Testépítés

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: pátkán » 2015. augusztus 25., kedd 10:37

Realista24 írta:https://www.youtube.com/watch?v=tvJ6Q1dzsUE
motiváció.
mint egy darab f*s :roll:
joabulicsak

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 25., kedd 10:06

https://www.youtube.com/watch?v=tvJ6Q1dzsUE
motiváció.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: miro » 2015. augusztus 23., vasárnap 13:51

Srácok,focira valami energia zselé,por,bármiféle dolgot szeretnék rendelni,ami segít hogy ne csússzak szét a 60.percben, de nem tudom hogy mi jó erre,mivel sok helyen olvastam hogy rengeteg alkalmatlan az e féle sportra,mert pont hogy bedurrantó,és az nem igazán jó focira.

Megcsúszott kicsit az erőnlétem,és addig szedném meccs előtt,vagy akár félidőbe is.
TUDOM hogy nem jó dolog,de most muszáj lesz. :hmmm:
Előre is köszönöm a válaszokat!
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2015. augusztus 10., hétfő 14:12

Megjött a Full Force-os BCAA-m, sárgadinnyés, nagyon király íze van és baromi jó árban van. B-)
Ajánlom mindenkinek! :D
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
@Sonny
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 20:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2015. augusztus 10., hétfő 13:46

Kaja ügyben kérdeznék az olyanoktól,akik nem a szemetet zabálják úgy mint én. Mik a legalapvetőbb élelmiszerek,amiket fogyasztotok (most a tápkieg annyira nem is érdekel), illetve nagyjából,hogy néz ki egy napi étrendetek? Persze tudom van különbség azért diétás meg a tömegnövelő étrend között, de adott esetben mindkettő érdekelne. Köszi a válaszokat előre is!

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. augusztus 10., hétfő 0:08

Nutrend Whey Core 100%-ről van valakinek valami tapasztalat? Íz, oldódás?
Illetve ugyan ez a kérdés vonatkozik a Stilmass WPCk-re


:salute:
ZIDANE

Avatar
Seraf
Hozzászólások: 3342
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:14
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Seraf » 2015. augusztus 4., kedd 16:21

megérkezett a kis Stillmass pakkom, hát nagyon poén ez a kis drogos zacskó amibe a mintát küldik :lol: mondjuk az egyik szója másik tömegnövelő egyikbe se fogok beruházni belátható időn belül az fix, a csomagolás is elég extrém az oldalon látható illusztrációhoz képest. az ízekről beszámolok pár napon belül :D

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: istimester » 2015. augusztus 3., hétfő 19:42

BarçaNorbi írta:más kérdés, hogy milyen áron, de itt nem az ár volt a lényeg
Tavasszal Pozsonyban 3 euró különbség volt a 100 WPP és a ON Gold Whey között. Make your choice :mrgreen:

BarçaNorbi
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2015. január 10., szombat 15:35
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2015. augusztus 3., hétfő 13:04

