Testépítés

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Tayo » 2013. június 11., kedd 15:06

igen kb. annyiért megkaptam egy jóbarátomtól . :D

esetleg mellé tudsz akkor ajánlani egy ár-érték alapján jó fehérjét?

Avatar
Seraf
Hozzászólások: 3342
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:14
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Seraf » 2013. június 10., hétfő 16:04

Tayo írta:http://www.nutritionplanet.hu/dominator ... szula__518
hozzájutottam egy ilyenhez elég baráti áron. valaki használta már vagy tud róla valamit? emellé esetleg mit ajánlotok még?
ez semmi extra, egy szimpla aminosav készítmény kb + hmb ami nem rossz, de ennyiért kifejezetten rossz vételnek tartanám kemény 20 adagért, de ha baráti áron, mondjuk fele ennyiért akkor már jó cucc :D

Avatar
kistari
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:39
Kedvenc játékosaid: Figo, Zidane, Marcelo, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: kistari » 2013. június 10., hétfő 15:53

filatáska írta:Emberek! Egy adag proteint ugye 250 ml vízzel kell bekeverni!
Na most ha én reggel ezt az adagot kreatinnal együtt iszom, akkor kell az 500 ml víz a kreatin miatt!

A kérdés, hogy a protein felszívódásának vagy valamit árt ez, hogy 500 ml vízzel keverem a 250 ml helyett, vagy csak az íze lesz rossz? :mrgreen:
Nem árt neki semmit, kicsit hígabb lesz. Én reggelre olyan 7 deci vízzel veszem be a kreatin,protein adagomat+zabpehely. Kreatin mellé kell a sok víz ;)

Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Tayo » 2013. június 10., hétfő 14:59

http://www.nutritionplanet.hu/dominator ... szula__518
hozzájutottam egy ilyenhez elég baráti áron. valaki használta már vagy tud róla valamit? emellé esetleg mit ajánlotok még?

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: pátkán » 2013. június 10., hétfő 12:40

filatáska írta:A kérdés, hogy a protein felszívódásának vagy valamit árt ez, hogy 500 ml vízzel keverem a 250 ml helyett, vagy csak az íze lesz rossz?
kicsit hígabb lesz a székleted, de ne aggódj!!
joabulicsak

filatáska
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: filatáska » 2013. június 10., hétfő 12:37

Emberek! Egy adag proteint ugye 250 ml vízzel kell bekeverni!
Na most ha én reggel ezt az adagot kreatinnal együtt iszom, akkor kell az 500 ml víz a kreatin miatt!

A kérdés, hogy a protein felszívódásának vagy valamit árt ez, hogy 500 ml vízzel keverem a 250 ml helyett, vagy csak az íze lesz rossz? :mrgreen:

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: pátkán » 2013. június 8., szombat 17:27

Seraf írta:tejjel leönt-->mikro-->2:40mp (fontos!!4! )-->kakaó rá ha nem vagy durva diétán azt kapsz is egy elba tt tejberizst most épp csak fahéjjal tolom...
meglepően nem is volt rossz. :-)


a jövő pedig a ruszkiké, cefettül nagy a tömeg, éljenek a fedettek :D
http://www.youtube.com/watch?v=El5nuS69_LU
joabulicsak

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2013. június 6., csütörtök 22:17

PEEtör írta:Szevasztok! Tömegelést szeretnék kezdeni, életemben először, szűz vagyok a téren, be gentle. :shutup: :mrgreen:

Próbálnék kizárólagosan bármiféle kiegészítő nélkül működni (bár kalkuláció szerint egy kis fehérje el fog kelleni pluszban...), szóval azt kérném, ha lenne valaki olyan rendes, hogy írna nekem egy tömegelő étrendet, kiegészítő nélkül (mert ilyet sehol nem láttam a neten... :\ ). Illetve kérdeném, hogy melyik étkezéseknél lehetne inkább halat-pulykát-marhát enni csirke helyett, a változatosság gyönyöre miatt?

183 cm, 67 kg, 23 éves, "ektomorf" alkat vagyok. Köszi szépen! :-)
jók amik a neten vannak,csak annyi,hogy a turmixot helyettesítsd szilárd kajával. de amúgy sárga kapszulát olvasd el, alapnak teljesen jó.
___Samy___ írta:edzés után közvetlen a szénhidrátot mivel szoktátok bevinni?
supercarb fast. Sokan zabot is szoktak belerakni a turmixba.
filatáska írta:Ektomorf alkatú vagyok! A keskeny derekat milyen gyakorlatokkal lehet szélesíteni? Van ami éppen erre való? :roll: :roll: :roll: :roll:
Nincsenek olyan gyakorlatok, amikkel szélesíteni tudnád a derekad.

filatáska
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: filatáska » 2013. június 6., csütörtök 18:53

