Testépítés

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. szeptember 12., csütörtök 22:17

Frank Medrano
vegetáriánus a faszi, és ahhoz képest nagyon össze van szedve B-)
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

gkovi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 20:49
Kedvenc játékosaid: Redondo, Zidane, R. Carlos, Iker Casillas, Ronaldo, Marcelo, Raul, McManaman, CR, Xabi Alonso, Varane, Pepe, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Fradi

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: gkovi » 2013. augusztus 28., szerda 12:42

Már régen akartam írni ebbe a topikba, csak mindig megfeledkeztem róla. :D Régebben volt szó a vitacost.com-ról, hogy hamisítványokat árulnak-e. Úgy 2 hónapja rendeltem onnan kreatint és opti-ment, 3 hét alatt jött meg. Nem tudom, hogy csinálják, de majdnem feleannyiba kerülnek ott a termékek, mint nálunk. Leelenőriztettem és eredeti termék volt mind a kettő, nem fake. Szóval ajánlom én is azt az oldalt. Ja, még annyi hogy 1,7 kg-ig 10 dollár a szállítási költség, de még ígyis bőven megéri rendelni kisebb cuccokat onnan. Vagy nagyobb tételben, mert úgyis megtérül pl. 5 db 2 kg proteint.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. augusztus 26., hétfő 19:16

hannibal :ozil:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2013. augusztus 20., kedd 13:01

Mel Gibson edzegetett mostanság

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. augusztus 9., péntek 22:39

nekem ilyen kesztyűt adtak a zsákhoz, de még ez alá is fásliznom kell a kezem, mert különben nem marad bőr az ujjvégeken lévő csontokon
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Munki_
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:53
Kedvenc játékosaid: Zidane, Marcelo
Kedvenc csapatod: Siempre fieles
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Munki_ » 2013. augusztus 9., péntek 22:23

én dolgozom, öcsém dolgozik, a húgomnak meg nem tűnt fel, h nem adta oda a futár a kesztyűket. :mrgreen: úgyhogy az jövőhéten jön megint. de amúgy nem boxkesztyű lesz, hanem sima, csuklószorítós edzőkesztyű.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. augusztus 9., péntek 22:15

nekem van, már lassan egy éve, bár mostanában nem használtam, de tényleg nagyon hatásos cucc
kesztyűt nem vettetek hozzá, vagy miért nem érzitek az öklötöket?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Munki_
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:53
Kedvenc játékosaid: Zidane, Marcelo
Kedvenc csapatod: Siempre fieles
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Munki_ » 2013. augusztus 9., péntek 22:13

huh srácok, aki teheti, szerezzen be egy boxzsákot. tegnap vettünk egyet öcsémmel, hogy kicsit változatosabb legyen az edzés, és nagyon jó döntésnek bizonyult - pláne ilyen kurva melegben. egyébként is kezd eltolódni az érdeklődésem a súlyzóstól a saját testsúlyos edzés felé, és mivel mi itthon nyomjuk, nem egy légkondis teremben, kapóra jön, h nem halok meg a fekpadon az izzadtságtól... az öklünket nem érezzük mondjuk. :) hála a bkv-nak, mindennap bringázok is, és ha még a cigit is eldobnám... :lol:

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2013. augusztus 5., hétfő 13:59

Na én is kérdezek. :lol:
Valaki rendelt már a profigym-ről? Ha igen, akkor nem volt semmi nem tetsző dolog?
Mert 4700-ért lehet venni Creatine HCL-t, ami 6 körül indul még a gyártó honlapján is. Ha nem volt rá panasz veszek egy raklappal, mert ennyiért megéri még a hülyének is. Egyet nem szívesen rendelnék teszt gyanánt, ezért kérdezem. Inkább egy hatot kezdésnek. :)

Avatar
Bullet T
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2013. június 10., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Bullet T » 2013. július 30., kedd 17:04

Anyaka írta:Az nem baj, sőt lehet előnyösebb, hogy nem Magyarországon vagy, hacsak nem Kazahsztánban élsz.
Azt pedig ugye tudod, hogy ez lehet 6,8 kg, de két hét alatt elfogy, ha naponta kétszer iszol belőle? :)
De elég napi egy is, csak egyél rendesen mellette megfelelő mennyiséget.
Most leírom mit ajánlok még, és meddig elég napi egyszeri szedéssel:

MuscleTech 100% PREMIUM MASS GAINER (5,44kg) - 16 nap
MuscleTech MASS TECH PERFORMANCE SERIES (3,17kg) - 12 nap
SAN MASS EFFECT REVOLUTION (6kg) - 20 nap
Dymatize SUPER MASS GAINER (5,4kg) - 16 nap
Gaspari Nutrition REAL MASS PROBIOTIC SERIES (5,4kg) - 16 nap

Végül:

Fit Foods MUTANT MASS (6,8kg) - 26 nap

Ezeket leírva az ember egyből azt választaná, ami a legtovább kitart, de megtévesztő, mert más az adag méret, és a benne található hasznos dolgok aránya. A leírtak közül az általad kérdezettben van a legkevesebb szénhidrát, ami a "hízás" alapfeltétele. A legkomplexebb egyértelműen a MASS TECH, mert 10 g kreatin-t is tartalmaz adagonként, ami megint segíti a növekedést. De a SAN terméke is tartalmaz valamennyit, amellett, hogy 100 grammal több szénhidrát van benne, és 200 kalóriával több, de a Dymatize-ben, és a Gaspari-ben is ugyanennyivel több a szénhidrát nagyjából.
Én ha híznom kéne, és nehezen menne, szerintem a SAN, vagy Mass Tech közül választanék.
De sajnos mindig könnyen ment, és a drágább, és alacsonyabb szénhidrátú termékeket kellett vásárolnom, vagy saját magamnak kikevernem, mert egy ilyen 1000+ kalóriás termék egy pillanat alatt bezsírosított volna... :)
.
Thx akkor majd elnézek az üzletbe a termékeket lecsekkolni. Amúgy természetesen tudom,hoigy nem fog sokáig tartani, csak sok jót hallottam róla és gondoltam kipróbálom ezt a Mutant terméket is,de megnézzük először h az általad ajánlottakkal mi a helyzet :)

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2013. július 30., kedd 16:13

sucre írta:edzés után közvetlen mehet a zab fehérjeturmix-szal?
Inkább a klasszikus banán, vagy ha ragaszkodsz, akkor zabliszt. A zab felszívódása lassú (ezért való reggelire, ott mehet turmixal), és neked gyors kell edzés után. A banán egy fokkal jobb, de az se az igazi. Vagy valami olcsó ezer forintos dextróz, maltodextrin, ami még szóba jöhet, és olcsóbb, mint a banán, vagy zabliszt.

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: sucre » 2013. július 30., kedd 15:58

edzés után közvetlen mehet a zab fehérjeturmix-szal?

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2013. július 30., kedd 15:51

Az nem baj, sőt lehet előnyösebb, hogy nem Magyarországon vagy, hacsak nem Kazahsztánban élsz.
Azt pedig ugye tudod, hogy ez lehet 6,8 kg, de két hét alatt elfogy, ha naponta kétszer iszol belőle? :)
De elég napi egy is, csak egyél rendesen mellette megfelelő mennyiséget.
Most leírom mit ajánlok még, és meddig elég napi egyszeri szedéssel:

MuscleTech 100% PREMIUM MASS GAINER (5,44kg) - 16 nap
MuscleTech MASS TECH PERFORMANCE SERIES (3,17kg) - 12 nap
SAN MASS EFFECT REVOLUTION (6kg) - 20 nap
Dymatize SUPER MASS GAINER (5,4kg) - 16 nap
Gaspari Nutrition REAL MASS PROBIOTIC SERIES (5,4kg) - 16 nap

Végül:

Fit Foods MUTANT MASS (6,8kg) - 26 nap

Ezeket leírva az ember egyből azt választaná, ami a legtovább kitart, de megtévesztő, mert más az adag méret, és a benne található hasznos dolgok aránya. A leírtak közül az általad kérdezettben van a legkevesebb szénhidrát, ami a "hízás" alapfeltétele. A legkomplexebb egyértelműen a MASS TECH, mert 10 g kreatin-t is tartalmaz adagonként, ami megint segíti a növekedést. De a SAN terméke is tartalmaz valamennyit, amellett, hogy 100 grammal több szénhidrát van benne, és 200 kalóriával több, de a Dymatize-ben, és a Gaspari-ben is ugyanennyivel több a szénhidrát nagyjából.
Én ha híznom kéne, és nehezen menne, szerintem a SAN, vagy Mass Tech közül választanék.
De sajnos mindig könnyen ment, és a drágább, és alacsonyabb szénhidrátú termékeket kellett vásárolnom, vagy saját magamnak kikevernem, mert egy ilyen 1000+ kalóriás termék egy pillanat alatt bezsírosított volna... :)




oroszisti:

Heti 5-6 úszás kellene, mert alacsonyabb az intenzitása. Az meg szerintem sok, de kiegészítésnek elmegy az intervallum edzések mellé, amit 2-3-szor elég csinálni hetente. Vegyesen úgy nézne ki, hogy 2x intervallum, 2x úszás, 3x súlyzós edzés. Amiből a súlyzós, összekapcsolható az intervallum edzéssel. De én inkább a reggeli éhgyomrost támogatom, és külön a súlyzós edzés.