BarçaNorbi írta: Nem mondtam, hogy azt nézegesse, azt mondtam, hogy egy hobbistának teljesen mindegy, hogy milyet szed, csak legyen megbízható forrásból, bevizsgálva...
Anyaka írta: Közben olyan fehérjét ajánlasz, ami talán nem hamisítvány, és a lehető legmesszebbről jön ide, mindezt egy olyan boltból, ami nyíltan csal az áfával, bejegyezve pedig egy falusi családi házba van, a legjobb esetben csak ennyit csinál. Majd, amikor veszel kétszer egymás után ugyanilyen fehérjét rádöbbensz, hogy a második doboz már alakjában is eltér az előzőétől, és akkor gondolkozol rajta, hogy most jól van ez így? Megéri a kockázat a csodaamerikai cuccot? Amíg lehetett rendeli a bb.com-ról hozzánk is, addig vásárlójuk voltam, és miután itthon is próbáltam venni egy ugyanolyan terméket, megdöbbenve (vagy nem?) tapasztaltam, hogy köze nincs a kettőnek egymáshoz. Ráadásul itthon olcsóbb volt, mint a hivatalos forgalmazónál. :lol:
Nem ajánlgatok én semmilyen fehérjét, csak hoztam két példát, amelyek szerintem jobbak mint a 100% WPP(más kérdés, hogy milyen áron, de itt nem az ár volt a lényeg, aki akarja vegye meg, aki sajnál a peak termékekre jogosan ennyit az meg ne...). Harmadszorra is leírom a mondandóm lényege: mindenki úgy válassza meg a fehérjéjét, hogy az igényeinek megfeleljen, mind árban, mind minőségben, csak azt ajánlom, hogy nézzen szét több helyen is, hátha talál jobbat, olcsóbbat vagy egyszerre a kettőt. A vastaggal kiemelt részhez pedig annyit, hogy arra akartam utalni, hogy mondjuk inkább rendelj egy megbízható gyártótól aki már hosszú évek óta forgalmaz hazánkban, melynek a termékeit több ezren kipróbálták már kicsit drágábban, mint hogy a helyi kondiból megvegye valaki a "Bicepsz Matyi" proteinjét fillérekért, amit otthon kísérletezett ki, az anyja konyhájában, vagy kitudja honnan szerezte, mert nejlon zacskóban hozta.
A Scitec meg annyira magyar a mai napon, mint amennyire én üzbég. A jelenlegi többségi tulajdonosa az Enterprise Investors cég, az apróbb részvényesei meg a kutyát se érdeklik innentől. Csomagoló, keverő üzeme Dunakeszi, gyárai nincsenek. Alapanyagot felvásárolják, ahogy minden más cég, a kreatint Németországból, a fehérjét Franciaországból, stb...
Ugyanennyire volt amerikai is. Itthon amerikainak lenne beállítva? A napokban hallottam a tv-ben, ahol magyar KFT-ként említették. Pedig, ha már ott magyarozzák, akkor a legutolsó lyukban sem gondolnak rá amerikaiként.
Ide csak annyit, hogy írtam is, hogy javítsatok ki ha tévedek. Érdeklődés is volt, hogy ha valaki több infót tud, az írja le, ezért beszélgetünk itt a fórumon. Amúgy sok embertől hallom (beszélik egymást közt a kondiban stb..), még mindig, hogy amerikai főleg az angol névnek köszönhetően hiszik így, de tényleg egyre több ember tájékozódik hála az internetnek.
Ez a túlárazott Peak meg a világ viccei közé tartozik, a buta marketing szövegeikkel együtt, még a Scitec-esnél is undorítóbb, a főoldalon mutogatják a szteroidos formákat, majd utána nyíltan kritizálják a használókat. Erre már az összes gyártó rájött, hogy senki nem dől be, de úgy néz ki, ők még lemaradtak.
Ez a fehérje is, azért kerül ennyibe, mert 3 egész grammnyi (kb. 3 kapszula) spenótkivonatot beletettek egy dobozba, ami külön egyébként olcsóbb, és ilyen mennyiségben még a fing térfogatát se növeli meg, nem hogy a bicepszét.
Az meg, hogy több fehérjét tartalmaz egy adag nem ok arra, hogy dupla áron adják. Melyik hülyének érné meg így? Pont az a lényeg, hogy minél olcsóbb Gramm/FT ár jöjjön ki jó minőségben. Egyetlen drágító tényezője az izolátum mivolta, de halandó hormonháztartású ember a büdös életbe nem vesz ebből sem észre semmit.
Ezenkívül továbbra se értem mi a különbség a jó eséllyel ugyanabból a gyárból származó (csak másképp csomagolt) protein között. Természetesen a te általad linkeltek között van különbség, mivel három különböző kategóriából származik mind...
Én nem kardoskodom se a peak, se egyetlen más gyártó mellett sem, és tisztában vagyok ezekkel amiket leírtál. Tudtam, hogy ez lesz, hogy nekiállsz kielemezni, az egész a szakma csúcsa dologból indult ki, szerintem jobb ez a fehérje, mint a 100% WPP szakmailag, ár érték arányban persze össze se lehet hasonlítani a kettőt. Ja és azt is leírom ide, mielőtt ebbe is belekötnél, nem! szerintem nem ez a peak termék a szakma csúcsa! azt majd akkor fogom tudni eldönteni, ha kipróbáltam a világ összes fehérjéjét, ami sosem fog megtörténni.
Úgy érzem téged nagyon felültettek az amerikai marketinges "független" tesztek a világ legjobb fehérjéiről, és a "csak a szájteket ne" hullámvasútra, ahogy látom bevittek egy olyan ködös területre, ahonnan nehéz lesz bárkinek is kivezetnie.
Egyáltalán nem, sőt használtam is évekig a scitec termékeket, a saját tapasztalataimra támaszkodom, pl vitaminból a mai napig az ő terméküket használom. Egyáltalán nem részesítem előnyben egyik gyártót sem, nem érdekel melyik országban alapították stb... ha bejön egy termék használom, ha nem akkor tovább próbálgatok. Úgyhogy nem kell sehonnan sem kivezetni. ;)
Ha Magyarországon megbízható fehérjét akarsz, akkor helyi forrásokra támaszkodsz. Brit Myprotein, "Hazai" Scitec, lengyel Trec, román Pro Nutrition stb. Nem lottózol az esetleg amerikai importtal, ami lehet Kínából érkezik. Ha meg túl mainstream lenne mindegyik, akkor lehet kísérletezni, de saját felelősségre, vagy egy vagyonért venni közvetlen kintről. De akkor el kell fogadni, hogy te az ottani marketingért fizetsz, meg a szállításért, és az adóért, nem a nagy minőségért.

