Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. május 19., kedd 18:53

ziro4vr írta: Szerintem a sorozat az olyan alakoknak készült mint én, akik nincsenek nagyon benne a kosárban, de egy Jordan, egy james meg a körülöttük levő mítosz azért megvan. Nekem tökéletes volt.
Ez...

Végeztem vele és kegyetlenül élveztem ezt az időutazást. Igazság szerint nem nagyon tudok belekötni meg nem is nagyon akarnék. Jordan a non plus ultra, kész, pont.

Viszont imádtam, ahogy bőven adtak időt Pippennek, Rodmannek, Kerrnek (az ő sztorija kifejezetten kemény volt) és Jacksonnak.

(pfú, az a Malone - Stockton-féle Utah de komoly lehetett! :ozil: )

Az egész széria hangulata parádé. És bár ahogy látom sokaknak nem tetszett az időben ugrálás, én imádtam, a felépítését a sorozatnak.

Ezek után én már csak annyit kérek, hogy jöjjön egy ilyen Schumiról és Tom Bradyről is. :sziv:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. május 19., kedd 18:41

Szerintem a sorozat az olyan alakoknak készült mint én, akik nincsenek nagyon benne a kosárban, de egy Jordan, egy james meg a körülöttük levő mítosz azért megvan. Nekem tökéletes volt.

Top szomorú rész a Kobes.

Top vicces mikor kiröhögi Paytont. :lol:
Nem illik.

Avatar
Rabiosa
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:29

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Rabiosa » 2020. május 19., kedd 18:11

Nincs gond a Jordan dokuval, csak akkor nem ezt kell címnek adni. Nekem tetszik így is, főleg hogy én akkor születtem mikor ezek a dolgok zajlottak, így nagyon sokat tanulhatok belőle a 90'es évek játékáról, és ha egy dolgot kell mondani ami a legjobb benne, az a hangulat átadása, és hogy milyen nyomasztó lehetett az akkori sztároknak is a sajtó/rajongók jelenléte.
Szerintem megért volna két külön sorozatot is, egyik csak a 97-98as szezonról ha már állítólag 500 óra nyersanyaguk van, lehetetlen hogy abból nem jön össze ugyanígy 10 óra, ezzel pedig kiküszöbölték volna ezt a zavaró idősáv váltakozást. Gondolom az ESPN bevételt maximalizált, ezért lett ilyen összegyurmázott és rövidített verzió, és ahogy előttem szólók már utaltak rá valószínűleg a "szakmaibb" megközelítéssel nagyon leesik a nézettség.
Talán majd ha nem az ESPN gyártja hanem valami kisebb cég akkor lesz esély ilyenre is.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. május 19., kedd 16:15

Én nem tudom miért vártak többet ennél az emberek, sok helyen ez jön szembe, túlzott elvárások voltak, szerintem rendesen ki volt maxolva a dolog, és nem csak kosár rajongóknak szánták.
Persze lehetett volna itt még öltözői elemzésekbe belemenni, lásd voltak is ilyenek, triangle, stb, de akkor meg egy száraz dolog jött volna ki belőle, szerintem.
De érdekelne egyébként teljesen, hogy mivel lehetett volna több, mi kellett volna még bele?
Én nem tudom mivel lehetett volna ez még jobb, szerintem így is jó volt, és ahogy az életben, itt is megvoltak az arányok, ahogy az akkori csapatban. Jordan viszi végig a storylinet, aztán a többiek hozzátesznek, ki ki amennyit tud.
Első rész után egyértelmű volt, hogy ez Jordan sorozat, nem 97/98 bulls. szerintem ha csak az az év van mutatva, akkor nagyon sok minden nem nyert volna értelmet.