Avatar
Bullet T
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2013. június 10., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Bullet T » 2013. július 30., kedd 13:43

Anyaka írta:Mi a ráfordítandó összeged? Olyan árban talán találunk jobbat is, ha valóban nagy az összeg. Illetve alkat? Könnyen hízol? Az sem mindegy melyiket választod.
Lehet csak nekem nagy az összeg, olyan 20.000 körüli összeget szánok rá. Ezért néztem ki a Mutant Mass 6,8Kg-os kiszerelését. Nehezen hízok és erről ovastam, hogy pont az ilyeneknek talaták ki. Tudom a Jumbo is ott van árban pár ezerrel több, de sajna a beszerezése igen bajos lenne, mert nem Magyaro.-n élek...Sajna nálunk nem lehet kapni, a Mutantot meg ismerősön keresztül még ár alatt is megtudnám venni szóval ezért esett rá a választásom :)

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. július 30., kedd 13:15

Anyaka írta:
oroszisti írta:

Kezdj 2400-al. Aztán meglátod, ha nem csökkenne, akkor mehetsz 2.2-re. Akár ehetsz napi 3-at is. Semmilyen alapja nincs, hogy mindenkinél működik a sok kicsi evés.
Reggel én ennék rendesen szénhidrátot, zsírt. Edzés után meg a legtöbb kalóriát, mert akkor jól jön. Mondjuk edzés után mehetne egy 60-70 gramm fehérje + 30 g szénhidrát inni bele kiegészítésnek. Majd a kajánál mehet egy 150-200g hal/csirke+ rizs kombináció. Ha este edzel, ez akkor is mehet nyugodtan. Olyankor kiesik az este nem eszünk szénhidrátot rész.
Olyan délután 2-től már szépen elhagyni a szénhidrátokat, és csak zöldséget, meg fehérjéket enni.
Magvakat meg ehetsz, de mértékkel. Egy maroknál többet ne. Az kb. 30-40 g, és csak akkor ha belefér a kalória korlátba.

Nekem általában így nézett ki az elején:
8.00: Kombinált fehérje (izolátum+koncentrátum) + Creatin HCL
8.30: Tojásfehérje + tk. kenyér + zöldség
11.00: Csirke/hal/marha/vaddisznó + fehér rizs/barna rizs/árpa/zab + zöldség
14.00: Ugyanaz általában, az egyszerűség kedvéért.
16.30: Creatin HCL + ATP + Karnitin
18.30: Izolátum + vitargo/waxy maize
19.00: Hal + cottage sajt + itt már könnyebb szénhidrátokat ettem bab stb.
22.00: Nem mindig ettem ilyenkor, mert volt, hogy már aludtam, ha nem dolgoztam, de ha mégis, akkor tonhal/túró/kazein turmix valamelyikét. :)

Általában 6x ettem, de én az italokat nem számítom külön étkezésnek. Az inkább a részei egy-egy fogásnak, mert úgyis közel vannak egymáshoz, így ez a szám máris leesik 4-re. Még a vitaminjaimat is reggel ettem, illetve a halolajat minden második időpontban a C-vitaminnal együtt. Illetve szabadnapjaimon reggel mindig futottam, és edzés után is. Olyankor reggel a futás ittam meg a fehérjémet. Futáshoz csak a kreatin. Éhgyomorral elég hatásos egy fél óra is. :)
Erre az edzés előtti kajával is figyelj, hogy minimum másfél, de leginkább 2-2.5 óra teljen el addig az utolsó azt megelőző kajától, mert ha szedsz is valami diétás cuccot, akkor éhgyomorra kell bevenned, és egyébként is így jobb edzeni. Persze hableányoknak nem ajánlott, akik hajlamosak elájulni, vagy behányni...

