom rengeteget szenvedett a szemével, remélem már jobban van.
joabulicsak

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: istimester » 2013. július 1., hétfő 20:23

Napi Frida


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 15 regisztrált és 0 vendég