A fehérje, az fehérje marad bármilyen szupermátrixnak is hívják, tápanyag, nem több. Sosem lesz csodaszer egyik sem, ha mégis azt úgyis betiltják.
Persze, hogy nem csodaszer, csak vannak helyzetek amikor jobb, mint szilárd kajából bevinni, ezt úgysem kell magyaráznom, hiába hiszik azt az idióták, hogy valaki attól nő, megveszi ő is, aztán ő meg nem, akkor biztos kokszol, ha az alapok nincsenek lerakva, akkor teljesen mindegy.
Néha úgy érzem amúgy, hogy támadásként éled meg (aztán lehet nem így van), de pont erre a való a fórum hogy beszélgessünk dolgokról, sok mindenben egyetértünk, csak kicsit elbeszélünk egymás mellett.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: istimester » 2015. augusztus 2., vasárnap 22:12

Egy egyszerű kérdés volt, úgy érzem picit túltoltátok :lol:

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. augusztus 2., vasárnap 18:58

De miért lenne máshol nagy neve, amikor nem is exportál az USA-ba hivatalosan. Nem is célja. Nem is venné senki, mert az is vámot, és áfát kapna, majd 100+ dollárba kerülne. Meg mi értelme lenne egy túltelített piacra betörni, ahol havonta jönnek létre táplálékkiegészítőkkel foglalkozó cégek? Cserébe lefed minden más területet.
Ahogy az amerikai termékek sem jönnek ide mind, azért kerül itthon egy 5 kilós ON fehérje 34.000 forintba, amikor kint 23-24.000. Főleg, hogy minőségben sehol sincs már a 10 évvel ezelőttihez, prémiumtól elég távol áll. A poén kedvéért az is Dániából szerzi be a tejsavó fehérjét.

De amerikai részen is létezik ám a reklám. Nálunk shop.builder-nek ismered, ott bodybuilding.com-nak. Amit az oldal tol, az lesz a népszerű. Ha valaki többet fizet az kerül előtérbe, így megy ez évről-évre. Egyszer a Muscletech az isten, majd a BSN, aztán a többi... Ne aggódj, ha valaki megnyeri a versenyzői közül az Olympia-t, akkor majd a Scitec lesz az atyaisten az egész világon. De lassan az is elég lesz, ha szponzorként lép fel. Ahogy itthon a Scitec szoponzorálja a hazai versenyeket, kint más cégek, és mindig az lesz a középpontban, akinek a legnagyobb felületen látható a molinója. Ilyen ez az üzlet, meg ilyen buták az emberek.
BarçaNorbi írta: Nem mondtam, hogy azt nézegesse, azt mondtam, hogy egy hobbistának teljesen mindegy, hogy milyet szed, csak legyen megbízható forrásból, bevizsgálva...
Közben olyan fehérjét ajánlasz, ami talán nem hamisítvány, és a lehető legmesszebbről jön ide, mindezt egy olyan boltból, ami nyíltan csal az áfával, bejegyezve pedig egy falusi családi házba van, a legjobb esetben csak ennyit csinál. Majd, amikor veszel kétszer egymás után ugyanilyen fehérjét rádöbbensz, hogy a második doboz már alakjában is eltér az előzőétől, és akkor gondolkozol rajta, hogy most jól van ez így? Megéri a kockázat a csodaamerikai cuccot? Amíg lehetett rendeli a bb.com-ról hozzánk is, addig vásárlójuk voltam, és miután itthon is próbáltam venni egy ugyanolyan terméket, megdöbbenve (vagy nem?) tapasztaltam, hogy köze nincs a kettőnek egymáshoz. Ráadásul itthon olcsóbb volt, mint a hivatalos forgalmazónál. :lol:

A Scitec meg annyira magyar a mai napon, mint amennyire én üzbég. A jelenlegi többségi tulajdonosa az Enterprise Investors cég, az apróbb részvényesei meg a kutyát se érdeklik innentől. Csomagoló, keverő üzeme Dunakeszi, gyárai nincsenek. Alapanyagot felvásárolják, ahogy minden más cég, a kreatint Németországból, a fehérjét Franciaországból, stb...
Ugyanennyire volt amerikai is. Itthon amerikainak lenne beállítva? A napokban hallottam a tv-ben, ahol magyar KFT-ként említették. Pedig, ha már ott magyarozzák, akkor a legutolsó lyukban sem gondolnak rá amerikaiként.

Ez a túlárazott Peak meg a világ viccei közé tartozik, a buta marketing szövegeikkel együtt, még a Scitec-esnél is undorítóbb, a főoldalon mutogatják a szteroidos formákat, majd utána nyíltan kritizálják a használókat. Erre már az összes gyártó rájött, hogy senki nem dől be, de úgy néz ki, ők még lemaradtak.
Ez a fehérje is, azért kerül ennyibe, mert 3 egész grammnyi (kb. 3 kapszula) spenótkivonatot beletettek egy dobozba, ami külön egyébként olcsóbb, és ilyen mennyiségben még a fing térfogatát se növeli meg, nem hogy a bicepszét.
Az meg, hogy több fehérjét tartalmaz egy adag nem ok arra, hogy dupla áron adják. Melyik hülyének érné meg így? Pont az a lényeg, hogy minél olcsóbb Gramm/FT ár jöjjön ki jó minőségben. Egyetlen drágító tényezője az izolátum mivolta, de halandó hormonháztartású ember a büdös életbe nem vesz ebből sem észre semmit.
Ezenkívül továbbra se értem mi a különbség a jó eséllyel ugyanabból a gyárból származó (csak másképp csomagolt) protein között. Természetesen a te általad linkeltek között van különbség, mivel három különböző kategóriából származik mind...
Úgy érzem téged nagyon felültettek az amerikai marketinges "független" tesztek a világ legjobb fehérjéiről, és a "csak a szájteket ne" hullámvasútra, ahogy látom bevittek egy olyan ködös területre, ahonnan nehéz lesz bárkinek is kivezetnie.

Ha Magyarországon megbízható fehérjét akarsz, akkor helyi forrásokra támaszkodsz. Brit Myprotein, "Hazai" Scitec, lengyel Trec, román Pro Nutrition stb. Nem lottózol az esetleg amerikai importtal, ami lehet Kínából érkezik. Ha meg túl mainstream lenne mindegyik, akkor lehet kísérletezni, de saját felelősségre, vagy egy vagyonért venni közvetlen kintről. De akkor el kell fogadni, hogy te az ottani marketingért fizetsz, meg a szállításért, és az adóért, nem a nagy minőségért.


A fehérje, az fehérje marad bármilyen szupermátrixnak is hívják, tápanyag, nem több. Sosem lesz csodaszer egyik sem, ha mégis azt úgyis betiltják.

BarçaNorbi
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2015. január 10., szombat 15:35
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2015. augusztus 2., vasárnap 15:50

Realista24 írta:Anyakaval egyetértek, ha rendbe a kaja, es edzel normálisan, akkor minden mas mellékes.
Ha meg semmi nincs rendbe, szedheted a cuccot havi sok ezerért, es ugy jársz mint shutter. (Ne vedd támadásnak)
Ezzel én is egyetértek teljes mértékben. Viszont abból indultunk ki, hogy valaki itt fehérjét szeretett volna vásárolni, erre én leírtam, hogy nem a Scitec 100% WPP a szakma csúcsa, nézzen szét más oldalakon is.