Ektomorf alkatú vagyok! A keskeny derekat milyen gyakorlatokkal lehet szélesíteni? Van ami éppen erre való? :roll: :roll: :roll: :roll:

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2722
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2013. június 6., csütörtök 17:01

zab
Visszatérve a zabra, én most baromira megkívántam az édeset, muszáj volt kitalálnom vmit :mrgreen: .
Csináltam zabkását, 1pohár zabhoz kell 2x annyi víz vagy tej, vagy vegyesen, felfőztem, mézzel édesítettem, hogy legyen vmi íze is. Volt sovány túró a hűtőben, abba tettem egy kis epres fehérjét, ezt tolom a zabkásával és nem akarom fényezni magam, de kva jóó lett :mrgreen: . Még a kásába vmi kis gyümit is el tudnék képzelni...

(Igazából hasonló, mint a tejbedara, szóval a nesquiq-es kakaó helyett simán jó bele szerintem vmi csokis fehérje is. :-) )

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: pátkán » 2013. június 6., csütörtök 10:12

SPORTIKARA érdemes felnézni hölgyek! :mrgreen:
joabulicsak

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8192
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. június 5., szerda 22:27

edzés után közvetlen a szénhidrátot mivel szoktátok bevinni?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2013. június 4., kedd 0:40

Szevasztok! Tömegelést szeretnék kezdeni, életemben először, szűz vagyok a téren, be gentle. :shutup: :mrgreen:

Próbálnék kizárólagosan bármiféle kiegészítő nélkül működni (bár kalkuláció szerint egy kis fehérje el fog kelleni pluszban...), szóval azt kérném, ha lenne valaki olyan rendes, hogy írna nekem egy tömegelő étrendet, kiegészítő nélkül (mert ilyet sehol nem láttam a neten... :\ ). Illetve kérdeném, hogy melyik étkezéseknél lehetne inkább halat-pulykát-marhát enni csirke helyett, a változatosság gyönyöre miatt?

183 cm, 67 kg, 23 éves, "ektomorf" alkat vagyok. Köszi szépen! :-)
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8192
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. június 3., hétfő 23:41

én is a sprában szoktam venni, nekem eddig teljesen jó
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. június 3., hétfő 23:03

Én is Lidlben veszem ,most Spárban vettem ,de nekem ízlik. Úgy tűnik csak én vagyok így ezzel :D Én reggelente örömmel iszom a zabomat :D
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
Seraf
Hozzászólások: 3342
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:14
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Seraf » 2013. június 3., hétfő 22:48

reeed_ati írta:
zab
Nem tudom mennyire reklám, de én pl Lidl-ben vettem most utoljára és sokkal jobb annál, mint amit előtte netről rendeltem, ráadásul olcsóbb is. Sárga zacsiban van, azt fehérjével nyomatom, meg van kék is, az darált, abból meg lehetne palacsintát csinálni, jó kis túrós palacsinta..., valamelyik nap ki is próbálom. :D
én aldiban veszem, ott is ilyen kék és sárga cucc van, a kéket veszem arra rá is van írva, hogy zabkásához tökéletes meg hogy "rendkivül finom" na hát ez így csöppet eröltetett és túlzás azért :D de kétségtelenül jobb mint pl a spáros... az ár meg ugyanaz 199/félkg

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2722
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2013. június 3., hétfő 22:30

zab
Nem tudom mennyire reklám, de én pl Lidl-ben vettem most utoljára és sokkal jobb annál, mint amit előtte netről rendeltem, ráadásul olcsóbb is. Sárga zacsiban van, azt fehérjével nyomatom, meg van kék is, az darált, abból meg lehetne palacsintát csinálni, jó kis túrós palacsinta..., valamelyik nap ki is próbálom. :D

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2830
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2013. június 3., hétfő 22:28

Köszönöm a tippeket. Remélem holnap nem kell egy szolid hányással indítanom a napot. :mrgreen:
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Seraf
Hozzászólások: 3342
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:14
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Seraf » 2013. június 3., hétfő 22:12

Dupla D írta:Adjatok már tippeket, hogy hogyan tudnám ehetővé varázsolni kedves zabpehely urat. Az egész étkezésem rendben van, hízok is, de a zabpelyhet nem tudom zabálni, mert nem csúszik.
Köszi. :mrgreen:
tejjel leönt-->mikro-->2:40mp (fontos!!4! :mrgreen: )-->kakaó rá ha nem vagy durva diétán azt kapsz is egy elba :cens: tt tejberizst :D most épp csak fahéjjal tolom...

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. június 3., hétfő 21:50

Én úgy szoktam hogy tej , fehérje , zab . Össze turmixolom és még ízlik is . Mondjuk most ilyen apró szenűt vettem ,de rohadt finom . REggel egy kis gyümölcsöt is tettem bele :-)
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 11 regisztrált és 0 vendég