Köszi szépen :) Sokat segítettél . :) Végre sikerült összeállítanom a diétám. Még annyi ,hogy kaptam bérletet uszodába , és jó kardiónk ,vayg nem annyira ? Nem akarom veszni hagyni :D
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2013. július 30., kedd 1:39

Mi a ráfordítandó összeged? Olyan árban talán találunk jobbat is, ha valóban nagy az összeg. Illetve alkat? Könnyen hízol? Az sem mindegy melyiket választod.

Avatar
Bullet T
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2013. június 10., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Bullet T » 2013. július 30., kedd 1:17

Fenomen írta:Mutant Mass: haverom vett, igaz Mutant Whey-t, elég jól oldódik, jó az íze is, nekem is adott belőle kóstolót.

Azért akkora kezed nem lesz tőle, mint Rich Piana-nak. :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=xi_FBeCRQrI
A Muntant Mass nem egyenlő a Mutant Whey-el :)
Most készülök venni egy nagyobb kiszerelésű Mutant Mass-t és gondoltam, ha mar jó sok cash-t kiadok érte akkor kikérek pár véleményt :)


Azért Rich Piana se a sok csirkemelltől lett ekkora :D :mrgreen: (amúgy a jószág még a kutyáját is Mutant turmixal eteti, video is van róla)

Avatar
Fenomen
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2013. május 17., péntek 23:48

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Fenomen » 2013. július 29., hétfő 11:37

Mutant Mass: haverom vett, igaz Mutant Whey-t, elég jól oldódik, jó az íze is, nekem is adott belőle kóstolót.

Azért akkora kezed nem lesz tőle, mint Rich Piana-nak. :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=xi_FBeCRQrI

Avatar
Bullet T
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2013. június 10., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Bullet T » 2013. július 28., vasárnap 11:36

Hello,
Mutant Mass-ról valami vélemény?

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2013. július 26., péntek 17:28

oroszisti írta:

Kezdj 2400-al. Aztán meglátod, ha nem csökkenne, akkor mehetsz 2.2-re. Akár ehetsz napi 3-at is. Semmilyen alapja nincs, hogy mindenkinél működik a sok kicsi evés.
Reggel én ennék rendesen szénhidrátot, zsírt. Edzés után meg a legtöbb kalóriát, mert akkor jól jön. Mondjuk edzés után mehetne egy 60-70 gramm fehérje + 30 g szénhidrát inni bele kiegészítésnek. Majd a kajánál mehet egy 150-200g hal/csirke+ rizs kombináció. Ha este edzel, ez akkor is mehet nyugodtan. Olyankor kiesik az este nem eszünk szénhidrátot rész.
Olyan délután 2-től már szépen elhagyni a szénhidrátokat, és csak zöldséget, meg fehérjéket enni.
Magvakat meg ehetsz, de mértékkel. Egy maroknál többet ne. Az kb. 30-40 g, és csak akkor ha belefér a kalória korlátba.

Nekem általában így nézett ki az elején:
8.00: Kombinált fehérje (izolátum+koncentrátum) + Creatin HCL
8.30: Tojásfehérje + tk. kenyér + zöldség
11.00: Csirke/hal/marha/vaddisznó + fehér rizs/barna rizs/árpa/zab + zöldség
14.00: Ugyanaz általában, az egyszerűség kedvéért.
16.30: Creatin HCL + ATP + Karnitin
18.30: Izolátum + vitargo/waxy maize
19.00: Hal + cottage sajt + itt már könnyebb szénhidrátokat ettem bab stb.
22.00: Nem mindig ettem ilyenkor, mert volt, hogy már aludtam, ha nem dolgoztam, de ha mégis, akkor tonhal/túró/kazein turmix valamelyikét. :)

Általában 6x ettem, de én az italokat nem számítom külön étkezésnek. Az inkább a részei egy-egy fogásnak, mert úgyis közel vannak egymáshoz, így ez a szám máris leesik 4-re. Még a vitaminjaimat is reggel ettem, illetve a halolajat minden második időpontban a C-vitaminnal együtt. Illetve szabadnapjaimon reggel mindig futottam, és edzés után is. Olyankor reggel a futás ittam meg a fehérjémet. Futáshoz csak a kreatin. Éhgyomorral elég hatásos egy fél óra is. :)
Erre az edzés előtti kajával is figyelj, hogy minimum másfél, de leginkább 2-2.5 óra teljen el addig az utolsó azt megelőző kajától, mert ha szedsz is valami diétás cuccot, akkor éhgyomorra kell bevenned, és egyébként is így jobb edzeni. Persze hableányoknak nem ajánlott, akik hajlamosak elájulni, vagy behányni...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 32 regisztrált és 0 vendég