És maga a scitec sem a legjobb márka, főleg Európában elterjedt amúgy, máshol nincsen ekkora neve. Testvérem amikor USA-ban volt kint kíváncsiságképpen meg akarta kérdezni, hogy náluk (egy olyan boltban, ahol nagyon sokféle terméket lehetett kapni, olyanokat is amik itthon is megtalálhatók) mennyibe kerül a Scitec 100% WPP, és csak pislogtak rá, hogy ők még nem is hallottak róla.

Én úgy tudom, de javítsatok ki ha tévedek, hogy egy magyar alapította a Scitec-et amerikában, de mivel túl nagy volt a konkurencia, hazahozta, azóta is amerikai cégként van beállítva.

https://peakshop.hu/shop/peak_man/feher ... epor_csoki
http://www.bodybuildingbolt.hu/optimum_ ... 300_g.html
Egyébként tessék, hoztam két konkrét példát, egyet még a 15k/kg-nál is drágábban, egyet meg olcsóbban.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 2., vasárnap 15:16

Anyakaval egyetértek, ha rendbe a kaja, es edzel normálisan, akkor minden mas mellékes.
Ha meg semmi nincs rendbe, szedheted a cuccot havi sok ezerért, es ugy jársz mint shutter. (Ne vedd támadásnak)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

BarçaNorbi
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2015. január 10., szombat 15:35
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2015. augusztus 2., vasárnap 15:03

Anyaka írta: Ezt aztán jól megérvelted. Már erősen súrolja a trollkodás határát is, olyan szintű. Ha konkrét példát akarna, akkor miért nem mutatsz neki egy konkrétat?

Vesz itt valaki 15.000/kg áron fehérjét, csak, hogy ne a szájtek legyen? Létezik egyáltalán olyan(aminek nem fele áfa, és vám)? :lol:
Arra akartam kilyukadni, hogy nem feltétlenül a 100%WPP a legjobb, annak ellenére, hogy orrba szájba azt reklámozzák, és ne csak a szájteket nézze meg, mielőtt fehérjét vásárolna, hiába az a legnépszerűbb márka itthon. Aki megteheti, hogy csak ezért vesz aranyáron fehérjét, az vegye, nem az én gondom.
Anyaka írta:Egyébként tudtad, hogy a fehérje az aminosavakból épül fel? Az sem mindegy ám mivel pumpálják tele a gyártók aminosav néven a termékeiket.
Fogalmam sem volt, taníthatnál. :salute:
Anyaka írta:Profi testépítőnek mit számít az-az egy két gramm, amiről írsz? Ez még engem is érdekel. Főleg, ha tesznek mellé még szénhidrátot is, esetleg egy-két kanál lenolajat zsírnak.
Én elmondom neked mire gondolok, tesz bele még egy kanállal legfeljebb, ha már úgyis ingyen kapja, és keveslené. Vagy, ha túl sok az a + 1 gramm szénhidrát, akkor bevesz még egy gyógyszert az asztmájára. Legrosszabb esetben is kér a szponzorától, cukor és szénhidrátmentes fehérjét a diéta utolsó heteire, mert van olyan is egy-kettő.
Hobbi szinten meg minek nézzen rá az ember egyáltalán ilyen árakra? Ha egy gramm fehérjeport nem enne egyik hobbigyúrós se, csak az étrendet tartaná be, ugyanolyan izmos lenne valószínűleg. De általában az utóbbi sosem jön össze, olyankor vesznek meg mindent, ami szembejön velük.
Pontosan a verseny előtti legdurvább diétában amikor mindent grammra pontosan kiszámolnak, na olyankor kérik az ilyen fehérjéket a szponzoroktól. Nem mondtam, hogy azt nézegesse, azt mondtam, hogy egy hobbistának teljesen mindegy, hogy milyet szed, csak legyen megbízható forrásból, bevizsgálva...
Ezt írtam korábban is:
Sok különbség nincsen köztük, egy hétköznapi embernek teljesen felesleges megvenni a 20k+-os 2kg-os fehérjét, csak azért mert kevesebb cukor és zsír és egy picivel több fehérje van benne. Megbízható, több ezrek által próbált márkákat próbálgass, és azt válaszd amelyik neked megfelel ízben és árban, talán ez a két legfontosabb dolog.