Én mondjuk megrögzött Jordanes vagyok, és a James-el való hasonlítgatást kb annyira veszem komolyan, mint Jordan amikor Drexlerrel hasonlítgatták össze :mrgreen:

Egyébként ami durva, hogy mennyire értelmesen nyilvánultak meg a legtöbben, Paxton, Wellington, Buechler, Kerr (bár róla tudtam), Armtsrong...élvezet volt hallgatni őket.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2020. május 19., kedd 15:52

pheco írta:
sebydani írta: Majd ha lesz kedvem összeszedem a gondolataim aztán írok pár sort :kalapos:
Inkabb ne :kalapos:
Amugy tenyleg nagyon jo volt az egesz. Szerintem James jon ki a legrosszabbul ebbol a sorozatbol, mert ez alapjan nehez azt mondani, hogy nem MJ a goat :D
Illetve sajnalom, hogy a GSW nem ment bele az utolso evukben ehhez hasonlo forgatasba.
Mert elmondták,hogy nem végeztek még. Még bennük van 1-2 próbálkozás.+ Amennyire úgy volt,hogy ennek az utolsó Bulls szezonról kéne szólnia,valamennyi Jordannel, annyira Jordan doku lett,csak akkor meg felesleges volt így elnevezni a sorozatot. GSWnél így nem lehet azért Curryt kiemelni. Cserében mondjuk ott jobban szólhatna a csapatról,nem 1 szemszögből figyelve. Én hiszek bennük,hogy ez még nincs vége.

James persze szív ezzel a vitában,ez nem meglepő,mindenki tudta,majd ha készül róla valami,az épít vissza. Volt aki azt mondta az amerikai médiában,hogy MJ a Cavs bajnoki cím után engedélyezte,hogy elkezdjék a gyártást, amikor ugye felerősödött a Goat vita :D

Keveslem abból az utolsó évből az anyagot benne én. De ez van. Meg ez inkább a köznek szólt ugye,így több ember elérhető, megvehető,mintha részletekben több helyen belemennek. Mondjuk azért az összevissza ugrálással az időben kezdhettek volna valamit :D Az elég fárasztó. Jó sorozat,főleg annak aki nem tud sokat azokról az évekről,meg alapban Jordanről. Aki kicsit jobban ismeri az szerintem többet várt ennél. Erős sorozat,szép képi világgal. Kicsit sajnálom, hogy ennyire el volt lehetetlenítve MJ kb az életre a kosárlabdán meg a golfon kívül.De emellett nem véletlenül mondta,hogy sokan nem fogják kedvelni ezután (se) a személyiségét :D Jogosan.

( A magyar fordítással vallatni lehetne,nem is szívesen ajánlom annak aki nem ismeri a kosárlabdát valamennyire,és nem tud angolul,mert nagyon sokat levesz az értékéből :lol: Csak belenéztem,mert sokan írták,hogy rossz,de ez rémes)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. május 19., kedd 14:21

pheco írta:
sebydani írta: Majd ha lesz kedvem összeszedem a gondolataim aztán írok pár sort :kalapos:
Inkabb ne :kalapos:
Amugy tenyleg nagyon jo volt az egesz. Szerintem James jon ki a legrosszabbul ebbol a sorozatbol, mert ez alapjan nehez azt mondani, hogy nem MJ a goat :D
Illetve sajnalom, hogy a GSW nem ment bele az utolso evukben ehhez hasonlo forgatasba.
Hát, én látatlanban megmondom, hogy MJ a goat :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. május 19., kedd 14:12

Mondjuk CR mentalitása maximum a munkamorálban hasonló. Inkább Lebron irányába vonnék párhuzamot. De profizmusban igen, MJ, Kobe, Lebron, CR mind "max + 100%".

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. május 19., kedd 13:46

Még 2 rész van vissza, amit ma le is tolok. Viszont egészen elképesztő az egész.

Amúgy rengetegszer jut eszembe CR és a mentalitása, mikor látom, hogy Jordan milyen is volt, illetve a második triplázásnál a mi triplázásunk.

És azok a nevek, akik beszopták azt az érát Jordan miatt lényegében.