Anyaka írta:Nem azért utálják az emberek, mert szemét, hanem, mert van olcsóbban is jobb, meg undorítóan nyomják az emberek pofájába a reklámot.
:agree: Egyetértek, bár nem utálom.
Anyaka írta:Nem tudom mikor láttad te az összetevők listáját a dobozon, de még a 100%WPP-nél is így néz ki:
30 gramm - 22 g fehérje(73%)/1.4 g szénhidrát/2 g zsír
Igen itt hibáztam elnéztem a sort, ott 100g-re számított adatokból idéztem a szénhidrátra vonatkozóan. De te is találtál hasonló fehérjét itt lejjebb írod is.
Anyaka írta:De az Isolate csupán 7ezer/kilós áron az alábbit adja, szintén az ördög gyártójától:
25 g - 21 g fehérje(84%)/0.6 g szénhidrát/>1 g zsír - ez kicsi matekkal jobb a te általad írt 30/25-nél arányaiban.
Az már más kérdés, hogy ezt a fehérjetartalmat egy myprotein is hozza feléért, kicsit több szénhidráttal.
Amúgy oda írtam a kb-t az én általam említett számok elé.
Anyaka írta:15 ezerért már rakhatnának bele adagonként 10 egység szomatropint is, lehetőleg emberit, és ne a disznóét. :lol:

Az a lényeg, hogy a fehérjét vegyetek, de olyat, amiben nincs protein, mert abban már sok a szteroid. :lol:
Egyébként gyúrsz amúgy, meg ilyenek? Jól megy?
Ez meg nagyon intelligens megnyilvánulás, nem is értem minek reagálok rá. De, igen gyúrok, és mivel minden körülmény adott (kaja,pihenés és edzés), ezért az eredmények sem maradnak el. Egyébként a 15k/kg árral, csak írtam valami brutális számot, amit a hétköznapi emberek 99%-a úgyse fog megvenni, de elképzelhető, hogy ugyanannál a gyártónál 2 vagy 3 tejsavó fehérje közül, az fog bírni a legnagyobb minőséggel, amelyiknek az egységára a legnagyobb...

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Mickey » 2015. augusztus 2., vasárnap 6:21

Fehérjét?

kici,ócó,és szép színes meg szagos legyen

attó nősz nagyra

most takarodó el a pcsába :x
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. augusztus 2., vasárnap 1:35

BarçaNorbi írta: Nem tudom irónia-e, de könnyen található olyan fehérje, ami 30g-os adagban kb. 25 gramm fehérjét, 2-3 gramm szénhidrátot, és ebből 1g cukrot tartalmaz kb., kevesebb zsírt, mint a 100% WPP és/vagy több aminosavat és egyéb dolgokat. De már írtam, hogy egy hobbi testépítőnek nem igazán számít, ez az egy-két gramm...

Ha konkrét példát akarsz, akkor nézz meg olyan fehérjéket, amelyeknek kilója kerül 15k+-ba, hasonlítsd össze minden egyes összetevőjét, és észreveszed a különbséget. Ha pedig ironikusan kérdezted, és szerinted tényleg ez a piacon megtalálható legjobb fehérje, akkor nem nálam van a probléma. :)
Ezt aztán jól megérvelted. Már erősen súrolja a trollkodás határát is, olyan szintű. Ha konkrét példát akarna, akkor miért nem mutatsz neki egy konkrétat?

Vesz itt valaki 15.000/kg áron fehérjét, csak, hogy ne a szájtek legyen? Létezik egyáltalán olyan(aminek nem fele áfa, és vám)? :lol:
Egyébként tudtad, hogy a fehérje az aminosavakból épül fel? Az sem mindegy ám mivel pumpálják tele a gyártók aminosav néven a termékeiket.

Profi testépítőnek mit számít az-az egy két gramm, amiről írsz? Ez még engem is érdekel. Főleg, ha tesznek mellé még szénhidrátot is, esetleg egy-két kanál lenolajat zsírnak.
Én elmondom neked mire gondolok, tesz bele még egy kanállal legfeljebb, ha már úgyis ingyen kapja, és keveslené. Vagy, ha túl sok az a + 1 gramm szénhidrát, akkor bevesz még egy gyógyszert az asztmájára. Legrosszabb esetben is kér a szponzorától, cukor és szénhidrátmentes fehérjét a diéta utolsó heteire, mert van olyan is egy-kettő.
Hobbi szinten meg minek nézzen rá az ember egyáltalán ilyen árakra? Ha egy gramm fehérjeport nem enne egyik hobbigyúrós se, csak az étrendet tartaná be, ugyanolyan izmos lenne valószínűleg. De általában az utóbbi sosem jön össze, olyankor vesznek meg mindent, ami szembejön velük.

Nem azért utálják az emberek, mert szemét, hanem, mert van olcsóbban is jobb, meg undorítóan nyomják az emberek pofájába a reklámot.

Nem tudom mikor láttad te az összetevők listáját a dobozon, de még a 100%WPP-nél is így néz ki:
30 gramm - 22 g fehérje(73%)/1.4 g szénhidrát/2 g zsír

De az Isolate csupán 7ezer/kilós áron az alábbit adja, szintén az ördög gyártójától:
25 g - 21 g fehérje(84%)/0.6 g szénhidrát/>1 g zsír - ez kicsi matekkal jobb a te általad írt 30/25-nél arányaiban.
Az már más kérdés, hogy ezt a fehérjetartalmat egy myprotein is hozza feléért, kicsit több szénhidráttal.

15 ezerért már rakhatnának bele adagonként 10 egység szomatropint is, lehetőleg emberit, és ne a disznóét. :lol:

Az a lényeg, hogy a fehérjét vegyetek, de olyat, amiben nincs protein, mert abban már sok a szteroid. :lol:
Egyébként gyúrsz amúgy, meg ilyenek? Jól megy?

BarçaNorbi
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2015. január 10., szombat 15:35
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2015. augusztus 2., vasárnap 0:24

istimester írta:
BarçaNorbi írta:Egyébként azt meg kell említeni, hogy a 100%Whey Protein nem a szakma csúcsa, csak Mo-n ez van a legjobban reklámozva, így ezt issza a legtöbb ember.
S mi a szakma csúcsa?
Nem tudom irónia-e, de könnyen található olyan fehérje, ami 30g-os adagban kb. 25 gramm fehérjét, 2-3 gramm szénhidrátot, és ebből 1g cukrot tartalmaz kb., kevesebb zsírt, mint a 100% WPP és/vagy több aminosavat és egyéb dolgokat. De már írtam, hogy egy hobbi testépítőnek nem igazán számít, ez az egy-két gramm...

Ha konkrét példát akarsz, akkor nézz meg olyan fehérjéket, amelyeknek kilója kerül 15k+-ba, hasonlítsd össze minden egyes összetevőjét, és észreveszed a különbséget. Ha pedig ironikusan kérdezted, és szerinted tényleg ez a piacon megtalálható legjobb fehérje, akkor nem nálam van a probléma. :)

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: istimester » 2015. augusztus 1., szombat 23:38

BarçaNorbi írta:Egyébként azt meg kell említeni, hogy a 100%Whey Protein nem a szakma csúcsa, csak Mo-n ez van a legjobban reklámozva, így ezt issza a legtöbb ember.
S mi a szakma csúcsa?
Sierra írta:Durva film, végignéztem.
Én is. Tökéletesen látszik, hogy mennyire nincs értelme :mrgreen:

BarçaNorbi
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2015. január 10., szombat 15:35
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2015. július 31., péntek 16:39

Sierra írta:
BarçaNorbi írta:Tejsavót akarsz?
Igen azt.
Sok különbség nincsen köztük, egy hétköznapi embernek teljesen felesleges megvenni a 20k+-os 2kg-os fehérjét, csak azért mert kevesebb cukor és zsír és egy picivel több fehérje van benne. Megbízható, több ezrek által próbált márkákat próbálgass, és azt válaszd amelyik neked megfelel ízben és árban, talán ez a két legfontosabb dolog.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. július 31., péntek 14:57

BarçaNorbi írta:Tejsavót akarsz?
Igen azt.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 80 regisztrált és 0 vendég