Barkley, Ewing, Malone, Miller, Stockton...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: pheco » 2020. május 19., kedd 12:30

sebydani írta: Majd ha lesz kedvem összeszedem a gondolataim aztán írok pár sort :kalapos:
Inkabb ne :kalapos:
Amugy tenyleg nagyon jo volt az egesz. Szerintem James jon ki a legrosszabbul ebbol a sorozatbol, mert ez alapjan nehez azt mondani, hogy nem MJ a goat :D
Illetve sajnalom, hogy a GSW nem ment bele az utolso evukben ehhez hasonlo forgatasba.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. május 18., hétfő 23:10

Ez a sorozat eszméletlen volt. MJ teljesen más mint bárki :salute: Majd ha lesz kedvem összeszedem a gondolataim aztán írok pár sort :kalapos: Addig is ajánlom bárkinek, nem is kell NBA rajongónak lenni hozzá, zseni a cucc.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. május 14., csütörtök 21:01

3 új rész van közben Game of Zonesból is :D https://www.youtube.com/playlist?list=P ... bLHA_I30MM

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. május 13., szerda 20:48

Tjacks írta: Úristen sírok MJ-n ahogy Paytonon röhög :lol: :lol: Nekem tetszik a sorozat,egyedül az oda-vissza ugrálást nem érzem mindig indokoltnak. Remélem Malone-Stockton is megszólal majd.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2020. május 13., szerda 20:45

Úristen sírok MJ-n ahogy Paytonon röhög :lol: :lol: Nekem tetszik a sorozat,egyedül az oda-vissza ugrálást nem érzem mindig indokoltnak. Remélem Malone-Stockton is megszólal majd.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. május 6., szerda 8:31

pheco írta: Legalabb fociban sikerult jo csapatot valasztanod :D
Mégis az a szerelem végződött válással :mrgreen:

Ha mást nem, az utolsó 7 percet érdemes. Dirk B-)

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: pheco » 2020. május 5., kedd 22:46

Legalabb fociban sikerult jo csapatot valasztanod :D

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. május 5., kedd 22:00

Rabiosa írta:
nmate írta:Én azt néztem, ha akkoriban látok először NBA-t, lehet nem Knicks drukker leszek :lol:

Én anno Carmelot és magát az MSG hangulatát kedveltem meg, de hát azok a vezetőségi és szakmai döntések amiket sikerült összehozni "mostanság"...
Persze, én is akkor rendeltem be Kínából a Melo mezemet. Mondjuk az az éra sem sokáig tartott, egészen pontosan a Bargnani tradeig.

:sziv:

Avatar
Rabiosa
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:29

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Rabiosa » 2020. május 5., kedd 21:51

nmate írta:Én azt néztem, ha akkoriban látok először NBA-t, lehet nem Knicks drukker leszek :lol:

Mondjuk ezt az elmúlt 10 év se nagyon indokolja sajnos :mrgreen:
Én anno Carmelot és magát az MSG hangulatát kedveltem meg, de hát azok a vezetőségi és szakmai döntések amiket sikerült összehozni "mostanság"...
Porzingis for cap space, tömjük ki Noah-t, Hardaway Jr. 70 milkája :salute:
Nem is tudom melyik időszak volt sötétebb, a 2015ös Derek Fisher felé vergődés vagy idén a bebukott free agent piac után leigazolt "trade asset" vegyeskereskedés. :D

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. május 5., kedd 13:03

realistahuni írta: Ez az Isiah Thomas nem barca nevelés? :lol:
Én azt néztem, ha akkoriban látok először NBA-t, lehet nem Knicks drukker leszek :lol:

Detroit azért faszántos kis csapat volt. Ritka nagy parasztok és seggfejek, de azért támadásban pl. a Knicks előtt voltak, IT nem dísznek HOF.

Az a Suns csapat lehetett komoly, egy ereje teljében lévő Barkley pár rutinrókával...

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2020. május 5., kedd 8:16

Ez az Isiah Thomas nem barca nevelés? :lol:
Love football, hate antifa.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. május 5., kedd 7:38

Én azt néztem, Kukoc mennyire jó fit lenne a mai NBA-be.
Akkoriban nehezen éltél meg, ha nem voltál kibaszott gladiátor, jött egy Oakley és kettétört mindenféle flagrant nélkül.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 30 regisztrált és 0 vendég